• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@vak ten byl minulý týden
5. říj 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, máme za sebou vítání občánků, bylo to takové legrační. Šla jsem tam jen kvůli těm dárečkům, my moc nejsme na tyhle oficiality. A dostali jsme deku a medvídka, tak jsem holky podělila - Lee medvídka, Maye deku :dizzy_face:
Maya pracuje na otočení, ale ještě to sama nedotáhla.
@vak Jak vypadají hleny ve stolici? Malé hleny, nebo fakt nudle? Maya jednou vykakala "nudli jak námořnický lano", to byla chudinka po třech dnech, dalo jí to hroznou práci vytlačit. Já jsem na to trochu vyšinutá, nechci nic prošvihnout, tak mě občasná přítomnost hlenů zneklidňuje, ale nikdo mi neřekne, co je normální a co ne.
6. říj 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Nemá je pokaždé,ale jsou to takové čiré nelze je přehlédnout,ale nepřijde mi,že by ji to nějak vadilo při tlačení.Uvidím zítra co mi doktorka řekne.Mám v plánu pokud se jí objeví zítra ve stolici vzít plenku s sebou..
Nás na vítání ještě nepozvali a to už nám budou 4.měsíce :frowning2: ...
Jo a už třetí noc se probouzíme po dvou hodinách i v noci :angry: :angry: :angry: ...
7. říj 2012 v 08:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maya méla rýmu a od té doby se budí čtyřikrát za noc. Už se to nevrátilo do té pohodičky 1-2x
7. říj 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Naše doktorka se nad hlenama nijak zvlášň nepozastavuje :unamused: Tak nevim. Ale i co jsem hledala na netu, má to dost miminek a dost často se to nijak neřeší a samo to časem přejde. Kdo ví...
7. říj 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na naše opička už váží 7,5 kg (to má z toho že v noci nespí a jenom "žere" :wink: :grinning:
Kdyby aspoň chtěla kojit v leže, abych se tak nenadřela, ale to si jenom cucne a řve, když ji totiž kojím v náručí tak ji to lépe teče (asi gravitace...) takže jsem po každém kojení víc a víc nadřená (a to nemluvě o tom nočním).
Doufám, že nedostaneme za týden na kontrole nadané, že přibíráme moc. Za měsíc celé kilo nahoře a co bude za těch 10 dnů než půjdeme na kontrolu to nechci raději vidět.
7. říj 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Mně kojení v leže nějak nezaujalo, jenom v porodnici jsem to tak praktikovala, ale teď, když už je prcek větší, mi to nějak nepřijde pohodlné, radši v sedě, pohodlně se opřít a vypodložit si ruku a jsem spokojená já i on :slight_smile: Jinak váha teda dobrá, kam se na vás hrabem, u nás teprv ručička ukazuje 6 kg.
7. říj 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak no, ta moje kamarádka, co měla mít teď 5.10. tak je nemocná a odložili jim to na 19.10., tak asi těch dětí mají mraky, jim je 6 měsíců, tak to berou asi postupně...taky na vás přijde řada :slight_smile:

jinak co se stoličky týče- málo kdy má klasickou vaječinu, má ji spíš do zeleno žluta, a nebo hnědou, ale takovou řidší kašičku, žádné cucky jako dřív...
a taky se mi od očkování začal budit zase v noci, vždy tak od 9 do 2-3, před tím to vydržel až do rána, ale zkusila jsem mu dát zamražené mlíčko a pak ještě dokrmit a spal až do půl 7, tak nevím, jestli je slabý mlíko nebo se prostě málo nají...
7. říj 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pozor!!! Zkontrolujte si šarži v očkováku!!!! Já tam samozřejmě nemám nálepku a číslo té šarže, tak zítra volám k doktorce... :frowning2: http://www.sukl.cz/sdeleni-sukl-ze-dne-6-10-2012
7. říj 2012 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 ahoj,volala sem doktorce a je to prý nějaká blbost
8. říj 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 holky, my tu šarži máme :frowning2: co se může dít? doktorka je zrovna dneska na nějakym kongresu, tak nevím
8. říj 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp teda to sem zvědavá,co ti poví,mě řekla,že se každá vakcína kontroluje a žádná špatná se do oběhu nedostane,ale já číslo taky nemám jak psala :confounded: andrýsek111
8. říj 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim
@evelp
Tak já tam dnes volala a mám jinou šarži. Jinak přidávám další odkaz... Tak snad budete chytřejší. Je pravda, že když jsem volala doktorce, taky o tom ještě nevěděla.. Musela jsem jí poslat odkaz na sránky :sweat_smile:. Ale blbost to rozhodně není!!!!! Jinak podle tn.cz si nemyslím, že by to něco mohlo způsobit, ale raději se informuj u lékaře.
8. říj 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andysek111 Blbost to fakt není dnes jsem na očkování byla a doktorka o tom věděa!!!!!!!!!!!!!!
8. říj 2012 v 16:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vak Ahojík, už je malinká naočkovaná? :slight_smile:
8. říj 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 Jo jo a hned jsem se ji na to ptala měla tam zprávu a říkala,že tuhle šarži ona ani neměla,ale chápu vás všechny já bych byla nepříčetná pokud by nám to naočkovala :angry: :angry: ...
Jen jsem se zapomněla zeptat na ty naušničky ty už se můžou píchat po prvním očkování??
8. říj 2012 v 18:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak mi sme píchali co nejdřív,dr.si to sice nepřála,ale na ušním nám řekli,že sme udělali jen dobře,že pak až je mimi větší,tal si to chytá a tahá a dlouho se to hojí....
8. říj 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Tak my v tom nočním buzení pokračujeme vydržím týden a doktorka říkala,že mám na začátku 5měsíce zkusit nějaký příkrm dala mi brožurku tak se podívám a možná nějakou kašičku začnu dávat...
Jinak jsem koukala a s Nikčou jsem na vítání byla taky až na 5.měsíci tak snad na nás nezapomenou :wink: ..
Jak ti dopadla ta vakcína mluvila jsi s doktorkou ???
8. říj 2012 v 18:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@taknevim A to jsi byla po očkování ??
8. říj 2012 v 18:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak Nám doktorka taky doporučila po prvním očkování a na ušním to taky dříve neudělá.. Musí to mít za sebou, plus 3 měsíce života. Tak jsme to splnili a nebyl problém... Takže už se na vás těším, až uvidím vaše naušničky :wink:. Jina Věruško, mně se malá taky budí týden... Normálně mi spala od 21.00 min. do 7.00. A teď?? Hrůza... Dnes byla vzhůru ve 2, 5, 8. Vůbec nevím, co se děje. Takhle jí neznám!!! A když jí krmím z láhve, tak s tou savičkou sama šoupe v pusince ze strany na stranu.. Tak nevím, jestli jí už opravdu nerostou zoubky... Přemýšlela jsem nad tím, že už se asi vyfláknu na kojení. Když jí dám Nutrilon, tak je jak vyměněná. Prostě spokojené dítě.. A za cenu toho, abych ušetřila, mi to za to nestojí :angry: Asi počkám do 4 měsíců a už to začnu odbourávat.. A co je nejhorší? Že když se ráno, třeba ve 2 vzbudí, tak chce mít pořád cicek v puse, i když nepije. Takže dnes to dopadlo tak, že od 2hod spinkala v naší posteli a v puse měla místo dudlíku krmítko :angry:
8. říj 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek111 No ty vado já to tak praktikuju už dva dny,manžel už spí v obyváku,aby ji nebouchnul ze spaní nemám vůbec sílu ji ukládat zpátky do postýlky :frowning2: :frowning2:.. to mi řekni co se děje tak zlatá byla :unamused: ..a co reakce po očkování měly jste nějakou??
8. říj 2012 v 19:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak nemluvila, protože má na záznamníku, že je na nějaké konferenci, zavolám jí zítra a jsem zvědavá, co mi řekne...já si prostě umim vyžrat všechny sr....:frowning2: s prominutím
8. říj 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Evi já tě chápu,ale snad vše dobře dopadne.....to je fakt k posr..... jak se to může stát kor u malých dětí...držím pěstičky a myslím na vás!!!!!
8. říj 2012 ve 20:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak a zrovna jsem dneska zapomněla dát baterky na nabíječku, takže dnešní noc bez monitoru dechu a nějak mám černé svědomí a nechala jsem ho radši u sebe na sedačce, dokud nepůjdu do postele a stejně si ho nechám u sebe. snad se z toho vyspím...
8. říj 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Udělala bych to stejně tak se drž a dej vědět co vám doktorka řekla,klidnou dobrou noc!!
8. říj 2012 ve 21:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Reakce žádná, jen byla červená jak rajče, jak plakala. No a tatínek jí vzal a řekl před paní doktorkou: "Pojď Natálko, už sem nikdy nepříjdeme." :grinning:DDDD A paní doktorka mu odpověděla: "Vy chodit nemusíte, ale Natálka ano." Zase ostuda :sweat_smile:
8. říj 2012 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andysek111 Tak to jsi mne pobavila koukám,že máš taky vtipného manžela :grinning: :grinning: ...ten můj tam byl včera taky se mnou páč mě pak pozval na oběd,takže ji držel a bylo krásný se na něho dívat,když ji dával na váhu pak na měření a když ji měla sestřička píchnout snažil se Naty vysvětlit,že to nebude bolet :frowning2:...jak jsou ty chlapi najednou jiný,když mají ty prďolky v náruči že :slight_smile: :slight_smile: ....jinak řev byl taky,ale jen chvíli jak jsem si ji vzala já byla v klidu :slight_smile: ...
Dnešní noc byla o něco lepší vzbudila se až ve 3.hod.a krmila jsem ji naposledy ve 21.30.hod.,každopádně asi začnu od příštího týdne na noc s kašičkama není to žádný obr tak si nemyslím,že by ji to ublížilo :grinning: :grinning: ...
9. říj 2012 v 09:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, s jídlem to máme obdobně. Sbohem pohodové noci :frowning2:, nemám sílu přenášet ho do postýlky. Naštěstí máme velkou postel a vejdeme všichni čtyři. Brouk se už týden budí na jídlo každé dvě max. tři hodiny a přes den to není o nic lepší. Doufala jsem, že vydrží bez příkrmů déle. Ve čtvrtek mu budou čtyři měsíce, tak volám MUDru a zkonzultuju, ale podle mě už klidně něco může :grinning: Velikostně je jak půlročák, mám tendence dát mu dětské křupky, jak stále strká něco do pusiny. Prďolka má sklony k ekzemům, tak uvažuju o první kaší této http://www.goldim.cz/cs/e-shop/145-kozi-kase-ryzova?stheme=&parent=28 Cena je sice děsná, ale kozí mlíko dávali už ve starověkém Egyptě, když nebylo mateřské :slight_smile: a výskyt alergií je minimální. Hladovcům zdar!

@andysek111 Díky za info o očkování. Prďolku první teprve čeká, chtěla jsem ho odložit co nejdéle.

Ad kakání, klasickou vaječinu neměl malý ani nepamatuju. Někdy to došlo kdykoliv a až k brčálové nebo dokonce i hnědé, která naštěstí ustoupila. Na normalizaci stolice teď máme Clinfant Newborn. Jsou to živé bakterie a začíná se obsah plenky vaječině blížit. Stejně mám dojem, že to bude spíš hladovou stolicí, protože výtěry jsou v pohodě. Ale tyto bakterie hodně posilují imunitu, tak nelituju.
9. říj 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky mam holcicku narozenu v cervnu. Nakoukla jsem k vam a vidim, ze mame uplne stejne problemy. Meli jsme uzasne spave miminko, vydrzela az 11h v noci bez jidla a taky uz tyden se v noci budi. Nekdy i 5-6x, nekdy jenom jednou. Taky premyslim nad prikrmem - kasickou na noc. U nas ani tak nejde o muj spanek jak o to, ze kdyz se mi takhle v noci budi, tak je pak cely den otravena a ubrecena...
Jinak k doktorce pujdeme ve ctvrtek, tak si dam taky pozor na vakcinu, my dostaneme uz druhu davku. Jo a nausnicky uz taky mame od patku :slight_smile:
9. říj 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Už i my máme od pátku naušničky :slight_smile:

@foxik00 Chtěla jsem se zeptat, jestli vám taky trošičku rudne ta kůžička kolem nastřelení?.?. Já si myslím, že je to normální, že prostě došlo k nějakému zásahu, tak proto je kůžička rudější... Ale moje mamča by byla nejraději, kdybych jí vzala a jela s ní hned na ušní :angry:
9. říj 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek