• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@dahane Ano, občas, po kojení, při kojení nikdy. Ale Vojtík má slabší reflux a nepřejídá se, kojím z jednoho prsu a asi 5 minut, spíš často kojíme a proto tak přibírá
4. zář 2012 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@misula.g No my po těch dvou hodinách, občas po třech.. Ale pije na jedno kojení z obou prsou a tak 7,5 minuty z jednoho, takže dohromady 15 minut..
4. zář 2012 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
tak 15. září jdeme na vítání občánků, docela se těším :slight_smile:

holky, já začla přes den krmit po 2 hodinách a spinká celou noc- max v 10 uložím a do 6-6:30 spinká
4. zář 2012 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp Tak to ti závidím! :slight_smile:
4. zář 2012 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp My máme vítání 17. Manžel se rozčiloval, proč to nemáme o víkendu a já mu tvrdila, že přeci se to o víkendu nedělá, že by přeci o víkend nepracovali.. A ejhle, ono to jde :confused:
4. zář 2012 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@dahane Koupila jsem si včera super knížku: Všechno o kojení od Vivian Weigert. Jsou tam chytrý rady, jako že dítě má pít tak dlouho, jak potřebuje, prso se mu nemá brát, že do konce 3. měsíce máš kojit tak často, jak dítě chce a od 4. měsíce, pokud si samo v kojení neudělá pravidelný režim po těch 2-4 hodinách, tak mu ho máš udělat. Čím míň dítě jí přes den, tím víc pak jí v noci, protože ten denní přísun kalorií musí někdy dohnat. A i ke zvracení tam jsou rady a tak :slight_smile: Docela se mi to líbí.
4. zář 2012 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terezka312 já se sama divím, že je to o víkendu, ale u nás je to taková malá prdelka :grinning: taky to dělají asi 1x za půl roku, tak je ta sobota asi nezabije :slight_smile:
4. zář 2012 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@dahane já si to taky závidím :grinning:
4. zář 2012 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terezka312 No já musím říct, že mě zachránily stránky www.kojeni.net. Zrovna včera jsem taky právě hledala, proč malá asi blinká a jestli jí nemám v kojení trochu omezit.. našla jsem tam přesně to, co píšeš :slight_smile:
4. zář 2012 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky akorát nevím, jak se pozná ten reflux.. že zvrací obloukem.. ale co si mám pod tím představit netuším.
4. zář 2012 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@dahane no, že to neteče po bradičce, malej byl vždycky suchej, letělo to prostě dál :grinning:
4. zář 2012 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
A ještě začínám řešit, jestli nedělám chybu s tím, že malá přes den nespí v postýlce.. v ložnici spí v postýlce celou noc, ráno si jí dám k sobě do postele a pak tam bývá většinu dne, protože je tam hodná.. jakmile jí přinesu dolů do obýváku do postýlky, tak po chvilce brečí.. to jsem zjistila, že je opravdu postýlkou, protože na gauči je opět hodná. Ale když jsem si jí takto naučila, co budu dělat až se začně hýbat a lézt.. :fearful:
4. zář 2012 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp No tak to jsem klidná, budu jí pozorovat, ale myslím, že to opravdu spíše vyplivne a teče jí to po bradě na oblečení :slight_smile:
4. zář 2012 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@dahane já ho přes den taky nemám v postýlce, dělám to stejně jako ty, spinká přes noc, ráno si ho po krmení už nechávám u sebe, dokud nevstaneme při dalším krmení, pak ho mám přes den buď na hrací dece, sedačce nebo v jeho křesílku :slight_smile:
4. zář 2012 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp jenže až poleze a já budu muset něco dělat a nebudu moc nad ní stát, tak mi pak bude v postýlce řvát, to bude legra teda :-d
Jo a ještě jsem viděla tvůj příspěvek, že jen tak nějaké svého nejkrásnějšího a nejúžasnějšího chlapa v životě nedáš.. ale co když se o něj přihlásí ta nejúžasnější a nejkrásnější slečna - moje dcera?! :grinning:
4. zář 2012 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@dahane :grinning: no, nedám ho jen tak někomu, takže té nejkrásnější a nejúžasnější samozřejmě ano :grinning: ale budeš to mít těžký, zatim máme jednu nevěstu v plánu
4. zář 2012 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@evelp No ty jsou boží a malá má evidentně oči jen pro něho!!!!!!! :grinning:
4. zář 2012 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@dahane jsou kouzelní, oni to měli určený oba už v bříšku, že bude svatba :grinning: akorát nevěsta je o 3 měsíce starší, ale to nevadí :grinning:
4. zář 2012 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp Ale na té fotce to vypadá, že ženich ty 3 měsíce rychle dohání :slight_smile:
4. zář 2012 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@dahane jako správný chlap má už teď o půl kg víc :grinning:
4. zář 2012 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@dahane No co by, poleze ti po bytě :wink: dřív nebo později stejně objeví každou skrýš, co bude mít v dosahu.
4. zář 2012 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervena_vila No to jo, ale spíš se bojím, že když pak nebude chtít být ani na chvilku v postýlce a já si budu muset na chvíli odskočit, tak z toho gauče sletí. :sweat_smile:
6. zář 2012 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, včerejší noc.. v 8 v posteli spinkat, a pak před 3 mě vzbudila nalitá prsa a pocit, že je něco divně.. malá tak dlouho nespí, za okamžik se vzbudila na jídlo a spala pak až do 7! Nádherná noc, kterou mi tou dnešní vynahradila! V 8 spát, a od půl jedné jsme jeli po dvou hodinách na minutu přesně :unamused:
6. zář 2012 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@dahane Jo, to je pravděpodobné. Dávej ho na zem. Odtamtud spadnout nemůže. Pěnové puzzle nebo hrací deka, z lustru mi visí šňůrka s pověšenou hračkou. Maya ještě nikam nespadla, protože se neumí obracet. Lea spadla z postele (40cm) hned první den, co se to naučila, od té doby taky byla pořád na zemi :wink:
6. zář 2012 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
děvčata jsem tu opět pro radu. Asi začínám plešatět. Po porodu to bylo celé šestinedělí ještě dobré,ale od té doby při každém mytí vlasů (i při česání) mi víc a víc padají vlasy. Nevíte jaký vitamín nebo co mám používat proti tomu aby mi tak padaly? Před otěhotněním mi taky trochu vypadávali, tak jsem používala masku od palete a pak od fructis ale zdálo se mi, že to stejně nepomáhá. Můžu vůbec při kojení brát nějaké potravinové doplňky - vitamíny?
6. zář 2012 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lidi
@lidi ahoj,neměj nervy,to se děje normálně já to taky tak měla u obou,myslela,sem,že mi vše vypadá,ale bylo to ok,vše pak dorustlo.A nedávno sem na to taky myslela,že ted eště nic,asi to teprve příjde :grinning:
6. zář 2012 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lidi šampón s kofeinem - mají v lékárnách - mělo by se to tím zlepšit.
6. zář 2012 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj holky,
už stříháte dětem nehýtky? Já ještě ne, zatím jsem odtrhávala, ale dneska ráno se probudila podrápaná. tak je asi nevyšší čas začít...

jinak pro děti doporučuji také pěnové puzzle a hrazdičku na hraní. Tím se zabaví hodně a nemohou spadnout..S puzzle se zabaví i moji starší,jak dvouletý, tak i čtyřletý..:slight_smile:
7. zář 2012 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@comra já stříhám od 5.dne co jsme přijeli z porodnice, protože malá se pořád šmudlala po obličeji a byla dodrápaná až hrůza.
7. zář 2012 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@comra My taky stříháme asi od 2. týdne, hrozně rychle mu nehty rostou a pořád je dodrápaný v obličeji do krve
7. zář 2012 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek