• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@terezka312 Kde jsou všici??Nějak tu konverzace vázne co :frowning2: :frowning2: ...
1. říj 2012 v 11:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak To teda :frowning2: Asi jsou vytížený :slight_smile:
1. říj 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak taky mam někdy pocit, že si tu píšu sama se sebou :grinning:
1. říj 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312
@evelp Njn začaly nás dětičky pěkně zaměstnávat :slight_smile: ,já tu mojí uložila před 20minutama až už je zase vzhůru :angry: :angry: ...
1. říj 2012 ve 13:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Neboj, my tě s Věrkou čtem :grinning:
1. říj 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vak já dnes stále v náručí, nějak nechce usnout jen tak..
1. říj 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha, včera přijeli na návštěvu příbuzní a Maya dostala bodyčko vel. 62 :grinning:
1. říj 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vak
@terezka312 holky, vy se máte.. my vůbec nic, jen občas se přetočí na bok a zase zpět na záda. Pasení nesnášíme :confounded:
1. říj 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Nezoufej, mně se taky normálně přetáčí jen na bok a zpátky, dneska to byla dost náhoda s tím otočením na bříško :slight_smile: a pasení začíná mít rád až teď, co už víc udrží hlavu a chápe, jak má mít při pasení ruce :wink: To přijde, nespěchej na ni
1. říj 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Si ho schovej pro další dítě :grinning:
1. říj 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila a jak jí sedí? :-d :grinning:

@terezka312 Jsem zvědavá kdy začne.. já ani nechci, chci mít miminko, ale na druhou stranu.. :wink:

@vak U nás to taky začíná být víc časově náročné.. malé už se jen tak v postýlce ležet nechce.. má na řetízku hračky, tak do nich chvíli bouchá, ale pak začne volat.. není to ani brek, spíš opravdu řev, že mě volá :slight_smile:
Přes den máme tak dva hodinové spánky, jinak taky jen dvacetiminutovky.. ale v noci spí od 7 do cca 3 a pak vstává kolem 7, tak jsem spokojená :slight_smile:
1. říj 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jí ho ani nezkoušela, neoblékla by v pase :grinning:
Obratem jsem ho dala své dvoutýdenní sestřence.
Maya je takový červík, leží a je spokojená. Obrátím ji na bříško, pase a je spokojená. Nemá sama potřebu se přetáčet.
1. říj 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak právě se otočil na břicho znova :confused: Jen z pod sebe nedokázal tentokrát vytáhnout tu spodní ruku
1. říj 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezka312 téda, vy jedete! :slight_smile:
1. říj 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila My máme doma taky červíka, jen to bříško nás až tolik nebaví :slight_smile:
1. říj 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane no, nevim, jestli to neni brzo :frowning2:
1. říj 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 neboj, prostě je rychlejší! :slight_smile:
1. říj 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruška roste jako z vody.
Jeden den pláče potom se zase směje, je opravdu jak májové počasí. :wink:
Byla u nás paní skrz dodavatele plynu a když jsem ji řekla, že malé je 3,5 měsíce tak se divila i ušima a říkala, že vypadá tak na půl roku. (no váhově a cm-trově by odpovídala).
1. říj 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky, na www.princeznicky.cz je akce na slevu 70% na zimní kolekci. Kdo má zájem může si napsat o kód na info@princeznicky.cz
1. říj 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane ahoj,mi se netočíme ještě vubec,neměj nervy... :wink:
1. říj 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Ty jo, ta krásně ukázkově pase, je fakt šikovná!!!
2. říj 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my byli dneska u doktorky, tak jsem jí s obavama řekla, že se mrňous přetáčí na břicho a bála se, jak nás požene na rehabilitaci nebo někam a ona byla nadšená, že je šikovnej a že brzo poleze a bude mít zdravá záda. No nevim, jestli její nadšení z brzkého lezení sdílím :grinning:
Jinak teda přetáčí se, to jo (i když ukázkově až na břicho mu to jde vyjímečně, jinak se zasekává na půli cesty), ale vůbec si nestrká věci do pusy a ani je nedrží oběma rukama, v jedné ruce něco drží, jen když mu to tam dám, nebo se toho sám dotkne, tak to chytí. Jak je to u vás?
2. říj 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Malé se na bříšku moc nelíbí jenom když si potřebuje prdnout tak to déle vydrží. Přetáčí se tak max. z boku na bříško, ale sama úplně na bok nepůjde ani omylem. Na všechno došáhne z lehu na zádech nebo babička přinese, takže nemá ani motivaci, ale na to, že se jí nelíbí na břichu tak se na něj z boku vždy "vyškrábe" místo toho aby sebou praskla na záda.
Je to taková naše knedlička.
2. říj 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi Maye říká babička taky "ty náš knedlíčku"
2. říj 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 věci drží rukama nebo i přendá z ruky do ruky, nebo jednou rukou drží a druhou zkoumá, ale musí to být opravdu lákavý předmět, jinak to zahodí.
2. říj 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Hm, tak tohle vůbec nedělá, ruce má neustále narvaný v puse a to už musí být, když něco drží, ale většinou to prostě jen drží, bez zájmu
2. říj 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 Taky nic moc držení hraček,když je má nad hrazdičkou tak do nich bouchá občas něco chytne maximálně si drží tu látkovou šustící knížku,dnes jsem ji vnucovala takový ten špendlík chrastící tak se ji povedlo dát ho do pusinky,ale pak ho zahodila :unamused: .....jinak jsme se dnes sešly s @evelp aseznámily ty naše drobečky :wink: ...přidávám fotečky :slight_smile: ,kočárek je Natálky,aby jste se nedivily,že tam má růžové hračky :grinning: :grinning: ...
2. říj 2012 v 17:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Tak to jsem ráda, že v tom nejsme sami :grinning: Jinak to vypadá, že Natálku Ben dost zajímá :dizzy_face:
2. říj 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@terezka312 :slight_smile: jsme na tom stejně, ruce pořád v puse a čím dál častěji jen 3 prstíčky nebo paleček...bojím se, aby se ho nenaučila dumlat (odnaučit dudlík ještě jde, ale co s palečkem...to bych asi zešílela). Hraček si všímá když jsou nad ní ale sama je do ruky nevezme a když dostane ten špendlík (chrastítko) tak ho narve do pusy a to tak daleko, že se začne dávit. :wink:
2. říj 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi
@terezka312
Jo a s těma rukama v puse Naty tam taky pořád šmejdí buď dva a nebo rovnou celou pěstičku je celá oslintaná a tahá jak šílená.Když si vezme můj prst tak to je tah nedivím se,že vysaje z prsa víc než já odsávačkou :grinning: :grinning:
2. říj 2012 ve 21:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek