• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@andysek111 Ahoj všem koukám,že se konečně něco děje holčičky to je nááádhera,když to tu čtu :slight_smile: ....Jsme už od soboty doma,byla to rychlovka malá měla jen slabou žloutenku takmi řekli,že mě v porodnici už držet nebudou....
Andrejko přeju ti takovou Natálku jako mám já je neuvěřitelně hodňoučká,až si říkám zda je to normální pomalu ji musím budit,aby mi nepraskly prsa :grinning: :grinning: ...první noc byla taková,že tak do 3.hod se po hodině probouzela,ale během dne vydrží i 4.hodiny spinkat říkala jsem si,že to bude mít asi obrácené...no a včera jsem ji nakrmila naposledy v noci a vstávala v 7.hod.a ne s brekem jen tak otevřela kukadla a kníkla si...bože jak já jí miluju andílka maličkatýho:slight_smile: :slight_smile: ...
No a co ty prosím tě,každý den na tebe a ostatní moc myslím :wink: u nás byla v sobotu taková bouřka,že jsem si říkala být těhu tak asi jedeme :grinning: :grinning: ,ale koukám,že na evelp co tu taky bydlí nezabrala :grinning: ....Jinak koukám,že máme s Marki stejný datum narození mimíšků :grinning: :grinning: ,když už se to nepovedlo s tebou tak alespoň s někým :frowning2: ...
18. čer 2012 v 11:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane Hm, třeba to je ten hlavní příznak, na který se čekalo :grinning: Já teda večer lehnu a spim, ráno vstávám zhruba s mužem, ale dneska jsem teda nějak nevěděla coby, tak jsem si šla ještě dopoledne na hodinku lehnout a šla bych klidně zas :grinning: Mně je zas lehce nevolno od žaludku chvílema už asi 3. den, ale jen slabě a chvilinku, tak to taky nebude ten správný příznak. :slight_smile: Já bych chtěla rodit mezi čtvrtkem a pondělím :grinning:
18. čer 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 no já to mám u tebe pořád pomotané :grinning: Myslela jsem, že jsi teď v říčanech, ale vlastně zase chceš být s holkama v porodnici v ostravě.. ono se to vstřebá :grinning:
18. čer 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 já jsem na to zvědavá, nejraději bych rodila až příští týden, protože o víkendu se budou dělat schody do patra a bude tady řemeslník a jsem úplně nakrknutá při představě, že tady bude kolem mě a malé chodit :frowning2: Ono to nějak dopadne..
18. čer 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane já se taky pořád stresovala s rekonstrukcí baráku, ale nakonec už mi je to fuk, sice nemáme funkční balkon, nemůžem pohodlně větrat, občas je tu dost hluk, ale stejně to asi potrvá až do července, tak už jsem rezignovala, je mi to jedno...Každý den navíc jejich práce bez mrňouse je sice plus, ale že bych kvůli tomu třeba chtěla o týden přenášet, to nee
18. čer 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zdravím všechny maminky přenašečky a čekatelky. A hlavně zdravím nová miminka a maminky!

já dnes první kontrola v porodnici. Doted jsem chodila ke svému dr, protože porodnici malovali. A závěr. Cesty připravené, malušenko otevřená, placenta v pořádku, voda a průtok pupečníkem Ok. Miminku se daří dobře, moc dobře... má ted asi 4 kg(i klučíci byli velcí).
Jesltiže neporodím, tak ve čtvrtek nástup a v pátek vyvolání. Tak doufám, že se to rozjede samo ...
Na to doporučil dlouhou procházku, deci vína na uvolnění...a sexík..
No, neříkala jsem mu, že sexík ted praktikujeme skoro denně, manžel se nade mnou slitoval. I když říká, že on si to užívá..já teda moc ne...

takže tu jsem s vámi, mamky čekatelky, a vypadá to, že vás tak brzo neopustím...
18. čer 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 jenže mi to máme tak, že do ložnice do patra se nedostanu, když se budou schody dělat, takže budu muset být v přízemí v obýváku, který máme propojen kuchyní a tudy se chodí ven z domu. Takže já budu kojit nebo si třeba budu chtít zdřimnout a řemeslník půjde zrovna na cigáro a bude na mě čumět :frowning2:
18. čer 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Hm, tak to je blbý no. No nedivila bych se, kdyby si to mrně takhle pěkně naschvál vybralo :grinning: I když ti to samozřejmě nepřeju, to by mě taky štvalo, kdyby mi tu měl někdo courat, u nás se naštěstí všechen bordel, prach a hluk odehrává za okny a ty se daj zatáhnout vždycky no
18. čer 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@comra Koukám, že nebýt vyvolání, tak budeš taky rodit až v září viď :slight_smile: Tak hlavně, že se miminku daří, to je to jediný podstatný a termín vem čert. Ale určitě držim palce, aby se to radši rozjelo samo.
18. čer 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 jojo, v září! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já totiž původně chtěla toto dítko na září. Zaprvé já jsem v září a za druhé kvůli školce..Kdo se snaží dostat dítko do školky, tak pochopí. A vzhledem k tomu, že toto je mé poslední dítko, tak by se mi to hodilo..:slight_smile: Už vidím, jak se někdo požene do hlídání 3 dětí(3,5,7 let), když já budu muset nastoupit do práce a přes prázdniny je školka a škola zavřená...
Ale že bych kvůli tomu ted měla rodit až v září...:slight_smile: bléééé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Líbilo by se mi zítra odpoledne. manžel má narozeniny...
18. čer 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@comra To by byl dobrý dárek :slight_smile: Můj manžel má zas 29. svátek a já mám termín 28., ale že bych chtěla čekat tak dlouho, to né, to mu radši něco koupim :grinning:
18. čer 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska všechny rodíte???
18. čer 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Je tu mrtvo, já jsem celá :slight_smile:
19. čer 2012 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar holky.. sice mám ještě celkem čas.. TP až posledního čevna, takže z vás bych měla rodit jako poslední... ale pokud mi to dovolíte, klidně bych vás přeskočila... :wink: ty vedra jsou na zabití!! :rolling_eyes:
navíc mám od včerejška poslední zkoušku v kapse, tak mi už nic nebrání... :slight_smile:
19. čer 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nerodím...
19. čer 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rene_quatro Já mám termín 28. a místo se mi přenechávat nechce :grinning: Ideálně bych si chtěla odrodit do pondělka :grinning: Ale bohužel tomu nic nenasvědčuje, to by to muselo přijít z ničeho nic.
19. čer 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Dneska máš termín, kdepak jsi? :slight_smile:
19. čer 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky celá, čekám až na pátek
19. čer 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vas tu zdravime pri svych 51cm a3,7kg.porod v8:45 a dalsi nechciiii.ben je uzasnej,nadhernej,vonavej a muj:slight_smile:
19. čer 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@evelp supr,krásnej je Beník moc gratuluji maminko!!!!hlavně zdravíčko....
19. čer 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Krásnej! Moc gratuluju a závidím, že už máš prcka na světě :slight_smile: Užívej si ho!!!!
19. čer 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přidávám pár fotek Mikuláška,je hoďňoučkej...v noci spinká bez kojení 5 hodin,tak se celkem dobře vyspím,což je dle mě hodně důležité.....
19. čer 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Zvladli jsme ku podivu i prvni noc a ani mi neprijde,ze jsem spala za posledni 2dny asi 4hodiny:grinning:
19. čer 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp A jakej byl porod? šlo to aspoň rychle?
19. čer 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peatris To je kuklínek spokojenej :slight_smile:
19. čer 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Ahoj Terezko, ne, ne... Nerodím... Včera jsem si byla zaplavat a nic... Dnes jdu taky na koupaliště, protože by mě z toho vedra asi piclo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Ahooooooooj, teda to jsme se Tě načekaly... :slight_smile: Ano, ano.. Tady se to rozjíždí, sice pomalu ale přece.. A jak se říká, tak to nejlepší nakonec, že :angry: nebo :slight_smile: ???? Teda ta Tvá Natálka je úžasná, všechny Tvé děti byly takové? Já jsem sama zvědavá, jak to dopadne u nás, kolikrát za noc budeme vstávat.. Manžel totiž vstává každý den ve 4.00, tak to pro něj bude asi pěkný záhul :frowning2:. Však uvidíme.. Třeba budeme mít taky tak hodnou Natálku :slight_smile: U mě nic nového, stále nedobytná pevnost, žádný náznak porodu.. Ale chtěla jsem rodit zítra, tak mám ještě pár hodin čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@evelp No nazdáááááááááááááááár, moc gratuluji :slight_smile: Konečně jsi se dočkala :slight_smile:
19. čer 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 manžel má taky svátek 29. Je Pavel...:slight_smile: :slight_smile: ALe tak dlouho rozhodně čekat nebudu...:slight_smile:

@evelp je nádherný...:slight_smile: gratuluji...

@peatris Krásný fotky..:slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Ahooooj, na kolik jdeš zítra k doktorce??? Já tam byla včera - tentokrát vyšetření o.k., byla docela něžná, dokonce si mi omluvila, že mi tlačí na břicho UTZ, ale to pro mě bylo to nejmenší... Co ale trošku nemůžu pobrat je to, že jsem dnes po termínu a řekla mi, že příjdu zase ve středu a potom až v pondělí.. Přenášet mě nechá 10 dní.. Tak mi to vysvětli... Nemá se náhodou po termínu chodit co 2dny????? Jsem z toho total zmatená..., no hlavně, že mám vysoce rizikové těhotenství :angry:
19. čer 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Hm, tak u nás dneska po tom šíleným včerejšku vedro ani náhodou, je tu tak 20°C a prší
19. čer 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek