• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@tyrisa jo, včera mi taky chlap řekl, že se na jednu stranu těší, že já už "budu mít klid" , ale že se taky bojí, protože tím to všechno začne... a že malej prostě ví, kdy má vylézt, že to neurychlíme atd atd atd
a stim vyspáním mi to taky říkají všici- jenže já ležím 20 min. a musím vstát, jak mě všechno bolí...
11. čer 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak o tom šahání na břicho mi ani nemluv.....hlavně jak ti na něho chce máknout někdo,koho nemusíš,nebo úplně cizí...mám pak vyrážku až na prdeli
11. čer 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evelp mě příjde,že jsou najednou všichni nějak moc chytří.....hlavně nejvíc ti,kteří nemaj žádné děcka....
Hele nějak mi začalo tvrdnout břicho co 4-5min.....jsem říkala,že když budu válet šunky budu poslíčkovat :grinning:
11. čer 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa mě se stalo v cukrárně, že ke mě přiběhlo cizí dítě, jestli si může šáhnout na miminko, já bylo vykulená a zaskočená, že jsem nemohla skoro ani mluvit :grinning:

ale spíš o víkendu jsme byli na pouti a všude hromada lidí- cizích a už mi šíleně vadilo, jak na mě každý koukal jak na další atrakci- některý se usmívali, jiný utrousili poznámku-další bachor a pod...připadala jsem si jak v obludáriu
11. čer 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa hele, nepředbíhej :grinning: víš, že Maxe vyženeš až na moje narozky :grinning: ne, já bych ti to samozřejmě přála, ale děsně záviděla...já dneska musím akorát na finančák a pak si hodlám taky válet šunky, uvidíme, jestli z toho něco bude. a jestli mi zítra na KO dr. řekně, že se nic nezměnilo, tak ho asi kopnu někam a půjdu skákat na trampolíny :grinning:
11. čer 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze mě právě zase vytekl nějaký krvavý hlen holky ve sprše už tomu nerozumím :confounded: :confounded: ...
11. čer 2012 v 08:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp to by mě asi jeblo....ale lidi takhle čuměj úplně všude,jako bychom měly být na konci už jen zavřené,nebo co.....(a jsi ještě neslyšela poznámku...prej lidi nemaj prachy,hlavně,že si pořizujou všichni děcka) Neboj...se mi to prodloužilo na 6 min :slight_smile: říkám poslové a zase bude houbelec,už se tím ani nevzrušuju....dokud nepraskne voda mám to na párku
11. čer 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak zbytek zátky :slight_smile:
11. čer 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak ze mě to teče celý víkend...
11. čer 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa @evelp Doufám,že zbytek a začne se konečně něco dít :grinning: :grinning: ..
11. čer 2012 v 09:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa no ještě asi na začátku 8. měsíce si v autobuse povidal jeden pán sám pro sebe a nadával, že to je hrozný, buď samej důchodce nebo těhotná, že takový lidi jenom vyžíraj stát a nic nedělej, že jsou jen přítěž a pod :grinning: já nevěděla, jestli mu jednu natáhnout nebo se smát
11. čer 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj mamči, tak jsem z kontroly ještě skokla domu rozloučit se s Váma, na poslední dobrou snídani, kafe a pro fotáček a snad se ještě i pomazlím s manžílkem.

Nález pokročilý, dr. mě hned odkázal do porodnice a dnes porodit.. :grinning: Čipek i stahy včetně hlavičky, vše připraveno, a k tomu mi ještě vyletěl tlak, takže pomalu vyjíždíme :wink:
Držím Vám palečky!!! :wink: :slight_smile:
11. čer 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@marki1904 MOc držím palce ať to máš rychle za sebou a už držíš broučka v náručí. :slight_smile:
11. čer 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 přejeme hladký rychlý a pohodový porod :slight_smile: A trocha teda závist :wink:
11. čer 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 ty blááááááááááááhoooooooooooooooooo, gratuluju vítězko :grinning: ať to máš rychlý a bezbolestný!!!!!
11. čer 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marki1904 Taky ti přeju, ať vše hladce proběhne a miminko je zdravé, krásné, hodné a těšíme se na fotečky a info, jak se ti dařilo při porodu. Pajky :slight_smile:
11. čer 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak snad jo...já taky doufám,že se něco bude dít :grinning:
@evelp to byl kretén teda...... :pensive:
@marki1904 jéé,tak to si musím pohnout,ne? :wink: doufám,že to půjde rychle a večer už nám tady napíšeš míry Oliverka :slight_smile:
11. čer 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje dnešní storka:
Jedu s Leuškou k doktorce. Po celé dlouhé ulici je blokové čištění. Čistící auta jsou cca 400m od ordinace, těsně před nimi odtahovka. K mé nelibosti i u ordinace je ten den zákaz parkování. Nevím, kde jinde zaparkovat, všude jsou cedule. Vím, že mě vezme přednostně, napíšu za sklo cedulku "Jdu s dítětem akutně k lékaři, prosím neodtahovat". Stojí tam ještě asi pět dalších aut. Po cca 15minutách v ordinaci vyběhnu s plačící Leou v náručí, moje auto je samozřejmě na odtahovém autě. Ječím, ať neodjíždí. Zastaví, vyleze, upozorní mě, že "Teď už auto nejde sundat" a ať teda jedu s ním. Bez špetky empatie k mé situaci (těhotná, nemocné dítě) mi na odtahovém parkovišti napaří 1200Kč za odtah.

Bonus navíc: Odtahové auto sundá našeho peugeotka bez jakéhokoliv problému. Kdyby to nebyli takoví kriplové, mohli mi ho sundat před ordinací a nechat mě odjet. Policista, co mi dával ústřižek pokuty mi ještě s kyselým úsměvem oznámil, že se mi to určitě ještě někdy stane.

Od té doby, co jsem nasedla, brečím jak želva a není mi pomoci.
11. čer 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zítra holky nastupuju do nem.na vyvolání,teda když nebude moc porordu,jinak ve středu.A dala sem si ted veeeelice horkou vanu,tak se to snad rozjede trošku,aspon kdybych se začla otvírat,v pátek sem nebyla vubec skoro :frowning2:
11. čer 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Ono není problém to auto sundat, ale je problém s tou plombou... Mně se to taky stalo, taky bylo auto naložené, ale řekli mi, že když je zaplombované, tak to nejde... Stačilo přijít o 5 minut dříve a dali by mi ho klidně ještě dolů... :angry: 1200 Kč je taky dobrých, já platila celkem 2000 Kč i s blokovou pokutou a zrovna tam byla baba policajtka... a když jsem se jí ptala, jestli ta blokovka nemůže být nižší, tak mi řekla, že může být i vyšší... Raději jsem držela hu.u, což normálně neumím a odjela jsem... a to jsou asi tři roky zpět :frowning2:
@marki1904 Teda jako.... No, co se dá dělat, já tam fakt nakonec budu ležet sama... Takže předpokládám vyvolávaný porod, hmm? Budu držet palečky, ať jste s Oliverkem v pořádku :slight_smile:
@evelp Teda tak ten děda by si ale zasloužil... :angry: :angry: :angry:
@vak Já se taky hlásím, že je ze mě stále kinder surprise... :grinning:. Já jsem ještě ani poslíčkovat nezačala, takže mě to ani nepřekvapuje... Si tady koušu nechty a čekám až napíšeš, co Ti řekli na KO. Snad samé pozitivní zprávičky.. :wink: Ta Tvá Natálka bude asi velká parádnice :wink:
11. čer 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila No pěkně to jsou kretééééééni to snad nemůže být ani pravda :angry: :angry: ??????Já měla minulý týden botičku a vůbec se se mnou taky nemazlil,byl arogantní já slzičky na krajíčku :cry: no bohužel jsem jela manželovou audinou,zakže si mne pěkně vychutnal idiot...naprosto tě chápu chuděro tak se drž!!!!
@marki1904 Taky na tebe myslím a držím pěstičky,třeba si tam taky nenechají andyska a budete tam holky spolu :wink: ...
11. čer 2012 ve 12:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak a jak ty jsi dopadla?
11. čer 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Budeme na Tebe myslet, hlavně ať máš maléhou co nejdříve u sebe a jste oba v pořádku :wink:
11. čer 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila
@vak My sice botičku nedostali, ale tady v baráku je nějakej bonzák a když někdo jede někam na chatu, nebo se klidně v jednu ráno vrací z Chorvatska a zaparkuje na deset minut před barákem, hned jsou tu policajti, taky jsme tak dostali pokutu a policajt se prokecl, že nás někdo práskl po telefonu a že prej jezdíme na chatu, no fakt nějakej debil, ale jako odtahovat auta těhulím, za to bych je nakopala mezi nohy. :angry:
11. čer 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 No ani mi nemluv opět jsem chytla tu mlaďošku co jí tam zaučuje doktor :confounded: Naty na monitoru strašně řádila takže občas vynechával, mimochodem k tomu mi ani nic neřekli pak že mne tedy vyšetří hrabala mi tam kroutila hlavou a nic neřekla :angry: :angry: ...doktor se ptá a kdy vám naposledy dělali váhový odhad tak mu říkám,že je to víc jak měsíc a půl,že to má na stole v papírech.On na to,že se na mě tedy podívají a malou změří.Vzala si mne do parády mladá doktor ležela jsem tam snad půl hodiny on jí stále opravoval mě boleli záda jako prase a víš co mi nakonec řekl :confounded:???Vypadá,že má 3700g :confounded: ,ale spíš ne tak +- :confounded: :confounded: .....Hned jsem volala na Gennet kamarádce tak k ní mám po 14.hod přijít,že se na mě podívá a řekne co a jak....
Otevřená jsem na jeden prst nic víc jsem se nedozvěděla a v pátek mám přijít na kontrolu,takže jsem taková rozmrzelá :confounded: :confounded: ...Snad dopadneš líp holka :wink: !!!!
11. čer 2012 ve 12:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak hele, ale když jsi po termínu, resp. v termínu, tak se pak chodí po 2 dnech, ne? snad ti "zrzka" řekne víc
pardon, že tak tvé známé říkám, ale u ní to jinak nejde :grinning:
11. čer 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Jejda... :frowning2: Mně minule ta mladá doktorka taky strašně dlouho malou přeměřovala, asi to ještě nemají slečny v ruce... Teda 3700g, to je na Tebe nějak moc.. Kde jí máš schovanou? :grinning: Pořád ale lepší vyšší váha než ta naše.. Určitě se mi bobíšek narodí a bude muset na dopečení do inklubátoru... Bylo by super, kdyby se sekli... U tebe by šla váha o něco dolů a u mě o něco nahoru... A byly bychom spokojené obě :grinning: A jinak jdeš na kontrolu asi ve středu, co? A nevíš, jak dlouho Tě nechají přenášet? Dej zase vědět, co jsi vyřídila v Gennetu.. ! Mně bylo řečeno, že každý stroj měří jinak, že tam stačí malinká odchylka a gramy se liší... Tak jsem zvědavá, jak mi to na stejném stroji změří dnes... Jestli nepřibereme, tak si myslím, že Natálka bude muset s donucením ven :angry:
11. čer 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp :grinning: :grinning: ty jsi mne zase rozesmála...no druhý termím mám v neděli tak nevím jestli to bral podle toho,že ještě nemusím za ty dva dny,ale každopádně Vendy(zrzka :grinning: )bude volat Bydžovskou má i dnes na porodce službu tak se s ní asi domluví na příští kontrolu páč tohle už bych do třetice nedala :confounded: :confounded: ....
11. čer 2012 ve 12:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak to je věc, která by mě taky zajímala- dle kterého termínu vyvolávají...já bych řekla, že dle utz, jenže moje kamarádka měla rozdíl téměř 14 dní a přenášela a nechtěli jí to vyvolat, že dle ms měla termín až za dlouho a tak v podstatě měla skoro měsíc od prvního termínu navíc...
11. čer 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 žádná plomba tam nebyla :angry: . Na parkovišti ho jen sundali. Kámen by se nade mnou ustrnul, ale dopraváci ne...
11. čer 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila To je divné, já ji tam opravdu měla.... Tak v tom případě Ti to autíčko mohli v klidu sundat... Teda bych je asi klepla paličkou po hlavě :confounded:
11. čer 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek