• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@cervena_vila Tak jsme na tom stejně... Já taky v noci nekojím, malá spí i 10 hodin a taky dorazila MS... Ale přesně v 7mi týdnech... Myslela jsem, jaký budu mít od toho nějakou dobu klid a ono nic :angry:
31. srp 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila malá je nádherná...a ten náš cvalík se snaží být brzo veliký. Včera jsem si ji vážila ... má cca 6,6kg a taky tak krásně drží hlavičku. Od včerejška jak leží na zádech a kope nožičkami tak zatíná svaly a zvedá hlavičku prostě se chce sama zvednout (já ji nedržím jen z povzdálí čučím jak puk).
Ale na bříšku chceme být pořád jen chviličku. Jinak se mrská pěkně takže si myslím, že ji tím určitě nijak neubližujeme. :wink:
31. srp 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, po dlouhé době se ozývám - ze 3měsíční poradny. Vojta má 7,8 kg a 65 cm - ne, není to překlep :grinning: Paní dr. nás pochválila :slight_smile: Dnes jsme byli očkovat pneumokoka, povinné jsme odložili o měsíc. Vojtík se snaží povídat, teda spíš si rád zakřičí nahlas, chytá hračky a vše kolem a strká si to do pusy. Krásně drží hlavičku, ale ještě to není to pravé pasení. Kojím pořád často, ale krátce, vzteká se u toho, přesně jak popisovala @lidi, ale už to trvá asi 4 týdny - může spurt trvat tak dlouho? Bohužel se často budí i v noci, ale to papá hezky. No a večer usíná u čtení pohádek. Jo a já taky latte jednou pila a malý v pohodě. Menstruaci pořádnou ještě nemám, ale měla jsem týden špinění a bolest břicha, tam možná už to byla ta první.
31. srp 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Mně se ta MS nakonec nerozjela, jen dvoudenní špinění, otázka je ovšem, nakolik můžu s kojením počítat jako s bezpečnou antikoncepcí. U prvního déle než rok, ale teď si tak jistá nejsem :sweat_smile:
@misula.g Ty jo, to už není žádné miminko :grinning: S kolika se narodil, já si to nepamatuju?
Nakonec jsem vlezla s Mayou na váhu a zjistila jsem, že má 7,3 a já jsem na předporodní váze, tak plus kilíčko. Všechno ze mně vysosala.
31. srp 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak nám přišla pozvánka na vítání občánků!!! Respektive na Přivítání novorozených dětí, jak to u nás nazývají. Takže do 17.9. musím sobě i Česťulovi sehnat nějaký outfit :slight_smile:
1. zář 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezka312 My jdeme taky, ale 15. v sobotu. A u nás je to zase slavnostní zápis a přivítání dětí do života :grinning:
1. zář 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 Hlavně aby tomu náhodou neřekli vítání občánků, co ? :slight_smile: Ale já tomu tak stejně říkám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zase po dlouhé době přidávám nějaké fotečky. Mimochodem jsme investovali nějaké peníze do houpačky a musím říct, že nás už tolik nebolí ruce z toho věčného chování přes den a dokonce nám v ní i usne :slight_smile: Jinak jsem dnes malou málem radostí umačkala, protože mi spinkala od včerejška 21.00-8:32. Si myslím, že to je už tak akorát. Že už by ani déle spinkat nemusela. :slight_smile:
1. zář 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@terezka312 Jj, přesně... Já si řekla úplně to samé :grinning:
1. zář 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g může to trvat i déle. My jsme to měli teda týden přes celý den, ale nyní vříská jenom večer a jednou někdy dvakrát během dne. Ale asi jsem si na to už zvykla. Vždy mě opouští síly a mám chuť ji nařezat, ale nemůže za to. Zkoušela jsem si ji přeměřit krejčovským metrem a má 68 cm, tak se nedivím, že tak vyvádí když tak rychle vyrostla....a asi pořád roste. Většinou ale pláče, protože je unavená chce spát, ale neví jak na to. Přes den mi pomáhá látkový kapesník, který ji přehodím přes obličej a ona se s ním pomazlí a usne a večer náruč, dudlík a kojíme hold tak 45 minut, vždy když se uklidní tak ji dám prso chvíli pije pak je vyrvál tak dám dudlík ona se uklidní a tak pořád dokola dokud já nemám pocit, že už vypila dost a hlavně dokud neusíná :wink: ale mezi tím je vždy jeden den ze sedmi kdy se napije ukázkově a hned usne. Pro muže je těžké porozumět ženám a pro mě je těžké porozumět někdy mému miminku, ale snažím. Tak vydrž, pokud přibívá tak jako ta moje princezna tak hladem nekřičí. (jinak ještě plakala u kojení když jsem před tím snědla párky - třikrát prověřeno - asi se ji nelíbila ta chuť mlíka :wink: )
1. zář 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 ta je krásná :slight_smile:
taky jsem objednala lehátko, mělo by dorazit příští týden, tak si snad taky odpočineme (i když já neobjednávala tak luxusní) :wink:
1. zář 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi Tak s tím pláčem před usnutím to máme taky tak, střídám tak prso a dudel a musím ho často "uhladit", aby usnul. Mám doma malou dečku "usínáček", tak to musím vyzkoušet, jestli se třeba nebude mazlit. Jinak, malý má 65 cm, vyrostl za měsíc jen 3 cm, tak mi právě ten spurt moc nesedí :-/ No a večer čtu pohádky, to ho ukonejší...
1. zář 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Nádherná holčička :slight_smile: My už jsme taky včera dali Vojtíka na hrací deku a moc se mu to líbí :slight_smile:
1. zář 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, co už jste rodily podruhé - může být první menstruace spíš jako špinění? Protože už jsem měla i hlen, který jsem mívala při ovulaci :frowning2: Měli jsme s manželem styk asi uprostřed "cyklu", pokud se to dá tak nazvat (když beru v potaz to špinění) a dnes mne zarazilo další špinění, které přišlo po tolika dnech jako u mého otěhotnění, když docházelo k uhnizďování a dříve, než bych měla mít další ms :-/ Když jsem si pak přečetla podmínky, kdy platí kojení jako antikoncepce, tak u mne by to ochrana nebyla :frowning2:
1. zář 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g :grinning: promin ten smích,ale ty si zase těhotná?????Já bych to po čtvrté už nepřežila.A neplaš se zbytečně,než se to všechno zas upraví tak mužeš špinit né?
1. zář 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 krásná beruška :slight_smile:
1. zář 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim No já pevně doufám, že ne!!! Jako normálně by mi to nevadilo, ale chci si pořádně užít Vojtíška, než bude druhé mimi :frowning2:
2. zář 2012 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila Jsem na tom stejně, taky právě menstruuju a to jsem si říkala, že určitě při kojení nebudu.. myslíš, že to je tím, že se v noci pořádně vyspíme?! :astonished:
2. zář 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Určitě... Všechno nemůže být dokonalé, no.
2. zář 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Já to mám taky tak :angry:
2. zář 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi
@misula.g
@taknevim Děkuji moc. Ale všechny máme krásné miminka... Njn, ty červnové roku 2012 se obzvlášť vyvedly :grinning:
2. zář 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Menstruaci nemám, v noci se nevyspim... Co mám chtít radši?
2. zář 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 :grinning: No, tak v Tvém případě bych asi brala to druhé... Já miluji spánek a dala bych za něj téměř cokoliv... Takže jsem ráda za to zlatíčko, které mám doma.. :slight_smile:
2. zář 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Naštěstí vstávám v noci jen jednou, max dvakrát, ale je fakt, že asi taky radši víc spánku a menstruaci :slight_smile:
2. zář 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 jaktože se nevyspíš, když vstáváš jen 1-2x za noc? Moje malá jde spát v 8, pak vstává mezi půl 1 až půl 3 a pak podle toho k ránu.. mezi 5-7 hodinou. Někdy mi ale chce třeba od jedné po dvou hodinách..
2. zář 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Ty se každopádně vyvedly!! :slight_smile:
2. zář 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky přidávám mojí malou princeznu :dizzy_face:
2. zář 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, řeším nepříjemnou věc.. poslední dobou někdy i 2x za noc malou převlíkám, protože se při odkrknutí pokadí a vyletí jí to až na záda. Stává se mi to i přes den, už jsem jí pořídila i trojky plíny, ale malou velikostí to není. Máte s tím zkušenost?
2. zář 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Ahoj.Můj malej se mi pokakával až na záda při každým kakání.Kolikrát jsme ho měli posazenýho na sobě a museli jsme se jít také převléct :slight_smile: Asi byl moc natlakovanej.Stávalo se nám to snad do půl roku.Vyzkoušela jsem všechny značky plen a nic nepomohlo!!!
2. zář 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane To je taky moc krásná princeznička.. :slight_smile: A zdá se mi to nebo už má naušničky?
2. zář 2012 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek