• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@megy zrovna dneska jsem si četla různé letáčky od doktorky a píšou tam, že při 1. screeningu se zjišťuje pouze Down, tak si pak vyber co?
Ale už dost strašení, chtěla jsem jen znát vaše názory, zda na to půjdete nebo ne. Takže moooc děkuji za vyjádření se a teď k něčemu veselejšímu jo? Nadhoďte zase nějaké příjemnější téma :wink:
22. říj 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 Market, kde je v Plzni ta genetika??Nebo jak se jmenuje to středisko?? a chápu to dobře , že screening=genetické testy?????
22. říj 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iil já na to půjdu, holky z diskuze mi to doporučili, taky jsi našla cenu 1450,- ?
22. říj 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleopatra35 nene genetické testy jsou něco jiného a rozhodně je doporučuji, nám zjistili, že manžel je přenašeč cystické fibrozy a já ne takže naše dítě bude zase jen přenašeč a rozhodně své děti pak s budoucími partnery až budou chtít založit rodinu o to informuji at s tím naloží podle svého uvážení. Na genetické testy má každý človek (pár) nárok jednou v životě zdarma, žádanku si muší ale někde sehnat
22. říj 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleopatra35 jestli to tady znáš tak směr na Černice http://www.genetika-plzen.cz/ :wink: . ten screening v 1. trimestru, odhalí hlavně DS a z krve myslim i jiné vady ale hlavně jde o DS :wink: ale možná to dělá i Tvůj doktor nebo někdo v okolí ale je teda fakt že tady jsou hodně dobrý a ten přístup je super :wink:
22. říj 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tam se chodi kdy??? Pokud chceš zjistit genetiku kvůli miminku?? a kam? Já už v tom všem mám totální zmatek...zase, kdy nejlépe si udělat tento test, než nyní??
22. říj 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 já jezdím na gyndu do Plzně, takže by toto neměl být pro mě problém. Ake děkuji za info...kouká,, že máme podobný termín TP, takže se možná i sejdem spolu v porodnici, pokud vše dopadne dobře. :wink:
22. říj 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleopatra35 kampak chodíš do Plzně? No spolu se asi nesejdeme :unamused: , já at to dopadne sebelíp tak musim rodit max v 38tt ale nejspíš i dřív :unamused: . Ale třeba se potkáme na genetice :grinning: na ten test se chodí mezi 11-14tt, já ěvtšinou byla ve 12tt, je lepší pak na genetiku zavolat dřív a domluvit se :wink: . když jsem chodila ke svýmu tak jsme dopoledne přišla na krev a po 12h na UTZ :wink: ale ted raději půjdu na genetiku tak to budu muset obvolat a domluvit se co a jak ale hlavně aby ted v úterý bylo vše ok :wink:
22. říj 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 a v jakým týdnu je nejlepší zavolat na genetiku? taky chodim do Plzně :slight_smile:
22. říj 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kleopatra35 my dvě se spolu pak můžeme sejít na Lochotíně :slight_smile: ,termíny máme podobný
22. říj 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@svanhild no asi v 9tt, minimálně se domluvit a oni dle TP Tě řeknou kdy přijít a pak poreferuješ co říkali :grinning: . já čekam v úterý na kontrolu a pak se sestry zeptam za kolik dělají screening a jestli fakt to je 1500 tak rovnou oznámim že jdu na genetiku :wink: většinou je na genetice nával takže raději zavolat dřív, vim že už se i stalo že prostě volno enbylo a pak nezbývá než jít jinam což nevim kam jinam v Plzni jít :unamused:
22. říj 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 já jdu ke své doktorce na kontrolu 4.11. - to budu na přelomu 9. a 10. týdne, tak snad pak ještě nebude na objednání pozdě :slight_smile: kam chodíš na gyndu?
22. říj 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svanhild na lochotín :wink: . To bude akorát :slight_smile:. Já když bude srdíčko tak tam cinknu asi v 9 tt a zeptam se co a jak a i na 3D jsem se objednávala min měsíc dopředu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 a kde jsi byla na 3D a v jakým týdnu?
22. říj 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svanhild na genetice :wink: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/marketa137/album/zazrak2/3487574/ 22+3tt ale může se jít i dřív aale vidět bylo vše pěkně i když fotky ne ideální, blbě se natáčel ale záznam byl fajn :wink:
22. říj 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 to jsou krásný fotky:slight_smile: na to už se pak těšim:slight_smile: je fajn, že je to i v Plzni :slight_smile: a bylo už poznat, co to je? nebo jsi to nechtěla vědet? jinak moc děkuju za informace:slight_smile:
22. říj 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak mi je zase zle :frowning2: dneska jsem s sebou málem švihla v krámě.. jsem celá taková malátná.... Už aby to přešlo.. jsem úplně polomrtvá... :confounded:
22. říj 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, já si snad i zvyknu na to, že pořád zvracím, ale rybičky už nejím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svanhild :wink: a někdy to mimi z 3D si je tak strašně podobný. fakt ěnkdy ty fotky jsou úplně stejný. na tý gentice je super že Tě mimčo zase zkontroluje doktor. Někde dělá 3D i sestra protože to neni vyšetření ale jen záznam takže to bylo fajn že malýho opět zkontrolovali. Já tam byla na UTZ i v 17tt a sice byl malinkej ale takový dokonalý nožičky :grinning:

@aronek to já enpozřela rybu s Tomíkem. ted je mě sice divně ale jinak než u Tomíka a někdy si říkam jestli to neni špatně že mě neni tolik zle :unamused: i když zrovna ted nic moc že jsem neměla ani večeři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka..............jméno...................věk................týden.................kontrola.........TP......................město
carrynka...............Karolína................27..................9+3.....................19.10..........31.5.2012 .........Brno
iil............................Lenka...................29................. .8+0..........................................3.6.2012 ....................
svanhild................Pavla........... ........21...................7+2......................4.11.............8.6.2012...........Starý Plzenec(Plzeň)
aronek...................Líba.....................33................. ..7+6....................???? ...........6.6.2012............Ledeč nad S. (Praha)
lucienka82............Monika......... ......29....................8+0......................20.10...........3.6.2012?? .....Plzensko.
akita.......................Leona......... ........33...................6+6.......................27.10...........11.6.2012........Brno
tynka89..................Kristýna...............21................. .7+1.....................24.10...........9.6.2012...........UL
kleopatra35..........Karolína..............30................. ..6+4.....................31.10............13.6.2012 .........Přeštice
frami....................................................33................. ..8+2....................27.10. ............2. 6. 2012.......................
amallie........................... .....................31...................6+6...................25.10. . ..........13.6.2012.........Praha
prcekv..................................................30................ ..8+3.....................21.11. .........31.5.2012..........Brno (Kuřim)
magdalena_f ................ ...........................................6+2......................21.10. ....................................................
axi...................................Šárka...................................6+5.....................asi 31.10 .............................................
ilca85..............................Ilona.............26............... ..8+4.......................24.10......................???................Chomutov
oli23................................... ........................................6+6.......................17.10.....................................................
marketa137..............Markéta......... 31....................6+4.........................18,10,...............13,6. 2012.........Plzeň
worea...................................................................... ...7+5...........................???.......................................................
gaudi........................................................................ ..5+5..........................24.10...............19.6.2012......................
andrejka_86............Andrea............24.................. .5+4............................7.11.................20.6.2012........Frýdek-Místek
Caricia1..................Zdeňka.............22....................6+2...........................3.11...............???.....................Přeštice
Petullek....................Petra................24....................7+1...........................2.11...................9.6.2012...............UL
ifka85.......................Iveta..................26....................7+0...........................3.11..............................................Kynšperk
mirkson...................Mirka.................34....................8+2..........................20.10..................3.6.2012...........Kalifornie
mixxinka..................Lenka................26....................7+4..........................1.11.....................???...................Praha
sekacka..................Ivana..................30....................7+5..........................28.11.................10.6.2012.........Brno-venkov
romca13.................Romana............30.................................................................................23.6.2012.........Brno
23. říj 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak je to jasné :grinning:
Takže ve středu po kontrole u DR jsem tady jako na koni :slight_smile:
23. říj 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
AHoj holky,koukám,že je vás tady tolik...ve středu jsem zjistila,že taky budeme mít další miminko...ovšem začátek nebyl jednoduchý...minulou sobotu mě chytila žlučníková kolika...no,co vám budu povídat,kdo zažil,ví...takže dieta...no,operaci jsem odmítla,a jsem ráda,protože vzápětí jsem zjistila,že jsem těhotná...takže teď mám z toho radost i starost...ale snad budeme oba v pořádku...tak vám držím palečky,ať jste ok...
23. říj 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pe3cka gratuluju k miminku
23. říj 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem ve čtvrtek objevila dvě čárky a nemohla jsem věřit svým očím. Je nás tu fakt hodně, tak doufám, že u všech bude vše v pořádku a budeme si tu moct navzájem vyměňovat pocity a dojmy. Co se týče příznaků tak kromě vynechané MS a pozitivního testu mě trochu pobolívají prsa a jsem hodně uvanená. To ostatní se prý dodstaví postupem času, tak se "těším". 1.11. jdu na kontrolí ultrazvuk, tak doufám, že už bude bít srdíčko.
23. říj 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa děkuji...i tobě...koukám,že je druhá čárka stále tmavší...držím palečky...
23. říj 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cosy ahojky, já jsem pozitivní test našla ve středu. A taky to byl pro mě trochu šok, protože mám mít v červnu státnice. Ale vždycky jsem si červnové miminko přála, tak doufám, že bude vše v pořátku a že snad zvládnu i ty státnice.
23. říj 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adellaide03 já budu mít státnice v květnu :grinning:
23. říj 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek já bych měla mít státnice v termínu, jak mám termín porodu, tak asi budu muset státnice odložit až na září :grinning:
23. říj 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andrejka_86 já je risknu :wink: pokud nebude problém, tak bych nerada odkládala. V nejhorším ráno státnice a odpoledne porod :grinning:
23. říj 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte holky,
tak se hlásím k vám červnovkám :grinning: Ve středu jsem dostala moc krásný dárek v podobě // na testíkách :slight_smile: Zítra jdu ke své gynd. tak jsem moc zvědavá...těším se a zároveň se bojím. A to mám už doma jednu 20 měs. cácorku :grinning:
23. říj 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek