• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Jéé, začínám dostávat depku, když vidím, jak se všechny snažte porodit, u mě to vypadá už dva týdny stejně - otevřená na prst, a to mám někdy dost slušné poslíčky, od rána do večera se nezastavím, ale manžela na nějaké to popohánení nalákat nemůžu...:( termín za dva dny, polorozbořená kuchyň, tak se miminku do toho bordelu asi nechce. Na epinu taky ještě natrénováno nemám, nemůžu se dostat přes 23cm, hlavičku už máme 32 a odhad 3300g, tak se začínám trochu děsit. Děj se vůle boží.. :grinning:
7. čer 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim JJ tady mi ještě chybí břucho.., ale jinak jsme s pilou kamarádky...
7. čer 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marki1904 Tak mě napadlo - dej si jeden válecí den, třeba pak porodíš :wink:

Dneska jsem byla na plantáži na jahodách, ale netrefila jsem správný den - trochu pod deštích, nová várka ještě zelená, tak jsme tam paběrkovaly po krajích a půl pole jsem pak nesla na jedné ruce Leušku, v druhé mísu jahod. Pěkně jsem se opotila. Po té kalorické bombě z pole Lea neusnula a já se tak těšila na šlofíka!!!
7. čer 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky jsem tu a celá :grinning:....na KO Hamilton se povedl vydatně,CS 8 a hlavička naléhá jen volně.Od pondělka jsem v péči porodnice pokud do té doby neporodím :grinning: :grinning: ,ale jak to tu čtu mi příjde,že snad už žádná neporodíme nikdy :grinning: :grinning: :grinning: ....před chviličkou na WC a cosi ze mne opět vyteklo v podobě krvavého hlenu,ale hodně tmavě červeného žádná čirá barva s přísměsí krve.....takže čekáme čekáme a zase čkekáme :confounded: :confounded: .....
7. čer 2012 v 16:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak po hamiltonovi se to většinou rozjede rychle :slight_smile:
7. čer 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Ćhoreošky si doma zhotovím a odcvičím sama, anich bych se někam hnala a platila... :wink:
7. čer 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Super, už aby to bylo, závidím !!!
@cervena_vila Manžel s touto radou taky nedávno došel, ale taky nevyšla... :frowning2: :angry:
7. čer 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 taky nejsem válející matka na gauči,jen sem napsala co si myslím,tot vše.A ty co se válejí neodsuzuju,je to jejich věc.
7. čer 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak no snad se dočkáš já jdu k dr.zítra tak sem zvědavá
7. čer 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak já ti záááávidíííím!!

mám za sebou část oken a zbytek prachu, chystám se ještě na nádobí a podlahy a snad i sex, ....:grinning:
7. čer 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Už mi z toho hrabe jsem protivná a chci to mít za sebou :frowning2: :frowning2: ...tak zítra držím pěstičky :wink: !!!
@evelp na sex se taky ještě chystám snad dnes vyjde:slight_smile:..teď jdu vysát,vytřít a navařit...jo a konečně jsem Naty koupila obleček na cestu z porodnice to jediné mi ještě chybělo :slight_smile:!!!!
7. čer 2012 v 17:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp vem to z druhé strany a třeba už to nádobí a podlahy ani nestihneš :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak jj drž,už posledně mi říkal,že se to bude řešit,asi mě moc nechce nechat přenášet,kvuli té mojí srážlivosti krve.chcou to mít asi pod kontrolou .Měla sem to tak i u Elišky
7. čer 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak ahoj tak to jsi jak ja od utery co mi to delal jako ten hamilton,leze zatka ten prvni den hodne hnedy az cerny,vcera hnedy a dnes svetle hnedy a porad nic....
7. čer 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris No já tomu taky nepřikládám žádné naděje,už těch náznaků bylo tolik :confounded: :confounded: ..... mám podezření,že budu rodit až na druhý termín a ten je 17.6. :confounded: :confounded: ....bolelo tě to v úterý??
7. čer 2012 v 17:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, teď mě z čista jasna napadlo, jak řešíte ty termíny, že škoda, že nemám termín fakt dřív, protože 14.6. budeme mít s manželem výročí svatby, tak by to nebyl zrovna špatný nápad porodit :grinning: A aspoň by nepřibylo datum, které si člověk musí pamatovat :grinning:
No ale 2.7. má zase manžel narozeniny, tak už mi říkal, že by si přál, aby se prcouš narodil na jeho narozky... Ale přenášet se mi fáááááákt nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Jak jsi tady nedávno řešila toho tvého chlapa, že si klíďo odjel na golf, tak jako bys to přivolala, můj zase včera přišel s tím, že 30.6. na severu Moravy někde u Karviné mají s firmou motokáry a že tam fakt chce jet a jak je to pro něho důležité a začal vymýšlet, jak ze mě vydolovat souhlas. Když mi to řekl, tak jsem si hned vzpomněla na tebe, že už je to tu taky :grinning: :grinning: :grinning: Ani jsem v ten moment nedokázala být naštvaná. Chvilku mě to rozesmálo, jak jsou ti naši chlapi fakt stejní :grinning:
7. čer 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Ty vado ten můj hraje sobota neděla na Nové Americe na noc jede domů je to asi 1 a půl hodky autem,už jsem rezignovala nemám sílu se hádat a vysvětlovat stále do kola,že můžu do hodiny porodit :confounded: :confounded: ....
No co holka nějak to dopadne nemá cenu se tím trápit že :grinning: :grinning: :grinning: ....
7. čer 2012 v 18:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak kdyz mi to delal tak trochu,ale potom odpoledne dost cela pipka,jako kdybych sexovala celou noc a den....
7. čer 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak ja taky a druhy termin mam 15.6 :confused:
7. čer 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane
@dahane Já to mám taky tak, ale na mimi by to nemělo mít žádný vliv.. Udělali mi jen zátěžové testy a další den mě pustili domů, že se zase uvidí na další kontrole. Prostě nějaké mimčo je velikanské a nějaké může být malinké. My teď máme 2500g. Pokud placenta přestane fungova úplně, tak mimi půjde ven dříve.
7. čer 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Nemáš náhodou v tom certifikátu chybu v narození??? Nebo jsi opravdu mladší než já? :slight_smile:
7. čer 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marki1904 hele Markétko,ty asi bydlíš kousek ode mě....
7. čer 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dociska @vak Můj zas odjíždí 20.6., takže bych fakt potřebovala být už s mimčem doma a ne někde v porodnici...
@marki1904 Jé, koukám, že jsi stejný ročník jako já, to se s těmi dětmi nějak flákám, když mám teprv dvouleťačku :slight_smile:
7. čer 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cervena_vila ...si fakt nevybereme všechny jsou stejní :grinning: :grinning: ...před chvilkou mi řekl,že mě dnes pořádně prošťouchne to je romantika že :confounded: :confounded: ....
7. čer 2012 v 19:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Jsem o rok starší a čekám teprve první, buď v klidu :grinning:
7. čer 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak On jede s dětmi z dramaťáku na národní přehlídku dětského divadla na druhou stranu republiky a nemůže za sebe najít náhradu. Jednu učitelku jo, ale ta je nezodpovědná, že by mohla jít večer s nima do hospody... Takový obtížný ročník, všem je kolem patnácti, to se mu nedivím, že má vítr nechat je někde "samotné".
7. čer 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila ja jsem taky ročník 85
7. čer 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak před chvíli jsem myslela,že mi praskla voda,ale asi neeee,byla to hodně tekutá zátka asi,ale fakt hodně toho bylo,intimka to nepobrala,tak jsem hodila sprchu,ale začalo mě potom hned bolet břicho
@vak ten hamilton ma neco do sebe,ale ma asi zpozdene učinky,alespoň na mě......
7. čer 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris Jee no vidíš třeba se to konečně rozjíždí to by bylo super :grinning: :grinning: !!!!!!!!!Věřím že jo a držím pěstičky i u nohou písni jestli pojedete!!!V tom případě jestli se zpožděním to jsou dva dny což mi vychází na sobotu :confounded: :confounded: ..Tak šup už piš jen pozitivní zprávy :wink: !!!!
7. čer 2012 ve 20:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek