• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@comra taky odtrhávám, nehtíky má krátké, ale podrápaný je hrozně, bojim se, že ani nůžky to nezmění...
7. zář 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp To je fakt, že nezmění, občas musím vzít i pilník na něj, aby nebyl poškrábaný
7. zář 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@comra Já ostříhala už v porodnici než se stihla poškrábat.
7. zář 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nepotkala jste se už některá s průjmem u mimča? My asi právě teď. Zajímalo by mě, jak dlouho tak trvá?
9. zář 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 ahoj, malá ho měla asi dvakrát a vždy byl za den, max dva pryč :slight_smile:
9. zář 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie A jak se to u vás konkrétně projevovalo? Naše mrně už ho má 2,5 dne, uvidíme, co dneska. Nemá teplotu, nezvrací, je normálně v pohodě veselej. Akorát teda ráno dá vždycky nálož do plíny, a pak během dne je v každý plíně ještě trochu, přijde mi, že si prdne a trocha toho vždy odejde. Navíc to dost smrdí a změnilo to barvu na tmavou oproti normální vaječině.
9. zář 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Naše malá měla takovou hodně řídkou vaječinu, skoro vodičku, ale vždycky to samo přešlo... taky byla jinak úplně v pohodě. S tou tmavou barvou - možná mu docházejí nějaké starší zbytky... častěji koj a pokud to brzo nepřejde, tak radši zavolej dr.
9. zář 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zpěněnou vodičku kakala Maya, dokud jsem pila kravské mléko, když mléko nepiju, kaká normálně - tm chci říct. že to může mít po nějakém tvém jídle, nemusí jít o nic závažného.
9. zář 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už zblázním, je možné, aby to naše mrně bylo tak "rozmazlené" že když není v náručí a nechodí se s ním tak pláče? Normálně se napapá, normálně se vyčůrá i vykaká, ale jak ji položím do postýlky tak pláč, do kočárku pláč v šátku pláč, na rukách a sedět u toho pláč, na rukách a chodit u toho OK. Mě trefí, už druhý dne je to horší než před týdnem. Jestli to tak půjde dál tak mě asi odvezou.
9. zář 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi U nás to je podobný. Buď ráda, že máš zvědavý miminko :grinning:
9. zář 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi u nás jak ksy, ale šátek to vždy jistí :slight_smile:
ale jinak jsem nasadila ranní actimel a holandský jogurt a malej se hnedka víc usmívá :slight_smile:
10. zář 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Chtěla jsem něco napsat a rozmyslela jsem si to. Uf, to je dneska zase horko.
Kdo jste pražské, o víkendu jsou v Toulcově dvoře biodožinky a biojarmark nebo v botanické zahradě vinobraní. Oboje stojí za to.
10. zář 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme po dovolené,která dopadla naprosto skvěle :slight_smile: ...Naty byla zlatíčko myslím,že fakt miluje teplo stejně jako já :grinning: :grinning: ..v letadle ani neknikla vzlet z Prahy prospala a u přistání byla vzhůru a ani nebyla u prsa.Pobyt u moře probíhal tak,že byla ve stanu a ještě pod slunečníkem nahatá to miluje,takže si vždy knikla jen pokud měla hlad nebo žízeň.Jediné co tak snad první dovolená bez sexu :cry: :cry: nějak nebyl prostor se dvěma dětma na pokoji :unamused: :unamused: ...
11. zář 2012 v 09:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak koukala jsem na fotky , musela to být paráda :slight_smile:
11. zář 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
od kolika ° je to u miminka horečka? V zadečku máme 37,8 a pod paží 37,5.
11. zář 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím hlasujte pro fotku "Maya v bambusu", zatím je první na stránce. Díky :wink:
http://moderni-latkove-pleny.cz/cz-fotosoutez-3.html?hlasuj=218120

@lidi Normálně od 38 - jestli chceš dát čípek. Když to nevyleze, vykoupej, ochladí se. Nebo otírat mokrou žínkou bříško, stehýnka. Voda odvede přebytečné teplo. Neoblíkat zbytečně. Ať se vyvětrá. Ven můžete normálně, jak jste zvyklí.
Z teploty zadečku se odečítá půl stupně, měření je přesnější než v podpaží.
11. zář 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila muj gyn ho taky neznal a ted chtel pribalovej letak, ze se mu to libi, ze ho bude doporucovat svym pac. co nemuzou HA a teliska. Jinak jeste levnejsi je na www.pesarfemcap.cz ;)
11. zář 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Já jsem se teda snažila hlasovat, ale zdálo se mi, že se nic nepřipsalo :frowning2:
11. zář 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Ono to má zpoždění, ale ten hlas se určitě přičetl. Dá se hlasovat i víckrát po delší době. Moc díky. Chvíli to vypadalo na snadné vítězství, ale někdo se začal taky poctivě snažit, tak jsem zvědavá, kdo bude mít víc trpělivosti do konce září :grinning:
11. zář 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím nové období: Když je Maya unavená a není zároveň hladová, neumí usnout. Řve ve všech polohách, i náruč je jí málo, usne jedině v šátku. Dřív se napojila na prso a hned usnula, teď prostě NECHCE usnout, i v šátku se trochu uklidní a pak mžourajícíma očkama kouká, musím ji připlácnout, zabalit i s hlavou, to jediné ji zmůže.
Trochu mám problém, že větší na šátek žárlí, to je jediný jejich střet, ale zrovna ten mě mrzí.
12. zář 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila máme uplně to samé, v šátku taky kouká, tak musim zabalit hlavu a do 5 min. spí, ale už nevydrží to co dřív, to jsem ho mohla nechat zabalený do aleluja, teď už se kroutí třeba po hoďce a půl, že má hlad

je možný, aby byl další spurt?
Celou noc totiž odmítal spát, chtěl jíst po 2 hodkách
12. zář 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Já včera v noci to samé a spurt mě taky napadl což se mi moc nelíbí :frowning2: :frowning2: ..taky mi přijde,že se v noci daleko líp nají než během dne,v noci vydrží tahat i 10min a ve dne sotva 4min což mi přijde strašně málo....no v pátek nás čeká kontrola tak jsem zvědavá kolik bude vážit :slight_smile: ...
Jo a dnes máme 3.měsíce :grinning: :grinning: !!!!!!Letí to jako bláááázen ty vado :frowning2: ...
Kdy vyrazíme s kočárkama???
12. zář 2012 ve 22:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak tak dnešní noc to samé, teď jsme byli ještě prďákovat, protože se kroutil, tak jsem ho nespícího položila do postýlky a nic neslyším, tak snad i usnul :grinning: jinak z něj bude snad hodinář, dneska to má na minutu po 3 hodinách a taky v noci líp jí, než přes den, a večír jsem mu před spaním při krmení zkusila dát plínu přes hlavu a taky tahal líp, ..asi ho láká okolí nebo nevím

no já pořád čekám, kdy zavelíš a vyrazíme :grinning:

a dneska jdeme na první vaničkování, hrozně moc se těším, ale bojím se , jaký to bude, když je teď protiva, ale hlavně vypadnu z baráku a snad se nepotkám ani s mužem! toho bych teď nejradši nepotkala dalších 20 let!!!!neuvěřitelně mi pije krev!!!!
13. zář 2012 v 05:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Copak? Říká ti, že on vydělává a ty jsi jen doma? :wink: :grinning:
13. zář 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Dnes se mi vzbudila 1x tak to celkem šlo :slight_smile: ...kam jdeš na vaničkování???Chci začít s Naty chodit do bazénu na dětské plavání,ale asi až po očkování.Zítra se zeptám jdu s ní na 3.měsíční prohlídku.Jsem zvědavá není to žádný cvalík,když vidím Mayu u @cervena_vila proti ní je Naty strašný drobek :frowning2: ...
13. zář 2012 v 09:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila jo, to je přesně ono- už delší dobu spolu téměř nekomunikujeme, malýho sotva pochová atd atd...klasika a teď při tom asi spurtu došlo opět na noční vstávání, takže se přidalo ještě nevyspání a já jsem potřebovala rychle dudlík, protože on sebou kolikrát při krkání hrozně šije a dudlík ho uklidní a v klidu odkrkne, jenže z naší postele se s dítětem dost blbě zvedá, tak jsem ho poprosila, jestli mi ho může podat, on ho samozřejmě nemohl najít, 1x se podíval v obíváku na stůl a zalezl zase do postele, že neví kde je a že on vstává do práce a že já zůstávám celý den doma, že on se potřebuje vyspat ...no za tady ty řeči bych chlapům vyškrábala oči!!!
a včera jsem malýmu byla uzavírat pojistku a spoření a ten kamarád, co mi to sjednal se mě ptá: "a co ty vlastně děláš celý dny doma?" :grinning: já mu neuměla ani odpovědět, jak mě dožral..
13. zář 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak my budeme chodit do toho dětskýho studia Beruška, na Chrastavský. mají tam i normální cvičení pro kojence- jak ležící, tak sedící, tak nás tam zrovna dneska prohlídnou, jestli už jsme na to zralí nebo ne- je to od 3. měsíců :slight_smile:
13. zář 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Oni to nepochopí. Manžel pracuje v zuš, tak je dopoledne doma, já vstanu a už se nezastavím, jen na kojení. A on si tak v klídku vegetí... Ale s dvěma je to zas jiný level, to už prostě nestíhám. Mám hromadu prádla za dva týdny, každý den peru jednu pračku, vždycky poskládám třeba jeden druh a hned k tomu přiklopím další. O teplé večeře manžel nezavadil, co se Maya narodila. Prostě když nefunguje dělba práce doma, tak se to nedá...
13. zář 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Ale zase Maya se narodila už čtyřkilová, to je prostě spurt od narození. Pěkně se pronese... A když řve, tak drnčí okna :grinning:
13. zář 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila :slight_smile: no právě já měla Nikču taky takovou baculatou i Kubika tak občas pochybuju o svém kojení znáš to :unamused: ..teď už druhý den odstříkávám,protože jedu v neděli na koncert do Prahy a bude hlídat manžel :slight_smile: ,myslíš že ji ještě nemá dávat z lahvičky,když už ji jsou 3.měsíce??
13. zář 2012 v 10:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek