• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@evelp Chudinka malej :frowning2:
24. zář 2012 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem chodící mrtvola, vždyť to přeci není normální, aby se mi dítě v noci budilo po 2 hodinách na jídlo a tím, že ho občas zkouším jenom pochovat, dát dudlík, otočit na bok ho jenom proberu a sebe okrádám o minuty spánku.... :cry: co mám dělat, aby to moje škvrně to kojení více zasytilo. Pije 5 minut a hotovo, když zkusím k druhému prsu(aby neměla náhodou málo papání v tom prvním), tak stejně nepije a spí. Už má 3 kg pod váhou co jsem měla před těhotenstvím. Hloupé je, že nemůžu žádnou zeleninu, krom mrkve, protože to Verču nadýmá a ještě pořád ji občas trápí bříška bol. Ovoce...krom banánu se mi ze všeho osype. Piju celej den vodu, popíjím kojící čaj, večer koktejl na podporu kojení a jím jen staré pečivo s máslem a na oběd normálně papám, ale už nevím co vařit, aby jsem do sebe dostala více živin a nebyla tak "mrtvá". Říká se, že něco jako "slabé" mléko neexistuje, ale já tomu přestávám věřit. :cry: :cry: :cry:
25. zář 2012 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lidi to je zvláštní a jak dlouho tenhle stav trvá? myslím ten její?
25. zář 2012 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lidi Já jsem taky jednou kojila v noci po dvou hodinách, bylo to šílený, ráno se mi chtělo vždy brečet, ale trvalo to jen pár dní a přešlo to. A taky se mi zdálo, že pije málo a jen chvíli a usne, ale taky se to pak změnilo. Prostě to jsou nějaký speciální fáze. Vydrž, bude líp!!! Hlavně to kojení nevzdávej a nabízej jí prso kdykoliv zapláče, to se srovná!
25. zář 2012 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evelp trvá to asi 4 dny. Vykoupeme, napapá se a usne - někdy s křikem to když kojím z jednoho prsa a někdy s menším pláčem, když ji nabídnu i to druhé. V obou případech, ale usne nejpozději v osm a vstává nejpozději v 22:30 a pak po dvou hod. až do rána a vlastně celej den.
Vždy je vidět jak se těší až se přisaje a když už pije tak to pití většinou celé propláče (přes den). Nejhorší je, že když je hrozně unavená tak prostě neumí usnout přes den vůbec. Pospává po 15-ti minutách přes den a to je vidět, že ji evidentně nestačí neb je pořád uplakaná. :cry:
Mudra jen řekla, že když přibírá tak ji mlíčko stačí a že miminka občas pláčou...sem měla chuť ji zarazit do země. :cry:
25. zář 2012 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lidi Nechci tě strašit, ale já jsem první dceru kojila v noci po dvou hodinách až do roka a tři čtvrtě. Prostě neuměla spát celou noc. Noční kojení se dá "zrušit" údajně už po šesti měsících, kdy získá dítě dost energie už z příkrmů. Protinázor ke kterému se víc přikláním je ten, že děti v noci pijí víc soustředěně a noční jídlo potřebují déle, aspoň do roka.
Jestli to takhle máš, vem si malou do postele, to se může kojit "kontinuálně", když to potřebuje a ty se vyspíš. Přes den spi, kdykoliv ona spí.
Já jsem to přežila a pořídila si další dítě, takže to nespaní není smrtelné :wink:
Nejsi v tom sama. Okolí a rodině vysvětli, že jsi unavená, v noci se nevyspíš, ať ti pomůžou. Pro nákupy pošli chlapa, žehličku vraž mamince, vysavač sestře...
Před kojením si udělej třeba caro, abys měla něco teplého sladkého k pití. Teplý nápoj víc prokrví a mělo by lépe téci. Ale některé děti prostě nejsou na ten tříhodinový režim.
Maya spí pořádně jen v kočárku, když jsme celý den doma, tak taky spí jen patnáctiminutovky.

Problémy s nadýmáním skončí ve chvíli, kdy se dítě vyprdí vlastním pohybem - mrskáním nožkama, plazením a tak. Podporuj ji v pasení koníčků, nechávej ji rozbalenou kopat nožkama. Ať posiluje. Pak se nebudeš muset omezovat v zelenině. A to osypávání taky jednou skončí, musí jen povyrůst.
25. zář 2012 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@cervena_vila
děkuji :wink:
pro malou udělám cokoliv, jen když déle jak dva dny trvá to její neustálé plakání před spaním, po probuzení, před jídlem i během něj, tak si příjdu jako nejhorší matka na světě. Každé miminko je jiné pořád si to opakuji, ale proč to moje musí pořád tolik plakat... ach jo, chtěla jsem mimi tak to mám se vším všudy. :unamused:
25. zář 2012 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,hlásím ve 3 měsících 7,225kg a 66 cm :slight_smile:
25. zář 2012 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@taknevim maceeeek :slight_smile:
25. zář 2012 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lidi Jejda chuděro :unamused: :unamused: ,já teda krmím taky "konečně"po dvou hodinách páč do nedávna to bylo co hodina :frowning2: a v noci od 4.hod.taky co 2 hodiny,ale mám ji v posteli,protože v postýlce mi pořádně nezabere.Usíná kolem 21.hod. a vydrží do těch 4.hod.,ale naprosto tě chápu,že alespoň 5.hod v kuse se vyspat....no a jestli tě uklidním tak plačtivé období máme už pár dní taky,doma bugr páč nic nestíhám a naprosté zoufalství mě přepadá,když ji neuklidním ani ve své náruči :frowning2: :frowning2: ..tak se holka drž ať to trvá co nejkratší dobu!!!!
26. zář 2012 v 16:08  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vak kdy půjdem na tu prochajdu?
26. zář 2012 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp A co děláš zítra po obědě??
26. zář 2012 ve 22:19  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak no na dnešek už jsem slíbila au-pair kamarádce :grinning: zítra tam mají asi zavříno, co? nebo příští týden, můžu kdykoli kromě úterka, to jdeme na očkovko :slight_smile:
ale víš, že tam skoro všechno dělají na česneku? :slight_smile: já už teda zkoušela skoro všechno, akorát ten česnek v plné polní ještě moc ne, ale malej to snad zvládne :slight_smile:
27. zář 2012 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp V pohodě já jen,že dnes nic nemám :slight_smile: ...zítra nejsem v Lbc tak to necháme na příští týden a v pondělí si písneme který den ju :wink: ??Já tam chodím docela často ne vždy si teda vyberu,ale malá je celkem v pohodě:slight_smile:..
27. zář 2012 v 10:22  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky proč mi to furt ukazuje,že čekám miminko v červnu 2012 chtěla jsem si to zrušit,ale nejde mi to :angry: :angry: ?????
28. zář 2012 ve 22:08  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak Věruško, ale já tam vidím, že už máš Natálku narozenou :wink:
28. zář 2012 ve 23:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@andysek111
@vak Jo jo, Natálka je narozená, ale miminko pořád ještě v červnu tam je, ale jak to vymazat, těžko říct. To jsem poradila,co :grinning:
29. zář 2012 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terezka312 @andysek111 To jo Andrejko to mi tam šlo,ale tady na foru se mi objevuje,že mám 3 děti a že čekám miminko v červnu 2012 a to nevím jak vymazat,nikdo to tam nemáte jen já :frowning2: :frowning2: tak jsem myslela,že jste si to nějak vymazaly teda ten kdo to tam měl...
29. zář 2012 v 10:27  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak já jsem to tam mazala
29. zář 2012 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak Já jsem v nastavení v těhotenství a rodina změnila stav na nechci říct...
29. zář 2012 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@evelp
@dahane Smazat mi to právě nešlo tak zkusím změnit stav :wink: děkuju mě to tam rozčilovalo já už čtvrtý mimčo nechci :wink:
29. zář 2012 v 18:25  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vak To nevypadá na čtvrtý mimčo, ale na dost slušný přenášení :slight_smile:
29. zář 2012 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@vak nechceš? :grinning:
jinak ti povim, že začínám být taky otrok svého dítěte....musim zaúkolovat okolí....v úterý jsem se objednala na kosmetiku a bude hlídat kamarádka, tak jsem zvědavá :grinning:
29. zář 2012 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka312
@evelp No to jo vlastně na přenášení :grinning: :grinning: :grinning: ....Tak jsem si tam dala nechci říct a je to tam pořád :frowning2: ..takže budu jak slonice holky nosit Naty dva roky nebo jak dlouho je nosí :slight_smile: ...
Evi tak to mi písni jak jsi dopadla,ale ta hoďka si myslím dá zvládnout teda alespoň u nás dvě už jsou moc :frowning2: ....
29. zář 2012 ve 21:07  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vak Joooo tak už se mi to povedlo díky Terezko já to předtím neuložila :slight_smile: :slight_smile: ...nebude ze mne slonice!!!!!!!!!!!!
29. zář 2012 ve 21:09  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vak :grinning: gratuluju, zvládla jsi ovládání koníka na jedničku
29. zář 2012 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evelp Já si třeba vůbec nedokážu představit, že udělám bez Maru krok! Někomu dát na chvíli povozit to jo, ale nechat jí hlídat a jet pryč, to bych umřela. Jsem fakt závislák!!! :frowning2: Proto ani neodstříkávám, nechci být od ní pryč..
29. zář 2012 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@dahane no to já právě taky, tak jsem si říkala, že musím začít, k téhle kamarádce chodíme skoro denně, já jí malou taky hlídám, tak je na ní zvyklej, tak to snad zvládne...
30. zář 2012 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak to je mazec Naty dnes válela sudy a při pasení koníčků dává kolínka pod sebe jako by chtěla lézt :slight_smile: ,kam tak pospíchá??????
30. zář 2012 ve 22:26  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vak Nám se zas dítě dneska otočilo ze zad na bok a než jsem došla pro foťák, bylo na břiše :confused: Jinak při pasení se taky snaží lézt, doktorka na to nic neřekla :wink:
1. říj 2012 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek