• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@taknevim Ty jo.. Tak to si nedokážu představit, protože mně když se Natálka náhodu v břichu protáhne, tak přesně vím, kde jsou zádička a nedokážu si představit, že by mi měla tlačit těma zádičkama do břicha... To bych se asi bolestí po*rala :-/
13. čer 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Kde je dnes??? Doufám, že ne v porodnici :grinning:
13. čer 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim aha, tak to docela vysvětluje ty tvoje nevolnosti. A porod takhle bude v poho?
13. čer 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Jéééééééééééééé, vak je tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile: Jak se daří?? :slight_smile:
13. čer 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono nás tady chybí víc.. evelp a miribee tady nebyla už šíleně dlouho..
13. čer 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Napojili mě na kapáky a u toho natáčeli ozvy... Postupně přidávali roztok do žíly, aby věděli, jak mimčo zvládá kontrakce dělohy - podle toho zjistili, že můžu rodit přirozeně a nemusím na císařský řez. Když jsem se ptala, jestli to bude bolet, tak mi řekli, že budu cítit bolest jako u slabší MS, ale já necítila vůbec nic... U toho vyvolávání napřed zavádějí tabletku, když nezabere, tak pokračují dál myslím že s kapákama.. Mně by to i doktor minule vyvolal, ale říkal, že ještě nejsou porodní cesty připraveny, tak jestli teda souhlasím, že ten týden ještě vydržíme.. No a my držíme už i 2. :grinning:
13. čer 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Aha, tak to jsem na to zvědavá.. právě proto mi to příjde divné, když ty cesty nejsou ještě připravené, tak to musí být něco :frowning2: Třeba budu ještě dva týdny přenášet :grinning:
13. čer 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane I to se může stát... :slight_smile: A kdy jdeš na tu kontrolu? Budu na Tebe myslet :slight_smile:
13. čer 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, čím to je.. Ale připadá mi, že nás je dnes nějak málo... :frowning2: Holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, ozvěte se... :slight_smile:
13. čer 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Taky jsem myslela na miribee, červená víla ještě včera večer přispívala do diskuze k látkovkám, tak leda by se to rozjelo v noci.
13. čer 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak se mi rozjíždějí slabé kontrakce, tak je podpoříme svařákem a vanou a uvidíme:slight_smile:
13. čer 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 Na kontrolu jdu zítra..

Jj, jsem zvědavá, jestli holky jen někde poletují nebo už rodí :slight_smile:
@terezka312
13. čer 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane jj přsně
13. čer 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka Dalšííííííííííííííííííííííííííí? Hlavně dej vědět :slight_smile:
13. čer 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 miribee jsem snad včera zahlédla na fb, ale teď to nějak nemůžu najít :unamused:. Teda, tady snad opravdu všichni porodí a my budeme nakonec ještě nakukovat do červencové diskuze :grinning: A evelp taky asi dnes zaspala... :grinning:
13. čer 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 nezaspala :grinning: jen se snažím něco dělat, abych podpořila kontrakce. od včerejšak tak od 8 večer tvrdneme, od rána mě šíleně bolí podbříšek, ale neplaším.....z toho zas bude perd...
13. čer 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp No, zase to tak moc nepřeháňěj, aby ses nám ještě nakonec nerozrodila :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 to já se chci právě rozrodit :grinning:
13. čer 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 Za chviličku písnu právě mi malou přivezli!!!
13. čer 2012 ve 13:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vak Jasně :slight_smile: Už se těšíme, pozdravuj jí a dej jí za mě milion pusinek :slight_smile:
13. čer 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak To je tak krásná holčička :slight_smile: Moc blahopřeji! :wink: :wink:
13. čer 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,kde je Marki??jaksi nejsem v obraze
13. čer 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris v porodnici :grinning: od pondělka
13. čer 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha......supr
13. čer 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris Podle mě budou mít stejný datum porodu s vak. Tedy 12.6.2012... :slight_smile: Takže Oliverek už je určitě na světě :slight_smile:
13. čer 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ne, já jsem pořád tady. Jen jsem dopoledne dělala základní úklid. Konečně můžu jít rodit, Leušce mojí milované povolily horečky a je to "jen" viróza, takže žádná děsná infekce, i když měla noc co noc čtyřicítky - do toho se mi nechtělo tahat novorozeně :sweat_smile:
Včera na kontrole: hlavička volně (to vím sama, že je malá vysoko), ale už po TP, takže Hamilton, ani jsem nezašpinila, ani to nebylo nepříjemné. Doktorka stejná, jako byla minule u porodu. Šéfka mosteckého porodního oddělení. Tak jsem ji chválila, jak je něžná, říkala, že čím je starší, tím má ty těhule radší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a že si ráda šáhne na miminko - když mi prohmatávala břicho :grinning:
Další KO mám v sobotu.
Dneska ani jedno neškodné tvrdnutí, i když jsem se ohýbala přes břicho s vysavačem - to jsem jen cítila, jak to malou tlačí, vrtěla se, aby se vešla. Teď tak lehce kope.
13. čer 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak svařák, vana, sex a nic:slight_smile: tak uvidíme co zítra
13. čer 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila Vidíš, to mě ani nenapadlo, že po termínu půjdu asi i o víkendu... No, tak takovou doktorku bych taky chtěla mít... Teda já takovou měla normálně v poradně, ale teď co se mnou vyvádí... :pensive: A že si ráda šáhne na miminko... :grinning: To byl určitě ice break :slight_smile:.. Takhle to má být!! :slight_smile:
13. čer 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 No jo, ona dělá poradny, ohmatává bříška, vytahuje miminka císařem nebo zašívá potrhané pipky, ale potom u miminek už jsou jiní, tak si je asi moc neužije :sweat_smile: Jinak si drží odstup, že se jí lidi bojí, ale asi jsem ji tou pochvalou roztála.
13. čer 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj,
já taky stále celá... Kontrola dobrá, nevyšetřovali mne. Jenom monitor, takže miminku se daří skvěle, kontrakce nula! Sice po termínu, ale ještě jsme se domluvili na pátek, že zajdu na monitor. V porodnici malují...
takže u mne to na porod ani nevypadá...
13. čer 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek