Mimi, červen 2012

Ahoj, tak konečně se zadařilo a test ukázal // 😃 Kdopak je na tom podobně a přidá se??
tynka89
20. říj 2011
@tyrisa tedko jsem koukala na tebe a ty tam mas taky nejakou tabulku vid ?? 😃 a to vam vazne takhle vsechno souhlasi jo ? 🙂.... takze podle toho chlapecek ? no ja nevim...ja k tomu samozrejme 100% duveru nemam,ale tak porad si rikam ze ona se nikdy vazne nikdy nespletla....a nevim jestli to mam vsugerovany,ale mam vnitrni pocit ,ze to bude holcicka...uz jsem z toho asi cela zblbla 😃 ale podle ty tvy tabulky mi taky vychazi holka 🙂
kacenka1111
20. říj 2011
Ahoj holky, muzu se taky pridat? Termin me pripada taky na cerven🙂 Zatim jsem po dvojnasobnem pozitivnim testu, UTZ, kde byl zatim jen gestacni vacek ( ci jak ) a jsem v 6plus5...Jinak spatne mi bylo zatim jen 2x, ale nikdy jsem nezvracela...Mela jsem atb (lehky penicilinovy), lehci chripajzna uz pryc...Zacina mi to dochazet, dneska jsem se nacpavala jak diva a koukam na animacka a sislam na psa, tak se mi dneska asi poprve nejak hnuly hormony...Jinak preji vsem nastavajicim maminam hodne stesti...At mimca rostou 🙂
tyrisa
20. říj 2011
@tynka89 Mám no 🙂 Jo,všechno tam souhlasí,až jsem se lekla.Další mi vychází kluk.A mamce to řekla i kartářka,tak nevím.Já bych raději zase holku,ale je to fuk,jak se říká,hlavě,ať je to zdravé......To je fajn,že moje tabulka je taková přesná 😃
tyrisa
20. říj 2011
@kacenka1111 ahoj....to s těma hormonama znám,furt žeru a dneska jsem bečela u jedné takové písničky,ani ne smutné :-N
tynka89
20. říj 2011
@tyrisa ...jeeee takze mam dalsi takovou malou jistotu,ze by to opravdu mohla byt holcicka ....hmmm to se mi libi 🙂 ale jak rikas,at je to co je to,hlavne ze je to zdrave....bude to tak i tak nase stesticko 🙂
kacenka1111
20. říj 2011
@tyrisa Ahoj, pardon, ze se vmnesuju do debaty, ale jakou tabulku? Podle ktere se pozna pohlavi? Prosim, nemohla bych te o ni pozadat? Nejake jsem si uz tady zkousela, vzdycky kluk, ale treba mas nejakou novou 🙂 Dnad se nezlobis, ze jsem se vmichla 🙂
tynka89
20. říj 2011
@tyrisa A jinak asi pocitej s klouckem teda 😃 😃
kacenka1111
20. říj 2011
@tyrisa manza prisel domu a ja se mu s vrnenim vmichla na klin a on hele, ty mas tu naladu, vid 😃 a uz mi volal ted z obchodu, jestli chci neco na zub, ze jsem toho dneska snedla malo 😃 a taky dneska prejeli psa v case tulipanu hlavni predstavitelce, no to byl des...musela jsem se jit pomazlit s tim nasim, snad to na chvili prestane, nebo me klepne pepka
tyrisa
20. říj 2011
@tynka89 Dokud se to nenarodí,nemáš nikdy stopro jistotu 😃 No nene,ja s ničím nepočítám x-)
@kacenka1111 Mám ji ve fotoblogu jak mám kočárky,tak jukni 🙂 Hormony no.Jsem se dívala na Hitmana a taky sem u něho bečela,takový krásný chlap tam hraje......a chudáček ho tam chtěj zabít béééééééé 😞
frami
20. říj 2011
@tynka89
@tyrisa tak mě podle tabulky vychází kluk, tak nějak s tím počítám. Ale poprvé jsem měla mít holku, ale kouká tady na mě už dvouletý kluk. Musím ale říct, že mě poprvé selhaly všechny výpočty a všechny tabulky, všude to byla jasná holka. 😃
petullek
20. říj 2011
Ahojky holky 🙂 Tak mě ty hormoný totálně ničej, nepamatuju si, že bych byla takhle jetá,když jsem čekala Samulku 🙂 Kdybych to měla brát podle minulého těhu, tak by to mohla ted být holčička.. Nevolnosti jsem měla, ale jen týden dva.. vypadala jsem strašně.. hrozný vlasy i pleť a byla jsem hrozně bledá.... Ted si nemohu stěžovat..vypadám dobře 😃
Blbě mi teda je solidně.. dneska jsem málem objímala mísu.. ale naštěstí nebylo co.. =-) tak jsem ráda, mam pocit, že kdyby to začlo, tak to jentak neskončí 😃
marketa137
20. říj 2011
holky a co říkáte na tuhle tabulku 😉 http://jasanek.webpark.cz/plzak.html i když všechny ty tabulky řeší věk a přece záleží na ovu a jaká spermie bude první ne 😃
tyrisa
20. říj 2011
@frami A víš,že to musíš počítat podle dnu početí......Já jsem ročník 84 ale prosinec,takže kdybych počala ted v listopadu,pořád ještě mi je 26 a přítel je srpen,takže jemu už se počítá o rok více.....
petullek
20. říj 2011
@tynka89 Jů no tak to bych taky chtěla vědět 🙂) máme stejný TP 😃 Odkud z ústecka jsi??? KDe máš v plánu rodit?????
kleopatra35
20. říj 2011
@tyrisa Ahojky, můžu se zeptat, kde jsi tu tabulku našla??já ji z toho fotoblougu nevyčtu, je to mrňavounký 😃 nemaš to v lepší kvalitě?? 😉
tyrisa
20. říj 2011
@marketa137 Tak podle Plzáka mi vychází holka zase 🙂
marketa137
20. říj 2011
@tyrisa mě vyšli oba kluci správně a ted mě to taky ukazuje holku =-) ale to podle krve měl být Tomík holka a ted by to vycházelo na kluka 😉
petullek
20. říj 2011
@tyrisa Mě podle všech tabulek vychází kluk 😃
tyrisa
20. říj 2011
@marketa137 Noooo,ale zase malá mi tam vyšla a i miminko předtím co jsem čekala s přítelem předtím....zajímavý 🙂
petullek
20. říj 2011
A když počítám Samulku, tak měl bejt asi holčička 😃
tyrisa
20. říj 2011
@marketa137 A děláte to podle tý krve správně? CHápeš,že kdyby si otěhotněla týden před narozkama,pořád si počítáš o rok méně i když při narození jsi už starší ?
tynka89
20. říj 2011
@petullek Ahojky...my jsme s mamkou byly vzdycky takovy stehovavy vlastovky,takze v usti jsme bydleli snad vsude 😃 v krasnaku,na skalce,na masarycce....ale tedka uz x let jsme v Tisí....no vlastne ja uz bydlim s pritelem v decine,ale k tomu usti mam porad tak nejak bliz...mam tu doktory,ktery nechci menit ani za nic ....a jinak urcite rodit chci v ustecky nemocnici....uz jen kvuli tomu,ze mam na porodnim dlouholetou znamou 🙂 a odkud ty jsi presne ?? ja te mozna jen podle videni znam 🙂
tynka89
20. říj 2011
@tyrisa jak to mam teda pocitat kdyz jsem rok 89 2 prosince a muj pritel je 8 brezna 88 ?? jsm se do toho nejak zamotala =-)
petullek
20. říj 2011
@tynka89 No já jsem se narodila na Terase, pak jsem bydlela na taky Skalce 😃 pak Chlumec, všebo a ted jsem zpátky v chlumci 😃
tynka89
20. říj 2011
Takze si taky ocmuchala skoro cely usti 😃 😃 v chlumci par lidi znam no....🙂
tyrisa
20. říj 2011
@tynka89 V době početí je tobě ještě 21 a přítel už 23 Vychází vám holčička
tynka89
20. říj 2011
@tyrisa jee takze holcicka 🙂 no uvidime ....podle UTZ to jde rozpoznat okolo 3 mesice ?? nebo kdy ?
petullek
20. říj 2011
@tyrisa prosímtě a jak to mám počítat, když přítel je nar 15.září bylo mu 22, ale den početí mi vychází na 15.tyho a já 26.listopad ted mi je 24
Jsem z toho taky pomatená 😃
tyrisa
20. říj 2011
@tynka89 Jak kdy,někdy se to pozná až u porodu,páč na UZ to mimi neukáže 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli