• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@dahane No já napsala hodinku,ale taky se nám to občas prodlouží a nezabere chvilkama ani chování :frowning2: :frowning2: a to se mi chce až brečet...snad je to přejde ,vždyť už se k těm 3.měsícům blížíme takovou rychlostí až je mi z toho smutno :frowning2: ..
@terezka312 my měřily 51cm a máme 55cm to jste tedy pěkně vyrosly :slight_smile:

Díky holky celkem jste mě tu fakt uklidnily :slight_smile: !!!
3. srp 2012 ve 23:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Jejda no budit se mi ji nechce ani náhodou jsem ráda,že se vyspím to ji fakt budu raději kojit přes den každou hodinu :wink: !!!!!
Zrovna mi tu taky vzdychá v košíčku jo jo i v kočárku mi to dělá a občas mi příjde,že k tomu přidá i smích :grinning: :grinning:
3. srp 2012 ve 23:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natálky nejoblíbenější poloha :grinning: :grinning: ...
3. srp 2012 ve 23:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@vak Tak v týhle poloze nám mrňous nevzdrží skoro ani chvíli, hned se začne na rukou vzpírat a zvedat hlavu, to už musí být, aby takhle v klidu ležel :grinning: Přitom je to taková tulivá pozice :slight_smile:
4. srp 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Tak to my,když už nevíme jak zabrat tak toto je zaručené,že usne :grinning: :grinning: ...
4. srp 2012 v 10:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Mně se zdá hrozně veliká :dizzy_face: a má super obleček :grinning:
4. srp 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Má 55cm to ta fotka asi zkresluje :slight_smile: ...manžel,když ji obléká ptá se zda jí může dát to sexy bodyčko :grinning: ..
4. srp 2012 v 10:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak krása :slight_smile: taky takhle občas spíme, ale spíš u tatky než u mě, to mu tam překáží melouny :grinning:
4. srp 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Mě si na nich právě pěkně lebedí má je jako polštářky pokud teda nezapadne mezi ně :grinning: :grinning: ....mám je pořádný nemůžu sehnat vršek od plavek :angry: :angry: na konci srpna jedeme na dovču a ty co mám mi zakryjou tak bradavky :frowning2: ...
4. srp 2012 ve 13:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak I naše nejoblíbenější, ale spíše u tatínka, protože maminka kolem pobíhá a připravuje buď jídlo nebo koupání :grinning:
4. srp 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ten můj andílek pořád kýchá. Co jsme doma z porodnice není dne aby nekýchala.
@vak my tedy v této poloze taky neusneme...mala je taková "kelišová" a musí všechno vidět :wink:
4. srp 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 Jasně to i u nás,honem něco udělat dokud je klid že :grinning: :grinning: ...začala mi málo spát,i když dnes má nějakou spavou po dlouhé době :slight_smile: ...
4. srp 2012 v 16:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takhle spí dnes s taťkou už dvě hodiny a ráno jsme byli na golfu a to spala dvě hodiny v kočárku :grinning: jsem zvědavá co bude v noci :unamused: ...
4. srp 2012 v 16:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lidi Přesně, u nás taky kelišová, jen v mužském podání :slight_smile:
4. srp 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky:slight_smile: dlouho sem se tu neukazala.) Uz chodim jen na FB do skupiny..Ted mam chvili casu tak Vas poinformuju:slight_smile:

Leylinka se narodila 10.6 a mela 45cm a 2380g (muj prtousek) Ted nam je skoro 8tydnu a ma 3700g a 53cm :slight_smile: hezky rosteme,je to hodnous...a muj milacek! :slight_smile:

Pridavam par fotecek:slight_smile:
1)druhy den v porodnici
2)prijezd domu,autosedacka je nam dost velika:slight_smile:)
3) jediny oblecek co nam sedel :slight_smile:
4)jedna do fotografky:slight_smile:
5)druha
6)Leylinka roste:slight_smile:
7)uz vypadame jakko miminko:slight_smile:)
5. srp 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@karollinka Nám je v úterý 8.týdnů taky ti prďouskové už jsou tak jiní než před měsícem co :wink: ...
5. srp 2012 ve 14:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karollinka ahoj,tak si pedstav,takové dítě rodit.To co máte v 8 týdnech,mi měli porodní váhu,i délku :grinning:
5. srp 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karollinka Je super srovnání v té autosedačce :dizzy_face:
5. srp 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@taknevim fihaaa-)) no ja byla rada ze byla malinka ten konec sel dobre:slight_smile: ale celkove me trapila kocicka 15hodin no..ale zvladli sme to!! :slight_smile:

@vak to jo no.) rostou jako z vody holky:slight_smile:
5. srp 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata je v pořádku, aby malá dva dny nekakala? Papá co dvě hodiny a někdy i častěji. Počůraných plínek máme hafo, ale už dva dny žádná pokakaná a přitom prdí jako řidič kamionu :unamused: naposledy když byla pokakakaná tak to bylo fest, byla zaliskaná od předu do zadu (mazlavá žlutooranžová teklavá stolice)a smrděla jak "bulhar". Asi to zní nechutně jak to tu píšu, ale nechce se mi zbytečně plašit a vyvolávat oktorce, když se malá pořád směje, krásně prdí.
6. srp 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě dotaz čím mazat nebo jakým hřebínkem vyčesávat vlásky, když se jí šoupe hlavička. Doposud měla krásnou hlavičku a teď to vypadá, že by měla začít používat head and shoulders :wink: mám hřebínek i kartáč pro mimi, alehřebínkem to nevyčešu a ten kartáč mi přijde moc drsný na tu jemnou kůžičku ve vlasech.
6. srp 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Plně kojené mimi může být i pět dní bez kakání :wink: a je to v pořádku. Spotřebuje všechno mlíčko a není co kakat. Dcera to mívala běžně, ale až na cca 4 měsících. Konzultací s MUDrou nic nezkazíš.
6. srp 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi Ahoj, ptala jsem se doktorky na stejnou věc a pokud je kojená, muže mít stolici i 10x za den, ale taky jí několik dní nemít.
6. srp 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi Naprosto stejné u nás, kojený co 2 hodiny i častěji, čůrá dost, prdí dost a kaká tak jednou za 2-3 dny, za to pořádnou smradlavou nálož mazlavou. Prý ok :slight_smile: A na to loupání hlavy: pořád jsem taky řešila co s tim a nakonec nám doktorka předepsala mast, co ti musejí v lékárně namíchat, nevím jméno, ale je to něco s ureou, namaže se tím hlava tak 2 hodiny před koupáním a při koupání se to smývá a nádherně všechny lupy pustí, během druhého koupání už jsme úplně bez :slight_smile:
6. srp 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lidi Moje doktorka měla v péči mimčo, co nekakalo 22dnů. Prostě stráví mlíčko do mrtě.
Lupy na hlavě je seborea, vyroste se z toho. Dá se vyčesávat, nebo olejíček před koupáním a pak vyčesat. Mně dnes přišel hřebínek z kozích chlupů, tak už jsem Mayu česala asi desetkrát :dizzy_face:
6. srp 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, mám na vás dotaz, posledních asi 5 dní mi malá po koupání hrozně brečí, nejdřív se přisaje a pije asi 4 až 6 minut pak si odkrkne a když ji chci dát znova k prsu tak začne ječet, když chvilku vytrvám a prso dál nabízím tak se chytne ale ne na moc dlouho a někdy se nechytne vůbec. Je to docela o nervy :frowning2: máte to tak taky některá? To že by neměla hlad se mi opravdu nezdá, navíc když už má dost tak se normálně pustí a neřve
6. srp 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beta Třeba si chce jen dudlat před spinkáním, je to možné? Má malá dudlíka?
7. srp 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beta.m nevím kolik je tvé malé, ale mi to máme tento týden taky tak a bylo mi řečeno, že je to ten růstový spurt a prý to za týden přejde. Začínám o tom ale fakt pochybovat, protože už to trvá déle jak týden. Vždy vykoupeme, osušíme dáme plýnu a jak začnu oblékat do pyžamka tak začne pobrekávat než ji přenesu do ložnice, tak už hysterák, tak ji trochu utiším nabídnu prso, uklidní se a za minutu začne kopat nožičkama..máchat ručičkama a plakat s prsem v puse, střídavě se odtrhává a přisává. Až ji dám dudlík tak je klid, ale jen na pár chvilek. Prdíky nemá, tak už nevím proč to tak dělá vždy jeden den OK a dva dny tak hysterčí večer u prsa.
7. srp 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Jeee holky to tu ráda čtu,protože mám naprosto stejný problém a je to fakt o nervy,jen ten stav máme před koupáním :frowning2: ...snad to brzy přejde!!!!
7. srp 2012 v 10:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi Taky tak, ale neřeším to, dávám prso, vždycky po pár puštěních se se nakonec přisaje a napije dosyta.
7. srp 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek