• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@tyrisa počítala jsem to :wink: jen první syn vyšel správně :wink:
20. říj 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky podle tabulky čekala holčičku:slight_smile:, ale já sama bych byla chlapeček :grinning: , takže to asi tak úplně neplatí...
20. říj 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to jen sranda a náhoda......To se přece nedá určit dopředu :slight_smile:
20. říj 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa no ale to jsme sice nervala, ale vasen pro nej ti jednoznacne schvaluji, ja ho totiz zeru taky a podobny typ mam doma:slight_smile: ja bych ale nervala, ale sla bych ho hrdinne branit :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyrisa a vysla holka..... :astonished: sestkrat kluk ( predtim ) a ted holka.... :slight_smile:
20. říj 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mě se těm tabulkám nechce věřit, s minulým dítětem mi to nevychází:o)...ale ted mi vyšla holčička, takže tak by to mohlo i zůstat:o)))
jinak je mi celkem blbě, ne po ránu, ale až po jídle, moc toho nemůžu , a i tak je mi dost špatně, to jsem minule vůbec neměla, ale zase mě tak bolívalo břicho že jsem musela chodit jenom v předklonu, hrůza...pěkně jsem si to odnesla, i po nemocnicích......ale kdo ví...ještě to může přijít, taky jsem ale ještě v pátém měsíci vypadala netěhotně, to žasl i doktor:o)))) žádné břicho
20. říj 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, dočetla jsem, ale jsem mrtvolná, takže jdu do hajan :unamused:
20. říj 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz jdu taky do hajan...umejt a do pelechu...a cucet na ano sefe :slight_smile: tak dobrou noc vsem :slight_smile:
20. říj 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holkyyyy, kdo to má dočítat? Vítám všechny nové těhulky, ale nějak se v tom ztrácím :slight_smile: . Když jsem zkoušela ty Vaše tabulky podle první dcery, tak mi to vůbec nevycházelo, někde holka a někde kluk. Ale je sranda, to počítat a pak čekat, co to bude :wink: .
20. říj 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj muzu se k vam pridat?Ja zjistila vcera, ze jsem tehu a pondeli jsem objednana k dr.
20. říj 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@tyrisa tak podle tvoji tabulky to bude zeleny, doufam ze to neznamena x-cata... ne uz sem si to procetla, to by mel byt teda chlapak.
@marketa137 podle plzaka mi zas vychazi holcena...
ale pocit mam ze to bude chlap... no nechme se prekvapit:slight_smile:
@kacenka1111 mas super chlapa, to se mi moc libi jak si te hycka:slight_smile:
@tynka89 ja myslela ze se da pohlavi poznat tak nejdriv od 4tyho...
20. říj 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka_m taky v pondeli:slight_smile: tak to na tebe budu myslet, tesis se?
20. říj 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tesim:slight_smile:Doufam ze bude v se o.k, jelikoz mam ted pasovy opar..uz podruhe :confounded:
20. říj 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelka_m fakt? to sem taky jednou mela, ale to uz je hodne dlouho... davala sem si na to tekuty pudr... snad ti to brzo prejde a bude vsechno v poradku
20. říj 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ho mela poprve na zadech a ted je na obliceji..je to neprijemne :frowning2: pudr taky davam, ale jen kdyz vim, ze uz nikam ten den nepujdu, abych to porad nemusela omyvat.
20. říj 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi nakonec je to jedno, hlavně aby miminka byla zdravá :wink: . Já dokonce u Tomíka si byla 100% jistá že to bude holka, ale už dle poloh jsme si říkala že to bude asi chlap :grinning:

Zítra ráno budíček a i s Tomíkem brzo ráno valim na diabetologii na odběry a domluvit se kdy půjdu k doktorce, ideálně ještě příští týden když bude manžel doma ale spíš to vidim až za 14 dní, je tam vždy docela nával ale zase jako těhotnou by mě mohla vzít dřív :wink:
20. říj 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu sem lípnout fotku, neb se tím jinde ještě nechlubím. Ten tmavý flek je dutinka těhotenství, ten prstýnek je žloutkový vak a ten hrbolek na tom nalepený je můj malý poklad. 6+3tt
Ad tabulky, souhlasím, že záleží na spermii :grinning: byť to minulé mi podle některé z tabulek vyšlo.
20. říj 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
přezdívka..............jméno...................věk................týden.................kontrola.........TP......................město
carrynka...............Karolína................27..................9+1.....................19.10..........31.5.2012 .........Brno
iil............................Lenka...................29................. 7+5.....................21.10..........3.6.2012 ....................
svanhild................Pavla........... ........21..................7+0......................4.11.............8.6.2012...........Starý Plzenec(Plzeň)
aronek...................Líba.....................33................. .7+4.....................???? ...........6.6.2012............Ledeč nad S. (Praha)
lucienka82............Monika......... ......29...................7+5......................20.10...........3.6.2012?? .....Plzensko.
akita.......................Leona......... ........33..................6+4.......................27.10...........11.6.2012........Brno
tynka89..................Kristýna...............21................. 6+6.....................24.10...........9.6.2012...........UL
kleopatra35..........Karolína..............30................. .6+2....................17.10............13.6.2012 .........Přeštice
frami....................................................33................ ..8+0....................27.10. ............2. 6. 2012.......................
amallie........................... ...........................................6+4...................cca 30.10. ............................................
prcekv..................................................30................ ..8+1.....................21.11. .........31.5.2012..........Brno (Kuřim)
magdalena_f ................ ...........................................6+0......................21.10. ....................................................
axi...................................Šárka...................................6+3.....................asi 31.10 .............................................
ilca85..............................Ilona.............26............... ..8+2.......................24.10......................???................Chomutov
oli23................................... ........................................6+4.......................17.10.....................................................
marketa137..............Markéta......... 31....................6+2.........................18,10,...............13,6. 2012.........Plzeň
worea...................................................................... ...7+3...........................???.......................................................
gaudi........................................................................ ..5+3..........................24.10...............19.6.2012......................
andrejka_86............Andrea............24.................. .5+2............................7.11.................20.6.2012........Frýdek-Místek
Caricia1..................Zdeňka.............22....................6+0...........................20.10...............???.....................Přeštice
Petullek....................Petra................24....................6+6...........................2.11...................9.6.2012...............UL
ifka85.......................Iveta..................26....................6+5...........................3.11..............................................Kynšperk
mirkson...................Mirka.................34....................8+0..........................20.10..................3.6.2012...........Kalifornie
mixxinka..................Lenka................26....................7+2..........................1.11.....................???...................Praha
sekacka..................Ivana..................30....................7+3..........................28.11.................10.6.2012.........Brno-venkov
romca13.................Romana............30.................................................................................23.6.2012.........Brno
21. říj 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, @cervena_vila krásná fotka, je to pěkné ranní povzbuzení :wink: , vítám nové těhulky, kdybyste se chtěly přidat do tabulky, tak můžete samy a nebo napiště Vaše údaje :slight_smile:
21. říj 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iil Dobré ráno, mohu tě poprosit o obnovu mé KO...mám jí 31.10. Děkuji Ti :wink:
21. říj 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Božeeee, může mi někdo říct, kdy ty nevolnosti mají přejít??: 3.den jsem na jednom suchým rohlíku a nejsem schopná ničeho...trošku mi pomáhá vincentka, ale nevím, zda není u ní nějaké omezené množství na den, pila bych jí furt, páč jediná mi uklidní ten žaludek...maminy, které už mají ratolesti, do kdy jste měli nevolnosti???? :unamused: já se asi zbláznííííím :confounded:
21. říj 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak je to s pitim balenych vod? Muzu vsechny krome toniku a coly? Uz me ty dzusy vubec nechutnaji a pali me po nich zaha, v jine diskuzi jsem odpoved nenasla... :unamused:
21. říj 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, tak vám to tady čtu a zjišťuju, že jsem těžce nevzdělaná. Já - první těhotenství, pátý týden, potvrzeno na ultrazvuku, za 14 dní na nějaký první testy. Prosím vás, co je do DC? :grinning:
21. říj 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@miribee Ahoj, vítám tě tady :slight_smile: DC je den cyklu :slight_smile:
21. říj 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila gratuluji ke krásné fotečce! :slight_smile:
21. říj 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrejka_86 - děkuji. Je fakt, že tohle jsem ještě neřešila, povedlo se nám to hrozně rychle. říkali jsme si do roka a do dne a ono to vyšlo za pět týdnů :slight_smile: Má ještě jeden dotaz, zapomněla jsem se na to zeptat u doktora. Zpívám ve třech kapelách, o koncertech na pódiu je všechno O. K. (zvuk jde ven z podia, bedny stojí před námi vytočené ven - na pödiu žádný randál), ale obavy mám spíš při zkouškách. Nemáte někdo potuchy o škodlivé míře decibelů v těhotenství a jakým způsobem se to dá třeba měřit, nebo tak?
Děkuju moc za radu.
21. říj 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee když se ti z toho bude dělat špatně, tak je to moc :wink:
21. říj 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cervena_vila - Myslíš, že to poznám?
:astonished:
21. říj 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee věř, že poznáš :grinning:
21. říj 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no tak to jste mě uklidnili, holky. Děkuju :slight_smile:
21. říj 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš