• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@lidi si z Břeclavi? Já odtud pocházím:slight_smile:
16. čer 2012 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,hlásím,že nic.....
17. čer 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, muzu se k vam jeste na posledni chvili pridat? :grinning: Mam 8 dni do terminu, absolutne zadny priznaky bliziciho se porodu a nervy v kyblu :rolling_eyes: cekame holku, uz ve 33. tydnu byla v prumeru cca o tyden vetsi, nohy dokonce o tri tydny, takze jen doufam, ze ten doktor meril spatne, jinak budu rozervana od ucha k uchu :grinning:
17. čer 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Už jsem se lekla, že jo... Když jsem Tě tu po rádu viděla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@feferon taky máme nohy delší, ale jen o dba týdny:slight_smile:
17. čer 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@feferon Ahojík, vítáme Tě tu :slight_smile: No, někdo má hold štěstí, že má o tři týdny dítě větší a někdo hold smůlu, že má o tři týdny menší... :frowning2:. My jsme právě ten pravý opak... :angry: Ale věřím, že teď to u Tebe musí být pěkně napínavé, co? A to je Tvé první mimi? Odkud jsi?
17. čer 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa malování, bouřka a nic:slight_smile:se jim prostě nechce no
@andysek111 neboj,držím statečně pohromadě...včera jsem bulela ve vaně,že už chci rodit :rolling_eyes:
@lidi Moc gratuluji k mimískovi :slight_smile: Až Ti to výjde, dej fotky. :slight_smile:
17. čer 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Bobku, tak to se asi fakt moc dobře necítíš, co... :angry: Jako já to chci mít spíše za sebou /co se týká bolestí/ jinak bych klidně mohla ještě dva měsíce přenášet :grinning:
17. čer 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka Nad tím znamením jsem taky přemýšlela, ale našla jsem různé informace, někde, že blíženec končí 22., někde že až 23. Tak vůbec nevim, jak to je.
17. čer 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 22 začíná rak:slight_smile: takže to máme jasný. když už s ním nepohla ta včerejší dřina, pak změna tlaku, tak to hold není připravený. Já zažila tenhle stres už jednou, když se ze mě snažili dostta malou 14 dnů před termínem a prostě nešla, cpali do mě čípky horem dolem a jediné co jsem si přála bylo porodit jen s toho důvodu, abych měla klid. Po druhé jsem chtěla sama, tak doufám, že než budemem mít nastoupit na vyvolávačku, začne to v noci samo:slight_smile: no a když ne, tak ne, stejně s tím nic neudělám.
17. čer 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka Proč jdeš na vyvolání už tak brzo? To máš den po termínu ne?
17. čer 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 termín mám až 25.6. ale musím porodit sama do čtvtka. Na vyvolání jdu kvůli cukrovce a kvůli váze malého. Má teď už okolo 4 kil
17. čer 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 o tri tydny mensi? No tak to pak urcite dozene venku :slight_smile: kamaradka porodila asi pred mesicem syna, narodil se v terminu, nicmene mel sotva 2.5 kg a uz si to stacil pekne vypapat :slight_smile:
Jinak jj, je to moje prvni, tak porad cekam, az budu moct zacit plasit, jak me nekde pichne nebo zaboli ehm a ono jaksi nic :grinning: jsem puvodne z Brna, nebo spis SU :grinning: ale neziju uz nejakou dobu v CR.
17. čer 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa nestresuj se, za týden tady budou mít po porodu všechny:slight_smile: podle mě ten stres působí opačně
17. čer 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Dobré ráno, tak jak se cítíš? Už budeš mít brzy Honzíka u sebe. Na kolik tam zítra jdeš? :slight_smile:
17. čer 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka Aha, tak to jo, já právě, jak jsi psala do statusu, že máš 4 dny do termínu, tak jsem myslela, že máš termín 21. :slight_smile:
17. čer 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@feferon Určitě :slight_smile: Nakonec to vše bude jinak :wink: A kde teď bydlíš? Máš pravdu, že čím více se blíží termín porodu, tím více se člověk prohlíží... Já jsem taky jak na trní a každé ráno naštvaná, že jsem se zase probudila doma.... :angry: Ale to k tomu asi patří! :grinning:
17. čer 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi ahoj, já rodila v Břeclavi 7.6, domů jsme jeli ale kvůli žloutence až ve středu, byla jsi spokojená? :wink:
17. čer 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 to v zásadě mám, dali mi novej termín a po něm se vyvolává:slight_smile:
17. čer 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendi já rodila v Břeclavi před 7 lety a nemohla jsem si stěžovat
17. čer 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pejullka jé a já před 6 lety a taky ne :grinning: , taky v červnu, mám s dětma skoro stejný termín :grinning:
17. čer 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 ja si taky myslim, nakonec abys nemela malou vetsi nez ja.. :wink: stejnak jim to mereni moc neverim.. Bydlime na Zelande, trosku z ruky, ale nestezuju si :grinning:
17. čer 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky hlásím stále v celku :frowning2: dneska mám termín, ale na nic to nevypadá.....včera jsem lítala po Sychrově s dětma, parno jako blázen, bouřka u nás teda jen tak 2x prásklo a nic..

břicho pořád tvrdne, ale bolí mě jen ty záda a kost, na menzes je to jen občas...

asi mě nějak uklidnil doktor v pátek, že mi to když tak brzo vyvolají, tak to vypadá, že narozeniny opravdu budu trávit v podornici :grinning:
17. čer 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa jak ti je , bobku?
17. čer 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 ahoj mám být na 7 v nemocnici tak uvidím a mám internet v mobilu tak písnu ,snad mi to pujde,sem na to talent.Jinak se cítím jak včera ,to je nijak... :frowning2:
17. čer 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Tak budem držet všechny palce! :slight_smile:
17. čer 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Na vyvolání nechci, ale závidím, že už to budeš mít za sebou a Honzíka u sebe :slight_smile:
17. čer 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a holky, co maj termín až v červenci už rodí :confounded: :angry:
17. čer 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek