• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@lidi S kočárkem neporadím, moje první byla stejná. V kočárku ji uměla vozit jen babi. Proto jsem pak nosila v šátku až do té doby, co začala sama chodit. Pak si začala vážit posezení a jezdila ve sporťáku.
22. srp 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 ted eště žádný a u Elišky už nevím,jen vím,že byl sáčkový
22. srp 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim čajík piju - od Lerosu s jeřabinou a moc mi chutná. Zkoušela jsem od teeakane(teď nevím jestli se to tak píše), ale ten mi moc nechutnal. Asi je to opravdu mléčná krize. Uvidíme jak to bude dlouho vždy trvat.
22. srp 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi Piju čaj Teekanne a od lerosu, ale bez jeřabiny (v tom jsou i bylinky na prdíky). I když teď to dost flákám :slight_smile: Dneska jsem si dala tatarák, tak jsem se prolila fenyklem a jsem zvědavá, co se stane.. :confused:
Jinak vůbec se nestresuj tím, že nemáš mlíko, když nemůžeš odstříkat.. malá mi nepřibívala a já jsem zkoušela odstříkat jen jednou, vůbec mi to nešlo - katastrofa, tak jsem se na to vybodla a malá začala přibívat i bez toho. Když ti to nejde, neznamená to, že mlíko nemáš. Ale je zajímavé, že jsem odstříkávala jen jedno a jednou a fakt se mi v něm pak pár dní dělalo mnohem víc mlíka.
Dneska jsem byla poprvé na výletě s malou v šátku - na hradě na prohlídce, bála jsem se, jak se jí to bude líbit a musím říct, že jsem o té šmudlince vůbec nevěděla, celou cca 1,5 hodinu v šátku prospinkala.. ale i když byla skoro nahá a já měla lehké šaty, tak jsme byly propocené.. je na to velké vedro a to bylo zrovna po dešti 24 stupňů.
@lidi možná by stálo za to zkusit po úřadech chodit s šátkem, já jsem se mu vyhýbala, protože jsem líná vázát, ale dneska mě to opravdu nadchlo :slight_smile: A zase tak dlouho ten úvaz netrvá, naopak mě překvapilo, že je to lehké :slight_smile:
22. srp 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lidi Jo a nebo jsem ještě na podporu kojení užívala homeopatika ricinus communis, ale já nemyslím, že bys měla málo mléka.. spíš bych zkusila ten kontakt v šátku :slight_smile:
22. srp 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zítra kontrola na den přesně ve dvou měsících.. tak jsem zvědavá, jak jsme přibraly :slight_smile:
Holky, včera mi malou poštípali v noci komáři, jak s nimi bojujete.. asi tak, že bych měla konečně dodělat ty sítě v oknech všude v domě, kde se větrá, co? :confounded:
22. srp 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane My letos skoro komáry nemáme, ale mám vyzkoušený ultrazvukový odpuzovač (chicco), ten je na nic :sweat_smile: , přírodní repelent Effitan - hezky voní a myslím, že funguje dobře, pak repelentní náramky na přírodní bázi - asi blbost, ale nemůžu prověřit, protože jsem nepotkala hejno komárů, které by to odpudilo. A když nějakého slyším doma, dám na hodinku do zásuvky raid, abych ho nemusela nahánět s polštářem, jak to dělal vždycky můj otec...
Na pupínky gel Alpa, lepší než Fenistil.
22. srp 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , vy chodíte na KO i ve 2 měsících? my až na 3....
23. srp 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Ahoj... Ne my byli na kontrole v 6-ti týdnech a potom až ve třech měsících :slight_smile:
23. srp 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp My to máme stejně jak @andysek111
23. srp 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp jj, ve dvou taky. Sice na to není kolonka v průkajdě a jen nás zvážili neměřili a prohlídli. máme 4,58kg.
Holky, dnes jsem se byla podívat v porodnici na kamarádky miminko, porodní váha 2,7 kg - to snad není ani pravda, že malá byla takhle malinkatá!!!!!!! :sweat_smile:
23. srp 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cervena_vila Teda mně doporučila známá odpuzovač chicco, tak jsem ho samozřejmě koupila... Ze začátku, když létaly venku jen dva komáři, tak to bylo super.. No ale teď??? Všichni doštípaní včetně malé... :angry: Aspoň by Ti komáři měli brát ohled na tak malé miminka :angry: :angry: :angry: :angry:
24. srp 2012 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 No mě právě příjde, že já poštípaná vůbec nebyla a malá měla asi 7 pupínků!!! Takže šli vyloženě po ní :frowning2:
Holky, já byla tak nadšená, že jsem si nechala píchnout antikoncepci v injekci Depo Provera, že nebudu muset myslet na tabletky.. a teď jsem si hledala, co a jak a zjistila jsem, že to je teda šílený svinstvo!!!! Jsem vytočená, jak mi to doktorka vůbec mohla píchnout!!!! :angry: :rolling_eyes:
24. srp 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane no děvče,takový humus.mě ho taky dala dr po Matějovi a větší hnus neznám.Nechci tě strašit,ale já pak nemohla otěhotnět,ztratila jsem měsíčky uplně,to by mi nevadilo,ale já je nedostala několik let a pak problémy s otěhotněním a když sem přešla k jinému dr.tak se zhrozil co mi to v 21 letech dala,že se to dává ženským v přechodu a postiženým,aby nemohli mít děti.Tak jen at víš na čem si,ale je to už 9 let,tak třeba je to ted lepší
24. srp 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Tomu nevěřím, svinstvo je to podle mě pořád asi stejný!!! :frowning2: Jj, tyhle hrůzy jsem si přečetla na netu, někdo ztratí MS, někdo jí má zase skoro pořád! :frowning2: Hlavně já jsem pořád pomalu hubla a teď se mi to zastavilo a i když kojím a jím pořád stejně, tak mám strach, že to jde i trochu nahoru!!! :frowning2: No a do toho to otěhotnění! A to se mě ještě psala, zda budu chtít v další děti, já ano a ona, tak to Vám tělísko nedám, jen si vyberte mezi injekcí a nebo pilulkama a já bláhová neinformovaná jsem si vybrala! :frowning2:
Už jsem se tě jednou ptala a nějak se ke mě nedostala odpověď, ale co máš při Leidenu za antikoncepci?
24. srp 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane taky jsem si to původně chtěla nechat píchnout, ale přesně jsem si to radši ověřila na netu a nic pěkného jsem se nedočetla...ale svinstvo je to všechno, buď v klidu :grinning:

a chtěla jsem se tě zeptat, jak to máte teď doma? myslím s tím větším raubířem?
24. srp 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane My jsme se rozhodli, že do dalšího dítěte nebudu žádnou antikoncepci brát, jednak kvůli dalšímu otěhotnění, aby to šlo třeba snadněji a jednak kvůli kojení, nikdo mi nenamluví, že nějaký ty hormony do mlíka nejdou. Takže holt pojedem pár let v kondomech, je to sice vopruz a nic moc příjemnýho, ale má to i pozitiva. A oba jsme se na tom shodli jednomyslně, takže tak :slight_smile:
24. srp 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane jj ptala,já zapomněla odepsat,mě tělísko vypadlo,takže nepřipadá v uvahu,tabletky nesmím kvuli té srážlivosti,injekce zavrhl hned,a ještě je jedno tělísko,které se upenuje napevno do dělohy,ale pod narkozou a tu ted nemužu.Tak sme riskli tabletky a čekáme co mi to udělá,zatím je to ok,tak počkáme až přestanu kojit a jdu pod narkozu na to tělísko.
24. srp 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako s antikoncepcí je kříž. Teď jedna známá otěhotněla přes tělísko a druhá přes minipilulky :confounded:
Hormony už nechci ani vidět, kondomy nechce manžel, spermicid ho štípal, to už snad zbývá jen periodická abstinence nebo "riskovat" s pesarem. :angry:
24. srp 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já chtěla Mirenu,ale po císaři mi ji nemůže zatím dát :frowning2: ,kdysi jsem měla Danu,ale to byl děs ráda jsem se jí zbavila...no a teď mi předepsal Daisenette mám ho doma a zatím se mi do nich vůbec nechce :confounded: ...myslím,že zavedeme opět prezervativ,ale ten mi docela vadí občas dře :angry: :angry: ...
24. srp 2012 v 19:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Tak děkuji za info... je to fakt opruz. :frowning2:

@cervena_vila
@vak
@terezka312 Holky, teda to je síla, my kondomy taky nesnášíme, to tělísko mi příjde šílený, přece si do sebe nenechám dát nějakou strojovnu. Nejdřív jsem hormony taky už nechtěla, ale jak to tak vypadá, tak asi do pilulek zase půjdu :frowning2: Já si nedovedu představit, že si budeme dávat pozor a stane se nehoda.. ach jo :cry:
Vlastně jsem otěhotněla počítáním plodných a neplodných dní.. samozřejmě se nám to povedlo v těch neplodných, ale je fakt, že to už my bylo jedno :slight_smile:
Holky a ten pesar je fakt nespolehlivý?
24. srp 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v dnešní Mamince je dárek - lahvička mommy, nebo netekoucí hrneček, nebo pítko. Je to jen v trafikách Geco a Relay, tak si pospěšte, než se to rozkřikne :wink:
@dahane Když se dobře zavede, je spolehlivý - ještě když je opatlaný nějakým zabijáckým gelem. Nespolehlivost spočívá v nešikovnosti.
Já počítám s tím, že jako minule budu mít na čas od MS pokoj, tedy i od ovulace. A že nebudu mít smůlu na tu první ovulaci :sweat_smile:
Minule jsem díky kojení byla chráněná rok a čtvrt. Podruhé jsem otěhotněla dobrovolně asi po třetím cyklu.
Já HA fakt nemůžu, totálně mi stopne chuť na sex. Pak jsem chráněná tuplem :confounded:
24. srp 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila To bych ani neřekla, že mám, ale zase mi připadá, že mám díky ní opravdu pár kilo navíc.. když nad tím tak přemýšlím, tak jsem po vysazení skoro hned otěhotněla, ale váha šla ze začátku i tak dolů a celé těhu jsem ani moc nepřibrala.. po porodu jsem krásně vše shodila a pořád to šlo krásně dolů.. mám teď o 4 kila méně než před těhotenstvím.. no a od té injekce dolů nejde nic a navíc bych řekla, že to asi jde nahoru. Neshodila jsem ani po prodělané střevní chřipce :rolling_eyes:
Ten pesar předepíše doktor? Nebo je to volně prodejné?
24. srp 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Můj bývalý gyndař vyvalil oči až ke stropu, když jsem se ho na to ptala. Ono to nebylo v ČR léta vůbec k sehnání, nejblíž v Německu, teď přes dva e-shopy.
http://www.forlady.cz/vyrobci/femcap?utm_source=google&utm_medium=ppc&utm_campaign=forlady&gclid=CLfP59qAgbICFYm-zAodIwoAIA
http://www.pesar.unas.cz/
24. srp 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Ty jo, mě to připadá docela zajímavé.. :slight_smile: Akorád nechápu, proč na tebe kulil doktor oči.. :sweat_smile:
24. srp 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Že to dvacet let neviděl... Pak si vzpomněl ještě na nějaké klientky prostitutky co pracují v zahraničí, že je antikoncepční houbička - to je něco se spermicidem. A proč prý chci něco takového používat, když ta HA, co mi předepsal je tak skvělá. Jistě. Až na naprostý nezájem o sex a po vysazení dva roky akné....

Až se mi sejdou trochu prachy, tak si tam objednám femcup i ladycup. Protože látkové plenky mě baví, ale látkové vložky si představit neumím. Kalíšek chci už dlouho, ale jsem pár let skoro bez MS - to je výhoda mateřství :slight_smile:
24. srp 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Teď jsem tam ten ledycup zahlédla a čučela, jak blázen na to! :astonished: To jsou věci!
Já jsem si teď ještě uvědomila, že během těhotenství do teď jsem měla asi 2x bolest hlavy a to jsem na to fest trpěla. Říkala jsem si, že to je tím, že nepiju alkohol, ale třeba je to i tím, že už nepoužívám HA :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane Mirenu mi doktor strašně vychvaloval jasně,že nesedne každé,ale z části i chrání proti rakovině což mi přišlo fajn a hlavně,už to není jako dřív ta příšerná Dana...Hele já přes HA otěhotněla takže se mi do ní fakt nechce :angry: ..ty vado na začátku těhu jsem si říkala jak se netěším až budu tohle řešit a je to tady :confounded: :confounded: ...
Juknu ještě na odkaz od @cervena_vila na ten pesar nidy jsem ho nepoužívala,ale věděla jsem že je.

Jinak ještě nemáme holky 5kg zato jsme se pěkně vytáhly měří 58cm :slight_smile: a očkovaný nejsme jak jsem chtěla před dovčou :frowning2: ..Bojím se to napsat,abych něco nezakřikla,ale máme teď strašně hodné období je fakt zlatá:slight_smile: :slight_smile: !!
24. srp 2012 ve 22:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak já ho právě taky nikdy nepoužila a jen jsem o něm slyšela :slight_smile:
Tak snad Vám dovo proběhne v klidu i bez očkování.
Maru je taky úžasná! Myslíš, že to zakřikneme, já jí chválím kudy chodím! :slight_smile:
24. srp 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak
@dahane tak mi máme taky hodné období,dnes sem ho kousala do chodidel a strašně se tomu nahlas řehtal.byla sranda.A sme vvětší než vy.Před 10 dny měl 5,850 a 59cm.Je to taky chlap.tak musí rust at není menší jak holky né? :grinning:
24. srp 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek