• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@lv no vidíš, není kam spěchat! :slight_smile: mam kamarádku, jejíž malá bude mít přístí týden rok a ještě se ani nestaví, začla teprve pořád lézt :slight_smile:

a kousku u nás jeden čas šli a pak dlooouho ne, ale 2 dny zpátky snědl kousek kuřete, co dostal od tatky a neprotestoval, jindy to plive, tak už zase začnu
14. srp 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp no jo, však se dočkám..s těma kouskama - mě krade z talíře normální kusance masa, filuta a její otec /ó bože a zdravá výživo promiňte/ jí normálně dával svoji grilovanou krkovičku /hrubá sůl, pepř na hrubo mletý čerstvý/, málem mu ji sblajzla :grinning:
14. srp 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lv :grinning: :grinning: to by můj muž nejradši taky dělal, věřím, že kdybych se nekoukala, už by to žvejkal, ale přede mnou si to nedovolí :grinning: i to kuře vydlábl z prostředka, aby to nebylo přímé koření :grinning:
14. srp 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp já zrovna byla v chatě a když jsem vylezla, myslela jsem si, že jí dává chleba, či co až pak jsem to zjistila..nu což, přežila to a on taky, kupodivu..a navíc mi prozradil, že jí dal v 8m tvarůžek, pak kvašáky, pak jsem rezignovala.
14. srp 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Bezva inspirace, to by mohlo klapnout. Vytáhnu redukci a začneme zkoušet, díky :wink:
14. srp 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mně včera Maya vybírala chilli fazole z talíře. Trvalo asi pět fazolí, než jí došlo, že jí z toho pálí pusa...
14. srp 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cervena_vila a co potom, neměla nějaký..pokračování v plíně? :grinning:
18. srp 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Nijak si nestěžovala :grinning:
Ale ona má takové jiné chutě. Miluje kukuřici, fazole i hrášek. A druhý den se pak hrozně pokaká, samozřejmě kukuřice vypadá úplně stejně, jako než ji snědla...
18. srp 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila :grinning: tak to je u nás taky- jako že to zbaští, i když poslední dobou dost zlobí s tím jídlem...myslíš, že má nějaký živiny z masa, když ho jen důkladně požvejká? :grinning:
19. srp 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelp Určitě. Dězi ví nejlíp, co je pro ně dobré.
19. srp 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp Ahoj,dlouho jsem tu nebyla,ty čekáš další mimi????Jmenovala sem se dřív taknevím.musela jsem si udělat nový profil..
26. srp 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elinkakvetinka no jo. už je to tak :grinning: na konec ledna. neplánovaně, ale budiž
taky to vypadá, že se koncem září budu znovu vdávat a budeme kupovat baráček, když nám to vyjde. tak máme podzim plný změn :slight_smile:
26. srp 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@evelp Tak to je ale hezké.Přeju ti to moooc :slight_smile:
26. srp 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elinkakvetinka no byli jsme z toho dost vykulení, nečekali jsme to, chtěli jsme až tak za 2 roky, ale tak člověk míní, život mění :slight_smile: a dějuju :slight_smile:

a jak jste na tom vy? co nového?
26. srp 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky vám začaly děti chtít jíst sami? Nemxslím chleba, těstoviny,kousky ovoce do ruky, ale oběd - nechá se půlku nakrmit, pak chce sama, lžičkou, lítá to pocelé kuchyni, zdi, podlaha-židle-ona jak prase, úklid zabere času, děcko komplet převlíct a kolikrát i vykoupat. Teď si to vymrčuje i u jogurtů, ovocných přesnídávek, to jí nedám, protože to to rovnou můžu vylejt na zem.
29. srp 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám otázku, je možné aby malá kakala po každém jídle? Už týden tak kaká asi 5-6x denně, prcku už má hrozně červenou a nic nezabírá. Je pravda, že před týdnem se cpala samým ovocem a potom když se osypala tak jsem ovoce zatrhla,abychom zjistili z ceho to má,takže už týden ovoce nepapá tak z toho nekaká tak už nevím z čeho. pije 2x denně UM a jinak už papá úplně všechno. Co může způsobovat to časté kakání (navíc je řidší - ne průjem,ale tuhý bobek to není). :unamused:
29. srp 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidi řídké kakání může být i k zubům.
@lv my to tak máme od začátku. Vžycky mi sebere lžičku, tak vezmu druhou a pořád si je vyměňujeme. Dneska jsem nandala oběd a než jsem nandala na druhý talíř, vylezla si na židli, vzala vidličku a začala se živit. Akorát se polila pitím z hrnečku, když se chtěla napít.
30. srp 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervena_vila no jo, ale ona mě absolutně nechce dovolit, abych jí zkusila krmit druhou lžičkou, zkusím to vyměňování, je prostě umanutá jíst jen a pouze sama..
30. srp 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky @evelp za nápad a hlásím první den akceptace toalety s redukcí a úspěch s bobkama. Dokonce ta změna píďu i bavila.

@lv U nás používá vlastní lžičku skoro od prvních příkrmů. Prostě ji vyžadoval. Nejdříve si jen hrál, pak jsme se střídali, následoval požadavek na samostatné krmení a teď i krmí on mě :slight_smile: A vůbec mě už uklízení po každém jídle nebaví :unamused:
3. zář 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alma13277 no mě to taky nebaví, dělá to necelý měsíc. masakr...trochu zabralo to střídání lžiček, ale je to o nervy. přestanu jí vařit zvlášť, na to, aby to poházela po zemi-sobě-židli je to trochu moc zbytečně vydané energie.
4. zář 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alma13277 no jo, to jsem ráda, jsou z nich najednou velký chlapy, zase o krok blíž tomu být velký :grinning:
4. zář 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
konečně chodíííí, hurá! ta si dala na čas..
11. zář 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lidi u nás to bylo to samé a bylo to od zoubků. Co na nás vykoukly čtyřky( všechny najednou) byl klid:slight_smile:
Miky ještě nechodí...
11. zář 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska jsem Julču vážila a od 12 měsíců přibrala 1,5 kg. Asi se snaží dohnat to, jak přibírala méně do 6 měsíců....:slight_smile: Jinak už pěkně běhá a je k nezastavení. První rýma už je tady....Starší chodí už druhý týden do školky...:(
12. zář 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme stoličku! Já čekala zub úplně jinde, protože má v puse boule snad všude.
12. zář 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky jste tu někdo, kdo jeste kojite ?
12. zář 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to byla poslední čtverka. Teď už má bobky jak kozička :smiley:
jinak jsme se dali do jídla...musím říct že baští víc než můj muž a to je co říct, však taky za poslední dva měsíce přibrala kilo.:blush:
Teď máme kopřivku (jen nevíme z čeho,každý den spapá asi tři druhy ovoce).Nijak ji to nevadí a asi ji to ani nesvědí,že neprotestuje proti pupínkům na bříšku.
13. zář 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leni78 Kojím a ještě dlouho budu.
14. zář 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
no tak to s tím chozením byl planej poplach..ušla jeden den s babičkou, minulou středu asi půl obýváku, cca 2,5m asi tím, jak s ní babi a ségra dováděly, tak asi zapoměla na strach...pak pár dní ani krok, nechtěla, posera..dneska asi 3 krůčky jen do natažených dlaní, cca 50-70cm..takže to nepovažuju za chození, no snad 1. krůčky...

jinak stoličky má všechny 4, spíš už brzy čekám špičáky..

a je teda protiva protivná, chce být pořád chovaná, sem tam na odrážecím autíčku, ale je to boj..dopoledne prořve skoro denně, bléé. Musí se mnou "vařit" na lince, "malovat" se v koupelně /1pudr,1tvářenka na padrť/, prakticky řídím dopoledne podle toho, kam se hne - v koupelně, tak peru, uklízím, dávám se do kupy, zapluje do kuchyně, tak vaříme, vypluje - nevaříme, atd... A jelikož se nám tak hezky vyčasilo /ironie, fuj půl roku zas kosa/, tak se sápe po dveřích, klíčích a řve pápáááá
17. zář 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lv ty jo , tak u nás chování uplně odpadlo, naopak to odmítá, uplně se odtahuje, jinak my už máme skoro 4 stoličky- 2 jsou venku uplně a 2 na cestě a už aby byli plně venku
a rozhodla jsem se odsunout prirox, udělala jste to taky některá?

a btw. přidám obrázek :slight_smile:
17. zář 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek