• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@comra Já mám Petra a trochu se obávám, že ten porod bude až tak někdy :angry:
19. čer 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Zaclo to ve 2:15 a na svete byl v tech 8:45.porod....nechci tu nejak desit jeste ostatni,ale obdivuju ty,co to maji za sebou....proste porod byl opravdu porod:grinning:
19. čer 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evelp No tak v tom případě to bylo v pořádku :grinning: Mně se zdá, že to byla i docela rychlovka ne
19. čer 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Moc gratuluju! Beníček je k sežrání! :slight_smile: Máš to za sebou, holka! Teď už si jen uživej miminka! :slight_smile:
19. čer 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 No vůbec nechápu dnešní předpověď na seznamu. Mají tam sluníčko a teplotu 29, což u nás je tak něco přes 20 a prší...
Já si zase říkám, že tím, že nemáme poslíčky a žádné příznaky, tak až to příjde, tak to bude ono a nebudeme muset přemýšlet, zda do nemocnice jet nebo ne :grinning:
19. čer 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane Tady se teď malinko vyjasňuje, ale dle předpovědi to určitě neni no. Ty jsi taky někde ze středních Čech nebo z Prahy?
Jinak s těma poslíčkama si to říkám taky. Moje mamka prý taky žádné neměla a první bolesti, co zažila, byly až ty porodní. Tak doufám, že to mám po ní. Vůbec by mi nevadilo netrápit se bolestma dopředu. Jen se bojím, jak už jsem tu psala, abych kvůli tomu nepřenášela a nemuseli mi třeba porod vyvolávat. :unamused:
19. čer 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Gratuluju k chlapečkovi, na porod se rychle zapomene, teda aspoň já vždycky, jak máš mimi u sebe, tak to stojí za všecku bolest. :slight_smile:
19. čer 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Ohromná gratulace i ode mne holka,máš to za sebou a Beník je nááádhernej :slight_smile: :slight_smile: !!
19. čer 2012 ve 13:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Terezko, to teď právě vyzkouším já :wink: Neposlíčkuji, tak jsem zvědavá, jestli mi to budou vyvolávat nebo přirozeně porodím sama.
Holky, tady je teda pořád vedro jak prase, ale taky se nějak zatáhlo.. A takové plány jsem měla :-/. Takže se budu asi dnes věnovat domácím pracím.. Ach jo..
19. čer 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Ale ono jednou vyleze.. já jsem třeba vůbec teď nechtěla sex, abychom to moc neprovokovali.. jsem praštěná, měla jsem představu, že po sexu je to tady a ono nic :grinning:
Já jsem si myslela, že pojedu třeba 3x do porodnice, že už rodím a oni mě pošlou domů a zatím nemám vůbec důvod.. tak už si myslím, že to prostě příjde a rovnou pojedu rodit :slight_smile:
Jinak jsem s Epinem na 28 a už se asi dál nedostanu, ale doufám, že by to mohlo stačit.. kvůli tomu jsem nechtěla mimi provokovat sexem. :confused:
19. čer 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 jinak jsem ze středních čech - z mělnicka :slight_smile:
19. čer 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane A budeš rodit na Mělníku nebo v Neratovicích? O epinu mi nemluv, já jak jsem jednou dala 28 a u toho se trošičku trhla, naštěstí ne uvnitř, ani ne na hrázi, ale prostě trhlinku mám, tak jsem to nechala 3 dny zahojit, pak civičila znova, ale jak je to v tom místě narušený, tak teď mi to vždy znova praskne i po pauze na zahojení, a to třeba už při 25. No a štípe to pak, takže víc nedám, protože to bolí. Tak teď budu asi trénovat jen roztahování uvnitř, ale nebudu vytlačovat, nebo jen nějaké pohodové obvody, jako třeba 20, abych to nenamáhala a do porodu se to zahojilo dokonale. :unamused: No jsem z toho otrávená. :confounded: Dřív jsem taky nechtěla rodit ještě, abych stihla natrénovat, ale teď už je mi to fuk, naopak, už se s tim nechci mořit.
19. čer 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Ahojky :slight_smile: :slight_smile: ještě jsi celá říkala jsem si,že večer nepíšeš tak že by a ty tu stále strašíš :grinning: :grinning: ...
Natálka zase spinkala v noci 6.hod.a já si tak krásně odpočinu je prostě úúúžasná.Jo jo děti byly obě celkem hodné Nikolka mi taky spinkala v noci a Kubik myslím taky,ale to už si moc nepamatuji to víš 19.let :grinning: :grinning: ...Dnes jsme byly s Naty poprvé venku otestovat kočárek a super jsem moc spokojená,krásně spinkala :slight_smile:....
Cítím v sobě naprostý klid a pohodu a myslím,že od toho všeho se odvíjí její chování.Mám porovnání se švagrovou,byla nervní a kluka má stejně takového,takže buď v pohodě a Natálka bude zlatíčko :wink: ...
19. čer 2012 ve 13:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane @terezka312 Jééé epi-no holky ty vado já trénovala a jak jsem dopadla :confounded: :confounded: ,už se těším až mi napíšete,že vám pomohlo,už jen pro ten pocit,že jsem udělala vše :wink: ...Každopádně jizva na břiše se celkem rychle hojí jen mi dělá problém se pořádně vykašlat a o kýchnutí ani nemluvím....
Moc na vás myslím a přeju ať to máte rychle za sebou :wink: !!!!!!!!!!!!!
19. čer 2012 ve 13:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Já se teda nenatrhla, ale právě dělám to hrozně opatrně, abych tomu předešla. Včera jsem ještě cvičila, ale přemýšlím, že už se na to asi vykašlu, abych jí neměla zničenou a nenatrhla se pak při porodu kvůli cvičení :frowning2:
Říkám si, že jsme pro to něco udělaly a ty hormony určitě udělají taky své a třeba to půjde dobře..
Budu rodit na mělníku, slyšela jsem jen pozitivní ohlasy, porodnice je zrekonstruovaná a vypadá to tam fakt dobře :slight_smile:
19. čer 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Moc děkuju, já jsem zvědavá, jestli mi to k něčemu bude, nejde to jak jsem si představovala a zatím teď hodně holek mělo nakonec císaře a jednu to dost potrhalo, protože mimi šlo špatně. Ale nějak to dopadne. Nestresuju se tím :slight_smile:
19. čer 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Doufám, že budu mít taky tak hodné miminko a budu si to pěkně užívat. Ale možná u toho prvního ve stresu trochu budu.. vůbec si nedovedu představit, co se mnou udělá ta zodpovědnost :slight_smile:
19. čer 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, mám si vzít do porodnice svoje bavlněné pleny na utírání a podložení miminka? Nebo mi je tam dají?
19. čer 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane To u nás nedávají v Brně, dávájí podložku jen takovou na přebalování. Měla jsem svoje, to si vem, je to dobrý i na chlazení prsou, když se nalívají. :grinning:
19. čer 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hadimrska Díky za radu, oni to právě na tom papíře co sebou do porodnice nepíšou, ale říkám si, že se neztratí :slight_smile:
19. čer 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Mně je i manžel vozil čistý do porodnice, ale my tam taky byly týden.
19. čer 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Je to piča....fakt.Já jsem už toálně dodrbaná.Zítra tam jdu na 8:20.Slušně ji požádám o termín na císařský řez,na pondělí.Mám herpes a před porodem je to hrozně nebezpečné,novorozenci na to umírají slepnou atd,takže normál porod už nechci,riskovat teda nebudu.Jestli mi řekne,že počkáme týden,nebo nějakou podobnou volovinu,řeknu ji,že si prostě přeji sekci a jestli mi dají papír na to,že malej nechytne infekci při porodu(samozřejmě,že mi nic takovýho nedají).Přítel řekl,že pokud na to nepřstoupí,zařídí to jinak a já asi půjdu na fifejdy.....Nemám na to už nervy.....a opravdu se bojím,at se malý nenakazí tím zasraným herpesem :frowning2:
19. čer 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju holky, moc, užívám miminka tak sem vubec nezajdu, a nevím jaký je stav maminek čekatelek a maminek už s bobíškama ... :frowning2:

@andysek111 Holka jsi ještě celá??? Mno spokojenost sama, nemám Ov co vytknout, doufám že budeš mit tu samou zkušenost...
Co bylo jiné, že jsem měla do třetice k porodu dvě holky k nezaplacení, což se pro¨mítlo jak na psychyce porodu samotném tak i na emocich a jejích intenzitě, hrdosti...
Prostě síla, byl sice ten nejbolestivější ale nejkrásnější. Přála bych to tak každé mamince...
Bez epidurálu, injekci proti bolesti jít naplno vstříct blondatému zlatíčku ... :slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dahane Kamarádka rodila na Mělníku zhruba před měsícem a určitě si nestěžovala. A to neměla nic jednoduchého, vyvolávali jí porod týden před termínem, protože chtěla rodit koncem pánevním :slight_smile:
19. čer 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Tak to ráda slyším :slight_smile:
19. čer 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a já jsem dneska po speciální soukromý kontrole :slight_smile: Takže hlavička naléhá, ale otevřená pořád na prst, takže žádná změna. V úterý mi zkusí udělat oxytocinový zátěžový test, jestli už je tělo na porod připraveno nebo ne.
19. čer 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky a maminky čekatelky.. mužu se přidat? Termín porodu jsem měla puvodně na konci května ale maličkému se na svět nechtělo a tak porod byl vyvolávaný a Mikulášek se narodil 4.6. :slight_smile: Rodila jsem v porodnici v Novém Jičíně, už podruhé, a jsem opět naprosto spokojená, jen se paní doktorka vyřádila při šití, ještě dnes mám pocit že se to na mě učila :-/
19. čer 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak dneska mám termím porodu a myslím, že se asi nic nestane.. :confused:

@katiz Vítám tě, jen to tady trochu řídne. Maminkám se rodí dětičky a nemají na koníka čas :slight_smile:
20. čer 2012 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evelp Evi, gratuluji k Beníkovi - je moc krásnej :slight_smile: Přeji krásné mateřství :slight_smile:
20. čer 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g moc dekujeme:slight_smile: ted jsem trosku presla.1)nevyspala a 2)nam kontrolovali usi a nemuzou zmerit pravy.snad je to pry jeste plodovou vodou,ale jsem z toho takova....:frowning2:
20. čer 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek