• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Ahoj holky, tak dneska sedmý monitor během 4 dnů a světe div se - zítra znovu. Teď už to vypadá na ježdění každý den. Už by to chtělo fakt začít rodit...
10. čer 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Chudinko, a proč tam pořád tak chodíš??? Něco nebylo v pořádku? My jdeme zítra taky, tak jsem docela zvědavá, co mi zase řeknou :angry:
10. čer 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Holky tak z válení nebylo vůbec nic rozhodla jsem se na úklid kuchyně a koupelen :grinning: ,teď tu melu z posledního sotva chodím a břicho pěkně tvrdne takže uvidíme zda z toho něco bude.Dám si vanu a červené vínko,manžel už se mi vrací mám od večera povolení rodit kdykoliv :grinning: :grinning: ...
Andrejko zítra by to šlo že :grinning: :grinning:jsem zvědavá co nám zítřejší monitor poví :wink: ...
10. čer 2012 v 19:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vak Já jsem si dala včera červené víno a nic.. :angry: Asi opravdu záleží na těch pokladech, které nosíme v bříšku, kdy se jim bude chtít ven... :confused: Taky jsem strašně zvědavá na ten monitor, doufám, že jsme se zase posunuly o kousek dál... Uvidíme.. A ty drž basu a hlavně přes noc neporoď!!!! :grinning:. V kolik tam zítra jdeš?
10. čer 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 No ty vado snad jsem to dnes nepřehnala bříško mi tvrdne pěkně :confounded:,ale neboj držím basu s tebou :wink: ....zítra jdu na 9.30.hod. a ty??
10. čer 2012 ve 21:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Já jdu až na 13:20 - tak aspoň budu vědět, jak jsi dopadla... :slight_smile: . A ty šup odpočívat!!! Kdyby to náhodou na Tebe přišlo, tak my se zlobit nebudeme, jen budeme závidět :grinning:.. Stejně máme termín až za týden :frowning2: Hlavně nezapomeň napsat na MK, že jsi se rozrodila, abychom Tě tu nehledaly a držely palčáky :grinning:
10. čer 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 To je jasný neboj,ale nevěřím tomu :wink: ...snad dnes alespoň dobře usnu,když už nic jiného :slight_smile: ..a zítra na tebe myslím!!!
10. čer 2012 ve 21:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Děkuji, taky na Tebe budu myslet.. :slight_smile: No, nikdy nevíš... Může to přijít kdykoliv a v Tvém případě to bude určitě rychlovka :wink:. Takže bych se vůbec nedivila, kdybych si ráno přečetla, že už jsi po 3. maminkou :grinning:
10. čer 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Když ležím doma na prdeli a nic nedělám,poslíčkuju,div z toho fakt neporodím.Když makám jak střelená,tak mi snad ani netvrdne břicho :confounded: Co z toho vyplývá?Příští týden budu ležet ani se nehnu a na všechno prdím.
10. čer 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, zdravím bříška, dokud to ještě jde.. :wink:
U nás nakonec náročný den, dva dny bez vody, jelikož odéšlo čerpadlo, tak samá makačka kolem..
Nějak z toho tvrdneme.., ale naprosto neškodně
A Hura, ráno KO na gyndě a pak i v porodce Ostravě porubě :dizzy_face:
Hezký večer !!!
10. čer 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa Kdy jdeš na kontrolu?? Zase ve středu? :slight_smile:
10. čer 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 A na kolik jdeš do fakultky, to se tam možná potkáme :wink:
10. čer 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Po 7 hodce mám ještě kontrolu tady u Nás, a pak vyjíždíme směr ov tak počítám že kolem pul deváte až pul desáte bych byla tam..... :slight_smile:
10. čer 2012 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Aha, tak nic... Já jdu až odpoledne.. :frowning2: Tak až se vrátíš, dej hned vědět co a jak.. :slight_smile:
10. čer 2012 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 Kdo ví , třeba se tam zdržíme.. ještě netuším jak dopadneme... Jak bych tě poznala ??? Já se chystám v šatech po kotníky, černé vlasy, ju dám foto šatu, to bude jednoduchší, kdbs je viděla jsem to já ... :grinning:
10. čer 2012 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát nebudu brát ten šátek ..
10. čer 2012 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau baby, taky jsem si dala víno, protože na mě přišel děsnej splín, stavědla slzavého údolí se otevřela a nešla zastavit. Až vanou. Naprosto proválený den, protože starší má horečky a pršelo. A nicnedělání je základ všech špatných nálad.
10. čer 2012 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Mno jo, co funguje na splin ?!
Info že JE HUŘ ABY PAK MOHLO BÝT LÍP !!!
Takže tě to už brzo čeká ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marki1904 Ok, já teda zatím nevím, co si vemu... , ale v každém případě Ti zaklepu na rameno, kdybych Tě tam viděla... Budu držet palečky, ať kontrola dopadne dobře :slight_smile:
10. čer 2012 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila Jak to tak sleduji, tak většina z nás přijede na konec na porodní sál s alkoholem v krvi :grinning:
10. čer 2012 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@andysek111 jj,na 8:20......
11. čer 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hmm,tak přítel si přál,abych porodila dnes....jeho maminka by měla narozky,já to vidím bledě :unamused:
11. čer 2012 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Mám takové tušení, že mu jeho přání splníš :wink: A pohni si, možná mě budou zítra propouštět :slight_smile: Teda podle výsledků krve - kvůli toho leidena :unamused:
11. čer 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisek2011 hahaaa,ty jsi vtipná po ránu.Já bych fakt ráda,ale nějak moje tělo nereaguje a tváří se,že by mělo být těhotné další měsíc :angry: Se mi dneska zdálo,že jsem jela v pyžmu z porodky,vezla kočár s Maxem,celá hrdá a pyšná :grinning: Závidím ti,ale úplně nechutně :rolling_eyes:
11. čer 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 Dobré ránko :wink: ..hlásím se dva v jednom :grinning: :grinning: v noci jsem byla asi 10x na malé a vždy jak jsem znovu ulehla cítila jsem bolení až do zad,ale vždy jsem zase zaspala a nic z toho,takže uvidím co za hoďku na monitoru :wink: ...
@cervena_vila Počítadlo mi ukazuje 000:slight_smile:)...na mě šel splínek včera taky,proto jsem nakonec z postele vylezla a šla něco dělat:slight_smile:...bude to i tím uplakaným počasím mimo jiné:((...
11. čer 2012 v 08:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa já bych snad taky jela i v pyžamu , hlavně, kdyby to už bylo :grinning:
já tu koukám každý den na kočár a nemůžu se dočkat, až ho budu "řídit"
11. čer 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak dej pak hnedka vědět :slight_smile:
11. čer 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp já bych taky jela v pyžamku......už toho mám plný kecky a hlavně těch keců...kam spěcháš?miminko ví kdy se narodit....ku.va to vím taky ale jsem totálně bolavá a unavená,tak je to tak těžké pochopit,že mi ted není nejlíp a nesedím a neraduju se z posledních dnů?
@vak jsem byla dneska taky nějak mockrát v noci na wc.
11. čer 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě lepší,když někdo řekne....užívej si,pak se ani nevyspíš....no nevyspím se ani ted a navíc mám sto chutí tu osobu nakopat do rozkroku a pak jí říct,at si to jde užít :angry:
11. čer 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa :grinning: :grinning: :grinning: to mě taky neskutečně se..... a je mi teď ke konci nepříjemné,když mi někdo začne hladit bříško dřív mi to nevadilo,ale teď bych vraždila :angry: :angry: ...
@evelp jj písnu okud si mne tam nenechají :wink: ...
11. čer 2012 v 08:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek