• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@terezka312 Jéééé, tak my přemýšlíme asi opravdu úplně stejně.. To přenášení mě právě taky strašně straší... :frowning2: Ale tak snad ne, snad jenom nechtějí zlobit maminky.. Máme asi slušně vychované děti :grinning: Jinak s tím močákem jí to dopřávám každou noc i den... Ještě jsem jí za to ani nenaplácala... :grinning:
12. čer 2012 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim Tak to je dobrá zpráva, ne??? Aspoň dali mimču ještě čas, aby se rozhodlo samo.. Jo, do pondělka dlouhá doba. Ja jdu taky tak, tak budu na Tebe myslet, pokud mě nepředběhneš :wink:
12. čer 2012 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@andysek111 dobrá,dáme si závody :grinning:
12. čer 2012 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pejullka To právě nevim, jak se v tom vyznat, proto jsem ráda, že to nemám :grinning: Zas o to víc z toho pak budu v šoku, až to přijde :slight_smile:
12. čer 2012 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@andysek111 tak ze mě začlo něco vytěkat,asi hlenová zátka,že by se začínalo konečně něco dít? Necítila sem ,že by doktorka nějak pomáhala,jen klasická kontrola.Nikdy mi neodtekla zátka,tak vlastne ani nevím jaké to je :grinning:
12. čer 2012 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky´, sedim v cekarne - totiz v nemocnicni chodbe - na monitor a rozhodla jsem se zase prispet. Vcera jsem se bavila s nasi detskou dr mimojine taky o prenaseni.
Tabulkove terminy vychazi z prumernych cisel.
Ve skutecnosti zalezi na kazde mamince: v ktere fazi cyklu otehotnela, jak dlouhy cyklus byl a tak. Proto normalni delka tehotenstvi je 38-42 tydnu. Jeden TP to proste neobsahne. I kdyz ten uzv termin by mohl, ktere dite je prumerne?
Kdyz jsem minule prenasela 8 dnu, je pravdepodobne, ze ted to budu mit stejne at se mi to libi nebo ne...
12. čer 2012 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervena_vila jj nenaděláme nic,jak se jim ještě nechce,tak je nedomutíme... :grinning:
12. čer 2012 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my jsme taky zpět z kontroly. nic moc změny, čípek měkký, ale žádná extra změna od minule, tak jsem z toho zas otrávená. navíc dneska to jsou 2 roky, co jsem se vdávala..:( prostě na prd den.
dr. mi říkala, že jestli chci něčeho docílit, tak nemám odpočívat, ale vynakládat pořádnou fyzickou aktivitu...tak jsem si dneska nařídila domontování komody, uložení oblečení, praní a setřít všechny podlahy, možná k tomu i něco upeču

říkala jsem dr. o tom, že mám od té doby, co mi odešla hlenovka pořád "mokro" v kalhotkách, ale že to jsou vždycky tak 4 kapky, ale určitě se nepočůrávám a ona mi vnucovala, že prostě počůrávám....
12. čer 2012 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vak jeeeeeee, myslím na tebe, dej nám hned vědět, jak to vypadá !!!:slight_smile:
12. čer 2012 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,

@cervena_vila já jsem trochu doufala, že potřetí bych mohla rodit dřív...ale je fakt, že jsem oba kluky přenášela a oba 8 dní. Takže mám tedy ještě čas...UTZ termín mám dnes, takže porod nejdřív příští týden! :slight_smile:
12. čer 2012 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@taknevim Mně včera překvapilo, že hlenová zátka nemusí být klasický hlen... Já si pořád myslela, že jo.. Dá se prý klidně zaměnit s plodovou vodou, teda aspoň tak mi to ta mlaďoulinká doktorka vysvětlila... Hele a dej si nohy křížem, ať mě náhodou nepředběhneš :angry:
12. čer 2012 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@andysek111 :grinning: roztahuju je jak to jen jde :grinning:
12. čer 2012 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj. Tak čtu, jak jste na tom. :slight_smile: To by bylo fajn, kdyby zase tento týden přibyly další miminka. Už je skoro půlka června, tak ať to frčí za kočárem :slight_smile:
12. čer 2012 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@dociska Koukala jsem do tabulky, sešly jsme se tu všechny spíš s pozdějšími termíny. Jednou se musí roztrhnout pytel... Taky je rozdíl, když někde krafe čtyřicet bab a někde jen patnáct.
12. čer 2012 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
taky se přidávám, mě už se to taky blíží a už se těším, protože už mě všechno vadí, mudr. říkal, že to bude brzy tak jsem zvědavá, kdy si to naše mimi vzpomene, chtěla jsem znamení raka, tak spíš polehávám, abych to vydržela :grinning:
12. čer 2012 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@tyrisa Kde jsi? Doufám, že nerodíš... :angry: To už bych tu fakultky zůstala fakt jediná :frowning2:
12. čer 2012 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
co asi ta naše Vak :slight_smile: jestli už to má za sebou....

já mám za sebou smontování komody a nastrkání věcí do ní, zbytek oken a dětský pokoj jak ze škatulky, skleničku vína a jdu se roztáhnout do vany :slight_smile:
12. čer 2012 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp Jsem jak na trní, doufám, že tam má net.. A zajímá mě i marki... Určitě budou mít stejný den porodu :wink:
12. čer 2012 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@andysek111 řekla bych, že marki už má hotovo a vak je "ještě v procesu " :grinning: já chci takyyyyyyyy
12. čer 2012 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp Ježiši, jsem četla: "a jdu roztáhnout nohy" :grinning:
12. čer 2012 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Píšu za maminku!! Natálka je na světě....váží 3,33 kg a měří 51 cm....:slight_smile:) Bohužel císařským řezem, ale obě jsou v pořádku!!..:slight_smile:) Narodila se 12.6.2012 ve 12:00..:slight_smile:) a fotečka je v mém fotoblogu!!..:slight_smile: Nikča
12. čer 2012 v 19:09  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (10)
@evelp Já bych řekla, že vak už to má taky za sebou... Jen chudinka odpočívá... Když už měla kontrakce co 5 min... :wink:
12. čer 2012 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak Teda, ta je nádherňoučká... Moc gratulujeme k Natálce, posílám pozdravy a hlavně, ať je maminka co nejdříve v pořádku. Jj a děkujeme za info, je fajn mít tak šikovnou dceru :slight_smile:
12. čer 2012 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak Ještě jednou gratuluju k princezničce. :slight_smile:
12. čer 2012 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak Ježiš ta je nádherná! Já už teď každý mimčo asi obrečim :slight_smile:
12. čer 2012 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andysek111 No nene.Jsem furt celá :frowning2: Zítra jdu na ko,tak se zase nechám dodrbat,jak se nic neděje :rolling_eyes: Alespoň že jsem s epinem dala dnes 30,tak už jen udržovat.....snad mi to k něčemu bude.
@vak Gratuluji,je moc krásná.....
12. čer 2012 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak snad je vše v pořádku, když to nakonec muselo císařem! ať jsou obě zdravé!!
12. čer 2012 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vak Gratulujeme maminko :grinning: Konečně jsi se dočkala a máš vše za sebou. Těšíme se, až se tu ukážeš a všechno nám povíš. :slight_smile:
12. čer 2012 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
vidím, že tady se rodí o sto šest.Gratuluju k novým miminkům. Já jdu zítra do poradny a podle minulého týdne to zřejmě vypadá opět na císaře takže se taky asi brzy dočkám toho našeho zlatíčka. tak všem, které to ještě nemte za sebou at jsou miláčci brzy s vámi a pohodové porody.
12. čer 2012 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@andysek111 jj, koukám, že tu diagnostiku má tady každý. Ale zase mi neříkej, že to takhle praktikují skoro ve všech nemocnicích....
12. čer 2012 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek