• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@beta.m těžko říct, jak na tom budem v 8 týdnech, na kontrolu jdem až v půli září
9. srp 2012 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@beta.m my jsme taky velice velcí na délku. Ale s manželem jsme oba vysocí tak má být malá po kom. Ale po kom má ty "faldy" to opravdu netušíme. :wink:
9. srp 2012 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 Moje to dělá dnes taky: desetiminutový režim. Deset minut kouká, deset minut pije, u toho usne, deset minut spí, pak se probudí, aby se dopila... Celý dnešek. Teď vrká v košíku ,tak doufám, že brzy usne.
Moje starší dostala nové povlečení se srdíčky z IKEA a baldachýn ve tvaru listu. A stal se zázrak! Šla spát do své postele. Manžel není doma, takže jestli bude všechno jak má, budu mít po dvou a půl letech celou postel sama pro sebe :grinning:
9. srp 2012 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lidi Faldy má, aby mohla rychle růst :dizzy_face: Barokní andělíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. srp 2012 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
my máme na 6 týdnech 59 cm, 5560g :slight_smile: žloutenka konečně začla ustupovat a na blinkání teď už 3. den zabírá změna polohy kojení a dloooouhé držení po krmení
10. srp 2012 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Zatracení komáři a hovada. Jaký gel nebo krém můžu použít na miminko, které je poštípané od těchto potvůrek. Vím jak šílím já když mě to štípne a pomáhá mi fenistil, co pomůže mimískovi?
10. srp 2012 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@lidi Fenistil určitě může, ale nesmí být namazaný na ploše větší než je dlaň toho, koho mažeš. (Důvod si přesně nepamatuju, ale studovala jsem příbalový leták, když jsem měla první dcerku celou osypanou)
10. srp 2012 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky nosíte pořád i doma kojící podprsenky s vložkama? Já zatim jo, protože mi pořád tečou prsa, ale ráda bych taky někdy větrala :grinning: , jenže jak to zařídit, když mi ty prsa občas tečou samy, máte nějaký tipy na to? Abych neměla louže na podlaze a zlitý triko...
10. srp 2012 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 plína provlečená skrz rukávy trička - tílko je lepší. Výhoda je v tom, že máš plenku vždy při ruce :wink:
(bych měla míň kecat a víc skládat prádlo :confounded: )
10. srp 2012 ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervena_vila Dobrý nápad, díky :slight_smile:
Jinak já asi zešedivim, už třetí noc místo kojení ve 3 a v 6 (po usnutí v 21 h) chce mrně pít tak po 2 hodinách, tzn. kojim tak 5-6x za noc! Vzbudí se, pije, když ho dám do postýlky, tak místo toho, aby usnul jako vždycky, tak sebou šije, vrtí se, vydává různý zvuky, občas brečí, takže znova k prsu, znova do postýlky a než usne on a pak já, tak tak za hodinu vstává znova. Jsem totálně nevyspalá a začínám být nepříjemná i na něj, respektive nejsem na něj milá... Ach jo, snad se to brzo změní, kojení co hodinu přes den je mi fuk, sice nic neudělám, ale nebudí mě,ale v noci...
11. srp 2012 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 tak já taky furt vycpávám a podle toho jak teču,tak budu ještě dlouho :unamused:
11. srp 2012 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim teď zkouším praktikovat tu plínu, jak psala @cervena_vila a je to sice maximálně asexuální :grinning:, ale jsem ráda, že jsem na chvíli unikla podprsence
11. srp 2012 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 já to tak občas dělám na noc- prostrčím ručník skrz ramínka u košile a je to. taky protejkám jak kohoutek...
11. srp 2012 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312 já to taky dělám ty plenky,ale do podprsenky,bez ní bych to nedala
11. srp 2012 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@taknevim Já už bez sportovní podprsenky ani ránu. Ale strááášně se těším, až budu moc spát jenom v pyžamu - už mě to věčný podprsenkování s..e
12. srp 2012 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@miribee já v podprdě nespím, ale každý den mám novou noční košili.
12. srp 2012 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já jsem asi divná, ale i teď po noci tady ležím jen v tílku.. už takhle spím docela dlouho.. já totiž ani nevím, jestli jsem tu podprdu s vložkama vůbec moc potřebovala, ale nosila jsem jí prostě. Jediný okamžik, kdy potřebuju vložky je kojení, protože mi teče z druhého prsa. Ono vůbec ty prsa mám pořád stejné, každý se mě ptá, jestli kojím, že se mi prsa vůbec nezvětšila.. mám pořád svoje dvojky, jen více objemné, ale nic extra. Doufám, že to neznačí, že budu mít málo mlíka :frowning2:

@taknevim Chtěla jsem se tě zeptat, jakou antikoncepci používáš, když máš Leidena?
13. srp 2012 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@dahane Já mám taky pořád svoje dvojky. Jen se mi posunuly o něco níž, ale taky už kojím druhé dítě... Mlíko se dělá do zásoby jen zpočátku, když není vyvážená poptávka/nabídka. Později tam sice nějaké je, ale začne se víc tvořit, až když dítko sosá.
13. srp 2012 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervena_vila Mě jen zaráží, jak tady každá píše, jak má velká prsa a pod a já prd :slight_smile:

Jo a holky, jak jdete s váhou dolů? Já mám dole 12 kilo od porodu a pořád mi to jde krásně. Už mám o 4 kila méně než před těhu, což je fakt dobře, protože jsem byla nechutná! :zipper_mouth:
13. srp 2012 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dahane Tak to velká závist, já během těhotenství nabrala 20 kg a ještě potřebuju dát asi 7 dolu, abych byla na původní váze. Včera jsem si byla koupit nějaké nové oblečení, teda kalhoty hlavně, do trik se vejdu, sice je tam špek na břiše, ale vejdu se, ale kalhoty nezapnu. Kojim usilovně, ale taky usilovně jim (jestli to možná nesouvisí).
13. srp 2012 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám dole 13,5. někdy mám pocit, že se pořád něčím cpu, ale váha se zatím drží takhle
13. srp 2012 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jeden z náročných dnů. Malá buď spala nebo plakala. Já už nevím jak ji mám utišit. Začala si "cucat a olizovat" ručičky a strašně slintá. Dudlík začíná zase odmítat u prsa být taky nechce a pořád pláče a pláče. Teplotu nemá a už opravdu nevím co by ji mohlo bolet. Nejdříve jsem si myslela, že jsou to prdíky, tak jsem dala Espumisan a po kojení úsměv a koukala asi půl hodinky a potom pláč (vlastně hysterický řev). Ležet ne, chovat na zádíčkách ne, chovat na bříšku ne, dudlík v jakékoliv poloze ne, u prsa ne, až na rameni se trochu uklidnila, ale komplet mi ho celé ocucala a oslintala.
Myslíte si, že jí už můžou začít růst zoubky nebo proč se takhle chová? Dneska už je mi opravdu do breku a mám pocit, že jako matka začínám selhávat, že ji ani moje objetí neuklidní. :unamused:
13. srp 2012 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@dahane s váhou jsem z porodnice jela s dvěma kilama nahoře a za dva dny doma jsem měla svou původní váhu a tu mám zatím pořád. Jinak tak jako evelp mám pocit, že pořád jím, ale nepřibírám, asi si to bere malá.
13. srp 2012 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lidi My měli taky takové období,ale už se docela srovnala pláče jen když má hlad :slight_smile: ..no myslím,že jsme to měli tak 3týdny :angry: a věřím,že to byl spurt,páč už jsem pěkných pár hadříků vyřadila :grinning: ....slintáme teda stále ručičky si taky do pusinky cpe,ale ne zoubky je ještě čas myslím.Moje obě děti je měly na 4.měsíci první zoubek a to myslím je brzy dřív snad nerostou :slight_smile: :slight_smile: ....
Buď v klidu do těch 3.měsíců to prostě moc neovlivníme musíme vydržet,ale chápu tě taky jsem si říkalka jak je možné,že ani u mě se neuklidní :frowning2: ...odejde to ze dne na den a bude zase fajn :wink: !!!
13. srp 2012 ve 20:58  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lidi my takovéhle dny máme teď už asi 4. den v kuse, nespí. jen v šátku nebo kočáře a to až po 5 min. histerickýho pláče. v noci ubec, kroutí se a budí co 5 min., takže spíme ve velké posteli. ráno to jsou vždycky prdy, to musíme rourkovat, ale co je to přes den, netuším...ať udělám co udělám, tak brečí, ale zvýšenou chuť k jídlu nepozoruju
14. srp 2012 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
http://www.youtube.com/watch?v=86KhFGqkBrM&feature=player_embedded

tohle mi teta poslala před 3 měsíci, teprve teď jsem měla sílu to zkouknout..zajímavý..
14. srp 2012 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
čau holky,tak hlásím ,že máme v 8 týdnech 60cm a 5,850 kg :slight_smile:
14. srp 2012 ve 23:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evelp tak muj orgazmus při porodu vypadal úplně jinak :grinning:
15. srp 2012 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@taknevim no :grinning: taky jsem si říkala, ale ta poslední, která se u toho tak směje...ani mi to na porod nepřišlo "důstojný" :grinning: je tam spoustu zajímavých věcí, které mě napadli ještě dřív než jsem to viděla a měla jsem po porodu, ale stejně ty ženský tam řvou bolestí, takže to asi zas tolik nezmění
16. srp 2012 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp já ten dokument už kdysi viděla,a taky sem si na to vzpomněla při porodu,jako nedovedu si představit jak mužou mít u bolestí orgazmus :grinning:
16. srp 2012 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek