• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@vak taky přeju zdravíčko mamince i Natálce :slight_smile:
13. čer 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp tak to už fakt ničemu nerozumím...všude píšou,že krev je blbě a hned jed to porodky,no zase něco jinak,pak,že jsou těhule jak praštěné,když se všude říká něco jiného :rolling_eyes: Tipuju že do zítřka do půlnoci jsi mamina......:slight_smile:
13. čer 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim Teda teď si tak sedím u televize a říkala jsem si, že jsi vlastně dnes nic nepsala... Tak už jsem Tě málem začla podezírat, že chováš mimi v náručí :wink:
13. čer 2012 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Přesně tak, já bych taky jela a tím pádem bych ze sebe udělala hysterku... ale zase na druhou stranu mi doktor taky říkal, kdyby jste začla krvácet.. Takže já bych nic neřešila a jela :unamused:
13. čer 2012 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Přeju správné rozhodnutí!

Holky, posílám večerníček:
http://www.youtube.com/watch?v=OPSAgs-exfQ
13. čer 2012 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vak Ajaj, tak to muselo být nepříjemný, já sice u obou porodů císař neměla, ale holky jsem taky nemohla mít u sebe kvůli té žloutence obě prvních 5 dní, byly pořád na fotu, poprvé jsem to dost obrečela, teď už to šlo, tak vím jaký to je, když všichno kolem mají miminka na pokoji. Tak ti přeju rychlé zotavování po císaři, a ať jste co nejrychleji doma a gratuluji k Natálce.. :slight_smile:
14. čer 2012 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak evelp asi jela......snad je vše ok....
14. čer 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila To je úžasný video, jak to ty mrňousky sklidní :slight_smile:
14. čer 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa tak jsem nakonec ani nejela, intervaly se začli oddalovat, ale v podstatě mě to bolí do teď. zase padly 3 kapky, tak uvidíme.
jsem z toho otrávená jak pes...
14. čer 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Aspoň je to nějaká příprava...
14. čer 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek @tyrisa @cervena_vila @taknevim atd. :slight_smile: Holky vy jste ještě celé???Koukám,že snad evelp odjela do porodnice škoda,že rodí jinde než já dala bych vám info :wink: ...
Já se neuvěřitelně zotavuji :wink: řez už tolik nebolí možná je to práškama na bolest,ale dávám si jen ráno a večer vnucují mi i čípky,ale zdá se mi,že nejsou potřeba moc nechápou,že je odmítám,abych tu nezačala mít pověst masochistky :grinning: :grinning: ..
Manžel včera zapíjel a ještě se mi neozval tak jsem na něho zvědavá,ale dcerka říkala,že dorazil asi v 5.hod. :grinning: :grinning: chudáček to bude bolehlav!!!
Natálku mám teď u sebe ve veliké posteli holky,ale neradi to sestřičky vidí copak to jde,když ji nemám stále u sebe :frowning2:???Pořád k ní čmuchám je tak voňavá a maličkatá :slight_smile: :slight_smile: .
Přeju vám všem ať už máte ty uzlíčky také u sebe a myslím na vás!!!!!!
14. čer 2012 v 09:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak ony se jen boji, abys neusnula a mala se neskulila dolu. Ja bych si ji dala briskem na brisko a vrcela na kazdeho, kdo by se priblizil :grinning:
14. čer 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 njn,pak se člověk nemá cítit blbě,že?
@evelp tak fakt nevím co je lepší....jestli když se něco děje,nebo ne......já už ani ty poslíčky nemám a jsem naštvaná,ale když tě tak čtu,můžu být vlastně ráda :confused:
14. čer 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312
@cervena_vila
Zdravím, už jsem toto úžasné video taky shlédla, jen jsem si tak říkala, že toho se opravdu v českých porodnicích nedočkáme :frowning2:
@evelp Se nedivím... Ale pokud to budeš mít dnes stejné, zajela bych tam aspoň pro klid. Však uvidíš!!!! :slight_smile:
@vak No ahoooj :slight_smile:, tak to je super, že už Tě ta rána tolik nebolí... Však ono už bude jenom lépe... :slight_smile: Ano,ano...stále jsme ještě kinder s překvapením... My jsme právě ty vyvolené, které čekají buď na tropy nebo rovnou na konec června.. Řídíme se heslem... Jedna za všechny, všechny za jednu :grinning:. Jejda, se vůbec nedivím, že manžel přišel domů až ráno... Víš, jak ho ten včerejšek musel vysílit a ještě když viděl, jak se trápíš a nemohl zasáhnout... Věřím, že můj manžel by se tam sesypal k zemi..
U nás v městské nemocnici, když Tě přivedou na pokoj šestinedělí, tak hned dostaneš instrukce... a jedna z nich zní: To je vaše postel a tohle je postýlka pro miminko... Miminko do vaší postele nepatří, tak to, prosím, dodržujte... :confounded:. Prý je to kvůli hygieny, tak nevím.. Ale kamarádka na to dodnes vzpomíná ve zlém... :angry:
Věruško, šetři se, opatruj se a dej vědět co a jak... Když nad tím tak přemýšlím, tak ten víkend po císaři Ti asi nevýjde, jak jsi chtěla, ale v pondělí už budeš určitě doma... :slight_smile:
14. čer 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa Tak, tak... :slight_smile: Si představ, že jsem vstala, sluníčko svítilo, hned lepší nálada, plánovala jsem, co vše udělám.... A teď???? :unamused: Slejvák jako prase :angry: :angry: :angry: :angry: A co v Porubě??? Taky tak?
14. čer 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 tady je hnusně furt a leje :frowning2:
14. čer 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Hm, u nás teda černo a slejvák už od rána. A to mám naschvál dneska tolik pochůzek a sraz s holkama, no jo, to je tak, když jsem to pořád odsouvala. :angry:
14. čer 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Aha, tak to byla asi náhoda, že jsem se probudila do tak slunečného počasí :frowning2:
14. čer 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Terezko a ty jsi odkud????
14. čer 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem doma z KO.nízký tlak,otevřená na 2 prsty,prý se z nálezu,muže rozjet porod,tak jdu vytřít a budu čekat.Jinak vím,že v pondělí nejpozdějc to bude a uvidím Honzíka.Na ozvech jak tvrdlo břicho,tak to i bolelo a lezlo to až na číslo 42,myslím tu spodní křivku
14. čer 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 tady ted začal trochu svítit oskar,tak nevím....
14. čer 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Tady taky, ale neboj... Už zase zalezl... :angry:
14. čer 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Fí-ha... Tak hlavně, že se něco začíná dít... Já si dnes řekla, že si znovu zkontroluji tašku, protože jak jsem byla na posledy v nemocnici, tak jsem z toho pobrala vše, co se mi hodilo.. Takže vlastně balím znova!!! Ach jo.. Dnes má opět tlaky na spodek, je to fakt dost nepříjemné, ale zase z toho (jako vyždy) nic nebude :angry: Tož, kdyby něco, dej hned vědět, ať můžeme držet palčáky :slight_smile:
14. čer 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 jasně neboj já ten závod vyhraju :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Oni to sestřičky neradi vidí i když jsi po normální porodu, nám říkali maximálně do noh pokládat mimi, no všude je to stejné, chce to vydržet a hlavně si od nich nenechat nic líbit, některý jsou moc hodný, ale některý bych.........bez komentáře. Můj první pobyt v porodnici byl děsivej, jen jedna hodná sestřička za 6 dní, teď už tam ty zlý nebyly, úplně je poměnily, ani se nedivím. :slight_smile: Tak si malou užívej jak jen to jde, já taky furt čuchám a chovám a to už jí mám tolik dní doma. :grinning:
14. čer 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim No, pokud se nerozrodím sama do pondělka, tak asi ano... :frowning2: Ale tak máš přednost, když máš ten termín dříve, že.. ehmm... :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hadimrska Já to chápu,ale myllíš si,že až budeme doma nebudu ji dávat do postele????
Jinak si jí užívám na max.je to vše úplně jiné než před lety,mám v sobě takový vnitřní klid.Navíc mám nadstandartní pokoj a je to taková pohoda,rodinka za mnou může kdykoliv přijít,prostě náááááádhera :slight_smile: !!!!!
Vy už doma to je fajn viď :wink: ,taky se moc těším,jen mi holčina odjiždí v pondělí se školou na cyklisťák a vůůůbec se jí nechce.Mě pustí asi v neděli...
14. čer 2012 ve 12:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 Přímo Praha, leje pořád, no hnus
14. čer 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 A ty tam chodíš do fakultky...??? Tak jestli leje pořád v Praze, tak z 90% to bude i v Ově, než se to tam u vás otočí... My máme baráček v Říčanech, tak to mám odzkoušené :slight_smile:
14. čer 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Fakt až takhle to počasí máš odzkoušené jo? Jsem myslela, že než ty mraky dojdou k vám, tak už jsou dávno vypršený :slight_smile: No jako chodim k Apolináři, můžou tam být studenti no, ale teď zrovna vyplňuju nějaký dotazník a tam můžu jejich přítomnost zakázat. Zrovna přemýšlím, jestli jo nebo ne
14. čer 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek