• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@pejullka Tak proto asi nestihlo spadnout... :slight_smile: Já právě myslím, abych porodila normálně přirozenou cestou... Je to jeden z náznaků... :frowning2:
16. čer 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 já rodila 39+3tt a vyvolávali to už 14 dnů a stejně nespadlo. Já ho mám trochu teďka dole, mám napsáno v průkazce. že hlava je dole a tlačí, ale už druhý den maluju a sním to ani nehne, naopak si pěkně chrápe :D
16. čer 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky já mám spadlé břicho už 2 měsíce a nic :unamused:
16. čer 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim
@pejullka
Tak v tom případě u mě to vypadá na další půlrok :angry:
16. čer 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andysek111 nápodobně, já kdybych neměla cukrovku tak se malej narodí tak v polovině července:D
16. čer 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sme tu jako poslední 3 co eště neporodili???????????????
:grinning:
16. čer 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim no jestli to tak je, tak to je teda vtipný:D počkej až tu budu sama ve středu:D
16. čer 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ted snědla tolik jahod.....malý bude celý olezený :unamused:
16. čer 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka třeba budeš rychlejší ,když ti odtekla zátka :slight_smile:
16. čer 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim
@pejullka
Poslední 3 asi ne... 3 jsme my + @evelp a zase nás napíná @tyrisa jako ostatně každý den.. :slight_smile: Jj a Marki už by měli každou chvíli pustit domů, snad se holčina ozve :wink:

S tou zátkou... Mně začla odcházet ve čtvrtek, včera taky... Ale průhledné barvy bez krve nebo zbarvení - možná trošičku nažloutlá /tak snad je to ono/. - nevím, nejsem si jistá... :frowning2:
16. čer 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 břicho nemusí spadnout:slight_smile: každý to má jinak
16. čer 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svanhild Tak to jsi mě potěšila.. Děkuji :slight_smile:
16. čer 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 Já se z tebe po......:grinning: Nebojte,než odjedu do porodnice,dám info,i kdybych měla hlavičku mezi nohama....budete vědět,že rodím,jo?Jinak noc přímo hrůzostrašná......stydká kost,ale toto jsem nezažila,vždycky mě to šíleně bolelo při chůzi,otočení v posteli bylo se slzama,ale včera to hrozně bolelo i když jem jen ležela s polštářem mezi nohama a ani se nehla.na záchod jsem šla s pláčem,opravdu šílená bolest.Ted se to trochu zklidnilo,ale chodím teda co nejmín.Jinak spala jsem od 4 do 8h a to proto,že jsem prostě už omdlela.
16. čer 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tyrisa jejda tož opatrně :unamused:
16. čer 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111
@taknevim holky, nebojte, já taky jen tak rodit nebudu. A budu se taky snažit napsat, že mě to chytlo. Když to zvládla cervenavila :grinning:
16. čer 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Prosím tě, mě spousta lidí už v březnu říkala, jak mám pupek dole a co se děje - nic :slight_smile: Teď mi to říká taky každý i doktoři, ale na blízký porod to nevypadá :grinning: Nemám žádné příznaky a to mám 20. termín :grinning:
16. čer 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, máte už připravené postýlky? Nechci být pověrčivá, ale pořád nějak váhám. Vše mám vypráno, jen postýlku složenou pořád nemám.. :sweat_smile:
16. čer 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane to je fakt ,když to stihla víla,tak to stihnem všecky sem napsat,že už konečně :grinning:
16. čer 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane ženou už dávnoa jednu dokonce už 3 roky :grinning:
16. čer 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Teď jste mě pobavily... :grinning: Víla to opravdu stihla, ale určitě kvůli toho potom rodila doma :grinning:
@dahane Postýlku taky ještě nemám připravenou, řekla jsem, ať mi jí přichystají, než se vrátím :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Taky se mi do toho nějak nechce... No, já hlavně s pověrčivosti nemám ani koupený kočár.. Ten se bude kupovat hned po porodu :slight_smile:
@tyrisa A ty se divíš, že tak stresuji... Ozveš se pravidelně až odpoledne, kdy já už jsem přesvědčená, že děláš s malým tuli-tuli... :grinning: Jinak ty Tvé bolesti Ti fakt nezávidím, já to vůbec neznám... Teď tak přemýšlím, že vlastně pro Tebe bude ten porod možná i vysvobozením, co... :frowning2: Drž se, už je to určitě otázka pár dní...
16. čer 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 tak já nachystanou postýlku mám, dnes budu mít komplet naklizeno a pak ať už po mě nikdo nic nechce.
@tyrisa tyhle bolesti znám, nejhorší je to v noci a po ráno to rozchodit. Jakmile se rozsedíš, je to v prdeli:(
16. čer 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme komplet celá rodinka doma. Porodily jsme o týden dříve. Náš brouček je holčička a nakonec jsme ji dali jméno Verunka. Měla 51cm a 3,87kg sice trochu ubrala na váze tak jako všechny miminka, ale než nás za čtyři dny pustili z nemocnice, tak jsme odcházeli s váhou 3,8kg takže rosteme pěkně. Porod byl rychlí ... v půl jedné mě začaly bolesti a tak jsem v jednu zbudila manžu a v 3:15 jsme jeli do porodnice. Tam mi oznámili, že jsem na 7cm otevřená, tak mi pichli vodu a malá byla 5:37 na světě. Trošičku mě natrhla, ale jeden steh není nic a hned jsem mohla normálně sedět a na záchod jsem taky chodila v pohodě. Musím říct, že ta bolest mě sice překvapila, neuměla jsem si to představit jaké to je rodit, ale ta chvíle bolestí stála za to. Jednak u mě byl manža, kterej mě moc uklidňoval a pak Verunka je nádherná. :slight_smile:
16. čer 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
doplnění: malá se narodila v neděli 10.6.2012 v Břeclavi
16. čer 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi jéééééééééééé velká gratulace,at ste všichni zdraví.A porod ideál co? :slight_smile:
16. čer 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane My jsme chystali postýlku a přebalovák, až jsme přijeli y porodnice :slight_smile:
16. čer 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Ty brďo, moc gratuluju, to je teda zážitek. :slight_smile: Ale důležitý je, že vše dopadlo dobře. :slight_smile:
16. čer 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu taky budu strašit navěky. Břicho mám taky pořád nahoře, zátka neodchází, neotevírám se, poslíčky nemám, co víc si můžu přát, doufám, že aspoň do školy mrňous nastoupí :grinning: Jinak postýlku máme doma složenou, manžel ji postaví, až budu v porodnici (jestli tam někdy budu) :unamused:
16. čer 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nás dneska taky pustili z porodnice domů... 12.6. (40+3) se nenarodila Sára ani Elen, nakonec máme Sofíu... měřila 49 cm a vážila 3160, porod byl naštěstí bez nástřihu a vcelku lehký a rychlý, ale docela vtipný - popíšu později, až bude čas :slight_smile:
16. čer 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jinak dneska hrůza, krom toho, že v tom vedru umírám, tak od rána až do teď mám mrňouse narvanýho v žebrech, strašně mě tlačí celý den, dost to bolí :rolling_eyes:
16. čer 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tio mi nevyšel, tak novej tip už mám na termín vyvolání, tedy 22.6. aspoň to bude ráček
16. čer 2012 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek