• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@dahane I nášemu malému se to stává, ale spíš když má plnou - hodně počuranou - plínu za tu noc...
3. zář 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Uf, tak se mi rozjela menstruace, to jsem vůbec nečekala, protože to bylo teď bezbolestné. Dřív jsem mívala šílené bolení břicha první den. No a je to asi poprvé, co jsem ráda, že jsem ji dostala :grinning:
3. zář 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vikirobi No tak to jsi mě nepotěšila.. je to fakt děs! :frowning2:

@andysek111 Nezdá se ti to, náušničky máme od šestého týdne. Každý se diví, že tak brzy, ale naše doktorka razí názor, že čím dřív, tím líp. :slight_smile:
3. zář 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@misula.g No já jí právě plínky pořád měním, taky jsem si myslela, že to je tou naplněností. Ale není, může mít úplně suchou plínu a stejně jí to vylítne na záda. Dneska ráno zas :frowning2:
3. zář 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Gratuluju, musím říct, že mě taky překvapilo, že MS mám teď bezbolestnou..
3. zář 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dahane No tak to to máme podobně, jak vy, to vstávání, normálně chodil spát v 9, vstával ve 3 a pak v 6, to mi přišlo ok, jenže poslední dobou je na něj 9 pozdě, je večer ukřičený a už chce jít spát, tak dáváme spát třeba v 8, což nevim proč udělalo to, že tu 3 a 6 si zachoval, ale do toho přidal ještě půlnoc. Moc nechápu, proč od 9 vydrží spát 6 hodin v kuse a od 8 jen 4 :rolling_eyes: Snad se mu to srovná, až si na to zvykne, že se spí dřív
3. zář 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Nám se to s papírovkama taky stávalo, ale s látkovou ještě ne, ty PUL kalhotky udrží vše :slight_smile:
3. zář 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Přesně tak to máme my, ale poslední dobou ho uspím ve 12 ještě dudlíkem a kojíme až ve 3 nejdřív
3. zář 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane od kadění až za krk pomůžou látkové plíny (haha, to je nenápadná agitka)
3. zář 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tady je Maya v bambusové sametové látkovce, přes to přijdou vlňáčky a to ještě nikdy ven neprokakala.
3. zář 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misula.g My jedem bez dudlíka, takže to nepomůže a v rámci zachování klidného spaní alespoň manžela ho prostě v těch 12 nakojim no :rolling_eyes:
3. zář 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 :slight_smile: Vojtík nemá rád dudel, ale občas mu ho na spaní vnutím, jakmile zabírá, tak ho vyplivne. On by totiž nejedl, ale jen by si během minuty u prsu usnul.
3. zář 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g No to máme stejný, ale večer jsem na to přistoupila a nechám ho u prsa usnout, přes den ne, ale večer je to jednodušší, než uspávat a v noci vytuhne sám přímo při pití, takže tam to neřešim. Teď jsem mu ho zas párkrát zkusila vrazit, když fňukal (dudlíka), ale vypadalo to, že ho chci minimálně udusit, začal se zakuckávat, dávit a strašně se křenit :grinning: No je fakt, že zkoušet dudlíka poprvé ve třetím měsíci života už je asi kontraproduktivní, ale nechtěli jsme, aby ho měl, tak ho nemá a nechce ho ani teď :slight_smile:
3. zář 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Nám se stává to samé s papírovkama, hovňous až u krku :sweat_smile: Látkovky na záda nepustí nic :slight_smile:, ale při změně velikosti mu občas něco projede kolem nožiček :unamused: Máme AIO na hlavně na patentky a někdy by se hodila "mezi" velikost :grinning:
3. zář 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 Úplně to sedí! Snad se nám to spaní brzy srovná, ale i tak to jde :slight_smile:
3. zář 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Díky za tip, ale asi mě na látkovky nezlanaříš! :-d
3. zář 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 To závidím, my teda cumel máme, ale zkoušet, jestli se chytne nebo začne znovu za 10 minut pobrukovat, tak to jí taky raději hned dám :slight_smile:
3. zář 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 No já přišla z porodnice a neutišitelný řev, který začal už poslední noc v nemocnici, tak jsem jí cumel vrazila a byl klid :slight_smile:
3. zář 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Taky si kolikrát říkám, že bych ten řev za dudlík měnila, ale nějak jsem nevím proč ze zásady proti, tak ho nemáme (máme, ale nepoužíváme) a máme často řvouna :wink:
3. zář 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 My jsme začali na začátku 3. měsíce a fakt jen občas... Jsem za to ráda, že ho nemusí mít
3. zář 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane
@terezka312 A když vyjímečně z nějakého důvodu hodně brečí, tak to dudel nechce vůbec. Teri a už si malý cucá prsty? Protože Vojtík to občas přehání a strčí si ruce až do krku a pak se dáví... Když má v ruce kousátko, tak si sice taky raději cumlá palec, ale s tím kousátkem si tam aspoň nestrčí celou ruku
3. zář 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g Fakt je, že je to pak nebudem muset odnaučovat a nemusíme k nim běhat, když jim vypadne a pláče :slight_smile: Něco to asi má do sebe. Ale oproti dudlíkovým dětem častěji brečí. Fakt je, že při úplném záchvatu by ho v puse taky neudržel, to jsme zkoušeli :slight_smile: Jinak prsty si cucá, teda spíš se snaží si do pusy narvat celou pěstičku, ale zatím mu to nejde, má ji větší než pusu :grinning: A kousátko ještě nedrží, zatím drží věci spíš omylem
3. zář 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Nemůžu si pomoct, ale zatim mi kalhotovky na snapku vyhovujou nejvíc :slight_smile: Ale někdo psal v diskuzi o látkovkách, že se časem to froté vytahá a ta snapka držet nebude, tak nevim...
3. zář 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už i my se hlásíme po očkování, zatím paráda, jen si trošku kňuknul, jinak nic a teď spinká :slight_smile: jinak máme 62,5cm a 6,53 kg
3. zář 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a zrovna se vás chci zeptat, sestra povidala něco o tom, že nám dá domu čípek, kvůli tomu očkování, kdyby měl teplotu a nějak jsme to zakecali...měli jste ho taky a použili jste ho některá?
3. zář 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Ne, malá neměla horečku. Byla víc kníkavá, ale nic hrozného.
3. zář 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Je fakt, že zase malá skoro nebrečí a když začne výjimečně nakrabovat, tak dudlík jí zaručeně uklidní :slight_smile:
3. zář 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312
@misula.g My jsme taky ručičku objevily.. v noci mě budí tím, jak si jí ukrutně cucá!!! Holky, dneska jsem začala kojit na jedno kojení z jednoho prsa, malá hodně blinká, tak si myslím, že to bude tím, že z těch dvou prsou byla přejedená a hází to ven :frowning2: Řekla mi to teda i Mudra.. Prý je 300g, které přibírá týdně hodně..
3. zář 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Náš malý má skoro 8 kg a doktorka nás pochválila - má raději, když děti hezky rostou...
4. zář 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula.g A blinkáte při papání a po něm?
4. zář 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek