• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@gaudi Přítel by chtěl holčičku a mě je to opravdu jedno. Nedokážu ani říct, jestli raději holku nebo kluka. Jelikož ale mám vymyšlený pokojík do fialova a po mladší sestře plno nasyslených věcí, tak mám pocit, že to bude natruc kluk :grinning:
20. říj 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svanhild Samozřejmě máš pravdu, ale teď 14 dní bude nekonečných. Budu stále přemýšlet nad tím, jestli tam to srdíčko bude, jestli se mimčo vyvíjí jak má, ale snad to bude OK. I když srdíčko bude jen další krok, já vím :sunglasses:
20. říj 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifka85 já vím, prožívala bych to taky tak. myslím, že jsme na tom všechny tady stejně. strašně se těšíme a zároveň strachujeme, jestli je všechno, jak má být...
20. říj 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, jak jste na tom s představou, že by to mohla být dvojčata? Po pravdě se toho trochu děsím, protože my je v rodině máme několikrát, tudíž nad tím stále přemýšlím :sweat_smile: Není na tom některá z vás podobně?
20. říj 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifka85 Ahojky....ja ano....u me to bylo hned prvni zhrozeni,ze bych mohla mit dvojcata,protoze je v rodine taky mame....ba dokonce i ja jsem jedno z dvojcat,ale moje mamka to druhy ve 2 mesicich samovolne potratila....a zustala jsem jen ja....ale zas mi znama rikala,ze dvojcata jsou vetsinou obkoleno....takze kdyz jsem si spocitala ,ze mamka mela mit,ja tudiz nic a pak by byla rada az na mych detech....takze tim se porad uklidnuju :slight_smile: no nevim jako prvorodicka bych se asi zblaznila rodit mimisky rovnou dva :grinning: :grinning: uz ted se desim toho jednoho :grinning:....
20. říj 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka89 nechci strašit, ale já bych se tím, že je to obkoleno moc neuklidňovala, protože kamarádka je z dvojčat (holky) a teď má dvojčata (kluky), a to ještě před tím o rok a půl starší holčičku. Docela maso, ale ona si dvojčátka strašně přála, takže, jak sama říká, že je má tam nahoře vymodlený. Jinak já poprvé taky čekala dvojčátka a řekli mi to hned na tom prvním ultrazvuku kolem toho 5. nebo 6. týdne, protože už tam byly 2 gestační váčky. Ale do toho 8. týdne se jedno ztratilo, takže mám doma jen jednoho rošťáka.
20. říj 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi já si vždycky myslela, že člověk má nějaké to svoje vysněné pohlaví, ale už poprvé mi to bylo jedno, i když podle vnitřního pocitu jsem byla přesvědčená, že to bude holka a všechny jsem tak zblbla, že když se mi narodil kluk, tak tomu ani nemohli uvěřit. No já byla taky dost překvapená. Teď je mi to taky úplně jedno a nějak se nedokážu rozhodnout, co chci víc. Ale tentokrát mi můj vnitřní pocit říká, že to bude kluk. I když v rodině (na obě strany) chtějí všichni holčičku, protože máme všichni kluky. Ale zase jsme všechny rodily teprve jednou, tak to nemusím rozetnout zrovna já.
20. říj 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka89 A to tady ani nezdůrazňuji, že jednou jsem byla u kartáře a ten, aniž by věděl, že v rodině se vyskytují dvojčata víc než jednou, mi dvojčata předpověděl. :grinning: takže příští návštěva doktora rozhodne..... Taky bych radši jako prvnorodička jednoho drobečka, i tak to bude náročné....
20. říj 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už má srdíčko.
20. říj 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@frami ifka85 jezis holky :astonished: to snad nee ?? no ja kdyz jsem byla na UTZ 5+2 tak tam byl gestacni vacek jen jeden,no budu se modlit aby se tam jeste neco nevyklubalo ...a kdyz jo,tak budu must byt statecna :slight_smile:..ajejej to mam zas nad necim premyslet :grinning:
20. říj 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila To je super, jen tak dál....
20. říj 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem si dneska volala na krev a sestra že HCG je mírně zvýšené :stuck_out_tongue_closed_eyes: což by byl docela průser, u Tomíka přesně ve stejný den bylo 4400 tak jsme se zeptala kolik teda bylo přesně a prý 7860 :grinning:

@cervena_vila gratuluju a jaký jsi ted tt :wink:
20. říj 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj holky
už vás nějakou dobu sleduju:o)
já jsem v úterý 6+1 a srdíčko bylo vidět už krásně, dvojčata se nekonají:o)
20. říj 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, chodím jsem na vás nasísat a mám slabší //, takže pokud zesilní tak budu mít termín kolem 28/6 2012 :slight_smile: Ve středu jdu k dr (byla jsem tam v týdnu na běžnou kontrolu a řekla jsem mu o duchovi tak mě chce vidět tak brzy) tak bych se k vám potom naplno přidala.
20. říj 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa jeee ahojky :slight_smile: zatim tedy nechci nic zakriknout,ale preju ti to moc,abys byla mezi nama :slight_smile:
20. říj 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka89 Děkuju za přivítání, jsem ráda že se ti to tak brzy povedlo. Čárka postupně silní, ale dnes mám teprve termín ms :slight_smile:
20. říj 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Dekuju,ja jsem taky byla prekvapena,ze to vyslo pomerne brzy :slight_smile: a ja jsem testovala snad tyden nebo 5 dni pred MS uz nevim presne ,protoze jsem se citila divne a zkratka jsem to nevydrzela a taky na me vykoukl duch a podivej uz jsem z toho skoro 7tt :slight_smile: tak ti preju hoooodne stesticka at carky silni a at mas brzy poradny dalnice :slight_smile:
20. říj 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka89 díky. Ve středu bych měla vědět na čem jsem. To budu 4+6 tak snad tam bude aspoň náznak, a prý pokud ne tak aspoň vezme krev. Takže doufám že tu příští týden budu jako na koni :slight_smile:
20. říj 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky,tak dneska jsem se rozloucila s CARem,kde jsem byla na ivf..miminko se ma cile k svetu a meri 1 cm :grinning: :grinning: :grinning: .z UTZ jsem dojata..26.10 jdu poprve do poradny ke sve gyndarce,uz se moc tesim :wink: i nadale budu doufat ze bude vse v poradku a miminko krasne poroste :dizzy_face:
20. říj 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@cervena_vila
@brendi gratulace k srdickum :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@mochenkaa vitej,urcite se k nam pridas :wink:
20. říj 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienka82 @cervena_vila @brendi všem gratuluju:slight_smile:, jen tak dál
@mochenkaa přeju, ať vše dobře dopadne:slight_smile:
20. říj 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienka82 děkuju, myslím že je to jasný, už mi vadí i parfémy :grinning:
20. říj 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...dnes jsem celý den ležela a nebo objímala záchodovou mísu, až nymí se mi trošku ulevilo...dva dny jsem nebyla schopná nic sníst....

teď mě tak napadá, když jsem byla na té ko, tak mi Dr. řekla, že je tam zatím jen gest. váček, ale plod ne....takže pokud to dobře chápu, tak se ukáže potom plod a poté až srdíčko?? protože jsem někde četla, že vlastně v té první fázi je vlastně srdíčko=plod....tak teď něvím...ani nevím, zda jsem to srouzumitelně napsala. :grinning:
20. říj 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svanhild dekuju moc :dizzy_face:
@mochenkaa to je skvele,me zatim zlobi akorad zaludek a to jen v odpolednich hodinach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@kleopatra35 nejprve by mel byt videt gestacni vacek,pak zloudkovy vacek a nakonec srdicko :dizzy_face: :wink:
20. říj 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka89 Ahoj,můžu se zeptat? Jak víš že čekáš holčičku,když jsi v 7tt?
20. říj 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienka82 tak na nespolupracující žaludek se teda netěším :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Takže se asi nejíst do zásoby, co? :grinning:
20. říj 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Ahoj :slight_smile: samozrejme to nemuzu vedet na 100%,ale mam znamou ktera se timhle zabyva....ma na to specialni knizky,dela x vypoctu a tak....a nechala jsem si to od ni spocitat....pocitala to stovky zenskym ,protoze pracuje na porodnici a nikdy se nestalo,ze by se spletla,takze na ni spoleham :slight_smile: je to na 95%.....i na netu jsem narazila na ruzny tabulky kde se to da vypocitat.....ale nevim,jestli tomu verit.....v ni mam takovou jistotu :slight_smile: a prekvapilo me ,ze vubec nezalezi na partnerovi.....vzdycky jsem myslela ze jo,ze zalezi na chromozomech x nebo y,ale k tomuhle vypoctu je nutny jen vedet mesic poceti a vek matky v tom mesici........zvlastni.....uvidim co se z toho vyklube.....
20. říj 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka89 No,já ti to samozřejmě přeju,taky bych to chtěla vědět :slight_smile: já jen vím,že muž sice produkuje spermi xx a xy ale jsou různá období a v ženě třeba ty mužské nepřežijou a můžou být rychlé jak chcou,někdy je to naopak.Záleží to na chemickém prostředí taky...takže ne ženě :slight_smile:
20. říj 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa ja si vzdy zasobim bruch dopoledne a do vecera mam co travit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: zatim jsem teda jeste ani jednou nezvracela ale neni k tomu daleko :confused: :wink:
20. říj 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienka82 snad ani nezačneš zvracet :wink:
20. říj 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek