• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@betysek no já jsem právě navy\klá, že starší má malou nožku /kamoška mi dá boty po holce starší o půl roku, nosí je po 2letech/, teď má 5,5 a má 29.
15. čer 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem na toho naseho bobka tak hrda sikula:slight_smile:akorad mam problém jak udělat to aby chtěl čepici????
15. čer 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes v noci to bude rok :slight_smile:
15. čer 2013 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pitrson Naše čepice jsem vyřešila kloboukem na uvázání pod krkem. Několik čepic jsem neuhlídala, ani úžasnou Saharu, je v řece :angry:
16. čer 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to to uteklo, my slavili teda už o víkendu, ale rok to bude teprve zítra ráno, už je n 11 hodin :slight_smile:

@cervena_vila celý rok na tebe myslím, jaké to asi je, ale bylo mi blbé se zeptat....když vidíš to místo, kde jsi porodila, vybavuje se ti to, pousměješ se třeba nad tím nebo tak? :grinning:
17. čer 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Jako že na něm teď sedím a datluju do noťasu :grinning:
Porodila jsem v posteli. Přemýšlím, jestli to místo má nějakou svou energii, nevím, ale ráda tu sedávám jen tak mimoděk bez myšlenek na porod.
No a ten večer Mayiných narozenin jsem se pěkně dojímala, jako každá máma, ale nebyla jsem doma.
Zůstal mi takový pocit, že jestli budeme mít třetí dítě, už do té porodnice nebudu chtít vůbec... Doma je doma. (A to jsem byla vždy přesvědčená o tom, že bezpečí porodnice v těsné blízkosti novorozenecké JIPky je pro rodičku to nejlepší)
17. čer 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila asi bych taky mluvila jinak, zažít si to, ale já zatím mám ten názor předchozí- tzn. bezpečí u přístrojů, kdyby něco :slight_smile:
17. čer 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ochutnávka z oslavy
17. čer 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@cervena_vila jé, já tu nechodila od začátku, ty jsi fakt měla překotná porod, doma? no mě by strachem rouhlo /taky jsem typ radši-jipka-v zádech/...to jsou mi příběhy..a první porod normální, v pohodě?
@evelp jak to máš krásně sladěné...super, já z prvních narozenin Evelínky znám kýbl a záchod, střevní viroza..a pak po týdnu, no nebylo to ono..
19. čer 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lv kdyby tě zajímaly podrobnosti, mám to popsané ve fotoalbu Maya.
19. čer 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila díky, ošmíruju to.. :fearful:
20. čer 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes poradna ve 12 měsících a Julča má 9,47 kg a 74cm. Sice je pořád drobnější, ale snaží se vše dohnat. Přibrala za 3 měsíce 2kg a vyrostla o 5 cm. :slight_smile: Už konečně začíná sama chodit. Sice pořád převažuje lezení, ale udělá 4-5 kroků samostatně, hlavně když má plné ruce a nemůže se držet.:slight_smile:
20. čer 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem červnovým dětičkám přeji krásné první narozeniny :slight_smile:
20. čer 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jéžiš, já bych taky měla někdy jít do poradny... Úplně jsem na to zapomněla :grinning:
20. čer 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@betysek to vyrostla pěkně, navíc teď, když už se nezastaví přibírají děcka míň..
@cervena_vila četla jsem o tom tvém porodu, měla jsem husí kůži jak hrom, to musel být tedy zážitek :sunglasses:
22. čer 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v poradně jsme byly. Což mi připomnělo, že jsem zapomněla i na kyčle v roce :grinning:
25. čer 2013 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila tak jaké má míry?
u nás dnes nalezena první vylezlá stolička..aha, tak to asi ty 3dny teplot a náladičky..
25. čer 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lv 10,63kg, 79cm, už je to pořádný kapřík.
25. čer 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cervena_vila tak my 11,94kg a 80 cm :grinning:
25. čer 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila na kyčle se chodí ještě v roce? mě nikdy nic neřekl?? :(
25. čer 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Já tam nepůjdu. Na kyčle se chodí pořád, pokud je důvod. Nález měla Maya normální, jen ještě nebyla zralá jadýrka. No ale stejně jediné, co se musí stát, je, že jí jadýrka dozrajou a jedno sono na to nemá vliv...
Když ti nikdo nic neřekl, aspoň nemáš žádnou povinnost :grinning:
25. čer 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervena_vila naposled jsme byli někde v říjnu a řekli dobrý a nic víc, v průkazce jsem koukala, že nic psané není o kontrole, tak to je asi dobrý :grinning:

stejně z fotek jsem tak koukala, že mi nepřišlo ,že by někdo dával to široké balení, my ho dávali cca do 4 měsíců, nějak mu to nerostlo a máme to i dost na fotkách a pěkně vytahaný oblečení z toho :D a u nikoho jiného jsem to nevyděla
25. čer 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás kyčle v poho, ale zas postavení nožek nebylo ideální, tedy od narození, trochu v točené, byla jsem v 8m a jdeme v srpnu znovu na orthopedii.
25. čer 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp pěknej macek :slight_smile:
25. čer 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Svlékají se vám mimča? Když jsem s Julčou, tak to nedělá, ale když zůstane v pokoji chvilku sama s Eli, tak má hned dole triko, punčocháče i plenu....Ví, že nechci, aby to dělala, tak mi přijde, že když tam jsem já, tak to nedělá, protože ji to zakazuju....
25. čer 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betysek :grinning: to je dost blbý, kamarádce se to stalo taky, s tou plínou především a ta byla plná....no, moc jsem jí to nezáviděla, nadílku malá dokonce i ochutnala..fuj, ale stane se

mě se spíš hodně ošahává, nejvíc, když sedí na nočníku, tak si za pindu tak tahá, že mu stojí a čurá pak vedle, ale i normálně se pořád hladí a tak :grinning:
25. čer 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek jééžiš, ještě to tak, aby se svlíkala a s plínkou! :grinning: zatím si triko různě tahá, ale nepřišla na to..sundá jen ponožky a tam jsem ji převezla dáváním punčocháčů, tak si tahá za šlapky a ono to nejde..

@evelp Evel se u přebalování taky pěkně zkoumá, někdy se tahá tak za pysky, že zasáhnu, vžd\ť ji to musí bolest, masochistku jednu :sweat_smile: ..Ben chodí na nočník?

obecně pro všechny, vysazujete už na nočník? nebo jej dokonce vaše roční prcci používají? asi spíš od maminek, co látkovaly, ne? protože naše malá o tom vůbec neví, že čůrá, plánuju začít vysazovat tak v roce a půl..nejdřív.
26. čer 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my uz zkousime nocnik nejaky ten mesic....a kor ted v lete jak je horko a teplo , tak lita bez pleny ...obcas si nocnik prinese a povede se, ale nekdy zase po chvili co na nem sedi, tak se ji tam uz nelibi a vstava ../ jinak my nelatkovaly/ - starsi dcera byla uz ve veku te me mladsi pres den bez uplne bez pleny - chodila sama na nocnik , nosila je jen na noc a brzo pak i v noci byla bez pleny...byla sikula, a s nocnikem jsme zacaly, kdyz perfektne uz sedela takze tak v 7mes../ kazde ditko je jine :slight_smile: a ma svuj cas ...v roce a pul bych docela chtela aby max mela plenu na noc ..ale uvidime jak to pujde..holt nelamat pres koleno ...tak at se nam v "nocnikovani" dari ... :slight_smile:
26. čer 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lv My tedy látkujeme. Ale že by jí nějak vadilo, že je mokrá to ne. Začala jsem posazovat na nočník asi před týdnem:slight_smile: Ale jen ráno po spaní a po spaní ve dne. Dneska se povedlo chytit i bobek, když v jídelní židličce začala tlačit, tak jsem jí přesunula na nočník. Je to spíš o náhodě. Starší dcera mi od 12 měsíců kadila jen na nočník, ale ta kadila pravidelně každý den večer. Julča kadí i 3x za den....Zatím to nějak nehrotím, stejně si myslím, že u dětí kolem roku, u kterých se nepraktikovala BKM, je to spíš o náhodě....Jsem ráda, že aspoň chvilku posedí na nočníku...
26. čer 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yildiz
@betysek kurnik, že já tu růžovou potvoru ještě po Apolence umyju a dám ji na něj.. :sunglasses:
26. čer 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek