• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
zááázrak!!! a holky šátkovky- jestli to mám špatně uvázaný, tak se teprve učím :grinning:
23. črc 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@cervena_vila Já to měla včera taky vůbec mi nechtěla spát za celý den tak půl hodiny v kuse a dvakrát po 10.miutách :angry: :angry: myslela jsem,že večer alespoň brzy vytuhne, no do 22.30.hod.oči jak baterky a nakonec usnula se mnou v posteli tak,že jsem měla svůj obličej přilepený na jejím :grinning: :grinning: ....dnes je zase v pohodě tak nevím co to mělo být :frowning2:
23. črc 2012 ve 21:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata já mám takovou radost, že se musím hned pochlubit. Moje sestřička dnes ráno v Brně porodila holčičku Adrianku 51cm a 3,26kg už se těším jak se na prcinku pojedu podívat. Moje Veronika je už tak velká, že pochovat si novorozeně bude pro mě opět zážitek :wink: hned jsem si vzpomněla jaké to bylo když byla malá v bříšku a příjemně mě kopkala, jaký byl porod - jaká to byla úleva když ze mě "vylezla" a jak jsem byla šťastná když jsem ji poprvé měla u sebe a ona otevřela očička... :wink:
24. črc 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evelp Nádherný vzor! To se člověk zamiluje ani neví jak.
24. črc 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky dovoluji se k Vám přidat miminko jsem rodila taky v červnu 21....Měli jsme rodit až v červenci...jsme o 3 týdny dřive...ale rosteme :slight_smile:
24. črc 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky dnes máme 6.týdnů letí to jako blázen :frowning2: :frowning2: ...a nejhorší je,že mě svou návštěvou poctila menstruace :angry: :angry: to bude mít manžel radost..........
24. črc 2012 v 17:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak už tak brzo jo?Já sem ji neměla,když sem kojila :astonished:
24. črc 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem párkrát zkusila dát malého taky do šátku, ale nedokážu docílit toho, aby měl položenou hlavu ne mém hrudníku, okamžitě se začne opírat o ruce a hlavu zvedat a spokojenej je jen když ji má zvedlou (já mu ji samozřejmě podpírám zezadu) a vidí ven, jinak se vzteká. Co s tim? Dělám kříž s kapsou, kolíbka u něj taky nepřipadá v úvahu, to by neviděl ven už vůbec.
25. črc 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takhle to vypadá :confounded: :slight_smile: Jo a tohle bylo taky vázáno poprvé, tak to taky neni dokonalý.
25. črc 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Maya se rozhodla dohnat starší sestřičku maximální rychlostí. V šesti týdnech má 5,92kg a při pasení koníků se zvedá z loktů výš.
26. črc 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 Máš to málo utažené. Já taky vážu kříž s kapsou. Dělám to tak, že maximum látky z kapsy, co mi zbyde, nahrnu nahoru a zatočím do pevnějšího lemu, o který si Maya opírá hlavu a může pak držet chvíli i sama. Pár minut kouká, pak ji to unaví a usne. Nejdýl vydržela koukat tak čtvrt hodiny, než ji to uhoupalo.
Kolíbku nevážu, neumím tam dítě nacpat tak, aby nemělo křivě páteř.
26. črc 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zas učím Honzíka aby usnul v ložnici v postýlce,vydrží takspát i 4 hodinky.A to když usne v tom šátku,tak to s ní chodíš než se probudí?
@cervena_vila
26. črc 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Mně v šátku usne vždycky. Nechávám si ji, podle toho, co potřebuju dělat. Většinou ji mám u sebe. Jsem tak zvyklá, Leušku jsem nosila často - třeba když jsem luxovala, protože se bála vysavače. Nebo na vaření. Když to prostě jinak nešlo (což nešlo, kontaktní dítě, máma nebo řev).
Někdy taky netrefím dobrou spánkovou fázi a to se mi probudí, když ji ze šátku položím...
Maya je v postýlce jen v noci, přes den kde usne, tam usne. Teď zrovna spí v lehátku. U doktorky zaslechla, že velké děti často trápí bříško, tak ji hned začalo trápit :confounded: tak jsem natřásala jak divá a stejně plakala. Jsem ráda, že spí.
26. črc 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlasime ze spitalu:frowning2:zvraceni se nam zhorsilo,zacal byt uz i trosku mimo,tak nas otestovali horem dolem a nastesti njc vazneho se nepotvrdilo.takze proste poradny reflux
26. črc 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila No jo, jenže jak to utáhnout, když už když ho do kapsy dávám, tak se hned vzpírá a když bych chtěla ještě víc utahovat, tak už je to protitlak proti němu, abych ho přimáčkla a navíc hned začne vřískat, protože nic neuvidí. Doufám, že nebudem muset začít šátek používat až bude držet sám hlavu. :confounded:
26. črc 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Ty vnější pruhy se mi podle fotky zdají volné, jak máš kapsu, nevím :wink:
26. črc 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Chudáčci, vy si užíváte! Ale z refluxu se normálně vyroste, ne?
26. črc 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimochodem, dneska trpíme taky kvůli nektarinkám. Vůbec mě nenapadlo, že nektarinky budou mít nějaké účinky na Mayu... Měla jsem jich tak pět a ona se kvůli tomu kroutí jak žížalka a řve jak tygr :frowning2:
26. črc 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Oni si na to nošení většinou zvyknou, když je mamka trpělivá.
26. črc 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky hlásím, že v sobotu jdu k odbornici na poradu, jak vázat šátek, jak kojit - protože i po měsíci mě bradavky šíleně bolí a rovnou to vezmu i s kurzem manipulace s miminkem, protože mě dneska chytila depka, že s tou malou chudinkou určitě špatně zacházím :grinning: moooc se těším!!!
Ještě se teda rozhodnout, jaký šátek koupit...
@evelp Tak se držte, to je hrozný, když není mimískovi dobře! :frowning2:
jo a holky v našich 6 týdnech jdeme ve čtvrtek na píchání uší. Není to moc brzy?!
26. črc 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila to vylize a doufam,ze brzo.po kazdem jidle musim alespon pul hodiny drzet ve zvysene poloze,tak si dokazetr predstavit,kolik jinych veci asi stiham :grinning: ale jsem stastna,ze se to nejhorsi vyloucilo.
Navic jestli nas zitra pusti,tak musik nekam odjet,protoze necekane me daniela driv ,nez bylo v planu a ja na nej fakt nemam nervy:frowning2:
26. črc 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane Taky se na kurz šátkování asi přihlásim, abych nedělala zbytečně chyby. A laktační poradkyni už mám taky dlouho v plánu, s bradavkama to mám uplně stejně.
26. črc 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Pak dej vědět, co ses dozvěděla.
26. črc 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a co pomáhá na moučnivku? Ne genciána. Mám ji i na prsou a po kojení to dost pálí. :angry:
26. črc 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 já genciánu na prsa používám, trochu se to zlepšilo, ale vyléčené je nemám. Ale nepálí mě to. Objednala jsem si od chicca hydrogelové vložky na prsa a to jsem se mohla zbláznit, jak mě to bolelo :frowning2:
Dám vědět :slight_smile:
26. črc 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp tak přeju brzské uzdravení
:slight_smile:
26. črc 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane ahoj není,čím dřív,tím líp furt se říká,až po očkování,prd ušní mi řekl,že čím je mimi menší,tím je to lepší,nešahá si na to a líp se s ním manipuluje
26. črc 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím a dovoluji se přidat :slight_smile: Kačenka se nám narodila 27.6 :slight_smile:takže dnes máme přesně měsíc :slight_smile: krapet bojujem s prdíkama,ale dá se to...jinak už se na nás směje,pase koníčky a otáčí hlavu za chrastítkem :slight_smile:
@terezka312 taky bojujem s moučnivkou,zatím máme genciálku,snad pomůže...
27. črc 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, včera jsme zase po delší době bojovali s večerním usínáním, doufám, že to bylo vyjímečné - bylo to dost vyčerpávající. Čtyřikrát jsem ho uložila do postýlky, vždycky na deset minut a vyspáno - další hodina uspávání. No snad to bylo tím vedrem a zase ho to přejde... :slight_smile:
27. črc 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee Tak takhle stejně my to máme přes den, večer po koupání v postýlce taky chvíli křičí, ale pak z toho usne, takže to jde, ale přes den spí vždycky chviličku, a pak je vzhůru a většinou křičí, někdy jen tak kouká (to mi nevadí :slight_smile: ) no a v kuse spí 2-3 hodiny tak jednou během toho dne.
28. črc 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek