• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@cervena_vila já měla to samý, taky jsem nemohla spát, snad úplněk, nebo co:D
15. čer 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré poledne, ach jo zase další ráno doma si říkám už asi od pondělka... :grinning: Snad se to brzy změní :angry:. Tak dnešní noc byla jedna z nejhorších... Ne že by mě něco bolelo, ale nemohla jsem usnout, chodila soustavně na záchod, protože jen náznak, že by se mi chtělo možná čůrat mě nenechá klidnou.. :rolling_eyes: . Takže jsem pořád lítala a ve 2.30 ráno jsem si tak říkala, že bych si dala něco možná k snědku. Holky, to se mi za celé těhotenství nestalo, abych k ránu otvírala lednici... Možná to bylo i tou nervozitou, že opravdu usnout nemůžu nebo co, každopádně jsem se nadlábla a za chvíli jsem usnula... Ono se totiž s plným pupkem usíná asi lépe než s prádným :stuck_out_tongue_closed_eyes:. A co vy jinak??? Jak to dnes vidíte? Jsem se rozhodla, že to zkusím dnes rozchodit, tak uvidíme... Koukám, že @evelp a @trysa se tady neobjevily... Holky, kde jsteeeeeeeeeeeeeeeeeeee? :slight_smile:
15. čer 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, včera jsem byla u dr a pak s přítelem v práci, dorazili jsme v 7, já Vás s těží dočetla a už jsem nějak neměla sílu reagovat. Každopádně, jak mi vyhrožovaly, ať si na kontrolu vezmu tašku sebou, tak v podstatě nikdo nic neříkal. Vše mám v pořádku a na ta dr, co mi řekla, že mě případně hospitalizují mi na UTZ řekla, že malá vlastně vůbec není malá....... :fearful: :grinning: Holky, chápete to?! Od 30tt mě straší, že ja malá a včera měla váhový odhad 3,3 kg - před týdnem 2,78kg. Jsou to fakt velké odhady! Nakonec se budu bát, že budu rodit 4 kilové dítě. Jinak klasika - prdelce se vede dobře a nic se nechystá. Tak super, musím dohnat to cvičení s EPINEM :grinning:
15. čer 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Myslím na tebe. Sice porod asi neproběhl podle tvých představ, ale když čtu, jak krásně si to teď uživáš, tak ti závidím a doufám, že si ten uzlíček taky budu umět tahle užít! :slight_smile: Obě se nám holky držte a ať se bolístka rychle zahojí! :slight_smile:
15. čer 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane Ahojky :slight_smile: :slight_smile: ,njn někdy se prostě věci nemají taj jak chceme,ale jak už jsem napsala vše dopadlo nakonec dobře a já jsem nejšťastnější na světě :grinning: :grinning: !!!!!!!!!!Všem co jste ještě neporodily ze srdíčka přeju tento pocit štěstí :wink: ..Držím pěstičky ať to máš co nejrychleji za sebou!!!
15. čer 2012 v 11:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak jj, hlavní je, že jste v pořádku!! :slight_smile: Já jsem moc zvědavá, jak to budu prožívat, ale včera jsem byla v porodnici nechat si natočit monitor a šla tam maminka s miminkem - taky takový tmavovlasý hároš, jako je Natálka a já začala bulet, hold hormony už dělají své.. přítel se mi tam smál :grinning:
15. čer 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, máte otoky? Od středy mi natékají hlavně nohy, ale i trochu ruce :frowning2:
15. čer 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příjde k Vám pomáhat maminka až příjdete domů z porodnice? Já jsem ze začátku myslela, že jako jo. Ale jak jsem teď nervozní a podrážděná - nejraději bych snad do porodu kromě přítele už nekomunikovala :grinning:, tak přijeli naši, neměla jsem náladu ani na ně a jak mi mamka začala popisovat, že mi doma uklidí než přijedu z porodnice a pak u nás bude tak 2,3 dny spát, tak mě to úplně znechutilo a NECHCI!!!! Asi chci mít svůj klid, přítel bude se mnou doma, tak se nějak zaklimatizovat a nějak se mi s mamkou za zadkem nechce.. i ta představa, že mi pobíhá po baráku a věci různě přesouvá z místa na místo mě šíleně vytáčí!!!!!
15. čer 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 Já taky dnes nemohla spát :unamused: malou mi na noc ještě nenechávají a já tu slyšela z vedl.pokoje plakat miminko a bála se,že je to Natálka což byla blbost ona je přes celou chodbu a ještě za 2 dveřma,ale ty mateřské pudy to je teda věc :grinning: :grinning: ...chutě jsem taky měla na něco dobrého,ale jsem na dietě a rodina má ode mne zákaz mi cokoliv nosit,takže prázdná lednice je ideální :grinning: :grinning: ,ty se ale nadlábni dokud můžeš já to tak měla asi dva měsíce před porodem :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!!
Stále na vás holky myslím a čekám na samé dobré zprávy!!!
15. čer 2012 v 11:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak To sis dietu naordinovala sama? :slight_smile: A asi nekojíš, co? Promiň, jestli je to stupidní otázka :wink:
15. čer 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 neboj já sem furt tu a za celé těhu se mi nestalo,že bych měla v noci hlad...spíš nemám na nic chut,pořád.Přibrala sem 5 kg a jestli sou mé výpočty dobré,tak bych měla mít mín,než sem otěhotněla,což je BOŽíííí :grinning:
15. čer 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane Víš já zrovna nejsem příklad pro to,abych ti radila.Spíš ti závidím,že takovou možnost máš a věř,že bych dala cokoliv na světě,aby mi mohla mamka pomáhat ,jenže tu není a nikdy už nebude....Zároveň tě ale chápu vše má své hranice a já doufám,že jednou nebudu taková,že se nastěhuji k dceři pokud si to sama nebude přát...uvidíš sama třeba ji budeš potřebovat, vše se najednou změní a ty si nebudeš jistá zda děláš vše tak jak máš :wink: ...držím pěstičky a věř,že hormony s tebou budou mávat ještě pár tždnů po porodu :grinning: :grinning: ..
S tou dietou je to tak,že po císaři nesmíš tuhou stravu 3 dny vše ti krom snídaně melou,ale není to tak strašný :slight_smile:a kojit začínáš tak třetí den mě se dnes začíná mlíčko pomalu tvořit takže zítra budu kojná s mega prsama,už se nemůžu dočkat:((...malá se ale krásně chytá a tahá takže snad nebude problém:slight_smile:)...
15. čer 2012 v 11:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak To mě mrzí :frowning2: Vidíš, někdo kdo tu možnost má, ještě ofrňuje nosem. :frowning2: Mě i vadí, že mamka to bere, jako hotovku a vůbec nechtěla slyšet, že se mi to třeba nelíbí :frowning2: Tak uvidím. Poslední týden mám fakt náladu na to být doma sama s tím svým zalezlá a nikoho nejlépe nevidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Jsi mi připomněla mé nálady taky týden před porodem,nechtěla jsem nikam chodit nebrat tel.a být zalezlá doma,bohuže to nešlo stále ty dotěrné dotazy,oteklé nohy a všichni se najednou chtěli scházet vrrrrrr :angry: :angry: ..vydrž to holka a obrň se bohužel to k tomu patří :grinning: :grinning: !!!
A s mamčou taky pevné nervy hold jsi její maličká holčička a vždy budeš,mám tendenci tu svou starší taky stále opečovávat a to jí bude za pár dní 14 :wink: :wink: mateřské pudy tě zkrátka neopustí celý život :wink: !!!U mě je to o to horší,že se jí snažím dávat co sama mít od mamči nemůžu,takže se modlím,abych nebyla přecitlivělá tchýně jednou:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
15. čer 2012 ve 12:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak jj, asi to teprve časem pochopím, až ta moje Maruška bude venku :slight_smile: Jenže já tak nesnáším, když mi někdo organizuje život :grinning:
15. čer 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 já jsem stále bohužel tu....ale zkusím si jít na chvíli lehnout, jestli i po schrupnutí bude to co teď, tak dneska už opravdu jedu , ať jsou to poslíci nebo ne, protože do těch zad už je to šílený, už nemám ani s čím chodit na velkou, jak mě to nutí :grinning:
15. čer 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tak se drž a když to nepřejde, tak jeď. To přeci není možný, aby tě nechali takhle trpět :frowning2: Vůbec nevím, co bych dělala, kdybych měla nějaké bolesti. Mě občas někde jen píchne, ale takhle netrpím :frowning2:
15. čer 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp ty jsi stejně blázen,já už bych tam byla dávno,třeba by ti aspon nějak pomohli :wink:
15. čer 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
tak já jsem také stále tu! Dnes opět monitor. Mimi se má krásně a děložní činnost nula...
Na otázky, že jaktože jsem ještě celá, že už to dávno mělo být a kdyže to bude ...už odpovídám jenom úsměvem... a myslím si své...Manžela prý také stále někdo bombarduje otázkama... A co mi přijde drsný...tak i 4-letého syna ve školce. každý den se ho prý všechny učitelky ptají(ne naráz, každý hezky postupně..), jelsti už máme miminko...

ad maminka - já si tedy pamatuji při prvním synovi, že mamka hned přišla, jak jsme přijeli domů(bydlíme v jednom RD). A já z toho všeho byla taková vyplesklá..každý očekával, že vím co s dítětem(vždyt jsi matka!!!) a já jsem si to v klidu potřebovala sama "odžít". A ne s někým za zadkem. Takže jsem začala dost bulet, že nevím, co mu mám obléct(v porodnici dítko nějak oblečou a já pak už jenom měnila za čisté kousky), aby mu nebyla zima, nebo teplo...No, hotovo...
15. čer 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp aj já bych jela...držím palce
15. čer 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já se nic moc nedozvěděla. Teda ultrazvuk v pořádku, váhový odhad 3414 g, monitor v pořádku, krevní obraz v pořádku, ale vaginálně mě nevyšetřovali, protože když prý nemám kontrakce, tak se asi nic nezměnilo :unamused: Sem chtěla, aby tuhle informaci měli nějak ověřenou nebo něco. No můj gynekolog si mě pozval v úterý na porodní sál, kde na mě koukne, abysme věděli :slight_smile:
15. čer 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 ahoj,a to už jako budeš v uterý rodit?Protože prohlédnout tě muže i v ordinaci né?
15. čer 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nemůžu ani ležet...takže ze schrupnutí nic nebude, jdu zkusit vanu a pak asi vyrazim na tramvaj :frowning2: muž mi volal, že se mu málem zastavilo srdce, protože právě zjistil, že mi odvezl klíče od auta do práce a přijede až v 11.....
15. čer 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Nene, to nebudu rodit. Jenže já k tomuhle gynekologovi už nechodím, jak se teď chodí do porodnice, on je můj obvoďák, ale on má v úterý službu na porodním sále v porodnici, kde budu rodit, tak si mě tam pozval soukromě, že na mě koukne (trochu protekce přes tchána, která mě spíš štve než cokoliv jinýho, protože jsem se o nikoho nic neprosila, ale teď jsem ráda, že mi alespoň udělá vyšetření a budu vědět, jak jsem otevřená, což jsem myslela, že se dozvím dnes a nic). No a chce mi i natočit monitor a taky se na něj kouknout, prostě má pocit, že mě musí hlídat i on, krom klasických doktorů v poradně :rolling_eyes:
15. čer 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp ježíš eště v tranvaji porodíš :grinning: a večer budeš v televizi :grinning:
15. čer 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. čer 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak To ti přeju a i závidím, že malá od tebe pije, já aspoň odstříkávám a dávám z flašky a sem tam Nutrilon. A malá už na dnešní poradně měla 3730g. Tak rychle ti prcci rostou. :slight_smile:
15. čer 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Teda, neprovokuj.... :unamused: Já s 12 kily nahoře to mám jistý... Určitě jsem v plusu :grinning: a budu mít co sundavat :angry: . Ale jestli máš jen 5 kilo nahoře, tak si ještě určitě zhubla - to je snad až nezdravé, ne??? :frowning2: Ale pokud jíš normálně, tak prcek určitě nestrádal a ty máš hold štěstí :slight_smile:

@dahane Mně malá začla taky až teď nabírat, ale v každém případě každý stroj měří jinak, takže se to může od posledního vážení opravdu lišit.. Jinak s tou maminkou.. Z jedné strany Tě opravdu chápu, že je to někdy s nima těžké, ale ony to s námi myslí opravdu dobře. Taky se někdy neskutečně rozčílím, ale když mi zase proběhne hlavou myšlenka, že by tu se mnou být nemusela, chce se mi brečet... Mně se zase všichni smějí, že mi zapomněli v nemocnici přestřihnout pupeční šňůru, protože jsme pořád spolu... A to nemyslím jen mamču, ale i tatíka.. Nedokážu si představit, že je třeba jednou ztratím, už při tom pomyšelní se mi chce brečet.. Proto jsem se nikdy neosamostatnila, bydlíme pořád s našima, i když bychom klidně mohli... A mému manželovi to nevadí.. Naopak mi připadá, že mu to vyhovuje :grinning: Opravdu jsem ráda, že je mám, i když někdy mě dokážou pěkně vytočit... Ale to je asi i naopak :grinning:
@evelp No, s těma klíčema je to pěkné... Co budeš dělat...??? V tvém případě bych asi obětovala prachy za taxík.. Nikdy nevíš, kdy a jak Tě to chytne a přece jenom v tom taxíku je to takové soukromější :grinning: :grinning: :grinning:

@vak Ahojík :slight_smile:)) Jak jsem ležela v té porodnici, tak tam děti plakaly pořád... Jsem si říkala, že ty maminy z toho musí být pěkně vystresované... A jedna, co ten den rodila a na noc jí mimčo nedali, pořád chodila po chodbě a přes okno sledovala, jestli její děťátko nepláče. A bylo vidět, že s ní ty hormony opravdu hážou... :frowning2: Ale ty už to máš za pár... Ještě se 2 krát vyspíš a povezeš si tu svou princezničku domů. To my to máme ještě v nedohledu... Teda kromě @tyrisa, která se ještě neozvala a určitě už objímá Maxíka v náručí :grinning: Všechny mě zradily... Nikdo na mě z Ostravy nepočkal... :cry: :cry: :cry: :cry:
15. čer 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pořád nechápu, jak můžou v porodnicích miminka nedávat... V Mostě je rooming-in už od doby, co já jsem se narodila. Jen po císaři nechají maminkám jednu noc na dospání a jinak veškerá péče už je na maminkách. Sestry je jen ohlídají, když jdou maminky do sprchy. A těsně po porodu ještě matka leží na stole s "cihlou" na břiše a už má miminko u prsu. A pak slyším, jak ty moderní nemocnice - třeba pražský Apolinář - dávají miminka za matkou až třeba po třech hodinách. To bych nepřežila, tam bych prostě rodit nešla.
15. čer 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,tak já furt nic....dneska jsem lítala s chlapem a malou po městě atd a pak jsme šli hají,takže jsem se neozvala.po včerejším tvrdnutí ani památky,Maxík vesele škytá,tak asi půjdu do Globusu na nějaký nákup na víkend....hlavně na ředkvičky...na nich ted teda fakt ujížím :slight_smile:
@andysek111 Co to čtu?Neboj,jsem na tom stejně,žádné zrazování se nekoná :grinning:
15. čer 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek