• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Dneska na dni otevřených dveřích ve firmě - ve vinařství, byly tam stánky s občerstvením, dřevěnými hračkami a tak. První ženská se mě zeptala, kdy to čekám, udělalo se mi rudo před očima a tak jsem ji setřela (že dneska a že to je nejhorší, co se může těhotné ptát), že se otočila a zmizela z dohledu. Zkazila mi náladu na celé odpoledne. Pak se mě ptaly ještě další čtyři, ale to už jsem zvládla odpovídat normálně - ono to zní trochu jako vtip, říct "dneska". Všechny mají děti, tak by si mohly pamatovat, jaké to je... Ach jo.
9. čer 2012 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@cervena_vila Jejej, já odpovídám, Vrrr, včera bylo pozdě ...!
9. čer 2012 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak tady je ten poklad :slight_smile: :slight_smile:, pro kterého člověk udělá všechno na světě! :wink:
9. čer 2012 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí (10)
@cervena_vila mě se dneska ptal chlap, kdy budu rodit a já mu říkám,že doufám, do 14 dnů a on na mě, že jeho přítelkyně čeká v září, ale rozhodně nemá takový břicho jako já a jak je to možný., že ho mám tak velký..jako co mu chceš říct? že je debil?
9. čer 2012 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mimisek2011 Náááááádherný brouček ještě jednou moc gratuluji :slight_smile: ... opravdu poklad k nezaplacení za to vše naše naříkání a čekání přeci stojí :wink: !!!!
9. čer 2012 ve 20:30  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pejullka Můžeš říkat, že tam máš dvě :wink:
9. čer 2012 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
mě už se chce normálně brečet, jak je to krásný a jak ošklivě závidím...
9. čer 2012 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@cervena_vila fakt jsem si připadla jak mega slonice:D
9. čer 2012 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimisek2011 Nádherný brouček...Ještě jednou gratuluji :slight_smile: Už ať jsem tam taky a je po všem|!!!!!!!! :slight_smile:
9. čer 2012 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vak To by bylo... A budu v to doufat, ať Ti nemusím závidět :wink:
9. čer 2012 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mimisek2011 Krásnej, velká gratulace. :slight_smile:
9. čer 2012 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrá ránko :slight_smile: ...hlásím se,že jsem stále dva v jednom :grinning: ,na mém profilu mám 001 dní do porodu a nic se stále neděje,ale jsem přeci trpělivá :grinning: :grinning: (no jak kdy :confounded: :confounded: )....ráno jsem plná optimismu a večer nas..... :angry: ..

Udělala jsem rodince snídani,vypravila je na golfíky a zalezu zpátky do vyhřáté postýlky,dnešní plán je jasný budu se válet :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!!A ještě vypnu zvonění na tel.myslím,že tento týden,bych si ho měla vypnout úúúúplně :angry: ...
10. čer 2012 v 08:13  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@vak Já měla včera 000 a dnes počítadlo zmizelo -asi mu to bylo trapné :wink:
10. čer 2012 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@cervena_vila To mě čeká nejspíš zítra :grinning: :grinning: ...myslela jsem na tebe zda už :wink: ale koukám holkám se nějak na svět nechce parádnice jedny :grinning: :grinning: ...
10. čer 2012 v 08:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak moje prvorozená měla v noci horečku, malá empaticky zůstává uvnitř.
10. čer 2012 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky Kája psala na červnovkách malá se jí dnes narodila je to drobeček,ale koukám na naší tabulku a není v ní....
10. čer 2012 v 08:59  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimisek2011 Jujdáááá, to je nádherné malinkaté krásné miminko :grinning: Já už se taky tak hrozně těším, až to své mrně poprvé uvidím :slight_smile:
10. čer 2012 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Dobré ráno, Přidávám se do klubu lenošek 2v1, pravidelně večer vytočených, že nám uniklo další z pěkných dat k narození Oliverka.. :angry:
Užasná motivace tady, jak koukám na fotečny Vaších miminek !!!
Muj manžel je už tak nedočkavy, že je i ty Vaše miminka naprosto dojímaj :fearful:
A názor se jsou všechna skaredá a pokrčená je někde FUČ :grinning:
10. čer 2012 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mimisek2011 krásné miminečko,řeju hodně zdravíčka celé rodině :slight_smile: já už jdu v uterý na nástup a ve středu nejpozděj vyvolání,tak se už těším na čtvrtek,nejlépe pátek :grinning:
10. čer 2012 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Děkujeme všem za gratulace :slight_smile: :slight_smile: Pokud bude vše krásně pokračovat jak doteď, tak jdeme v úterý domů :grinning: Jupííí :grinning:
10. čer 2012 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Holky, pozorovaly jste, jak byly bouřky, že bylo s miminkama v bříšku něco jinak? Mě to docela vystrašilo, protože k nám doletěla velká bouřka v podvečer a už od odpoledne jsem vůbec necítila, že by se malý hýbal. Nereagoval ani na šťouchání, mluvení, volání, no prostě nic. Ani večer, když jsem lehla, tak se ani nepohnul. Fakt jsem v ten moment měla strach, že se něco děje a že se třeba uvnitř dusí. Zkusila jsem nejančit a počkala jsem do rána a když po posazení na posteli mě dloubnul, tak mi spadl hooodně velký kámen ze srdce. Jinak bych v ten moment zahodila veškeré obavy z trapasu za hlavu a fakt bych raději do té porodnice na monitor jela :unamused:
10. čer 2012 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@mimisek2011 Moc gratuluji ke krásnému Vojtíškovi :slight_smile: Přeji, ať jste oba zdraví a malému spokojený a krásný život :slight_smile:))
10. čer 2012 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hadimrska Veliká gratulace k Natálce :slight_smile: Hlavně zdravíčko a ať vám dělá jen radost, princezna :slight_smile:
10. čer 2012 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky my jsme včera kupovali malé do pokojčku poschoďovku(později se dá rozdělit na dvě klasické postele)...hlavně kvůli mamči,at má kde spát,až tu bude na návštěvě.Tak jsem to včera skládala se synem od přítele(18) jsem si naivně myslela,jak porodím při té makačce,no a samozřejmě jediné co mě bolí tak záda a zase ta posraná stydká kost :rolling_eyes: Dneska cca 4 hodky jsem malé v pokoji dělala generálku,přebírala hračky 1/3 vyhozená....a mám pocit,že fakt nikdy neporodím.Krom těch zmíněných bolestí cítím hlavičku mezi nohama a to fest,zato Max si spokojeně škytá.....mě klepne.
10. čer 2012 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tyrisa taky dělám, co můžu, koupele, víno, sex, pohyb a prostě nic.....
10. čer 2012 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Dětičky čekají na tu správnou hvězdnou konstelaci :dizzy_face:
10. čer 2012 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@tyrisa podle mě v tom taky může hrát roli psychika, zkus se na to vyprdnout.
10. čer 2012 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
holky můžete dělat co chcete,mimi vyleze jak samo uzná za vhodné,jen se zbytečně nervujete a stresujete :wink:
10. čer 2012 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@pejullka to se pokouším poslední týden, vždycky se mi to podaří jen na chvíli a pak se to prostě vrátí. snažím se zaměstnávat něčím jiným, číst si a pod...a stejně mi tam ty myšlenky ujedou :grinning:
10. čer 2012 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp tak já si taky říkám, že už by mohl, ale zároiveň si dělám srandu, že za týden budu čekat malou u busu s panděrem
10. čer 2012 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek