• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@amallie tak supeer, vidíš :wink:
já nakonec jdu na kontrolu 13.10. Ke své mudr jsem volat nechtěla, ale kamarádka mi doporučila novou mudr tady kousek ( s tou svou jsem měla občas nervy, hl. když jsem byla těhotná prve ) tak jsem přes net vyplnila formulář a napsala tam, že jsem pravděpodobně těhotná a čekala zda mě vůbec vezme...no a před chvílí mi přišla odpověď, že jsem objednaná na 13. tak jak jsem ráno psala, že ještě nechci termín kontroly bo budu počítat dny jak dítě do začátku prázdin a mám to :grinning: takže do čtvrtka budu stříhat metr a doufat...musím si vymyslet bohatý program ať to uteče..jsem jak malá
4. říj 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beta.m ahoj bet, fotečka krásná, taky se těším až nějakou dostanu :slight_smile:
4. říj 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita no dobry :wink: a to budes jak? Nebo kdy sis spocitala termin? Ja chci jit asi az na srdicko, abych nemusela byt nervni
4. říj 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek
@frami holky diky za info,teda ze bych uz byla v 6 tydnu??jsem presne dneska 20 dni po ET..ten TP me take tak vychazi :dizzy_face: 12.10 jdu na kontrolu,uz se moc tesim :wink:
4. říj 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucienka82 ono 5+ je už 6tt :wink:
4. říj 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie já jsem to psala o stránku před myslím..no ale ms jsem měla dostat zhruba včera ( totiž poslední ms jsem nedostala vůbec neb jsem ještě brala atk a ta mi ms někdy úplně "vymazala", prostě jsem to vůbec nedostala, ale moje tehdejší mudra říkala, že ta atk Jeaninne to dělává a že když to beru pravidelně, že to nemám řešit ) No takže poslední ms ( která ovšem nebyla ) jsem odhadla na 5.9. ( poslední atk prášek jsem brala 3.9. ) no a včera to bylo 4 týdny od prvního dne poslední MS, takže jsem co? 4 nebo 5 tt? Já už zapomněla jak se to počítá, ale na netu v kalkulačce jsem zadala 5.9 poslední termín MS a vyskočilo mi datum porodu 11.6., ale jak říkám, budu muset spoléhat na utz, ale taky doufám, že tam to srdíčko už bude.
4. říj 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita tak to mas uplne jako ja :wink: jupiii :dizzy_face: Ja mela posledni ms 4.9., ovuli ale az 17DC, takze o tri dny jinak.
Vim, psala jsi to, ale ja to nepochopila :sunglasses: Tys proste vysadila ha, nedostala kramy a pak otehu? To jsi ale dostat mela, ne? Kdyz to bylo jeste s praskama. Nebo jsi snedla posledni, dostala ms a pak byl cyklus a to uz jsi to nedostala? To bys totiz byla mnohem dal, ne? Nebo jsem z toho jelen :astonished:
4. říj 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie já jsem někdy nepochopitelná, vím to :grinning: :grinning: :grinning:
No prostě mi po posledním prášku atk nedošla ms, ale těhu jsem ještě určo nebyla neb test jsem si někdy v září dělala a byl negativní. Takže to bylo prostě jen tou atk, která občas způsobila, že jsem v té pauze mezi prášky, ms vůbec nedostala aniž bych byla těhotná ( brala jsem prášky asi rok a půl a stalo se několikrát že ms nepřišla ). No takže poslední ms počítám 5.9 ikdyž byla jen teoreticky a ne prakticky.. :wink: První test jsem si dělala 30.9 a ta čárka byla strašně slaboučká, takže jsem otěhotněla až někdy v září, tipuju že 20.9. ale jistě to samozřejmě nevím ( jen dle toho že jsem si sexíky tečkovala do kalendáře :grinning: ) No a včera jsem našla na netu, že srdíčko začíná pracovat 23. den od oplodnění, což vychází na 13. 10. tak snad už bude...
4. říj 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita tak to je husty, ja taky otehotnela 20.9. :grinning: :grinning: :grinning: a 30.9. mela slabou carku :wink: Ja zkusim jit az o tyden pozdeji, jak ty, ale ty me budes informovat a kdyz by bylo srdicko videt, sla bych hned :dizzy_face:
4. říj 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amallie to víš že budu, jestli mě z toho čekání netrefí šlak :grinning:
4. říj 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita to ja jsem byla netrpeliva na testovani, ale ted jsem v klidu, to bYch cekala snad az do porodu :grinning: jinak jsem blba, v noci se mi zdalo, ze se mi narodil kluk a mel tmavy vlasy a ja jsem byla zklamana :pensive: Ale tak byl to jen sen
4. říj 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie já měla tušení, ale odolávala jsem, ale toho 30. už jsem nevydžela..V klidu nebudu nikdy to je pravda, ale to srdíčko je pro mě první bod a pak se možná trochu zklidním..no ikdyž to pak bude, aby už byl 10tt, pak NT+ testy, pak utz ve 20tt...no jo je to pravda pořád budu čekat :grinning:
4. říj 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita prave, samy cekani :grinning: ale to zvladneme, hlavne, aby byli deti zdrave :wink:
Ja vazne uvazuju o tom nechat se prekvapit, co se narodi :astonished: kdyz odolam v tom 20. tydnu, tak uz to vydrzim
Ty ro chces vedet?
4. říj 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie my jsme si to u prvního nenechali říct a bylo to krásné překvapení, takže u druhého taky počkáme až do porodnice. Ale mě bylo jedno jestli to bude kluk nebo holka a teď podruhé taky nevím,co bych chtěla víc.
4. říj 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amallie
@frami holky já jsem teda husa zvědavá a já bych to nevydržela :grinning: ( samo že pokud to mimi bude bojkotovat tak utřu nos ) u Adama jsem to vědět chtěla a budu chtít zas...možná se připravuju o překvápko a s tím spojený krásný zážitek, ale to nevydržím. Co bych chtěla více? Asi kluka, už jednoho mám, tak bych brala druhého, ale změna mě nijak nepříjemně nezaskočí, takže asi tak..
4. říj 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek o.k..dam na radu zkusenejsi.dekuju,ja se v tom zatim moc nevyznam :grinning:
4. říj 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucienka82 od toho to tu je :wink:
4. říj 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už jste informovali tatínky???
4. říj 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo tatínek už to ví, ale nějaká přehnaná radost se nekonala. On druhé dítě nechtěl, a i když to přímo neřekne, vím, že ustoupil kvůli mě, protože já chtěla strašně moc. Takže jeho odpověď na moje sdělení, že to vyšlo: "Mám radost, ale takovou jako ty asi ne". Ostatním to chceme říct až po tom 10 nebo 12tt.
4. říj 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita
@frami ja jsem to u prvni vedela, ale manzel se nechal prekvapit :wink: Tak si rikam, jestli to nezkusit, abych vedela, jaky to prekvapeni je :slight_smile: No uvidime, prvni jsem strasne chtela holcicku, to se mi splnilo, ted ji chci taky hodne, ale zase pokud to bude kluk, sice si to nedovedu predstavit, co bych si s nim pocala, ale urcite by se to poddalo :wink: Manzel nebyva doma, takze vse je na mne a preci jen panenkam rozumim, ale fotbalu a autum teda ne :grinning: Ale tak bych se naucila, ze jo.
4. říj 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já hrozně chtěla holku. Když mi na UTZ řekli, že je to kluk (ukázal to tedy tak, že jsem to poznala sama), tak jsem zkoušela přemluvit dr. jestli to není holka s náhradníma dílama :grinning: Ale teď jsem ráda za zdravého a šikovného kluka :wink: Ale druhá holčička by potěšila :grinning: Kartářka sice říkala, že holčička bude až třetí, ale kdo ví :sunglasses:
4. říj 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky mě test ukázal // dnes jsem .6.den po embryotransferu dvou embryí ve stadiu blastocysty,takže pokud všechno půjde dobře měla bych termín také v červnu :slight_smile:
4. říj 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marca22 držím palečky :wink: takže možná dvojčátka?
4. říj 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek Děkuju,doufáme v ně :slight_smile: ale vypadá to tak
4. říj 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marca22 supr, já je taky vždy chtěla. A když se narodil malý, tak jsem litovala, že nejsou dva, on byl i je tak hodný, že by se zvládali v pohodě :wink:
4. říj 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek To máš štěstí že máš hodné dítě :wink: ,já se bojím aby to nebylo naopak :confused: Hlavně mám strach abych je donosila v pořádku do termínu :confused:
4. říj 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marca22 vůbec nevím, čím jsem si to zasloužila :grinning: Ale ono mu nic jiného nezbývá. Do práce chodím od jeho pěti měsíců a ještě dodělávám školu :confounded: Takže se těším na mateřskou, že si konečně trochu odpočinu :grinning: Co se má stát to se stane. Bát se budeš pořát. Aby byli v pořádku, aby se narodili v termínu a byli v pořádku, aby nebyli nemocní ...... prostě pořád
4. říj 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek To se tedy rozhodně nenudíš,to tě obdivuju že to pěkně všechno zvládáš. A máš pravdu,strach bude asi celý život :confused:
4. říj 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marca22 no, na nudu fakt čas nemám :grinning: Ale ono možná lepší, než se v něčem furt patlat, takhle není čas :wink:
4. říj 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek :grinning: no to je fakt
4. říj 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek