• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
kdy chcete nahlasit v praci ze ste tehotne? jak to pak je? 6 tydnu pred porobem uz se zustava doma?
18. říj 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi aby ses nedivila :wink: . Mě hlavně po prvnim zůstala kůže :stuck_out_tongue_closed_eyes: , po druhym ještě víc a třeba u prvního jsme těhu kalhoty začla nosit ve 20tt a u menšího už v 10tt a ještě jsme ani nebyla ted těhu, teda byla ale netušila jsem to a říkala jsem si že jsem asi přibrala a budu muset začít držet dietu protože kalhoty co ěm byly volný mě začli trošku tlačit. tak jsme vyndala pásek a jde to ale vidim to že víc než do 10tt nevydržim a vidět to bylo celkem brzo :wink:

Mě taky pobolívá v podbřišku, ěnkdy tak i píchne, to jsme nezažila ani u jednoho ale vše musí být jednou poprvé :slight_smile: , na 10:30 jsme objednaná na UTZ tak už začínam mít divnej pocit kolem žaludku aby mě zase neposílali do nemocnice na lepší UTZ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka..............jméno...................věk................týden.................kontrola.........TP......................město
carrynka...............Karolína................27..................8+5.....................19.10..........31.5.2012 .........Brno
iil............................Lenka...................29................. 7+2......................21.10..........3.6.2012 ....................
svanhild................Pavla........... ........21..................6+4......................4.11.............8.6.2012...........Starý Plzenec(Plzeň)
aronek...................Líba.....................33................. .7+1.....................???? ...........6.6.2012............Ledeč nad S. (Praha)
lucienka82............Monika......... ......29...................7+2......................20.10...........3.6.2012?? .....Plzensko.
akita.......................Leona......... ........33..................6+1.......................27.10...........11.6.2012........Brno
tynka89..................Kristýna...............21................. 6+3.....................24.10...........9.6.2012...........UL
kleopatra35..........Karolína..............30................. .5+6....................17.10............13.6.2012 .........Přeštice
frami....................................................33................ .7+4.....................27.10. ............2. 6. 2012.......................
amallie........................... ..........................................6+1....................cca 30.10. ............................................
prcekv..................................................30................ .7+5......................21.11. .........31.5.2012..........Brno (Kuřim)
magdalena_f ................ ..........................................5+4........................21.10. ....................................................
axi...................................Šárka..................................6+0 .....................asi 31.10 .............................................
ilca85....................................................................... ..7+6.......................24.10.....................................................
oli23................................... ........................................6+1........................17.10.....................................................
marketa137..............Markéta......... 31....................5+6.........................18,10,...............13,6. 2012.........Plzeň
worea...................................................................... ...7+0...........................???.......................................................
gaudi........................................................................ ..5+0..........................24.10...............19.6.2012......................
andrejka_86............................................................ .4+6..........................19.10. ..............20.6.2012........Frýdek-Místek
Caricia1..................Zdeňka.............22....................5+4...........................20.10...............???.....................Přeštice
Petullek....................Petra................24....................6+3...........................2.11...................9.6.2012...............UL
ifka85.......................Iveta..................26....................6+2..........................20.10...............................................Kynšperk
18. říj 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 jeje prosim nestras me! nebo vlastne proc ne, asi bych s tim se vsim mela pocitat...
a hodne stesti na UTZ, byva to tak, ze ti treba hned na prvnim udelaji fotku?
18. říj 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrá ráno, já jen potvrzuji, že při druhém těhu to břicho roste jako houby po dešti. Já teď vypadám, jako v 5. měsíci 1. těhotenství. Doufám, že se to brzy zastaví :wink:
18. říj 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi :grinning: co naděláme, já se toho minule taky lekla ale břicho jsem měla mega tak už ted mam obavy jak bude veliký ted :grinning: . No někde fotku dávají, já vždycky první měla z 12tt, oni doktoři dokud neni srdíčko to ani jako těhu neberou :unamused:

@iil :grinning: :grinning: a co teprve při třetim :wink:
18. říj 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 já jsem vlastně těhotná potřetí, ale druhé těhu ve 12. týdnu skončilo, takže vlastně toto období si prožívám potřetí a je pravda, že to břicho je větší hned od začátku. To si nedovedu představit 4. těhotenství, to to břicho musí růst, sotva chlap sleze ze ženský :wink:
18. říj 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje to je hrozny a ja fakt doufala ze se vejdu treba do 10kg, kdyz se budu hlidat... ale nojo, je to prece jen u me to prvni, tak treba to nebude tak hrozny...
kolik chcete mit deti? jak to zvladate s vic detima?

@marketa137 a pravda, ja myslela ze srdicko je videt uz v 6tt... to je az ve 12.?
18. říj 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poradte s myma starostima - jak koukam, tak sem 5+0. Prvni test sem si delala minuly ctvrtek rano, to mi MS neprisla uz 2 dny. Carka se ukazala nejdriv slaba, pak trochu zesilila, zadny duch ale nic prevratnyho.
Vcera vecer sem si delala druhy test a sem z toho nejaka mimo - carka se taky neukazala hned, ale az za chvili a i kdyz je trochu silnejsi nez z minuleho tydne, tak porad neni nejaka silna... je to normalni? muze to byt tim ze sem test delala odpoledne? mam treba nejak malo hormonu?
a kdyz me minuly tyden chytaly ruzny zavrate a bylo mi blbe a nic mi nechutnalo a ted, prsa teda trochu boli, podbrisek taky, ale nic zavratnyho. Citim se trochu jinak ale nic zvlastniho... je to normalni? je vsechno v poradku? mam stresovat a mit strach ze z toho nic nebude?
18. říj 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iil :grinning: no já vlastně jsme těhu po páté ale ty dvě zkončili vždycky hned v začátku :unamused:

@gaudi no ěvtšinou jes rdíčko vidět 6+ něco ale u Tomíka až v 7+3 ale dle UTZ prý 6+1 a ted ani netušim kdy jsme otěhotněla :unamused: ale 32DC už jsme měla celkem slušné //. jen aby to s doktorem nešlehlo :grinning:
18. říj 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi musíš testovat stejnou značkou a pokud možno ráno. Já testila akždý den a třeba ty poslední tetsy už ani nesílily. kdy jdeš k doktoru? nebo si skoč na krev a po 2 dnech ještě jednou at vidíš jak HCCG roste :wink:
18. říj 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 to je prave to, sem porad jeste v divokym vychode na sluzebce a vracim se v patek. u doktora mam tak termin v pondeli. To bude jeste nekonecny tyden... hlavne i proto, ze muj chlap ma v patek kulatiny, tak jeste nic netusi a dostane, doufam ze povedeny, darecek:slight_smile:
no a testovala sem stejnou znackou, ale si rikam, ze to fakt muze byt tim, ze mam ted porad nehoraznou zizen a hodne moc piju a tak jo, sem proste pres den zavodnena... snazim se tim uklidnit, ze kdybych testovala rano bylo by to silnejsi...
dalsi test si udelam az budu doma. Tam mam dokonce i clearblue... jestli se to tak jmenuje, tak sem vcelku napnuta a no jo, proste stresuju a nervuju a porad se skoumam a kontroluju...
no ale je to fakt normalni ze se priznaky tak nejak vytraci? ze je nejdriv blbe a zas tak rychle to prejde?
18. říj 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi ja to mam to samy, sice sili, ale porad to neni tlustice bud v klidu, kdyz jsem cekala pred 7 lety Anet, udelala jsem si jeden test, tam byl duch a dnes je s toho skolacka:slight_smile:
18. říj 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi me zaclo byt blbe az dneska a neni o co stat:slight_smile:
18. říj 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne, tak zatím žádné změny co se týče nevolností je mi zatím stále dobře, jen mě pobolívá bříško a začínám mít pocit, že se mi i zvětšuje.... :slight_smile:
18. říj 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka to je prave muj problem, ja presne vim o co neni stat, ale najednou je to pryc...
18. říj 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka tyjo a ty uz mas 7mi letou dcerku? moc gratuluju:slight_smile: a je to ted hodne jinaci nez tenkrat?
18. říj 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi U nás je to první těhotenství v rodiče jak z mojí, tak přítelovo strany a první miminko do rodiny. Takže první vnouče, první pravnouče....to bude veselo...
18. říj 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifka85 u nás taky první těhotenství, z mé strany první vnouče i první pravnouče, z manželovo druhé vnouče :slight_smile:
18. říj 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi Opravdu, buď v klidu, kdybych to měla brát podle sebe, tak asi těhotná nejsem :grinning: Lehké závratě jsem měla asi týden po tom, co jsem to zjistila a pak jako když utne a celý další týden vůbec nic. Je mi skvěle. Jen častěji usínám u televize v 20:00. Řekla bych, užívej si to, změnit se nám to může kdykoliv. :sunglasses:
18. říj 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifka85 jejda diky, to me moc uklidnilo:slight_smile:

a s tebou ted musi prozivat cela rodina... uz to vsichni vedi?
Segra ma termin na silvestra a bude to z moji strany prvni prirustek, tak musim rict, ze co vidim apson moje rodice, tak teda hlavne maminka je do cele veci ohromne zabrana - vytahla z pudy perinky, fusak, vsechno uz hezky vyprala a vydezinfikovala, dala se do pleteni a uz ma hotovy svetrik s cepickou a jede ted druhy set...
no tesime se vsichni:slight_smile:
ale i proto bych chtela sebe oznamit az pozdeji. Rozhodne jeste ne vanoce, jestli do te doby bude vsechno v poradku, protoze to bude moje sestra potrebovat veskerou pomoc a hlavne veskerou naklonost vsech. To ji nemuzu vzit... tak mozna, kdyz to nepraskne driv, tak nekdy v lednu, unoru...
18. říj 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi Chtěla jsem to udržet v tajnosti alespoň do prvního úspěšného UTZ, ale prostě jsem to nevydržela, nutně jsem se potřebovala o tu radost podělit. Takže to ví, mamina a taťka (žijí odděleně) a maminka od přítele. Ostatní zatím ne. Těm to řekneme až po tom UTZ.
To je od vám úžasný, že čekáte z důvodu, aby zatím byla pomoc směřovaná na sestru. To je mi moc sympatické. Protože až se zaběhne s prvním miminkem ona, budou moci pozornost věnovat tobě :wink: I když podle mě jsi optimistka, když myslíš, že to nepraskne dřív :grinning: , ale fandím vám..
18. říj 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifka85 nojo, ja doufam ze vsichni ted budou tak koncentrovani na sestru, ze me nebudou pozorovat... treba to klapne:slight_smile:
ale uplne chapu tu nutnost a potrebu podelit se:slight_smile: taky bych chtela... ale vsak co, ted ste zatim moje rodina vy tady:slight_smile:
18. říj 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi Taky trefná poznámka, tady toho můžu vytelit daleko víc, protože všichni víte, co asi každá prožívá. Tohle fórum je opravdu dobré a šešly se tu skvělé baby :sunglasses:
18. říj 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, já vás obdivuji, že to vydržíte neříct. U nás už to ví všichni z rodiny. Ale musela jsem s pravdou ven, břicho roste a navíc si teď nikde a s nikým nedám skleničku vína nebo grog, což u nás v rodině je samozřejmostí, když se navštívíme. A jedna švagrová to samozřejmě kvůli tomu pití na mně poznala, ale nic neřekla :slight_smile: . Tak teď počkám na další kontrolu a pak to řeknu i kamarádkám :wink:
18. říj 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iil tak s tím vínem jsem měla problém teď o víkendu, tchán nalil, ta jsem upila, zašklebila se (oprvadu mi to nechutnalo..) a další dolití s díky odmítla s výmluvou, že na mě něco leze... takže zatím ví jen manžel :slight_smile:

jinak v mé rodině to bude první vnouče a pravnouče a z manželovy strany druhé....
18. říj 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem zpět a je to tam :slight_smile:
18. říj 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketa137 super, moc gratuluju:slight_smile: a mas fotku?
18. říj 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Markét, taky moc gratuluju....
já už chci taký
18. říj 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to ví manžel, moje rodiče a dvě kámošky. Zkuísm to utajit do toho 31.10., kdy jdu na kontrolu, ale dneska máme sedánek s holkama a když si nedám víno, bude to divný, asi si budu muset vymyslet antibiotika nebo co :slight_smile:
18. říj 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek