• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@evelp Určitě. Patří mezi ty lepší. Nemusí se "mučit", aby změkl, po prvním vyprání je krásně vláčný a hned se dobře váže. (Třeba Storchenwiege šátky jsou tvrdší a musí se zanosit). Je to šátek dobrý na celou dobu nošení, občas nosím starší, ta má 14kg a pořád je to pohoda, neprověsí se, neřeže... Mají i bio, ty jsou prý tenší, ale neznám osobně.
Best of jsou asi Didymos a Zara Eleville (píšu správně?), ty mají moje kámošky. Didymos má krásné vzory v limitovaných množstvích.
Já bych svůj neměnila, jsem totálně zamilovaná do těch barev. :dizzy_face:
Nevím, jak je to s dostupností, mám ho přes e-shop www.nosenideti.cz, kdy se otevřela hromadná objednávka a když se sešlo deset zájemců, objednali je z Francie.
15. črc 2012 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak včera poprvé se mi stalo, že jsem byla úplně v koncích - Ondra brečel večer dvě a půl hodiny - neuklidnil se na dlouho ani u prsu. Netlačil (takže prdíky to nebyly), najedený byl, přebalený, vykoupaný a ne a ne usnout. Teda to byla fuška, že jsem to až obrečela...
16. črc 2012 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@miribee Naprosto tě chápu, mě je taky vždycky do breku, když malá dlouho brečí a je k nezastavení. Naštěstí to není často. :zipper_mouth:
16. črc 2012 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@miribee nejhorší je, když se to stane v noci a nejsi odpočatá, to já pak mám stavy, že ho musim položit a jít pryč, protože by mohlo dojít k něčemu dooost nemilému...posledně jsem měla 100 chutí ho umačkat k sobě, takže jsem ho fakt musela položit a jít pryč...

jinak hlásíme z dnešní kontroly 5090g a budeme zahušťovat mlíčko, abysme mu nezničili jícen...ale hlavně, že neubírá :grinning:
16. črc 2012 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evelp No přesně - ještě, že to bylo večer a manža byl doma, dělal nám večeři a mluvil na mě - jinak by mi asi hráblo... Nějak mi docházela trpělivost...
Ty bláho, tu váhu máte krásnou. Prosím tě, jak se zahušťuje mlíko? (teď teda nevím, jestli kojíš, nebo píšeš o umělém...)
16. črc 2012 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@miribee kojím- zahušťovat se bude tak, že máme předepsaný nutriton- ten se dá před krmením a pak se normálně kojí...
16. črc 2012 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp ty bláho, to jsou věci... :slight_smile:
16. črc 2012 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
a já dnes začínám s čajíkem,psala sem,že kojení stačí,ale asi nestačí,protože každou hodinu ho krmit zpusobem,že si4x cucne tak pak nemám mléko na hlad,takže máme na žízen čaj... :slight_smile:
16. črc 2012 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Posílám fotky naší Natálky :slight_smile:
16. črc 2012 ve 20:30  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
Ještě jedna s taťkou :wink: ...
16. črc 2012 ve 20:32  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (11)
@vak to je krásné :slight_smile:
16. črc 2012 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@taknevim Tak to ucucávání jsem řešila taky.. Teď už to řeším tak, že ráno odstříkávám... Přes den kojím, u toho jí štípu do tvářičky, aby neusínala a večer jí po 20.00 nakrmím a spí mi třeba do pěti a potom do osmi. Už jsem na to neměla nervy vstávat k ní jednu noc co dvě hodiny. :frowning2:
16. črc 2012 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak Jéééé, ta je tak slaďoulinká.. A kolik má vlásků :slight_smile: Budete mít krásné vzpomínky :wink:
16. črc 2012 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evelp Teda krásně přibíráte... A proč zahušťovat? Máš slabé mléko?
16. črc 2012 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@miribee Bobku, neboj bude lépe.. Musí to být ale šichta.. Já jsem strašný spáč, takže si to nedokážu představit a hlavně další den vstávat a dělat další věci.. :frowning2:
16. črc 2012 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
To Maya umí taky: přebalená, nakrmená, v náručí a fňukající. Dělala mi to celé dopoledne, kdy jsem měla starší u tety a naivně si myslela, že si odpočinu. Moje řešení je šátek. Funguje do minuty. Ale bohužel ne všechny činnosti se dají dělat s miminem na břiše...
Kdyby aspoň spokojeně dudlala dudlík, ale ona ho nechce, jediné, co je ochotná cucat je něčí prst, když už to není prso.
16. črc 2012 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky, potřebuju radu. Jak dlouho trvá než sroste lebka miminka. Máme malilinkou fontanelu "důrečku" a u všech miminek co mi prošli rukama (půjčené na chování) měli "důrečku" velikou a ještě v roce ji neměli "srostlou". Manžel navíc došel s tím že jeho kolega v práci byly s klukem na vkládání nějakých klínů do hlavy a prý se to vyoperovává až ve 12-ti letech. Prý když to rychle srůstá tak je to špatně. Nevíte o tom někdo něco bližšího? Dneska jsme sice byly u doktorky, ale já se na to zapomněla zeptat. Snad by nám řekla kdyby bylo něco špatně.

Jinak vážíme 4,99 a máme vyrážku z malého rajčátka co jsem snědla, takže umýt v heřmánku a nebaštit rajčata.
16. črc 2012 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@miribee Mě se to samé stalo o víkendu nevěděla jsem co dělat a byla zoufalá :frowning2: :frowning2: ....nakonec si asi po hodině krmení tak strašně krkla a byl klid tak si myslím,že to bylo tím..
jinak jsem nasadila po espumisanu,který moc nezabral včera večer probiotika BioGaia a dnes jsme bez kroucení a tlačení,doufám že je to kapičkama :wink: !!
16. črc 2012 ve 22:06  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, řešíme s manželem, že bychom se jeli podívat za jeho sestrou do Německa. Je to kousek od hranic, ale teď mi říkal, že nikam nepojedeme, že malá musí mít pas. Je to opravdu tak??? Mě to vůbec nenapadlo. :frowning2:
16. črc 2012 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@andysek111 Musí určitě!!!!!!!Já ho nechala minulý týden dělat!!
16. črc 2012 ve 22:27  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vak No, na Tebe jsem si vzpomněla hned.. Ale říkala jsem si, že ty letíš do Řecka, že to je něco jiného... Ale do Německa Čech pas nepotřebuje, jelikož jsme v Schengenu... :angry:
16. črc 2012 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.měla jsem bloklx vstup kvuli spatné fotce... cgtěla jsem se tu k vám před časem připojit ale moc nestíhám.
Po EU musí mít děti svuj pas nebo ětskou občanku... taky přemýšlím jestli to vyřizovat (dovča na slovensku) a nebo to letos oželet a jet jen tady po česku...
malinký mi hezky přibírá, jen kojená nefunguje na 100% tak že ho musím krmit nutrilonem.. to mi je strašně líto ale nedaří se mi zvýšit tvorbu mlika :frowning2: ach jo
@lidi fontanela u dcerky srostla něco po roce
17. črc 2012 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lidi Hlavně se nenech strašit. Doktorka si při každé kontrole na hlavičku sáhne, je to taková rutina, že si toho ani nemusíš všimnout.
@andysek111 Musí mít nějaký doklad, co kdyby náhodou se zrovna v Německu ztratilo dítě - jak pak prokážete, že zrovna tohle miminko je vaše?
17. črc 2012 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andysek111 Jak píše cervenavila musíš mít nějaký doklad,příklad té unesené holčičky,když si pro ni rodiče jeli museli ji udělat pas,nevím teda jak,když byla v Německu....
17. črc 2012 v 10:36  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@andysek111 slabé ne, dle váhy až moc silné :grinning: ale je to kvůli tomu blinkání, není to jen odplivnutí (a i přes to tak přibírá :grinning:) ale aby neměl do budoucna problémy s jícnem
17. črc 2012 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cervena_vila no četla jsem článek že zadní srůstá mezi 2-3 měsícem a ta přední mezi 10.měsícem a 2 rokem. Ale dřív to nesmí srůst podle těch článků. Taky si myslím, že by doktorka něco řekla. Dnes ráno jak malá v klidu ležela po nočním spinkání tak jsem fontanelu viděla i pouhým okem a přišla mi normální - sice malinká, ale přijde mi pořád stejná jako po narození. :wink: Manža mě opravdu vystresoval.
17. črc 2012 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@katiz
@cervena_vila
@vak
Děkuji za info, už jsem volala na pasové a řekli mi to samé.. Takže to padá, jelikož vyřízení trvá měsíc.. Co mě ale mile překvapilo je to, že cena OP je 50 Kč a pas stojí 100 Kč - platnost je 5 let... Pokud se ale změní podoba, tak je třeba průkaz vyměnit, to ale naštěstí u miminka určitě nehrozí :grinning:
17. črc 2012 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem z té Natálky úplně unešená... Každé ráno a večer jí sundám plínu na přebalováku a jde na ní vidět, že je maximálně spokojená... kope nožičkama a k tomu si krásně povídá... To je balzám na nervy :slight_smile:
17. črc 2012 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andysek111 Jo jo já když už nevím co,když pláče a rozbalím jí tak je taky spokojená,fakt balzám jak píšeš...a od včerejška začala rozdávat úsměvy nejdřív na mě pak manžela a večer na Nikču takže už to nejsou jen náznaky :wink: :wink: .....tak moc ji miluju berušku :slight_smile:!!!!
17. črc 2012 v 17:18  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@vak Moje malinká se taky občas usměje, ale jak říkáš... Jsou to zatím jen ty náznaky... Ale miluji, jak si krásně povídá.. To mám slzy na krajíčku.. :slight_smile:
17. črc 2012 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek