• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@kocicinka pořádnej macíček :dizzy_face: já si říkala, kam až bude přibírat to moje mládě, ale poslední týden jí tak o polovinu míň - možná jí lezou další zuby, náladičku má pořád, možná jak dostala příkrm, tak už tolik nechce mlíko, a hlavně strašně lumpačí - jídlo ji ruší ve hraní, kope, kouše, sahá si do pusy /bezva, když tam šermuju lžičku s mrkví, je to všude/, škrábe, štípe a piští..
13. pro 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane Jeee taky gratuluji ke svatbě :slight_smile: ...jinak já taky stále kojím máme 6450g a včera nám bylo půl roku,ale nehubne takže jsme v klidu...
13. pro 2012 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Děkuju, byla to rychlovka, ale nelituju toho, nejvíc času mi zabralo shánění šatů, jinak to šlo a nejhorší na tu rychlost bylo sehnat muziku, naši známí dobří muzikanti měli termíny plné.. nakonec jsme sehnali muzikanta, ne podle našeho gusta, ale i tak to šlo :slight_smile:
No jelikož jí 1x někdy 2x za noc, tak to zatím neřeším, kdyby měla hlad, tak se ozve.. máme naplánovanou tu velkou událost s prvním příkrmem na štědrý den! :grinning: Ale jak se na to těším, tak se bojím, abych to vydržela :grinning:
@vak Taky děkuju ke gratulaci, já myslím, že na tom v půli roce budeme úplně stejně :slight_smile:
13. pro 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
13. pro 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Nejsou to profi fotky, ty pořád nemám, ale jen tak pro zajímavost :grinning:
13. pro 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane krááásný, gratuluju :slight_smile:
13. pro 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Děkuju, bylo to hezký, ale jsem ráda, že to mám za sebou! :grinning:
13. pro 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane na jednu stranu věřím, ale já si to hned po svatbě chtěla zopakovat, nemohla jsem se toho nabažit, jak to bylo bájo, i když to byli hrozný nervy a lítání, ale ten stres mě pak nějak bavil :grinning: :grinning:
ale teď s malým si to zatím moc nedovedu představit...uvidíme, až to jednou přijde. ale představuju si, že se mnou půjde k oltáři, takže dřív, než bude dobře chodit to nebude :grinning:
13. pro 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp no já jsem se po svatbě cítila hrozně zbytečná, jakoby jsem neměla nic na práci, když skončilo to lítání.. Původně jsem chtěla mít Maru při obřadu na ruce, ale nebyla jsem si v těch šatech a podpadcích zas tak jistá a potřebovala jsem si při chůzi přidržovat šaty a měla jsem strach, že bych s ní skončila na podlaze :grinning:
13. pro 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane Páni nádhera hned bych se znovu vdávala ty šaty jsou krásné:slight_smile:!!!Moc ti to sluší a maličká je taky kouzelná ty jo neumím si ale představit,že se vdávám s tou mojí závislačkou já bych jí snad v té náruči musela mít :grinning: :grinning: ...
13. pro 2012 v 15:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vak Marunce to bylo jedno, dokonce chudinka normálně jí po dvou hodinách a vydržela přes 3 hodiny bez jídla :sweat_smile: Než jsme se nafotili, tak pusinka hlady raději usnula :grinning:
13. pro 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska jsme byly na kontrole s kyčlema a pořád nemáme jadérka, takže si to v březnu zase zopakujem..
13. pro 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane Krásný, moc vám to všem sluší, šaty s tím kožíškem přes maj něco do sebe :slight_smile: to si člověk v létě neužije :slight_smile: kde byla svatba?
13. pro 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Kožíšek bodnul, ale já byla v takové euforii, že mi ani zima nebyla :grinning:
Svatba byla v Benátkách nad Jizerou, původně jsme to chtěli na mělníku na radnici, ale tam nebylo volno.. nebylo vlastně z čeho moc vybírat.. Benátky musí být nádherné na svatbu venku, ale uvnitř jsme se měli docela práci natěsnat, ta obřadní síň je malinkatá..
13. pro 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane chvíli jsem myslela, jestli to neni Nelahozeves :slight_smile:
13. pro 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vařím Maye kaši a najednou slyším podezřelé mlaskání. Doplazila se ke stromečku, sundala kolečko pomeranče a s velkou odhodlaností si ho rve do pusy. Zbyla jen kůra. :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dahane Tak to je zlatíčko jakoby tušila že :wink: ..taky kojím po dvou hodinách snad se to příkrmama trochu urovná nemůžu se od ní hnout :grinning: :grinning: ...
13. pro 2012 ve 23:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane jeee, tam se ženil i muj strejda :slight_smile:
14. pro 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak jj, byla úžasná, hodňoučká, když jsem se jí neměla čas věnovat, tak byla s tetkama a žádný problém.. pak šla spinkat a vstávala až v půl 4 :slight_smile:
@evelp no vidíš, jak je ten svět malej :slight_smile:
14. pro 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vak jinak přes den kojím taky po dvou, dvou a půl hodinách, ale ona se o to ani moc nehlásí.. já mám ale jistotu, že přes den pěkně papá a v noci spinká :slight_smile: Teď máme několik dní 3:42 čas jídla :grinning: na minutu přesně :slight_smile:
14. pro 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dahane též gratuluji, krásné foto s tou mašlí na hlavince..mě zaujalo, vy se budíte 3.42, my 3.50 snad denně :sunglasses: vlaky by mohli podle nás jezdit.. :grinning:
14. pro 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lv :slight_smile: my to ale máme pár dní a zase se to posune jinam, kde to zase bude nějaké období na minutu přesně :slight_smile:
14. pro 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane jasan, u nás též, držíme vždy těch pár dní nějakou hodinu....u nás se tedy drží těch 3:50 už 2 týdny, ale někdy jako noční krmení ale někdy jako ohromný čas na hránííííí, jakože vstávání, huláká-piští tak, že vzbudí muže, co spí za zdí s druhou dcerou, chudácíííí nad nama v paneláku /ale maj 3letý dvojičky, tak to asi znaj/ a někdy zhasnu, uložím a půl hodinkdy vykládá a spí.. do závratných 5:30...kdy je teda fakt budíčeeeek
14. pro 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lv Takové ranní vstávání by mě zabilo.. já po 6 vstávám s mužem, udělám svačinu, čajíček, pak většinou kolem 7 kojíme a do 8-8:30 vedle mě Marunka leží v posteli a někdy spinká, ale většinou si něco povídá a já u toho ještě dřímám :slight_smile: Dneska teda taky ráno v půl 5 měla vstávací, ale asi po půl hodině jí to přešlo :slight_smile:
14. pro 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak po zavedení pravidelných příkrmů hlásím, že se budíme pravidelně s pokaděnou plínou :slight_smile: já mám radosttttt :grinning: hrozný... ale snad s bohem rourkám
15. pro 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp A vy jste nekadili normálně? My teď taky kadíme jen jednou týdně, ale ještě pořád jen kojíme..
15. pro 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dahane hrozně špatně, většinou to končilo po 3 dnech hysterickým pláčem a neustavným tlačením, ale nic z toho, jen prdíky, takže docházelo často na hadičku a teď to zvládá sám, musím to zaťukat :slight_smile:
15. pro 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tramtadadááá 1.prospaná celá noc! :wink: Evelka usnula v 19h a vstávala v luxusních 6:20 - žádný v 5h a dříve...že by ty příkrmy? obídek + večeře...ovšem moje prsa, to byla bolest.. :rolling_eyes:
16. pro 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lv u nás to nezmírnilo vstávání, ale zlepšilo kadění :grinning: já ale už ani nevnímám, v kolik a kolikrát vstává. já ho mám prostě u sebe, vzbudí se, tak vytáhnu a nakrmim a je to :grinning: a i když se kolikrát na hodiny kouknu, tak za 5 min. to nevim
16. pro 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp doteď mi vstávala 2x za noc, kolem 22:30 a pak ve 3:50 a kolem 5 už budíček a vstávání...jsem zvědavá, jestli to byla jen výjimka, nebo už bude fifat celou noc..kaká mi tak nějak stejně, četla jsem tu, že s tím měl tvůj malej potíže.. :confused:
16. pro 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek