• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@aronek jo, vždyť já už se tě ptala :sweat_smile: jen jsem asi zapomněla, že jsi to ty :astonished: promiň
já jsem teď od ledna taky uvažovala o návratu do práce, na částečný úvazek, taky na směny, ale bohužel v těhu pracovat nemůžu, takže tím je to daný a jasný, budu doma dál, jen si prodloužím rodičovskou dovolenou, měla jsem ji jen do konce listopadu

tak to budeš končit s véééélkýýým pupíkem :dizzy_face: :dizzy_face:
19. říj 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@amallie no, doufám, že v nejhorším přivřou oči :grinning: Vzhledemk tomu, že s malým jsem přibrala 31kg, tak fakt bude obr břicho :dizzy_face:
19. říj 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek no, na mých 35kg nemáš :confounded: , kolik jsi vážila v porodnici by mě zajímalo?
to přimhouří, kamarádka takhle končila pár dní před porodem a jak měli strach, aby jim tam snad neporodila, bylo to hodně rychlý a ještě jí nabízeli pití a otvírali okna a tak :grinning: :grinning:
19. říj 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@amallie já měla předtím ještě revizi po zamlklém těhotenství a tam mi zůstalo taky něco nahoře, takže počáteční váha před otěhotněním 90, v den porodu 121 :fearful: po porodu 108.
Jinak na přimhoření se spoléhat nebudu, ale bylo by hezké :wink:
19. říj 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek ha, tak to jsme na tom podobne, ja teda rodila se 106 :grinning: ale uz to nechci zazit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dumam nad tou veznici, vzdyt preci ty 4 rezimy jsou porad, ne? Nosej u vas ustavni hadry? Nejak mi nejde do hlavy, ze maji v jednom zlodejicka z obchodu a vraha treba :astonished:
19. říj 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi ahoj, je ji 6 a pul, uz chodi do skoly, zatim se to moc nelisi, je jeste moc brzo, uvidime za par mesicu
19. říj 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@amallie je dohled, dozor, ostraha, zvýšená ostraha, výjimečné tresty a doživotí :wink: Po čase mají právo žádat o zmírnění režimu, takže z vyjímečného trestu ve zvýšené ostraze můžou být dozorové a chodit ven :wink: Mají erární ošacení a pravidla nošení se liší podle zařazení :sunglasses:
19. říj 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, můžu se přidat? Před chvílí jsem si dělala test a objevily se tam //. Miminko se nám teda podařilo neplánovaně, ale po prvotním šoku věřím, že všechno zvládneme a malý bude mít v červnu bratřiška nebo sestřičku.

@amallie Ahoj pamatuješ si na mě z jiné diskuze?
19. říj 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek no to já vím právě, ale tys psala, že tam máte všechny, tak mi hlava nebere, jak se míchají :astonished: :astonished: :astonished: páč já "znám" jen ty oddělený jako

z výjimečnýho trestu se najednou může stát, že si štráduje na vycházku, jo??? jako za "dobrý" chování? to snad né :astonished:
19. říj 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 si piš, zrovna přemýšlím, jestli jsi to ty :grinning: máme stejně starý prcky

vy jste to neplánovali, jo? bomba :slight_smile: my jo
19. říj 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie Tak to je fajn, že vám to vyšlo plánovaně. My teda chtěli ještě chvíli počkat, protože bych v červnu měla mít státnice, takže uvidíme jak to bude. Když tak si je udělám v září no co už.
19. říj 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 v červnu kdy? a kdy se má narodit? třeba to ještě stihneš :wink: odpromuješ a pojedeš do porodky :grinning:
19. říj 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@amallie profilaci máme na všechno mimo doživotí, ale teď tam není ani nikdo se zvýšenkou. Oni jsou po barákách, ale stejně se potkávají a pak jsou přeřazování soudem
19. říj 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie podle internetu co jsem se dívala by se mimi mělo narodit 22.6. (to má narozeniny moje mamka), no a státnice bývají na začátku června, tak uvidíme jak to nakonec všechno dopadne.
19. říj 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
přezdívka..............jméno...................věk................týden.................kontrola.........TP......................město
carrynka...............Karolína................27..................9+0.....................19.10..........31.5.2012 .........Brno
iil............................Lenka...................29................. 7+4.....................21.10..........3.6.2012 ....................
svanhild................Pavla........... ........21..................6+6......................4.11.............8.6.2012...........Starý Plzenec(Plzeň)
aronek...................Líba.....................33................. .7+3.....................???? ...........6.6.2012............Ledeč nad S. (Praha)
lucienka82............Monika......... ......29...................7+4......................20.10...........3.6.2012?? .....Plzensko.
akita.......................Leona......... ........33..................6+3.......................27.10...........11.6.2012........Brno
tynka89..................Kristýna...............21................. 6+5.....................24.10...........9.6.2012...........UL
kleopatra35..........Karolína..............30................. .6+1....................17.10............13.6.2012 .........Přeštice
frami....................................................33................ ..7+6....................27.10. ............2. 6. 2012.......................
amallie........................... ...........................................6+3...................cca 30.10. ............................................
prcekv..................................................30................ ..8+0.....................21.11. .........31.5.2012..........Brno (Kuřim)
magdalena_f ................ ..........................................5+6.......................21.10. ....................................................
axi...................................Šárka..................................6+2 .....................asi 31.10 .............................................
ilca85..............................Ilona.............26............... ..8+1.......................24.10......................???................Chomutov
oli23................................... ........................................6+3.......................17.10.....................................................
marketa137..............Markéta......... 31....................6+1.........................18,10,...............13,6. 2012.........Plzeň
worea...................................................................... ...7+2...........................???.......................................................
gaudi........................................................................ ..5+2..........................24.10...............19.6.2012......................
andrejka_86............................................................ .5+1...................................................20.6.2012........Frýdek-Místek
Caricia1..................Zdeňka.............22....................5+6...........................20.10...............???.....................Přeštice
Petullek....................Petra................24....................6+5...........................2.11...................9.6.2012...............UL
ifka85.......................Iveta..................26....................6+4..........................20.10...............................................Kynšperk
mirkson...................Mirka.................34....................7+6..........................20.10..................3.6.2012...........Kalifornie
mixxinka..................Lenka................26....................7+1..........................1.11.....................???...................Praha
sekacka..................Ivana..................30....................7+2..........................28.11.................10.6.2012.........Brno-venkov
romca13.................Romana............30.................................................................................23.6.2012.........Brno
20. říj 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hrozne nutne si potrebuju postezovat:frowning2: Vcera o pul 9 vecer me sef vyzvedl z hotelu, ze je potreba jeste rychle pomoc s projektem, co se dnes odevzdava... to nic nebylo. Za hodinku sem byla hotova a v 10 uz zas na hotelu. Jenze sem pak nemohla usnout. jeste v 11 sem byla vzhuru, i kdyz sem byla nehorazne unavena:frowning2: no a co prislo pak? na cely patro krome myho pokoje ubytovaly mlady holky, asize nejaky modelky. Normalne prichazeji kolem te 11 vecer, nejakou dobu se bavi na chodbe a pak jdou spat. Vcera ale prisly az ve ctvrt na 2 v noci a byly teda poradne hlucny!!! porad nejaky okecy na chodbe, klepaly na vsechny dvere, i na moje, mlatili s nima jako by jim neco udelaly, hadaly se, smaly se, brecely, rvaly na sebe, proste radost spat. kolem 2 se ve vedlejsich pokojich rozhodly koupat a ao pul 3 si tam nejaka jeste fenovala vlasy!!! no myslela sem ze tim to konci, ale bohuzel to vsechno pokracovalo az do 3 do rana. Sem dnes jak nas..na chodici mrtvola:frowning2: nevim co sem kdy udelala ze se mi toto tak dostalo, no fakt doufam ze se to vsem tem holkam, do jedne, jednou vrati a to i s urokama:frowning2:
20. říj 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno přeji....

@gaudi koukám, že noc plná vášně, co? :grinning: To ti tedy vůbec nezávidím. A neboj, vrátí se jim to, teď jsou ještě mladé a sobecké, oni na to jednou přijdou.

Jinak mám za sebou dnešní kontrolu, takže těhu potvrzené, srdíčko ještě bohužel vidět nebylo, což mě trochu zklamalo, ale doufám, že je to normální a je jen brzy, že bude všechno v pořádku. Na další UTZ jdu 3/11.
20. říj 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iil ahoj, prosím o opravu a doplnění v tabulce: jméno: Andrea, věk: 24 let a další kontrola 7.11. :slight_smile: děkuji :grinning:
20. říj 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifka85 já byla včera taky na kontrole - své první a srdíčko vidět ještě nebylo (prý je hodně brzy), tak jsem se objednala na příště, to bych měla být kolem 8. týdne, tak snad už tam bude bít jako zvon :slight_smile:
Tak držím palce při další kontrole, ať se ti tam už ukáže :slight_smile:
20. říj 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka..............jméno...................věk................týden.................kontrola.........TP......................město
carrynka...............Karolína................27..................9+0.....................19.10..........31.5.2012 .........Brno
iil............................Lenka...................29................. 7+4.....................21.10..........3.6.2012 ....................
svanhild................Pavla........... ........21..................6+6......................4.11.............8.6.2012...........Starý Plzenec(Plzeň)
aronek...................Líba.....................33................. .7+3.....................???? ...........6.6.2012............Ledeč nad S. (Praha)
lucienka82............Monika......... ......29...................7+4......................20.10...........3.6.2012?? .....Plzensko.
akita.......................Leona......... ........33..................6+3.......................27.10...........11.6.2012........Brno
tynka89..................Kristýna...............21................. 6+5.....................24.10...........9.6.2012...........UL
kleopatra35..........Karolína..............30................. .6+1....................17.10............13.6.2012 .........Přeštice
frami....................................................33................ ..7+6....................27.10. ............2. 6. 2012.......................
amallie........................... ...........................................6+3...................cca 30.10. ............................................
prcekv..................................................30................ ..8+0.....................21.11. .........31.5.2012..........Brno (Kuřim)
magdalena_f ................ ..........................................5+6.......................21.10. ....................................................
axi...................................Šárka..................................6+2 .....................asi 31.10 .............................................
ilca85..............................Ilona.............26............... ..8+1.......................24.10......................???................Chomutov
oli23................................... ........................................6+3.......................17.10.....................................................
marketa137..............Markéta......... 31....................6+1.........................18,10,...............13,6. 2012.........Plzeň
worea...................................................................... ...7+2...........................???.......................................................
gaudi........................................................................ ..5+2..........................24.10...............19.6.2012......................
andrejka_86............Andrea............24.................. .5+1............................7.11.................20.6.2012........Frýdek-Místek
Caricia1..................Zdeňka.............22....................5+6...........................20.10...............???.....................Přeštice
Petullek....................Petra................24....................6+5...........................2.11...................9.6.2012...............UL
ifka85.......................Iveta..................26....................6+4...........................3.11..............................................Kynšperk
mirkson...................Mirka.................34....................7+6..........................20.10..................3.6.2012...........Kalifornie
mixxinka..................Lenka................26....................7+1..........................1.11.....................???...................Praha
sekacka..................Ivana..................30....................7+2..........................28.11.................10.6.2012.........Brno-venkov
romca13.................Romana............30.................................................................................23.6.2012.........Brno
20. říj 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi no jo, jsou to holt mladý telata, ale taky jsme takový byly, teda aspoň já jo:wink:. Člověk si všechno uvědomí, až je starší :slight_smile:
20. říj 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifka85
@andrejka_86 tak aspoň že máte potvrzené těhotenství, to je základ ne? :wink:
20. říj 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ifka85 @andrejka_86 gratuluju:slight_smile: ja se taky moc tesim na svou prvni kontrolu... co by ste si holky radeji praly, nebo co myslite podle svyho pocitu, ze to bude? (samozrejme ze je to jedno a hlavne zdrave... ale nejake to skryte prani a predstava je tam vzdycky:wink:
20. říj 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifka85 nebuď zklamaná, u někoho je vidět dřív, u někoho trošku později, každá z nás, i naše miminka jsme jiné.taky jsem četla, že záleží na kvalitě přístroje. 3.11. už budeš mít hezký obrázek a uvidíš srdíčko:slight_smile: a já pak půjdu den po Tobě:slight_smile:
20. říj 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iil me je to jasny, jen sem si rikala, ze i kdyz sem bydlela na kolejich tak to tak nebylo... asi sme se tenkrat sesla nejaka specialni ohleduplna banda co sice slavila (cokoliv) kazdy den, ale ty co chteli spat, meli tu moznost... no co uz. Dneska uz budu spat doma, v moji krasne teple postylce:slight_smile:
20. říj 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky co ste si delaly clear Blue (jmenuje se to tak?) opravdu napis za 24 hodin zmizel?
20. říj 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi včera jsme byli u mých rodičů a taťka mluvil pořád dokola, že bude kupovat kopačky.. tak já asi s růžovými dupačkami ani nemůžu přijít :grinning:
20. říj 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi já i manžel bychom chtěli holčičku :slight_smile: ale jak říkáš, hlavně, aby to bylo zdravé.
20. říj 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gaudi vzhledem k tomu, že doma máme už jednu princeznu, tak bysme asi raději chlapečka. Ale po tom všem, čím jsme si za poslední dobu prošli :frowning2: , je nám to jedno, hlavně ať už je miminko s námi a je zdravý. A když to bude holčička, aspoň bude mít dcera parťačku :slight_smile:
20. říj 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iil To máš pravdu, i za to, že mi doktor řekl, že je to opravdu tam, to stálo :wink:
20. říj 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek