• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@vak Připojuji se ke gratulacím :slight_smile: Natálka je nádherná! Přeji vám oběma hlavně pevné zdraví :slight_smile:
13. čer 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 Jo,jmenovala,doufám,že mě nebude rodit,ani už vyšetřovat.Nemám z ní dobrý pocit.
13. čer 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa Ježiš, to jsem ráda, že nemám obavy jediná :slight_smile:
13. čer 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 njn,není to prdel,já chci zkušenýho doktora....rizikovky by teda fakt dělat neměla....když sotva vylezla ze školy
13. čer 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa No vidíš, já s ní mám rande zase příští týden :unamused: Pokud si mě tam nenechají, jedu na Vřesinu, když mají začít ty tropy a odreaguji se z toho vyšetření tam... To nám to ale pěkně vyšlo, co??? Máme termíny a venku bude svítit oskar o 106 :frowning2:
13. čer 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 já radši teda budu sedět v nemocnic s miminem,než s tím pupkem doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Který den jdeš?já se ji snad vyhnu..... :confused:
13. čer 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Já jdu v pondělí a předpokládám, že když tam byla minulé pondělí, tohle pondělí, tak tam bude určitě i další... :unamused:
13. čer 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 tak nemusí...minulou středu tam byl taky doktor a tuto ona.....
13. čer 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam i v pondělí viděla doktora.. Tam jsou totiž dvě ordinace a já chodím do té po pravé straně a mám štěstí na ní.. Jejda, já pořád ještě zvažuji, jestli nakonec nepojedu stejně do těch Vítkovic... Mám z té fakultky kvůli toho strašně divnej pocit :-/
13. čer 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
miribee porodila :wink:
13. čer 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tyrisa Jak to víš??? :slight_smile:
13. čer 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 taqk dávám vědět, že u mě nic:slight_smile: porod to nebude
13. čer 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pejullka Jsi hodná, že nás v tom nenecháš :slight_smile:
13. čer 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 že? :wink: uvidíme co zítra, doufám, že to výjde
13. čer 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa jak to víš?
13. čer 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111
@evelp Tohle bylo na zdi :slight_smile:... Kdo zná miribee, ať šťastnou novinku zví: Ondrášek je na světě! Měří 49cm a váží 2,6kg. A já jsem šťastná tetka :slight_smile:
13. čer 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@tyrisa Jako na červnovkách nebo na její zdi? Teda, ta se taky má... Taky nás zradila :grinning:
13. čer 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 jako na veřejný zdi.....fotoblogy se to jmenuje :slight_smile:
13. čer 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Aha, tak na tuhle zeď jsem ještě nedošla. Každopádně děkujeme za info... :slight_smile:
13. čer 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mimisek2011 A jak to s Tebou vypadá? Už jsi s miminkem doma??? :slight_smile:
13. čer 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Holky zdravím vás všechny z porodnice :slight_smile: ....to mi to trvalo,ale netrhli se mi tu dveře :grinning: :grinning: ...Abych tak nějak popsala porod :
Ráno v 8.30.hod.na příjem do porodnice s bolestma cca 5min.V 9.hod. už jsem byla na sále,bolesti stále stejné na monitoru vše ok.Manžel ať prý dorazí kolem 10.hod.Napustili mi horkou vanu páč jsem se začala klepat jak ratlík a po 10.30.hod. už jsem začala mít bolesti po 3 min.bolelo to jako sviňa :confounded: :confounded: ..Jenže otevřená stále na jeden prst :angry: :angry: ...Propíchli mi tedy plodovku,že to půjde rychleji,bolesti začali po 1.min. a já se stále neotevírala,myslela jsem,že to nevydržím :confounded: :confounded: ,na monitoru lítala křivka jako blázen a malé se to přestávalo líbit.Doktorka řela,že pokud se do 5min.nic nestane okamžitě na sál,ale to už bylo celé oddělení na nohou.Nic se nestalo a já šupem na sál to bylo něco po 11.45.hod...Manžel seděl za dveřma já dostala celkovou narkozu říkal,že za 5min ji slyšel plakat a byla venku šel si jí podepsat a celou dobu než mě vyvezli ze sálu(cca1.hod. ji držel v náručí)a jak mě vyvezli přiložil mi ji k prsu,hned se beruška přicucla já byla jak omámená a to bylo do dneška 13.hod. jediné setkání páč JIP je ve třetím patře a miminka tam nevozí :unamused: :unamused: ...asi vám nemusím povídat jak smutno mi bylo,když všichni z rodiny ji drželi v náručí a já sama na JIP :confounded: :confounded: ani jsem nemohla v noci usnut :cry: :cry: ...Dali mi jí jen na dnešní odpoledne tak jsem se s ní seznamovala co to šlo,teď už je zase u sestřiček,břicho přichází k sobě a celkem bolí,ale dá se to vydržet nejnamáhavější je vstávání z postele :angry: :angry: ...
13. čer 2012 v 19:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Škoda, že porod nedopadl asi úplně podle tvých představ, ale hlavně, že je malá zdravá, moooooc kráááásná a ty jsi taky v pořádku. :grinning: :grinning: :grinning: Gratulujeme, maminko :slight_smile:
13. čer 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Jééé, to bylo tak dojemně popsáno, že mi ukápla i slza... :cry:. Ale už je po všem a od teď už bude malá častěji s Tebou... A musím napsat, že malá se vám opravdu povedla... A vyřiď Nikolce, že jí ještě jednou děkujeme za info.. Takhle nás ještě nikdo P z rodiny neinformoval.. /šikulka/ A ty maminko si ještě užívej odpočinku, vím, že se to dobře píše, ale potom si Natálky budeš užívat minimálně osmnáct let :grinning: Pa pa, až Ti bude lépe, ozvi se zase. Měj se krásně a přeji krásnou bezbolestnou noc :slight_smile:
13. čer 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, vytáčí mě to, chce se mi do něčeho praštit....já prostě nevím, jestli jet nejet, zkusím počkat na muže, který má zas přijet za hodinku, ale cca celý den tvrdneme, od 6 je to pravidelnější a po vaně je to stále 2-4 minutky, taky jsem opět byla několikrát na velké a vykapaly ze mě asi 3 kapky krve- ale ne špinění, vyloženě krve...

já fakt nevim- je to jak minule a já se bojím, že je to zas planý poplach, tak si radši říkám, že nic
13. čer 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp jestli je to jasná krev mazej do porodnice...nebo tam zavolej a uvidíš,že ti řeknou,že máš hned přijet....
13. čer 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa ale byli to fakt jen 3 kapky, od té doby nic a je to tak hodka
13. čer 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp já nevím,ale jasná krev je špatně.....nechceš alespoň zavolat?Já bych to fakt neriskovala....
13. čer 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp jj, přesně... zavolej a uvidíš... 2-4 je docela často... :confused:
13. čer 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
volala jsem a jak jsem čekala...dokud mě neuvidí, nic neví.
krev je prý normální, to se otevírají porodní cesty
13. čer 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp já než bych si pak něco vyčítala,tak už sem dávno tam...
13. čer 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek