• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@marki1904 ja nevim co jeste jsem uz zkusila vse,a co ten tonic,???
7. čer 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris Pro tonik jsem nikde nenašla žádné podklady, zatím co to víno opravdu uvolnuje svalstvo v pánvi..
Pro jistotu jsem manžela poprosila at jeden přibere domu do lednice, a chudátko ospalé mi po ránu domu z obchodu přinesl topic misto tonic... :sweat_smile:
7. čer 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 vinko už jsem taky zkusila,Marki,ja ti nevim,jsem uz z toho paf....
7. čer 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Zvedat věci do úrovně hlavy? :grinning: :grinning: :grinning: Co takhle přeprat záclony? Ale my máme vysoké stropy, věšet pak můžu jen při balancování na parapetu a nejsem si jistá těžištěm...
7. čer 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris Pak ještě funguje stres . Ten je ale na opačném principu než vinko sex a uvolnění... Nedoporučuji... :confounded: :cry:
7. čer 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila nevesej!!!neblbni,jestli je mate vysoko,mozna jen poradne prelestit okna,taky jdu na to...
7. čer 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Ne, klasika, normalně provádět cviky na tomto principu pohybu.. Dřepy,činečky, a pod... Já se tahala s paletama pak dřela s tou motorovu pilou, to jsem se i orosila a břicho fakt potvrdlo... Manžel mě už ted ale zcela vážně posílá provádět cvičení, či si dát aerobik... Asi mi nic jiného nakonec nezbyde. :unamused:
7. čer 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem si konečně zabalila tu tašku... :grinning: už bylo asi aj na čase :grinning:
7. čer 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
tak dneska to mám 10 dní, ale ubec by mi dnešní datum nevadil :grinning:

včera večer jsem uklízela snad do půl 1 a jdu asi vesele pokračovat, ať se to hne, na odpoledne mam opět slíbené vyhánění od muže :grinning: ale jestli to bude jako včera...holky...to byla až komedie :grinning:
prostě břicho nějak povyrostlo od posledního sexu a už to nešlo a muž že z toho teda asi nic nebude a najednou bylo za minutu hotovo :grinning:
7. čer 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
7. čer 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No vypadá to, že ten sex má asi něco do sebe, minulý pátek na kontrole úplně zavřená, CS 0, po delší době jsme na to předevčírem taky vlítli a dnes už CS 3 a otevřená na prst. Tak alespoň nějaký posun 3 týdny před termínem :slight_smile: Jinak já souhlasim s @taknevim, můžete (můžeme) dělat co chcem a stavět se na hlavu, ale mrňousci prostě vylezou, až se jim bude chtít. :grinning: Ale iniciativě se meze nekladou :grinning:
7. čer 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj,
tak my sexík zkoušeli také. A několikrát..a včerejší kontrola? Domluvili jsme se s dr, že tam můžu ještě příští týden dojít, když mi malují v tej porodnici..To budu 40+1tt
Jinak čípek stále je, je měkčí, otevřená na špičičku prstu. takže vlastně nic…
Zkusili jsme opět přeměřit mimčo. Minulý týden mělo 3,5kg. A tento týden naměřil trošku mín, nebo stejně. Vím, že je už ted obtížné biometrii udělat a že odchylka může být veliká…ALe pro mne je to pozitivní zpráva, že by mimi zatím nemělo mít víc jak 4kg!!!! (oba kluci byli velcí, 4 a 4,5kg, oba 8 dní po termínu)
7. čer 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my nesexujeme.. před nedávnem ještě jo, ale přítelovi se do toho nechce a navíc, když mě večer vidí, jak cvičím s epi-no, tak nemá chuť vůbec :grinning: Jenže mě zase taky už nebaví mu pomáhat s "uvolnění", takže doma máme sex na bodu mrazu..
Dneska jsem byla na KO, zase mi dělali UTZ. Tak po 14 dnech malá přibrala z 2,34 na 2,78 kg. Má dlouhý nohy, ale bříško a hlavička je o 3,5 týdne v mínusu. Příští týden si mám na kontrolu vzít preventivně tašku do porodnice. Kdyby se jim zdálo, že jí venku bude líp.. ale myslím, že tam bude zase jiná doktorka, která bude mít třeba jiný názor :slight_smile:
7. čer 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemám pořád natrénované to epino.. jsem teprve na 23 cm obvod a malá už má hlavičku 31,2.. :confounded:
7. čer 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane to je docela dost o 3,5 týdne....
7. čer 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Já byla dneska poprvé na monitoru a na kontrole. U mě samozřejmě nic. Jen doktorka se vyděsila a sestry taky, když jsem jim vlezla na váhu. Za měsíc jsem přibrala 6 kilo a už vážím fááákt moooooc :frowning2: . Takže jsem dostala upozornění, ať to s tím dopřáváním moc nepřeháním a začnu se krotit :frowning2: Jinak moje doktorka nikdy nic neřekne, takže nějaké CS nebo otevření atp nemám šanci vědět. Vždy mi jen dá kartičku, prohlásí, že vše v pořádku a hotovo.... Takže detaily neznám. :unamused:
7. čer 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp no ale zase má 2,78 kg, to už není asi tak hrozný..
7. čer 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak už jsi zpátky???jak jsi dopadla,myslím na tebe
7. čer 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane jo, váha je v poho, tak doktoři asi vědí co a jak, tak kdyby něco, tak by se ozvali :slight_smile: my máme cca něco málo přes 2,9, ale vždycky doktoři nemůžou pořádně chytit nožku :grinning:
7. čer 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Já jsem jako nechápala, co řeší a sestra mi řekla, že placenta je nastavená na 40 týdnů těhotenství, ale někdy přestane vyživovat dříve, tak prý proto mě budou hlídat. Příští týden mi nebudou dělat celý UTZ, ale jen průtoky..
7. čer 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Tak s váhou to mám podobný, ale zatím se nikdo nepozastavoval :sweat_smile: Jinak můj doktor mi taky CS nikdy neřekne, tak mu koukám do počítače, když si to zapisuje, tam to píše :slight_smile: Vždycky říkal jen všechno v pořádku, minule navíc řekl nic se nechystá a dneska řekl, že se začíná chystat. Tak ti asi taky něco řeknou, až bude nějaká změna.
7. čer 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včerejší první kontrola v porodce úplná katastrofa. Minulý týden na monitoru nepravidelné, ale docela hojně a slibně se vyvíjející kontrakce. Včera jedna malá bezvýznamná kontrakce a ještě mi doktor říkal, proč jsem tam s takovou ani nemusela chodit a ještě ten týden do termínu počkat. :unamused: Jinej kraj jinej mrav a co doktor to názor. Vůbec tomu nerozumím. Navíc mě sestřička vyděsila s papírkem kde si mám evidovat pohyby miminka, prý jak by jich bylo míň jak 10 za 12 hodin nebo se změnila pravidelná intenzita tak mám okamžitě dojet. Fakt těm doktorům nerozumím. To bych tam musela jezdit každý den, jeden den se prďolek prohrabává a fest to bolí a druhej den o něm skoro nevím (kolikrát bych řekla, že se pohne tak třikrát až než jdu spát a finito).
Jsem z toho na mrtvici, nejdříve plaší ošetřující gynekolog, že to bude předčasně a v porodce mi na plánované kontrole řeknou co tam vlastně dělám. :unamused:
7. čer 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Jo s doktorama se člověk musí obrnit trpělivostí, to už jsem si zvykla. Hlavně buď v klidu a nestresuj se, vlastně se nic špatného neděje, krom toho, že ti ubyly kontrakce :slight_smile: Tak hlavu vzhůru :wink: a buď v klidu!
7. čer 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ták, holky, ráno 8 km na kole, ted 8 km pěšo ze psem, pul hodky aerobiku a uklizeno ... Malý je v pohodě, až na křeče do stehen a kyčlí. :angry:

@peatris Jinak mě navštívíla tchýně a první co vyhrkla že je na vyháněni, zmínila chynin !!! Že se udajně používal aj když žena potřebovala v počátečním stádiu potratit...
Ale domluvili jsme se, že než je ozkoušíme, zjistím na jakem principu funguje, aby třeba neublížil... :wink:
7. čer 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris vak si tam asi nechali a rodí uvidíte :grinning:
7. čer 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 hej jako nezlob se na mě,ale ani se mi nějak nechce věřit co vše děláš,řežeš motorou pilou ,kolo,aerobik....neříkám,že lžeš at to nepochopíš špatně,ale když vidím sebe a kolem sebe všecky těhotné ve stejném nebo podobném termínu,tak myslím,že by to žádná nedala
7. čer 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim na marki je hlavně přesně vidět to, že se klidně stav na hlavu, ale mrně vyleze, až bude samo chtít :grinning:
7. čer 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@taknevim Taky neříkám, že mám pro :unamused: tkzv. válecí se těhule pochopení (teda pokud nemají nějaká omezení lékařem)
7. čer 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Ano, a to jsem nezačala na poslední chvíli..., a stejně nic..... :frowning2:
7. čer 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska jsme tu měli dopoledne bagr a chystal nám kolem domu terén, abychom mohli zakopat svody z rýn. Pak ještě kopal 2 výkopy na jímku na vodu a když jsem přijela z kontroly, tak jsem z hrůzou zjistila, že se nemám jak dostat do baráku :slight_smile: Dokonce jsem ani nedostala na kliku u dveří, jak byly najednou ty dveře vysoko :grinning: Fakt sranda... Když mě chlapi viděli, jak skáču po klice, jako nějaký skřítek, zželelo se jich mě a přinesli mi pod nohy 2 cihly, ale do dveří jsem stejně lezla po čtyřech :grinning: na mě musel být fakt pohled..... :slight_smile:
7. čer 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek