Mimi, červen 2012

Ahoj, tak konečně se zadařilo a test ukázal // 😃 Kdopak je na tom podobně a přidá se??
andysek111
16. čer 2012
@pejullka Tak proto asi nestihlo spadnout... 🙂 Já právě myslím, abych porodila normálně přirozenou cestou... Je to jeden z náznaků... 😞
pejullka
16. čer 2012
@andysek111 já rodila 39+3tt a vyvolávali to už 14 dnů a stejně nespadlo. Já ho mám trochu teďka dole, mám napsáno v průkazce. že hlava je dole a tlačí, ale už druhý den maluju a sním to ani nehne, naopak si pěkně chrápe 😃
taknevim
16. čer 2012
holky já mám spadlé břicho už 2 měsíce a nic :-|
andysek111
16. čer 2012
@taknevim
@pejullka
Tak v tom případě u mě to vypadá na další půlrok ]-(
pejullka
16. čer 2012
@andysek111 nápodobně, já kdybych neměla cukrovku tak se malej narodí tak v polovině července😃
taknevim
16. čer 2012
sme tu jako poslední 3 co eště neporodili???????????????
😃
pejullka
16. čer 2012
@taknevim no jestli to tak je, tak to je teda vtipný😃 počkej až tu budu sama ve středu😃
taknevim
16. čer 2012
já ted snědla tolik jahod.....malý bude celý olezený :-|
taknevim
16. čer 2012
@pejullka třeba budeš rychlejší ,když ti odtekla zátka 🙂
andysek111
16. čer 2012
@taknevim
@pejullka
Poslední 3 asi ne... 3 jsme my + @evelp a zase nás napíná @tyrisa jako ostatně každý den.. 🙂 Jj a Marki už by měli každou chvíli pustit domů, snad se holčina ozve 😉

S tou zátkou... Mně začla odcházet ve čtvrtek, včera taky... Ale průhledné barvy bez krve nebo zbarvení - možná trošičku nažloutlá /tak snad je to ono/. - nevím, nejsem si jistá... 😞
svanhild
16. čer 2012
@andysek111 břicho nemusí spadnout🙂 každý to má jinak
andysek111
16. čer 2012
@svanhild Tak to jsi mě potěšila.. Děkuji 🙂
tyrisa
16. čer 2012
@andysek111 Já se z tebe po......😃 Nebojte,než odjedu do porodnice,dám info,i kdybych měla hlavičku mezi nohama....budete vědět,že rodím,jo?Jinak noc přímo hrůzostrašná......stydká kost,ale toto jsem nezažila,vždycky mě to šíleně bolelo při chůzi,otočení v posteli bylo se slzama,ale včera to hrozně bolelo i když jem jen ležela s polštářem mezi nohama a ani se nehla.na záchod jsem šla s pláčem,opravdu šílená bolest.Ted se to trochu zklidnilo,ale chodím teda co nejmín.Jinak spala jsem od 4 do 8h a to proto,že jsem prostě už omdlela.
taknevim
16. čer 2012
@tyrisa jejda tož opatrně :-|
dahane
16. čer 2012
@andysek111
@taknevim holky, nebojte, já taky jen tak rodit nebudu. A budu se taky snažit napsat, že mě to chytlo. Když to zvládla cervenavila 😃
dahane
16. čer 2012
@andysek111 Prosím tě, mě spousta lidí už v březnu říkala, jak mám pupek dole a co se děje - nic 🙂 Teď mi to říká taky každý i doktoři, ale na blízký porod to nevypadá 😃 Nemám žádné příznaky a to mám 20. termín 😃
dahane
16. čer 2012
holky, máte už připravené postýlky? Nechci být pověrčivá, ale pořád nějak váhám. Vše mám vypráno, jen postýlku složenou pořád nemám.. :-N
taknevim
16. čer 2012
@dahane to je fakt ,když to stihla víla,tak to stihnem všecky sem napsat,že už konečně 😃
taknevim
16. čer 2012
@dahane ženou už dávnoa jednu dokonce už 3 roky 😃
andysek111
16. čer 2012
@taknevim Teď jste mě pobavily... 😃 Víla to opravdu stihla, ale určitě kvůli toho potom rodila doma 😃
@dahane Postýlku taky ještě nemám připravenou, řekla jsem, ať mi jí přichystají, než se vrátím :-p. Taky se mi do toho nějak nechce... No, já hlavně s pověrčivosti nemám ani koupený kočár.. Ten se bude kupovat hned po porodu 🙂
@tyrisa A ty se divíš, že tak stresuji... Ozveš se pravidelně až odpoledne, kdy já už jsem přesvědčená, že děláš s malým tuli-tuli... 😃 Jinak ty Tvé bolesti Ti fakt nezávidím, já to vůbec neznám... Teď tak přemýšlím, že vlastně pro Tebe bude ten porod možná i vysvobozením, co... 😞 Drž se, už je to určitě otázka pár dní...
pejullka
16. čer 2012
@andysek111 tak já nachystanou postýlku mám, dnes budu mít komplet naklizeno a pak ať už po mě nikdo nic nechce.
@tyrisa tyhle bolesti znám, nejhorší je to v noci a po ráno to rozchodit. Jakmile se rozsedíš, je to v prdeli😞
lidi
16. čer 2012
Tak jsme komplet celá rodinka doma. Porodily jsme o týden dříve. Náš brouček je holčička a nakonec jsme ji dali jméno Verunka. Měla 51cm a 3,87kg sice trochu ubrala na váze tak jako všechny miminka, ale než nás za čtyři dny pustili z nemocnice, tak jsme odcházeli s váhou 3,8kg takže rosteme pěkně. Porod byl rychlí ... v půl jedné mě začaly bolesti a tak jsem v jednu zbudila manžu a v 3:15 jsme jeli do porodnice. Tam mi oznámili, že jsem na 7cm otevřená, tak mi pichli vodu a malá byla 5:37 na světě. Trošičku mě natrhla, ale jeden steh není nic a hned jsem mohla normálně sedět a na záchod jsem taky chodila v pohodě. Musím říct, že ta bolest mě sice překvapila, neuměla jsem si to představit jaké to je rodit, ale ta chvíle bolestí stála za to. Jednak u mě byl manža, kterej mě moc uklidňoval a pak Verunka je nádherná. 🙂
lidi
16. čer 2012
doplnění: malá se narodila v neděli 10.6.2012 v Břeclavi
taknevim
16. čer 2012
@lidi jéééééééééééé velká gratulace,at ste všichni zdraví.A porod ideál co? 🙂
misula.g
16. čer 2012
@dahane My jsme chystali postýlku a přebalovák, až jsme přijeli y porodnice 🙂
hadimrska
16. čer 2012
@cervena_vila Ty brďo, moc gratuluju, to je teda zážitek. 🙂 Ale důležitý je, že vše dopadlo dobře. 🙂
terezka312
16. čer 2012
Já tu taky budu strašit navěky. Břicho mám taky pořád nahoře, zátka neodchází, neotevírám se, poslíčky nemám, co víc si můžu přát, doufám, že aspoň do školy mrňous nastoupí 😃 Jinak postýlku máme doma složenou, manžel ji postaví, až budu v porodnici (jestli tam někdy budu) :-|
blannie
16. čer 2012
Tak nás dneska taky pustili z porodnice domů... 12.6. (40+3) se nenarodila Sára ani Elen, nakonec máme Sofíu... měřila 49 cm a vážila 3160, porod byl naštěstí bez nástřihu a vcelku lehký a rychlý, ale docela vtipný - popíšu později, až bude čas 🙂
terezka312
16. čer 2012
Jinak dneska hrůza, krom toho, že v tom vedru umírám, tak od rána až do teď mám mrňouse narvanýho v žebrech, strašně mě tlačí celý den, dost to bolí 8-(
pejullka
16. čer 2012
tak tio mi nevyšel, tak novej tip už mám na termín vyvolání, tedy 22.6. aspoň to bude ráček

Začni psát odpověď...

Odešli