• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Ahoj holky,
sdílím názor, že hormony už ani náhodou! Nechci ze sebe dělat chlapa a ještě bez chuti na sex. S mojí gyndařkou jsme probraly všechny varianty ještě v těhu, abych měla nad čím dumat.
Po šesti nedělí jsem si nechala zavést nehormonální stříbrné tělísko za 1 300,-Kč na pět let. Může se s ním nenstruovat víc i míň, prostě individuální záležitost. Občas ho cítím, ale prý chvíli trvá než si sedne. Při sexu ho vůbec necítím. Cena super a stříbro je ještě dobrá prevence případných zánětů.
Dle mé gyndařky existuje i zlaté tělísko, které je tak malé, že se zavádí i mladým před těhotenstvími :sweat_smile:
Ještě jsem četla o měděném, které se nějak specielně zavádí do dělohy, ale četla jsem o něm spoustu negativních reakcí.
Mirenu (hormonální tělísko) moje gyndařka doporučuje, pokud už opravdu není zájem o další děti, protože díky hormonům skoro neroste děložní sliznice a dlouho trvá její regenerace, proto po ní bývá otěhotnění obtížné.
Pesar jsem zavrhla, zavádění čehokoliv bez aplikátoru nemám ráda.
Ať žije antiko :slight_smile:

Náš otesánek měl v úterý 6,09kg, ale neměřili jsme. Před měsícem měl 56cm :slight_smile:, nosí vel. 62, ale přes látkovky. Na šestinedělí měl o kilo víc než dcera! :dizzy_face: Už mám z broučka tenisový loket :unamused:
25. srp 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vak No tak já stejně jako po prvním šestinedělí nasadila Cilest, no a už špiním skoro do další menzes, hergot, no nikdo mi neřek, že to nemám jíst první den menzes, ale až tak třetí, prej musím počkat tak dva měsíce než se to usadí, tak mám asi další šestinedělí. :angry: Jinak Natálka se už přetočí ze zádíček na bok a pořád si chce sedat, je to šikulka a chce si už držet flaštičku sama. :slight_smile:
25. srp 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Já prezervativ teda radši nee, vždy jsem pak měla z něj velký problémy................auuuuuuuuu, pak i několik dní ble. :confounded:
25. srp 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak ta anitik.co chci brát se jmenuje gynofix.Znáte někdo?
25. srp 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
opět zdravím děvčata...teď jsem byla pár dnů mimo, protože malá mi dává zabrat. Chtěla jsem se zeptat na cucání prstíčků. Sice jsem měla strašnou radost z toho, že si malá našla ruky a prstíčky, že je začala dávat do pusy, ale teď jsem z toho nervózní, neb je má v puse moc často a když ji je vytáhnu tak zuří. Bojím se, abych pak složitě neodnaučovala prsty z pusinky. :unamused:

Sice předčasná otázka, ale ráda bych věděla jak se určuje velikost "capáčků" botiček pro miminko?
26. srp 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám antikon. Azalia, po dvaceti dnech jsem jeden den si ji zapomněla vzít a už jsem začala špinit. tak teď nevím...
26. srp 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi S Azalii mám zkušenost z minulého kojení a pro mě nic moc :unamused: Držím palce, ať Ti sedne! Kámoška jí bere už mnoho let :slight_smile:
26. srp 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi ruky si cucáme taky už se s tím narodil a neodnaučíš to,nám to zatím nejde.Azalia mám taky aa po 5 dnech užívání sem 5 dní špinila,jinak je to ok,A ani mi to nevdí s tou mojí srážlivostí a jak toto doberu,jdu na nehormon.tělísko gynofix :slight_smile:
27. srp 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi
@taknevim My si taky cucáme prsty.. ale myslela jsem si, že jí to časem přejde.. je fakt, že Maru si zatím cucá prstíky jen když začne mít hlad. No snad to nebude zlozvyk! :frowning2:
27. srp 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi já teda trošku nestíhám pravidelně hodiny, ale trefuju se do rozmezí cca 3 hodin a taky jsem špinila. teď už dobrý, ale od té doby, co je beru, mě víc pobolívá spodek ve vnitř a hlavně už nemám takovou chuť...a když na to dojde, tak dojít do konce je docela problém, ale asi to bude hodně i o psychice..

jinak cucání prstíků probíhá taky a to ve velké míře :grinning: akorát už by měl asi začít pomalu chytat i jiné věci- hračky a tak, ne??....vím, že každé dítě je jiné a je to individuální, jen se bojím , aby se na něm nepromítlo to divoký těhotenství a nebyl chudáček opožděný...:frowning2:
27. srp 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp opožděný nebude to se neboj. Naše krasotinka krom prstíků a mých vlasů nechytá nic jiného a donutit ji točit se alespoň na bok je taky umění a na břichu neustále zuří. Žvatlá způsobem pískotu, ale jen pokud na ni dělám ksichty (respektive ujíždí na vyplazeném jazyku).

Jinak u kojení momentálně už nezuříme, jen mě jednou rukou mládí neustále do hrudi (kdo ví na jak dlouho to bude než nás ten spurt zase postihne), ale zato po kojení valíme prstíky nebo dudel, potom zvládne tak deset minut ležet bez pozornosti okolí a potom spustí pomalu nabírající rychlost a sílu fňukání pláč a neustálé máchání nohama a rukama dokud ji někdo nevezme a nenosí v různých krkolomných polohách (většinou já takže už mám ruce jak opice ale hlavně asi žaludeční vředy, dneska mě tak bolel žaludek až hrůza, myslela jsem že ze mě půjde i to co jsem nesnědla - a to toho moc nejím).
27. srp 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už jste si vyřídily rodičák? Asi je ještě brzy, co? Ale už jste rozhodnuté, jak budete dlouho doma?
27. srp 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane já už mám budu pobírat 6100 neberu mateřskou,jdu zrovna na rodičák,budem ojusovat aj kořínky :angry:
27. srp 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane ještě jsem si ho vyřizovat nebyla ... ani pořádně nevím kam a kdy to mám jít vyřizovat. Jednou za mnou byla v práci paní jestli bych ji s tím jako mzdovka neporadila a já na ty papíry koukala jak blázen a radši jsem ji řekla ať ji to vysvětlí tam kde ji ty papíry dali. Vůbec jsem nechápala co to po ní chcou všechno vyplnit... :unamused:
28. srp 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim tak to je síla, i když ono vlastně když půjdu do tří let věku malé tak o moc víc mít nebudu.
Ty jsi byla na pracáku že to máš dané? A od kdy nastupuješ rodičák??? Musíš si o něj taky žádat .... ptám se protože v podobné situaci asi bude ségra tak abych mohla poradit. Jenom mi volala, že ji nepřiznali mateřskou tak ji mudra dala na neschopenku...prý do šestinedělí...to už se pak pobírá rodičák??
28. srp 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě k té antikoncepci...mudra mi říkala že to mám brát bez přestávky platíčko za platíčkem když kojím...ale nevím, abych pak neměla problém s návratem menstruace...
Která berete anti. při kojení děláte sedmidenní pauzy ??
28. srp 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak to máte s pojistkama, spořeníma pro mimátka? pořizovali jste něco? a popř. co?
28. srp 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi já je mám taky bez pauzy, o to je jich tam víc na platíčku a jsou na tom i nějaký čísla a pod...(mám tu Azalii), tak nevím, co to :grinning:
a návratu mensturace se pak taky bojím, ale přemýšlela jsem o změně, až přestanu kojit..
28. srp 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi jj přesně byla sem na neschpence do konce 6ti nedělí a pak na rodičák
29. srp 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi a mám to co evelp,taky pauzu nedělám
29. srp 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
opět dotaz, vadí hodně, když malou "posazujeme". Ona prostě v kočárku zuří a když se chová tak musí vidět a nejvíc je spokojená když ji chytnu do svislé polohy a "posadím" si ji na nohu protože držet ve vzduchu 6,5 kg je námaha. Může jí to nějak ublížit? Ve vodorovné poloze, v klubíčku se chovat nebude na tygříka to vydrží tak deset minut a zuří. Dneska mě držela ručičkama za prstíky a trochu si přitáhla sama hlavičku...byla jsem z toho v šoku a začala zase číst knížku o miminkách a bylo tam že do osmého měsíce by se vůbec neměli posazovat....je to opravdu tak závažné když si tak sedá (prostě chce být v předklonu s opřenou hlavičkou zuří)??
29. srp 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi já to dělám taky,ale jen parkrát denně,je ještě malinký a páteř trpí,ale taky si to vyžaduje.V kočárku má polštářek at je trochu výš a jezdíme jak komedianti,navěšela sem mu tam ty blbinky co mu vysí z boudy dolu a on je chytá a vykládá si s tí...líbí se mu to :slight_smile:
29. srp 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@taknevim my ještě nic nechytáme :frowning2:
30. srp 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tady fotky z naší malé dovči pod stany:
@lidi Já myslím, že když to není typický sed obložený polštáři, že to jde. Podobně je to přeci v autosedačkách a teď v Mamince jsem četla, že to vadí hlavně z toho důvodu, že je tam dítě v klidu, jen čučí okolo a nemrská se, nesnaží se otočit atp. A že všeho s mírou :wink: Já taky občas vozím "na rozhledně", v druhém patře mého dvojkočárku, tam je sedačka sklopná asi jako naše domácí houpací lehátko.
30. srp 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@cervena_vila to už takhle moc drží hlavičku? teda...my jsme fakt ostudy :frowning2:
30. srp 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp on ty hračky nechytá,jen jak to vysí,tak kolem šermuje rukama a snaží se to chytat :slight_smile:
30. srp 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evelp Ona je dříč, snažila se držet už v porodnici. Vždycky říkám, že už chce být velká, aby si mohla hrát s Leou, taky má skoro sedm kilo... Hračky se snaží chytat asi dva dny.

Mimochodem daň za noční spánek - asi mi dorazila první MS. Musím tu antikoncepci akutně vyřešit, abych za devět měsíců neměla k tomuhle miminu ještě jedno...
30. srp 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Mimochodem po týdenní dietě od sladkého mléka jsem si dnes dala latté - celé odpoledne Maya proprděla a kaká pěnu :frowning2: bez ohledu na probiotika. Tak to mám jasný: sbohem mléko, sbohem kafe...
30. srp 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila no m naštěstí takové problémy nemáme,neomezuju se v ničem
30. srp 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila já jsem si zas dnes po 3 měsících- možná i déle , dala kofeinový kafe- late a teprve teď usnul a normálně usíná kolem 9...
30. srp 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek