• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@vak nejhorší je,že u dcery vůbec nic,žádné posly...prostě NIC.A teď? CHlap kolem mě jenom bezradně chodil a koukal chudák,už mám bobky,že ten porod nepoznám pokud mi nerupne voda a budu tu sedět jak roura,než na mě Max ze spodu mrkne,pak mi to dojde :confounded: Já jsem taky furt zalezlá ....malé už tři dny slibuju člobrdo a furt nemám náladu s ní hrát.Jí to buduu muset vynahradit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Z toho bych byla asi taky na prášky ty vado :angry: :angry: ..mě to u obou porodů taky chytlo v noci začali bolesti a my jeli do porodnice rodit žádní poslíci nic takového tak jsem tady z toho taky zmatená :confounded: :confounded: ...to se holka drž vím,že nechceš být v porodce za blbku,ale kde je hranice,aby jsi poznala,že už je to ono že :frowning2: ....cítím s tebou!!!
8. čer 2012 v 11:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, holky :slight_smile: Mno správně, ročník 85, táhne mi na třicet :angry:
Hlásím se do klubu bolavých bříšek, od samého rána fakt hruza, takže jsem se prošla k dr. ale jiné než mé.. a dozvěděla jsem se pouze to, že ta bolest je a bude protože malý už přešel váhu na kterou jsem stavěná :cry: Takže mi bylo doporučeno v ponděli zajet do porodnice v OV, a konzultovat to, zda mi nějak nepomoct, nebo císař.. :confounded: Tak se až bojím jak pochodíme
Raději bych do pondělka porodila :frowning2:
8. čer 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 No panečku já teda nechápu jak můžeš s tím závažím chodit ty dlouhé tůry :unamused: :unamused: ...mě to po delší době tak tlačí na čípek,že sotva lezu :confounded: :confounded: ....zatím ale žádné bolesti nemám což jsem ráda,ale i tak je to vopruz :confounded: :confounded: ...
8. čer 2012 v 11:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Mno snažím se ale pomalu toho začínám mít dost. I ted jsem šla 6 km, a bolí mě všechno, vazy, břušek.... Odpo jdu znova pro děcka , do toho už 4. den ten prujem ...
Vak@ už by to chtělo, co ... mít ty uzlíčky venku :frowning2:
8. čer 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 To mi povídej :grinning: :grinning: ....
8. čer 2012 ve 12:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 pro mě je pořád nejhorší bolest tý stydký kosti, z toho jsem nemohla v noci ani spát...
8. čer 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslím,že @peatris už to má nejspíš za sebou :wink: :wink: ,už nenapsala!!!
8. čer 2012 ve 13:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak
@evelp Všimla jsem si že píšete o tlaku na čípek, ale míváte i někdy takové dráždění na čípku ? Celý den pocit, jak by mě tam někdo lehtal ... :confounded:
8. čer 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby, už jsem na tom stejně... Posly, hnačka, vana to ztlumila, už to zas začíná trochu tvrdnout.

Ještě jsem dopoledne byla s Leuškou v zoo, chodily jsme paprskovitě - zvířátka, wc, zvířátka, wc. Pak jsem ji odložila babičce, abych si mohla dát vanu, ve které nebudou plavat naběračky, kelímky a kačenky.
Do poradny nejdu, jsem moc unavená.
8. čer 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Jo to mám taky a přičítám to malé,že mi lochtá ručičkama :grinning: :grinning: ....
@cervena_vila Jsi si to uhnala v ZOO taky dobrý místo sexu :grinning: :grinning: ...
8. čer 2012 ve 13:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Mně to začalo před zoo, ale měla jsem naplánovaný obchod - prodej činčily a nechtěla jsem to rušit. A samotná cesta jen kvůli činčile, která se mi přes aukro prodala tak mizerně levně, to se mi zdálo, že se nevyplatí.
Teď už se sexu tuplem nedočkám můj se bude asi bát.
8. čer 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To všechny rodíte, nebo co? :grinning:
8. čer 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cervena_vila Nevím kde jsou všichni :grinning: :grinning: jak ti je???
8. čer 2012 ve 20:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se akorát chystám na horkou vanu, zítra kamarádce na svatbu, ale už tak 3 měsíce mám v hlavě zítřejší datum ohledně porodu, tak uvidíme......
dneska pár poslů, ale nic z toho asi nebude :frowning2:
8. čer 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes jsme otevřeli hospodu,ale už jsem doma a čekám co bude...dala jsem si pivko,mňam.
8. čer 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, se všeci ztratili, co.. :grinning:
Tak jsem dnes poprvé sebou flákla na kole :angry: Jedu z kopce , vidím vyhřívat se na cestě hádě, tak rychle brzdim, at jej dostanu z cesty pryč, před auty... Mno a cela jsem se z kola zkulila, naštěsti směrem do příkopy, takže do měkkého a kolo jsem stihla odhodit na opačnou stranu aby mi nespadlo na břicho..
Manžela docela zatrnulo ..
Oliver je už se mnou otrkany, tak je v poho :sweat_smile: :confused:
Jako utěchu od Nás dostal špičkovou chuvičku od PHILIPS, už mu ji tady přehrávám s ukolébavkama, a najednou břicho tvrdne jak blázen ... :dizzy_face: Třeba ho zlaka ven :sweat_smile:
8. čer 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blíská se, blíská ...... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jsi v pohodě? musíš na sebe holka dávat pozor :frowning2:
tchýně mi vyprávěla, že švagra porodila o měsíc dřív díky tomu, že šla někde z kopce a uklouzla a jen to sjela po zadku a rozjel se jí porod ...
8. čer 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 jinak taky celý den přemlouvám :grinning: vždycky, když začne tvrdnout břicho, což je průběžně celý den dneska, tak začnu epesně počítat :grinning: už to bylo i po 4, ale pak se to vrátilo na 10 a více
8. čer 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Teda holky vy jste tu ale poslušný ze ještě nerodite . To na diskuzi červen na jiném fóru už má většina odrozeno už v květnu a z cca 20 je už jen 5tehuli .
8. čer 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak já už to mám za pár,dnešní ko.v pohodě,porod se nechystá a odhad 3,372g.jestli neorodím ,tak v uterý nástup do nemocnice a vyvolání,kvuli mojí srážlivosti krve.Tak už aspon vím že je to blízko :slight_smile:
8. čer 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim na jednu stranu závidím, na druhou stranu, přeju ať je to i po vyvolání šup šup...
8. čer 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak neškodné tvrdnutí, řekla bych. Hopsání na míči je na nic. Po tom napínavém dopoledni na mě přišel děsný hlad, udělala jsem pizzu a teď si říkám, co s časem, jestli vytuhnout, nebo počkat, až manželovi skončí fotbal a zkoušet něco podnikat... On už to má naplánovaný slyšela jsem ho do telefonu říkat "tak asi dneska v noci, určitě bych zavolal", a já si k tomu myslím "neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil."
8. čer 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evelp Naštěsti uplně v pohodě... Mno příště nebudu tak vyšilovat, kvuli plazovi..
Přemlouveje, ja se rozhodla už nepřemlouvat a nenutit broučka, myslím že jsem ho natrapila dost, ted mu ukážu že umím byt i hodna a trpělivá , a třeba nááááhodou u něj sklidím uspěch a dočkám se ... :grinning: :wink:
8. čer 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 no já zatím opět snižuji na 6 minut, tak přemlouvám, ale jak to zase stoupne, tak už na to fakt prdim :grinning: když příroda nechce ...
a přitom my ji chceme ulehčit, my nechceme umělé vyvolání v nemocnici a poctivě se o to všichni snažíme doma přírodníma produktama a pořád nic :grinning:
8. čer 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila Ju míč na nic ? :angry: taky jsem ho dopoledne vyměnila za venkovní trampolínu a pohupovala se pěkně ve stoje rozkročmo, to byl ještě poslední pokus o vyhoupnuti malého, a už to prdííím. :angry: Manžela máš nahodou šikovného :grinning: :wink: My se minule dny muckali už teměř jen z povinnosti, at tomu pomužem, a jakmile jsme to uzavřeli, že to nemá cenu, mám dnes celý den nemravné :angry: :grinning: chutě.....
8. čer 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 mě chuť teda pořád nepřechází..:grinning: nemít to břicho, tak je to parádní, mam pocit, že je to dole krapet jiný než v normálu...
8. čer 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Hlavně neudrží ani náznak tajemství, určitě toho bude plný facebook, že jedem do porodnice (až pojedem) :angry: a tohle bylo s kamarádem, že když budeme cokoliv potřebovat - třeba odvézt, ať se ozve. Ale s druhým už domlouval pařbu k příležitosti jeho státnic a našeho porodu :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak u nás sex už skoro dva týdny na bodu mrazu. Buď spím já, nebo on, nebo nespí dítě :sweat_smile:
8. čer 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Při hopsání na míči mě malá drká zadkem do žeber.
Na trampolíně jsme si užily odpoledne s Leuškou, ale to bylo takové blbnutí. Já na to setřásání prostě nevěřím...
8. čer 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek