• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@tyrisa A ty víš, proč to tam máš?
11. čer 2012 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@andysek111 nee,vůbec,nikdo mi nic neřekl....prej je vše ok.....takže nevím proč to tam je...
11. čer 2012 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@tyrisa To jsem docela ráda, že nás to má víc, já si řikala, že je to asi normální, ale takhle mě to ještě víc uklidŇuje :slight_smile:
11. čer 2012 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terezka312 no,já řeším co mi říká doktor,ne co je ve zprávě,doktor říkal vše ok,tak jsem v klidu,navíc kdybych byla tak strašně riziková,asi bych neměla ko až za týden..že.
11. čer 2012 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@tyrisa @terezka312 No, tak to určitě... Nad tím jsem se právě pozastavovala... Ale proč to tam tak blbě píšou, to nechápu.. Nic, mamka to zítra pozjišťuje... Mně spíše připadá, že se tím z nějakého důvodu jistí.. :confounded:
11. čer 2012 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@tyrisa Přesně, taky to beru podle doktora a podle kontrol :slight_smile:
11. čer 2012 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@andysek111 No a nebo jim za tuhle diagnozu pojišťovna víc platí :slight_smile:
11. čer 2012 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 Terezko, tak teď jsi na to asi kápla... Já bych taky řekla, že je to o penězích... :angry:
11. čer 2012 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@andysek111 Uvidíme, co tvoje mamka zjistí, na to jsem docela zvědavá, pak napiš :wink:
11. čer 2012 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 Určitě, ale jak jsem jí to přečetla nahlas, co jsi napsala, tak mi na to hned řekla, že jí taková možnost taky napadla... Ale určitě dám vědět.. :slight_smile:
11. čer 2012 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@andysek111 A nemáš ty náhodou taky toho Leidena? Já mám taky tuhle diagnozu, nejdřív jsem se šíleně lekla, ale pak jsem si vzpomněla, že to bude tou trombozou.
11. čer 2012 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@peatris Moc gratuluju a přeji hodně zdraví. A taky šíleně závidím, protože se narodil na moje narozeniny a my to nestihly :grinning:
11. čer 2012 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@dahane Ne, ne... Nemám.. :frowning2: Vypadá to, že nás to má v papírech víc a fakt bych dala za pravdu Terezce, že je to kvůli pojišťovny, aby za tebe dostali více peněz... I když ty to tam máš možná opravdu právem, netuším... :frowning2:
11. čer 2012 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak Jj, máš pravdu... Vůbec by to tak být nemělo, ale pokud opravdu nemáš známé, tak to máš potom hodně těžké... Hele, už jsi tady ale dlouho nebyla... Doufám, že už nerodíš :grinning: Nebo že by byl manžel takový kanec a hned několikrát by to zvládl...??? :wink: Taky jsem uvažovala, že si dám sklenku vína, ale jelikož jsem jí měla včera, tak počkám zase do zítřka, aby se nestalo, že by Natálka netrefila na svět, protože její maminka má pernamentně alkohol v krvi :grinning: Ty jo... Co se týká těch poslíčků... Mám takové štěstí, že neposlíčkuji - ale pouze v tom případě, že mi to neodkládá porod. Jen opravdu mírné tvrdnutí a občas jí cítím pomalu mezi nožkama... To je vše.. Jinak jsem si na Tebe Věruško dnes vzpomněla... Nikdy jsem nezažila takové nepříjemné vyšetření jako dnes... Když pominu základní vyšetření, které mi moje doktorka dělala vždy tak, že jsem to vůbec necítila a tahle mi tam hrabala, až mi bylo divné, co tam pořád hledá.. :frowning2: No ale perlička... Řekla mi, že kdyby mi náhodou nastaly nějaké komplikace jako krvácení, málo pohybů, odtok plodové vody, tak že mám přijet dříve. Když jsem se jí zeptala, jak poznám, že mi odtéká právě zmiňovaná plodová voda, tak mi řekla, že když mám třeba vlhké kalhotky... Což někdy opravdu mívám a už jsem řešila, jestli mi opravdu neodtéká, protože jí mám taky málo... Tak jsem jí to řekla a ona že teda mě může /i když se jí viditelně nechtělo/ ještě vyšetřit. Potom se mě zeptala, jestli teda chci, tak jsem se na ní usmála a říkala jsem, že to vlastně záleží na ní a ona na to, že teda když jsem jí o tom už řekla, tak raději jo :grinning:. No, tím mi asi chtěla naznačit, že mám příště držet ústa :slight_smile: Tak jsem se zase svlékla, šla na kozu... A začala do mě vrtat něčím plastovým a přitom mě tam tak štípla, že jsem několikrát musela říct "au"... Když ale viděla, že mě to fakt fest bolí, tak zmírnila a najednou vyšetření šlo udělat i příjemněji... :angry: Nakonec se mi omluvila s tím, že ona za to vlastně ani nemohla, že mě to bolelo :angry: :angry: Úplně mám strach z další návštěvy, vždy jsem chodila na kontrolu s klidem, ale po tomhle... :angry: :angry: :angry: :angry:
11. čer 2012 ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@peatris Nádhernééééé princátko.. Moc gratuluji a přeji především zdraví mu i mamince :wink:
11. čer 2012 ve 23:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc Vám všem holky děkuji za gratulace,ještě nám držte palečky,ať nás dneska pustí domů :slight_smile:
12. čer 2012 v 06:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andysek111 Holky všechny zdravím,vyrážím směr porodnice vypadá to,že Natálku dnes uvidím bolesti po 5min :grinning: :grinning: :grinning: ....
12. čer 2012 v 07:49  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@vak Držím palce......nemusím dodávat,že zavidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2012 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@andysek111 Já teda vůbec poslíčky taky nemám, taky jsem si řikala, že je to super, nemít bolesti třeba měsíc dopředu, ale přesně jak píšeš, jen v případě, že mi to neoddaluje porod :slight_smile: Ale moje mamka to prý měla taky tak: žádný poslíčci, nic, až z ničeho nic jeden večer rovnou bolesti po 5 minutách a nástup do porodnice a ráno jsem byla na světě. Tak kéž to tak máme taky viď :slight_smile:
12. čer 2012 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
supr tak další mimi bude na světě!!
My jdeme domů z porodnice,žloutenka ustupuje!!
12. čer 2012 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 tak to já bolestma trpím už víc jak měsíc, včera to byl zážitek, kontrakce po 6 min, pak po 10, 15 až přestali úplně. Kdo se v tom má sakra vyznat?:(
12. čer 2012 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak mě poslali domů,čípek tuhý neotevřená ani na trošku,ale nejpozděj v pondělí mě to vyvolají
12. čer 2012 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim Jak to, vždyť jsi říkala, že tě vezmou na vyvolání dnes nebo zítra?
12. čer 2012 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 no to sem si myslela taky,ale bylo by to velice bolestivé,nic není ještě připravené na porord a sem teprve 39plus 5 tak ještě počkají do pondělka
12. čer 2012 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim tak zas to zní rozumně, že se nebudeš trápit zbytečně a dlouho
12. čer 2012 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 jj taky myslím
12. čer 2012 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@peatris Jéé, další človíček na světě! :grinning: Moc gratuluji a přeji malému vše nejlepší do života :slight_smile:
12. čer 2012 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak Tedaaaaaaa... Držím všechny plačáky a myslím na vás!!!!!!! :slight_smile: Jinak mimochodem... Dnes je to datum, které se nám tak líbilo... :wink:
12. čer 2012 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 Mně to právě psala i vak... Že u obou dětí taky poslíčky neměla a pokaždé odjela v noci do porodnice.. Takže jsem za to fakt ráda, protože se normálně vyspím... Jen kdyby mi ta Natálka neošahávala soustavně ten močový měchýř :grinning:
12. čer 2012 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andysek111 já strašně doufám, že jsme teda jen ty šťastné, na které to přijde až v ten pravý okamžik. Jen se děsím toho přenášení, snad to spolu nemusí souviset :slight_smile:
Tak močový měchýř je jediná zábava, kterou tam má, takový balonek, tak jí to dopřej :slight_smile:
12. čer 2012 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek