• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@tyrisa tedko jsem koukala na tebe a ty tam mas taky nejakou tabulku vid ?? :grinning: a to vam vazne takhle vsechno souhlasi jo ? :slight_smile:.... takze podle toho chlapecek ? no ja nevim...ja k tomu samozrejme 100% duveru nemam,ale tak porad si rikam ze ona se nikdy vazne nikdy nespletla....a nevim jestli to mam vsugerovany,ale mam vnitrni pocit ,ze to bude holcicka...uz jsem z toho asi cela zblbla :grinning: ale podle ty tvy tabulky mi taky vychazi holka :slight_smile:
20. říj 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se taky pridat? Termin me pripada taky na cerven:slight_smile: Zatim jsem po dvojnasobnem pozitivnim testu, UTZ, kde byl zatim jen gestacni vacek ( ci jak ) a jsem v 6plus5...Jinak spatne mi bylo zatim jen 2x, ale nikdy jsem nezvracela...Mela jsem atb (lehky penicilinovy), lehci chripajzna uz pryc...Zacina mi to dochazet, dneska jsem se nacpavala jak diva a koukam na animacka a sislam na psa, tak se mi dneska asi poprve nejak hnuly hormony...Jinak preji vsem nastavajicim maminam hodne stesti...At mimca rostou :slight_smile:
20. říj 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tynka89 Mám no :slight_smile: Jo,všechno tam souhlasí,až jsem se lekla.Další mi vychází kluk.A mamce to řekla i kartářka,tak nevím.Já bych raději zase holku,ale je to fuk,jak se říká,hlavě,ať je to zdravé......To je fajn,že moje tabulka je taková přesná :grinning:
20. říj 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1111 ahoj....to s těma hormonama znám,furt žeru a dneska jsem bečela u jedné takové písničky,ani ne smutné :sweat_smile:
20. říj 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa ...jeeee takze mam dalsi takovou malou jistotu,ze by to opravdu mohla byt holcicka ....hmmm to se mi libi :slight_smile: ale jak rikas,at je to co je to,hlavne ze je to zdrave....bude to tak i tak nase stesticko :slight_smile:
20. říj 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyrisa Ahoj, pardon, ze se vmnesuju do debaty, ale jakou tabulku? Podle ktere se pozna pohlavi? Prosim, nemohla bych te o ni pozadat? Nejake jsem si uz tady zkousela, vzdycky kluk, ale treba mas nejakou novou :slight_smile: Dnad se nezlobis, ze jsem se vmichla :slight_smile:
20. říj 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa A jinak asi pocitej s klouckem teda :grinning: :grinning:
20. říj 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa manza prisel domu a ja se mu s vrnenim vmichla na klin a on hele, ty mas tu naladu, vid :grinning: a uz mi volal ted z obchodu, jestli chci neco na zub, ze jsem toho dneska snedla malo :grinning: a taky dneska prejeli psa v case tulipanu hlavni predstavitelce, no to byl des...musela jsem se jit pomazlit s tim nasim, snad to na chvili prestane, nebo me klepne pepka
20. říj 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka89 Dokud se to nenarodí,nemáš nikdy stopro jistotu :grinning: No nene,ja s ničím nepočítám :dizzy_face:
@kacenka1111 Mám ji ve fotoblogu jak mám kočárky,tak jukni :slight_smile: Hormony no.Jsem se dívala na Hitmana a taky sem u něho bečela,takový krásný chlap tam hraje......a chudáček ho tam chtěj zabít béééééééé :frowning2:
20. říj 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka89
@tyrisa tak mě podle tabulky vychází kluk, tak nějak s tím počítám. Ale poprvé jsem měla mít holku, ale kouká tady na mě už dvouletý kluk. Musím ale říct, že mě poprvé selhaly všechny výpočty a všechny tabulky, všude to byla jasná holka. :grinning:
20. říj 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tak mě ty hormoný totálně ničej, nepamatuju si, že bych byla takhle jetá,když jsem čekala Samulku :slight_smile: Kdybych to měla brát podle minulého těhu, tak by to mohla ted být holčička.. Nevolnosti jsem měla, ale jen týden dva.. vypadala jsem strašně.. hrozný vlasy i pleť a byla jsem hrozně bledá.... Ted si nemohu stěžovat..vypadám dobře :grinning:
Blbě mi teda je solidně.. dneska jsem málem objímala mísu.. ale naštěstí nebylo co.. :confused: tak jsem ráda, mam pocit, že kdyby to začlo, tak to jentak neskončí :D
20. říj 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co říkáte na tuhle tabulku :wink: http://jasanek.webpark.cz/plzak.html i když všechny ty tabulky řeší věk a přece záleží na ovu a jaká spermie bude první ne :grinning:
20. říj 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@frami A víš,že to musíš počítat podle dnu početí......Já jsem ročník 84 ale prosinec,takže kdybych počala ted v listopadu,pořád ještě mi je 26 a přítel je srpen,takže jemu už se počítá o rok více.....
20. říj 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka89 Jů no tak to bych taky chtěla vědět :slight_smile:) máme stejný TP :D Odkud z ústecka jsi??? KDe máš v plánu rodit?????
20. říj 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Ahojky, můžu se zeptat, kde jsi tu tabulku našla??já ji z toho fotoblougu nevyčtu, je to mrňavounký :grinning: nemaš to v lepší kvalitě?? :wink:
20. říj 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 Tak podle Plzáka mi vychází holka zase :slight_smile:
20. říj 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa mě vyšli oba kluci správně a ted mě to taky ukazuje holku :confused: ale to podle krve měl být Tomík holka a ted by to vycházelo na kluka :wink:
20. říj 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa Mě podle všech tabulek vychází kluk :D
@marketa137 Noooo,ale zase malá mi tam vyšla a i miminko předtím co jsem čekala s přítelem předtím....zajímavý :slight_smile:
A když počítám Samulku, tak měl bejt asi holčička :D
20. říj 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 A děláte to podle tý krve správně? CHápeš,že kdyby si otěhotněla týden před narozkama,pořád si počítáš o rok méně i když při narození jsi už starší ?
20. říj 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullek Ahojky...my jsme s mamkou byly vzdycky takovy stehovavy vlastovky,takze v usti jsme bydleli snad vsude :grinning: v krasnaku,na skalce,na masarycce....ale tedka uz x let jsme v Tisí....no vlastne ja uz bydlim s pritelem v decine,ale k tomu usti mam porad tak nejak bliz...mam tu doktory,ktery nechci menit ani za nic ....a jinak urcite rodit chci v ustecky nemocnici....uz jen kvuli tomu,ze mam na porodnim dlouholetou znamou :slight_smile: a odkud ty jsi presne ?? ja te mozna jen podle videni znam :slight_smile:
20. říj 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa jak to mam teda pocitat kdyz jsem rok 89 2 prosince a muj pritel je 8 brezna 88 ?? jsm se do toho nejak zamotala :confused:
20. říj 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka89 No já jsem se narodila na Terase, pak jsem bydlela na taky Skalce :D pak Chlumec, všebo a ted jsem zpátky v chlumci :grinning:
20. říj 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze si taky ocmuchala skoro cely usti :grinning: :grinning: v chlumci par lidi znam no....:slight_smile:
20. říj 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka89 V době početí je tobě ještě 21 a přítel už 23 Vychází vám holčička
20. říj 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa jee takze holcicka :slight_smile: no uvidime ....podle UTZ to jde rozpoznat okolo 3 mesice ?? nebo kdy ?
20. říj 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Tyrisa prosímtě a jak to mám počítat, když přítel je nar 15.září bylo mu 22, ale den početí mi vychází na 15.tyho a já 26.listopad ted mi je 24
Jsem z toho taky pomatená :D
20. říj 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka89 Jak kdy,někdy se to pozná až u porodu,páč na UZ to mimi neukáže :slight_smile:
20. říj 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek