• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@gaudi fotečku ne, je to jen gestační váček se žloutkovym váčkem. Já si brala fotku vždy až ve 12tt :wink:
18. říj 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 taky gratuluju:slight_smile:

u nás to ví manžel, máma a sestra a pak ještě spolužačka z vejšky...pro zbytek rodiny to chceme utajit co nejdéle, ideálně do vánoc :slight_smile:
18. říj 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axi tak si dej vinný střik deci a deci, to můžeš :wink:
18. říj 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt, to bych mohla.... Mola bych se i vymluvit na hnusnou kauzu, co mám ve středu ráno.... Dám zítra odpolko vědět., jak jsem to vymyslela
Teď už musím bohužel makat a pak fofrem pro Filiho do školky
18. říj 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 a tim je ted tvoje tehotenstvi oficialne potvrzene? takze uz plati treba to, ze te z prace nemuzou vyhodit? nebo to prijde az s prukazkou?
18. říj 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jak je to s tím kafem? Docela s tím bojuju.... :grinning: Můžu si občas jednou za den dát nebo se to spíš nemá? Dočetla jsem se různé....
18. říj 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi já jsme na RD s tomíkem ale už je to potvrzené a mohla bych jít na rizikové kdybych chodila do práce :wink:

@ifka85 já piju caro
18. říj 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 pockej a jak je to s rizikovim, to si proste muzes rict ze bys chtela a oni ti to daji?
18. říj 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi nevím, jestli si vyloženě můžeš říct, ale rizikové to je klasická neschopenka. Já jelikož jsem byla na umělku, tak jsem měla neschopenku už od odběru vajíček, tzn. od cca ovulky. Takže jsem se válela doma úplně celé těhotenství. Tenkrát jsem z toho nadšená nebyla, protože jsem chtěla do práce, ale doktor byl neoblomný. Občas to bylo dlouhý, ale jelikož u nás bylo hodně holek na mateřský a těhotná jsem byla jaro, léto, podzim, tak se to nakonec docela dalo.
18. říj 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak já se taky přidávám test se mi potvrdil a taky jsem 5 týden
18. říj 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ifka85 já jsem taky kávová lady, ale teď se tomu snažím vyhnout, ikdyž čas od času si dám. Ale někde jsem četla, že se můžou 2 šálky denně, tak nevím....
18. říj 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 kafe denně se může a pak bezkofeinové
18. říj 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 čoveče tak jsem vyplázla 199 kč za ten test a je tam 3+ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pak si ho vyfotím a dám ho sem, píšou tam, že za 24 hod to zmizí
18. říj 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie :grinning: to asi tak odpovídá, já testila ve čtvrtek a měla jsem 2-3 :wink: . Koukam že už tady skoor každá máte tt v pase tak asi taky změnim :wink:
18. říj 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ifka85 dvě kafe se můžou taky, záleží na zdroji... A radši rozpustný než lógráč a radši presso než rozpustný :wink:
Z kávovin je dobrá vitakáva, je víc hořká než caro. Nejlepší je ricoré, jenže tam kromě kávovin je zase i kafe...

Dneska mě skolila smrtelná únava, usnula jsem odpoledne s mojí holčičkou a doteď se nemůžu probudit. Taky na to kafe asi dojde.
18. říj 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak hlásím,že dnes pšinění zmizelo, díky utrogestanu a ascorutinu, jsem moc ráda.
Na kontrolu jdu 26.10. snad mimi se na UTZ ukáže :slight_smile:
18. říj 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky. Dnes jen dvakrát vyhození oběda, jinak v poho :sunglasses: Ještě jsem se chtěla zeptat. Mám dva příznaky těhotenství. Zvracím a krkám. Zvracení je normoš, ale co s krkáním???? Mezi lidmi dost trapas. Není na to něco???
18. říj 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak jsem to dne sřekla vedoucí v práci. Poslala mi rozpis školení na příští rok, že přeberu nějaké feťáky, tak se mi to nechtělo začínat :wink:
18. říj 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak sem se akorat koukala na prvni (nebo druhy?) dil "mama ozen ma" a jen sem valila oci... znate to taky? koukate na to? co si myslite?
18. říj 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek tyjo a co delas?
18. říj 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gaudi ve věznici :fearful: takže supr společnost a prostředí pro těhotné :confounded:
18. říj 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek tyjo fakt? je to hodne psychicky narocny?
18. říj 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gaudi psychicky a někdy i fyzicky. Kancelář v pátém patře, nastarosti celý barák přes dvěstě odsouzených na čtyrech patrech :pensive: Samozdřejmě na jiném baráku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek zeny nebo muze? mas z nich nekdy strach?
18. říj 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gaudi ženský a strach tam nemůžeš mít, ony to poznají a pak teprve je problém :wink: Taky se občas stane, že tam je pěkná mela. Ženský jsou hrozně zákeřný.n Chlapi si to vyřeší sami a po svém, ale ženský ne :angry:
18. říj 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek dobry, po zdravotnictvi dalsi obor o kterym si sem jista ze bych na to nemela... opravdu te obdivuju ze takovou praci zvladas
18. říj 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gaudi jsem civilní zaměstnanec, je to zase něco jiného, než uniformy :wink: Ale po revizi jsem dělala tři ženské, které byly za děti a to byl mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Profesionalita byla v p.....i :fearful:
18. říj 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek no fakt drsne... jak ses k tomu prosimte dostala?
18. říj 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gaudi hledala jsem práci se dvěma VS a nikde mně nechtěli :angry: a tady všemi deseti, jsem tu šest let :wink:
18. říj 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, takže dnes totální nechuť k jídlu, ráno jsem si dala jeden krajíc chleba, celý den nic a večer zase jeden, nemůžu do sebe nic dostat, ale hlad nemám...sakra, co s tím?? Má toto i některá z vás??
@aronek jo a to krkání----taky mě to občas kopne, ale nějak to vždy zahraju do ticha...a to jsem nikdá nekrkala, ani po cole, když mě to brácha učil :grinning: :grinning:
18. říj 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek