• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Ad miminko v posteli: nám zas říkali, že to je kvůli očistkům, co mohou být infekční. Že když miminko do postele, tak jen do horní půlky a podložit plínkou. A neusínat s ním a neodcházet od něj. A když mi malá spala na břiše, tak taky sestřička říkala, ať si dám pozor a neusnu, aby mi nespadla. Jinak nám mazlení nebránily :dizzy_face:
Ale u nás je velký důraz na kojení, to je taky trochu teror, když to nejde snadno...
14. čer 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Mně to ani neva, stejně většina maminek kojí v leže, tak nechápu kam pak to mimi jako dát? Spíš co mi vadilo a nechápala jsem ty matky v porodnici, že děti nosili v náručí přes celou chodbu na vážení, to je podle mě o dost víc nebezpečný a to ty sestřičky chápu, já po prvním porodu několikrát nečekaně omdlela, a i teď mi bylo docela na omdlení člověk je prostě hodně slabý. Tak to Vám přeju ať jste v neděli doma, já jsem teď taky klidnější než při prvním, to člověk neví co a jak, teď si to víc užívám. :slight_smile:
14. čer 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Ne, ne... Většinou v další polovině dne je to v Ostravě, pokud zrovna mraky nejdou z druhé strany. U Apolináře rodila 2krát moje sestra, ale už je to 15 let... :grinning: Si pamatuji, že malý synovec byl ve vypolstrovaném nákupním vozíku, když jsme přišli na návštěvy :grinning: Jinak já jsem taky řešila studenty a zaškrtla jsem variantu, že je tam nechci... Kdyby to byl můj druhý porod, tak bych o tom tak nepřemýšlela, ale teď (jelikož nevím do čeho jdu), tak fakt nee... :pensive:
14. čer 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Já právě furt nevim, kdyby tam byl jeden a jen koukal, tak mi to je asi fuk, ale kdyby jich tam mělo čučet třeba 5, nebo by mi měl některý z nich něco dělat, tak bych asi nechtěla, nechci být pokusný králík :grinning: No ještě jsem nic nezaškrtla, tak uvidim, chápu zas, že nějak se to naučit musí. Jinak tady teda konečně pršet přestalo, otázka je, na jak dlouho....
14. čer 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Mně stačí ta naše mladá doktorka a to už má titul... Vím, že se to musí naučit.. Proto říkám, že u druhého porodu klidně, ale teď by mě to ještě víc stresovalo... :frowning2: To se možná blýská na lepší časy... Tady je pořád černo, určitě tak bude celý den :angry:
14. čer 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvrdne mi břicho...často,ale nesleduju hodiny,to už tady totiž bylo.To nemluvím o tom hrozivé průjmu dneska.Se ani nepoznávám v zrcadle.Asi jsem se vysr..... z podoby :pensive:
14. čer 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa :grinning: jo, to jsme na tom stejně, akorát ten průjem jsem si odbyla včera...dnes opět po vaně, po vínu, po procházce a od včerejška dost špiním a tvrdneme a tvrdneme, ale radši už dneska nic neříkám...já radši napíšu, až to bude hotový :grinning:
14. čer 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
a já zas malého celé odpoledne necítila,snad jen odpočívá :unamused:
14. čer 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a celý den tu nebyla cervena_vila, co?
14. čer 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že byla, tak nic :grinning:
14. čer 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel: "Prosímtě roď"
Já: "A pošťouchneš mě trošku?"
Manžel: "Víš přece, že takhle to nefunguje..."
Já: "Víš přece, že takhle to nefunguje..."
14. čer 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila :grinning: jeeee, to znáááám :grinning: my takovou konverzaci máme od včera
14. čer 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp do mě taky nikdo nechce moc šťouchat:slight_smile: ale máme už jen 7 dnů, jupííí, stále věřím, že o stihneme do pondělka:slight_smile:
14. čer 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka my máme 3 dny a doufám v dnešek :grinning:
říkám si, že možná pojedeme alespoň na kontrolu, aby mi řekli, že opravdu nic a můžu v klidu spát...já nevim
14. čer 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp jen jed, ja tam byla strasit uz dvakrat:D potreti pojedu k porodu:D
14. čer 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pejullka to jsem si taky říkala :grinning: jen mi řekni, jak to poznat a klidně zůstanu doma :grinning:
14. čer 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka nejhorší je, že už i ten můj z toho začíná být pěkně na palici, stejně jako všichni lidi okolo- pořád se ptají- kdy kdy kdy....jak já to mám asi vědět??????!!!!!!!!!!
14. čer 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp jj, me taky porad nekdo vola, zatim je mi to jedno. Ja si taky rikam, jak to poznat a kdyz me zacne neco bolet, tak si toho nevsimam a rikam si, ze kdyz to bude ono, zacne to bolet fest..noa to se jeste nestalo:D
14. čer 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 ja je zakazala, mela jsem je tam jednou a aby na me cumeli jak na nejakou cvicenou opici a kazdej si chtel sahnout, to ne. Vim, ze se to nekde musej naucit, ale ne u porodu, ja teda byla strasne vztekla bolesti:D
14. čer 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka já telefony už nezvedám a na sms odpovídám jen někomu...a taky už jsou mi dost nepříjemné i pohledy lidí ve městě...koukají opravdu jak na časovanou bombu :grinning:
14. čer 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp na mě koukaj jako na blázna s velkým pupkem, já na ně kašlu, ať si každej škubne
14. čer 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Ať na mě klidně čuměj, ale mohli by mě aspoň pustit sednout, ale to ne, jedu busem 20 minut, v plnym, všichni čuměj a nepustí nikdo. Ne že bych to neustála, ale spíš mi vadí, jak furt řidiči dupou na brzdy a všichni letěj.
15. čer 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka A v který fakultce jsi rodila? Taky zatím víc tíhnu k tomu je zakázat.
15. čer 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jdu dnes na kontrolu, monitor a ultrazvuk, tak doufám v alespoň třeba jedinou pozitivní zprávu. Ale intuice mi říká, že nic takovýho nebude :unamused:
15. čer 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu vás holky pozdravit a koukám, že se pořád držíte vcelku :sweat_smile: Doma si užívám Vojtíška, je to moc hodný chlapeček :dizzy_face: :dizzy_face: Vypadá to, že se počasí konečně umoudřilo a budeme moci vyrazit o víkendu na první procházku :slight_smile: Všichni se už na ni moooc těšíme a děcka se hádají, kdo bude vozit kočárek :wink: Uvidíme, jak dlouho jim to nadšení vydrží :grinning:
Přeji vám, ať to máte - kdo už teda chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: - brzy za sebou a hlavně rychlý a pohodový porod! :wink:
15. čer 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ach jo, další ráno!
15. čer 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky hlásím Ach jo, další ráno! :unamused:
15. čer 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim já včera měla takové "tušení", že jsem zabalila a nemohla jsem vůbec spát, jak jsem pořád na něco čekala. Budila jsem se co hodinu a když už bylo ve čtyři světlo, bylo mi jasný, že to je zas v háji...
15. čer 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila já zase spím v pohodě,ale to je asi tím,že sisem jistá,že nejpozděj v pondělí nebo uterý bude po všem,dnes |Honzík skáče zas o stošest.Mám vše uklizeno navonáno nachystáno...a prcek furt nechce ven.A dnes velké překvapení na váze,mám o necelé kilo mín jak min.týden
15. čer 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 já rodila na Moravě, tady budu v Motole a mám tam podespanej nesouhlas.
15. čer 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek