• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@vak S tim taháním to máme taky tak, v noci klidně 15 minut usilovně jede a přes den taky sotva 4 minuty (respektive 4 minuty, ale s pauzama). Ale přibírá, i když absolutně netuším z čeho :unamused: Jestli má v noci po tý delší pauze víc hlad nebo co. Je fakt, že přes den tahá málo a taky asi proto vyžaduje pít častěji. V noci vydrží 5-6 hodin, tak pak pije hodně, akorát nechápu, proč potom, když se napije tolik, se většinou vzbudí znova hned za 2 hodiny :rolling_eyes:
13. zář 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 No přesně tak to mám taky mám pocit,že je líná během dne tahat,že pije jen to co ji stříká do pusinky a pak ji nebaví tahat :frowning2: ...
13. zář 2012 v 11:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak my lahvičkujeme od narození a není problém
13. zář 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Přesně tak! Vypije, co samo vyteče, a pak aby se snažil, to ne, to je líný a buď usne, nebo kouká, kde co lítá. :grinning: Jsem ráda, že nemám lenocha jen já.
13. zář 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Jo a taky určitě nevypadá jako Maya :grinning: Ale přibírá, to jo, jen fakt nevím z čeho.
13. zář 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Já uvidím zítra kolik přibrala :wink: a odstříkáváš,když ti někdo hlídá pokud ano dáváš z lahvičky??
13. zář 2012 ve 14:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Tak jsme se teď vrátili z kontroly a má 5510 g (za 8 dní mu budou 3 měsíce). Takže v průměru přibývá tak 20 dkg týdně, což je ok.Neodstříkávám a lahvičku jsme ještě nepoužili, ale takhle jednou vyjímečně bych se toho nebála
13. zář 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 Maya taky po té delší pauze má dvě až tři kojení po hodině, než se zase srovná.
Teď žďuchá do hraček a raduje se, jak to chrastí.
@vak Asi nebude problém. Ale vyzkoušejte, jestli z ní umí pít :sweat_smile:
13. zář 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mám radost, naše pediatrička má stejný názor na očkování a neni proti odložení hexy na později ani proti schématu 2+1 :slight_smile: Jupí
13. zář 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila U nás se taky právě žďuchá do hraček :grinning:
JInak to kojení hned za sebou po delší pauze je ale u nás šílený, protože delší pauza je max. 6 hodin a to končí tak ve 3, takže pak už se ráno moc nevyspim :rolling_eyes: Nechce teda po hodině, ale i těch 1 3/4 nebo 2 hodiny jsou na mě moc rychlý
13. zář 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ,tak sme na sunaru.Píchali mi ucho a mám tolik léků a antibiotik,že bych ho snad otrávila.Museli sme koupit flašku avent s dudlkem ve tvaru bradavky a chytl se hned.Prsa mi snad prasknou,ale odstříkávám.Sem zvědavá,jestli se mi mléko vrátí.Po ukončení brabní prášku nesmím ještě týden kojit ,než se to vyloučí z těla.Jinak 21 budem mít 3 msíce a máme 64 cm a 6,850 kg.roste jak z vody.A jak odstríkávám to mléko.tak je uplně hnusné zelené barvy.uplně vypadá jedovatě
14. zář 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak ahoj mi měli doma 2 flašky a nechtěl je a jak sme koupili tohle,tak v pohodě.Hned si ji vzal :slight_smile:
14. zář 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Jaj, chudinko, to máš smůlu! Věřím, že kojení udržíš.
14. zář 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Jejda chudáčku to je mi tě líto :frowning2: :frowning2: ,držím pěstičky ať udržíš!!!!!

Já dnes byla v poradně Naty opět přibrala strašně málo na 3.měsících máme 5190g,ale nehubne tak ji prý nemám trápit s Nutrilonem páč mi ho nechce zkusila jsem ho a plivala :angry: :angry: .... moje starší dcerka měla na 3.měsících 6450g :grinning: :grinning: tak to nechápu....no a už se mi přetáčí na bříško dnes to pěkně předvedla u paní doktorky :grinning: :grinning: ...
14. zář 2012 ve 22:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim Ahoj, to mě moc mrzí, snad to zase rozkojíš, budu ti moc držet palce :slight_smile:
15. zář 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jen hlásím - tříměsíční prohlídku máme za sebou, 6150g, 60cm (plně kojen), dvě injekce a rotarix. Ondrášek celý den prospal, měl zvýšenou teplotu, ale jinak dobrý. Doufám, že se máte dobře, dítka vás nezlobí a lidi nepruděj :slight_smile:
15. zář 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
my máme za sebou dneska vítání občánků, byla jsem dojatá :slight_smile: trošku nás tam opět zblbli s příjmením....resp. všude volají Koutovi, což jsme jenom my 2 s Benem a přítel se jmenuje jinak, tak nás tak zavolali, ale pak si uvědomili, že tatínek není Kout (oni ho znají, jsme maloměsto :slight_smile:, jak je to uvedeno v papírech, tak se pak opravovali...mno, bylo to prostě trapný, ale což...

jinak jsme pěkní diplíci- my teda jdeme na 3. měsíční až v úterý, ale už při očkování před 2 týdny měl 62,5 cm a teď má skoro 7 kg
15. zář 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Zas tak hubeně nevypadáme že ne:slight_smile:)????
15. zář 2012 ve 21:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@vak takhle je celý tatínek!! :slight_smile: žebra jí nelezou, tak bych to neřešila, buď ráda, že nemusíš tahat takovou zátěž :slight_smile:
15. zář 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Vy už jste byli na vítání???To ti přišlo poštou nebo jak??
No jinak je fakt celá táta sakra a to i ty starší já jen rodím :grinning: :grinning: ..jak bude trochu lepší počasí tak dáme srazík ju :wink: ??
15. zář 2012 ve 21:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Maya usnula, pověsila jsem prádlo a už je zase vzhůru. Ty její patnáctiminutovky mě dostávaj...
16. zář 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Fakt už se přetáčí? To je bleskovka :dizzy_face:
16. zář 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila No jo a čím dál častěji jen pak začne strašně řvát,protože se ji na bříšku nelíbí :grinning: :grinning: ....
16. zář 2012 v 09:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, mně už se taky přetáčí asi čtrnáct dnů. Nedělá to vědomě, ale ze zuřivosti, když hledá cicek :grinning: Zpět to už neumí a začne pěkně dávat najevo, že takhle se jí to nelíbí :wink:
17. zář 2012 v 00:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem to řešila na FB, ale chci slyšet i váš názor!!! Mám tento kočárek: http://www.eshopbaby.cz/cortina-x3-tris-special-2012-kocarek-cam/?subprod=57340 a chtěla byt fusak Lodger BUNKER. Ale nevím jaký... Už ho objednávám 14 dní a nemohu se rozhodnout. :frowning2:
Ten
http://www.moje-miminko.cz/fusak-lodger-bunker-aubergine-478.html
nebo ten?????
http://www.moje-miminko.cz/fusak-lodger-bunker-framboise-7151.html
17. zář 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Ty brďo... Vždyť to je celý tatík :grinning: Teda jak to dělá, že mu jsou všechny děti tak podobné... Jo, jo... My to odnosíme, odrodíme, staráme se o to a nakonec se to podobá někomu jinému. To naštve, co? :-/
17. zář 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 Mně se líbí víc ten červený

Kdybyste si chtěly ještě párkrát zahlasovat (do konce září, dá se cca po hodině znovu)
http://moderni-latkove-pleny.cz/cz-fotosoutez-3.html?hlasuj=218120
17. zář 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak my jdem na vítání občánků dneska, jsem na to zvědavá, doufám, že nebude moc řevu :grinning: Jen furt nevím, co si mám vzít na sebe :-/
17. zář 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 Taky jsem pro červený
17. zář 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 My jsme byli v sobotu, vzala jsem si letní šaty a černé sáčko... Jo a jinak jsem zjistila, že máme asi největší sirénu v Ostravě.. Sice spustila jen na začátku a také na konci, ale stálo to za to!!!!
17. zář 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek