• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@alma13277 taky se u nás dnes moc nespalo , cca pul hodky celkem a to jsem ho měla i v šátku, ale než zabral, tak jsem byla někde, kde ho to vzbudilo a ne a ne pak zabrat, ohrozmně vysmátej, že vidí jiné prostředí :grinning:
19. únor 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Platila jsem 242Kč za plenku, normoš stojí 480. Už jsem ji dneska vyzkoušela a zítra tam jdu pro další - v Mostě látkařek moc není, tak tipuju, že tam ještě budou :sweat_smile:
Minulý týden tam látkovky vůbec neměli, vím, že nějaké Bambino Mio má i interspar, ale Miosolo jsem tam neviděla.
19. únor 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My spíme od 20 hod do 4 hod v kuse, ve 4 hod kojení a pak vstáváme kolem 7 hod. Jinak kojím pořád min 6x za den. Julča je celkem závislák na kojení. Eliška taková nebyla. Přišlo mi, že pro Eli je to jen zdroj obživy, kdežto Julča se tím i utěšuje....Tak budeme asi kojit hodně dlouho......Ale Eli jsem kojila skoro 2roky, tak že to bude asi podobné i s Julčou,jen možná četnější intervaly..
20. únor 2013 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Jsi mě nahlodala s tou super cenou za Bambino Mio. :wink: Už jsem si dala stop stav, ale pořád o tom přemýšlím...
20. únor 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 jasan, i stoličky..a taky blbě spala..
@evelp přestala chtít sama, jak jsem přestala /musela přestat/ kojit, kojila jsem ji 2-3x za noc. Teď si dá kaši v 17h a už někdy nechce ani mlíko v 8, a jí ráno kolem 5h, mě to teda příjde moc dlouhá pauza, vždyť 12h nejí, nepije. Někdy ji probudím až jdu spát kolem 22h a mlíko v polospánku vypije, ale 2x jsem ji nemohla probudit, spala tvrdě.
20. únor 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek já to nemůžu ani číst..je mi to hrozně líto, že jsem musela přestat kojit, mockrát jsem si ji chtěla přitulit k sobě a dát jí, určitě by to ještě roztahala a mlíko by bylo, aspoň na noc.. :pensive:
20. únor 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prohlídka v osmi měsících: 9620g/74cm :dizzy_face:
a pro velký úspěch opět zelené nudle...
20. únor 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lv Na druhou stranu buď ráda, že ti spí, co já bych za to dala...
20. únor 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila máme holky skoro stejně veliký..jo spí jak dudek, od 18-19h do 5h. Hrací noc, kdy si 3h vykřikovala a hrála v postýlce měla jen jednou.
20. únor 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Teda, to je cvalík. Eli měla v 10 měsících 10kg a to jsem si říkala, jaký je to cvalda. My jdeme až v 9 měsících, jestli bude mít 8,5 kg, tak budu ráda.
20. únor 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak už se nám konečně klube první zub.:slight_smile: Asi na počest tatínkových narozenin. :wink:
20. únor 2013 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp U nás už šátek nepřipadá v úvahu, jak se mnou zápasí :unamused: Naštěstí miluje kočárek. Dnes už spal krásně :slight_smile:
20. únor 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila Přesně tak. Zbytečky MM už mu nestačí a dnes v noci by snesl i tři lahve UM :unamused:
20. únor 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 on je naštěstí v pohodě, ale musim ho opravdu utěsnit, aby se nemohl kroutit, když by nebyl spací, tak by chtěl všechno vidět, ale když cití, že nemůže, tak jen otáči hlavičku a je to dobrý :grinning: nic méně, nosit 10,5 kg na břiše už není tka příjemný jako když byl miminko...budu muset vymyslet jiný úvaz nebo se naučit na záda
21. únor 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alma13277 na to mlíčko noční pozor- kamarádka, když takhle přecházel z kojení na UM, tak v noci taky takhle krmila, az 3 lahve a malá stále plakala, protože ona chtěla bumbat, byla zvyklá, že si pocucává z prsa, ale to UM je jiný, bolelo jí z toho bříško, protože byla přecpaná a stím nemohla spát- po pár týdnech už přes noc měla max. 1 a ted už ubec nic
21. únor 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Díky :slight_smile: Už mám v plánu pokus udyndat bez jídla, ale zatím je jako dle knihy, jen nebere ohledy na noc a mě. Kojení co dvě hodiny, UM každé tři hodiny :unamused: Po jídle se přetočí na bok a je tuhoň. Jedeme teprve dvě noci, tak uvidíme.
21. únor 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alma13277 u nás to cucání je taky pořád, už nad tím přemýšlím asi 14 dní, že začneme v noci jen čajovat a jinak uchovat. ale čekala jsem, až muž bude doma- protože když má odpolední, tak přijde domu v 11 a malej se většinou budí tím, i když nedělá randál.
21. únor 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnešní kontrola 8,5 měsíce 9250g a 72cm
nevím proč ale oplakala to jenom jsme vešli do ordinace...ta bude mít sindrom bílého pláště jak nikdo :wink:
Jinak máme třetí zub a klube se čtvrtý (jedničky nahoře)
21. únor 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi Oni si ty injekce pamatujou. Maya zas nepustí nikoho v leže k obličeji, protože si myslí, že jí jdou odsávat nos.
@evelp nahoď na záda, je to snadné, jen se odvážit :wink: na doma a na naučení batoh, na pohodlné nošení dvojitý hammock (můj oblíbený videonávod http://www.youtube.com/watch?v=0h-QqZms9Qw) :wink:

Já jsem na odnaučení nočního mlíka ještě bez šance, ani se nebudu pokoušet.
21. únor 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ach jo, u nás už zase dvojitá rýma! Vlastně trojitá, já taky.
JARO!!!!! Už mám toho neustálého sněžení po krk.
22. únor 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nás "prima" ráno :unamused: Blinkání u starší, od večera zvýšená teplota a píďa rýmuje zase o něco víc. Už jsem se těšila, že starší pošupajdí do školky a já doma zvládnu alespoň vyprat :angry: K pračce za mnou děti nemůžou, je tam chladno a nechat je samotné momentálně nejde.
23. únor 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi u nás je taky hned řev, jakmile ji začnu svlíkat /to má asi z toho, jak jsme chodily na rehebku, na vojtovku, tam musela vždycky vyslíct do plínky a fyzioterapeutka si ji vzala do parády/.
23. únor 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak u nás je opět pláč, mrčení, hmmkání (prostě nic ji není dost dobré). A důvod asi dvojky dole - doufám. Jinak nevím proč by byla tak uplakaná.
Navíc papat moc nechce, ale přibírá tak se neděsím, zatím.
25. únor 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi ahojky, já mám 10 měsíční holčičiku a taky řev a taky rostou nechce moc papat, určo to jsou zuby :wink: tak se neděs, neboj, zase to bude ok :grinning:
25. únor 2013 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi koukám, že jsi taky z Brna, a z jaké části? :slight_smile:
25. únor 2013 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katez to doufám, že bude OK. Momentálně se už i těším až bude sama ťapkat neb to jak ke všemu doleze a stoupá si o to, načež se otočí do prostoru a jelikož ještě nedrží balanc, tak padá :-/
Jinak jsem si zapomněla změnit ve fotoblogu pobyt...v Brně již nebydlím. S manželem bydlíme na půli cestě mezi Brnem a Břeclaví.
26. únor 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lv Ahojky, koukám, že jsi z Brna, z jaké části jsi? já mám 10 měsíční holčičku. :slight_smile:
27. únor 2013 ve 14:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katez z Líšně..
27. únor 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lv tak to jsme od sebe kousek, já jsem ze Židenic. Nezajdeme někjdy na prochajdu, nebo na kafčo či do herny? :wink: Četla jsem, že malá není dudlíková a cucá si palečky, tak to jsme na to stejně, my to máme taky tak, i u jídla :slight_smile: snažím se ji to teď odnaučovat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2013 ve 20:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katez uvidíme, snad až bude lepší počasíˇ..
Jinak zas..né virozy, v noci mi chyběl další pár rukou, chovala jsem na střídačku blinkající starší a Evelku, s horečkama..holky, mělo nějaké miminko zimnici? E se úplně třásla, ruce nohy ledový, husí kůži..po čípku jsem ji dala na sebe, zabalila do peřin..chudinky holky moje a chudinka já..
28. únor 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek