• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
Ahojky holky.....tak me ceka zitra utz a snad uz bude srdicko....a mohla by i prukazka......jsem strasne natesena,ze se mi ani nechce jit spat :grinning: tak pa pa :slight_smile:
23. říj 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka89 držim palce, aby všechno vyšlo a průkazka byla :slight_smile:
23. říj 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka89 jéééé, koukej dát zítra hned vědět.....a mazej spát, ať Ti to do rána rychle uteče!! :wink:
23. říj 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek Tak to by Ti mohlo ještě vyjít.

@andrejka_86 možná to taky dopadne v záři no ještě se uvidí, je to daleko.A chtěli jste mimi i když si věděla, že budeš mít tehdy státnice?

@misulenka9 To jsme testovaly ve stejný den :slight_smile:
23. říj 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynka89 tak držim palce a dej vědět, mě to čeká v úterý a pokud bude srdíčko tak si to dam i sem do pasu :slight_smile:
23. říj 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 ano, miminkio je důležitější.. pracovali jsme na něm a povedlo se až třetí měsíc a nechtěla jsem vynechávat snaženíčko jen kvůli tomu... však ono se to nějak zvládne a říká se, že to přijde v nejméně vhodnou dobu a tou jsou pro mě asi ty státnice :slight_smile:)
24. říj 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v kolikátém týdnu jste měli vidět srdíčko? Já jsem dnes 5+5 a na kontrolu mám jít v pondělí 31.10., ale asi přeobjednám na tento týden kvůli práci. Myslíte, že už bude vidět srdíčko?
Jinak všem moc gratuluji kdo už byli na kontrole a měli vidět srdíčko:o)
24. říj 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejka_86 a dalsi: řekla bych, že porod je docela slusná omluva od statnic :grinning: ackoliv lepší statnicovat s pupkem, než s miminkem. Představte si, jak na vas bude komise hodná, protože se bude bát, abyste neporodily :grinning:
24. říj 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlilly no, já jsem asi rozhodnutá - pokud vše půjde podle plánu.. mi vychází porod na 20.6. a státnice jsou přesně v tom týdnu... Já to riskovat rozhodně nebudu :grinning:
24. říj 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka to sem řešila zrovna včera a dočetla sem se, že srdíčko je vidět zhruba od 23 dne staři plodu. čili to by mělo odpovidat délce těhotenstvi 5+2. myslím, že to příští pondělí už je to skoro sichr.
já spekuluju úplně o tom samým. chtěla sem jít tento čt s kamoškou abysme se v čekárně nenudily, ale asi to odlozim az na konec pristiho tydne aby to bylo na jistotu.
24. říj 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, my se snažili o miminko nonstop a kdyby to padlo do státnic, tak bych to nechala osudu :grinning: Mimo den porodu, i když ten den by to ráno taky šlo a pár dní po té by se to dalo zvládnout :dizzy_face: Já si půl porodo četla i v porodnici na pokoji, asistentka dost nevěřila :fearful:
24. říj 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka..............jméno...................věk................týden.................kontrola.........TP......................město
carrynka...............Karolína................27..................9+4.....................19.10..........31.5.2012 .........Brno
iil............................Lenka...................29................. .8+1..........................................3.6.2012 ....................
svanhild................Pavla........... ........21...................7+3......................4.11.............8.6.2012...........Starý Plzenec(Plzeň)
aronek...................Líba.....................33................. ..8+0....................???? ...........6.6.2012............Ledeč nad S. (Praha)
lucienka82............Monika......... ......29....................8+1......................20.10...........3.6.2012?? .....Plzensko.
akita.......................Leona......... ........33...................7+0......................27.10...........11.6.2012........Brno
tynka89..................Kristýna...............21................. .7+2.....................24.10...........9.6.2012...........UL
kleopatra35..........Karolína..............30................. ..6+5.....................31.10............13.6.2012 .........Přeštice
frami....................................................33................. ..8+3....................27.10. ............2. 6. 2012.......................
amallie........................... .....................31...................7+0...................25.10. . ..........13.6.2012.........Praha
prcekv..................................................30................ ..8+4.....................21.11. .........31.5.2012..........Brno (Kuřim)
magdalena_f ................ ...........................................6+3......................21.10. ....................................................
axi...................................Šárka...................................6+6.....................asi 31.10 .............................................
ilca85..............................Ilona.............26............... ..8+5.......................24.10......................???................Chomutov
oli23................................... .........................................7+0......................17.10.....................................................
marketa137..............Markéta......... 31.....................6+5.........................18,10,...............13,6. 2012.........Plzeň
worea...................................................................... ...7+6..........................???.......................................................
gaudi........................................................................ ..5+6..........................24.10...............19.6.2012......................
andrejka_86............Andrea............24.................. .5+5............................7.11.................20.6.2012........Frýdek-Místek
Caricia1..................Zdeňka.............22....................6+3...........................3.11...............???.....................Přeštice
Petullek....................Petra................24....................7+2...........................2.11...................9.6.2012...............UL
ifka85.......................Iveta..................26....................7+1...........................3.11..............................................Kynšperk
mirkson...................Mirka.................34....................8+3..........................20.10..................3.6.2012...........Kalifornie
mixxinka..................Lenka................26....................7+5..........................1.11.....................???...................Praha
sekacka..................Ivana..................30....................7+6..........................28.11.................10.6.2012.........Brno-venkov
romca13.................Romana............30.................................................................................23.6.2012.........Brno
24. říj 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě podle výpočtu zatím vychází termín na 22.6. a státníce jsou na začátku června. Douejme, že si zase nezlomím nohu jako u Deniska, protože to bych nedala. Já jsem minule končíla Vošku v pátem měsíci a to bylo v pohodě, tak uvidíme jak to nakonec dopadne.
24. říj 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky:slight_smile: tak jaky byl vikend? ja sem konecne zpatky ze sluzebky, v patek sme meli malou rodinnou narozeninovou oslavu s chlapem... byla fakt sranda kdyz sem se mu snazila sdelit ze bude tata. Nejdriv sem mu dala Kindrvajco, ze Kinder Surprise, no chutnalo, ale nic ho nenapadlo. Pak jsem mu ukazala vytisknuty obrazek pani s tehotenskym pupikem zabalenym jako Kindervajco, a porad nic:slight_smile: tak sem mu rekla - budes tata, ten tomu vubec nechtel verit:slight_smile: no i slza ukapla, u nas obou:slight_smile: protoze jdu dnes na prvni UTZ, tak si hned zrusil tri jednani co mel a pujde se mnou:slight_smile:
no a v patek prijeli chlapovi brachove se zenama a sli sme na kabaret, pripitek sem osidila tim, ze mi suchy sekr proste nechutna... takze v pohode... v sobotu pri oslave narozenin s kamosema sem celou dobu mela v ruce flasu od piva a chlap mi pravidelne upijel, dokonce kdyz se jela runda stamprli, tak sem si se vsema pripila vod(k)ou, a stejne kdyz sem odchazela tak se me 3 kamosi ptali jestli nahodou nejsem tehotna... ti se fakt zblbnout nedaji... ale dali pokoj kdyz sem jim velice pratelsky vysvetlila, ze sem proste tak tlusta:wink: no, sem, ale jim to pak bylo trapny:slight_smile:
no a kdyz se v nedeli na obed slavilo jeste s chlapovyma rodicema, tak mi akorat chytlo tak blbe, ze sem stejne ani nic jist ani pit nemohla, a ze to bylo po takove party, tak se nikdo nedivil... takze myslim ze aspon u rodiny zatim nikdo nic netusi... ale vubec to neni jednoduchy...
jak se zatim dari vam, mlzit?
moc se tesim dnes k doktorovi, fakt doufam ze uz bude videt srdicko, to by bylo tak krasny:slight_smile:
24. říj 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi přeju ti ať je srdíčko hezky vidět. Teda že to partnerovi trvalo než to pochopil, co? :grinning: Ale radost musela být obrovská když i slzička ukápla. Dobře jsi maskovala celý víkend, my měli taky oslavu, ale naštěstí já aj tak víceméně nepiju takže nikdo nic nepoznal :slight_smile: . Kdy to budete oznamovat rodině?
24. říj 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den holky, nějak nestíhám to tady pročítata a psát sem :frowning2: . Všem novým těhulkám gratuluji a vítám je mezi námi, těm co mají kontroly přeji, aby bylo vše v pořádku. Jinak my jsme to už řekli všem v rodině a i pár kamarádkám, takže čekám, kdy se to rozkřikne po okolí :wink: , ikdyž jsou všichni poučeni, že o tom zatím mluvit nemají :grinning:, ale znáte to.
24. říj 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi moc držím palečky, ať u doktora vše dobře dopadne a jde vidět i srdíčko :slight_smile:
A dáreček tedy pro chlapa pěkný... i když ta jejich natvrdlost někdy - já to raději vybalila rovnou, protože bych se asi zbláznila, vím jak to chodí u nás s náznaky :grinning:

Holky, kdy Vám začalo být blbě jako fakt hodně zle? Jsem na konci 6. týdne a dneska to nějak přišlo... ufff :frowning2:
24. říj 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iil je dobře že nevěříš že se to utají :grinning: za chvilku to budou vědět všichni :grinning:
24. říj 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji hezký nový týden :grinning: Tak u nás už do ví skoro všichni. Navíc přítel už to vykecal skoro všem svým kamarádům, prostě se musel pochlubit :wink:
Hodně štěstí na kontrolách, kdo je má dnes ...
24. říj 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jo jo, počítám s tím, ale stejně je to u nás úspěch, při prvním těhotentsví se to o nás vědělo už v 5. týdnu, to bylo hooodně brzy :angry:
24. říj 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iil já budu ráda když M donutím mlčet do 7 týdne (ještě 2 týdny), to máme oslavu tak už to řeknem tam. Takže se to vědělo hned po //?
@ifka85 má radost :wink:
24. říj 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifka85 manža to taky hned vykecal v práci a kámošům (a to jsem to ještě neměla potvrzeno od doktora)... a po potvrzení od lékaře jsme to řekli zbytku rodiny, kdo to nevěděl a teď máme jistotu, že ti nejbližší to vědí a zbytek když se to doví od jinud, tak to mi je už fuk :slight_smile:
24. říj 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa jojo hned po //, měli jsme nějaký problém, tak jsme to řekli všem, pak se to záhadně dozvěděla jedna ......... :angry: a ta to řekla všem, koho potkala, i těm, se kterýma normálně nemluví.
24. říj 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iil ti lidi jsou někdy zvláštní :grinning: můžu s zeptet? to těhotenství / mimčo nemáš v pasu nebo se to nepovedlo? Pokud nechceš tak neodpovídej
@andrejka_86 já ho donutila počkat aspoň na tu kontrolu co jdu pozítří, a pak jsme se dohodli že teda ještě vydržíme a řekneme to na oslavě
24. říj 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa tak to držím palce ať to vydržíte - já bych to i vydržela, ale manža to je taková kecka ukecaná :slight_smile: S nej kámošem se opili jak dobytci, ale hlavně, že to bylo venku :grinning:
24. říj 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa naštěstí se povedlo :grinning: , vše v pořádku. Jen to nemám v pasu :wink: , nějak jsem se k tomu ještě nedostala :slight_smile:
24. říj 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejka_86 já se teď v sobotu málem rozbulela když mi přála babička :grinning: ale ustála jsem to, a pořádně se do té doby s rodinou neuvidíme. Jen třeba na chvilku a M ví že má být potichu!!! :grinning: M už se teď těší na červen, říkal že pak 3 dny nevyleze z hospody :grinning:
@iil já se radši ptám :wink: . Tak gratuluju k sourozenečkovi
24. říj 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi u nás taky zatím nikdo nic neví, ale myslím, že tvůj plán vydržet to do Vánoc bude tak trochu nadlidský výkon. Já bych se pak už bála, že to budou všichni tušit, takže to nebude takové překvapení. Já jsem zatím pořád rozhodnutá do půlky listopadu, ale nevím, nevím. Manžel má taky problém držet jazyk za zuby.
24. říj 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adellaide03 koukala jsem, že máme stejně staré klučiny, my slavíme 2 roky právě dnes. Je síla, jak to uteklo. Jinak hodně štěstí, ať to s těmi státnicemi nějak dopadne. Já sice budu končit teprve druhý ročník, ale zrovna v termínu porodu mě čeká nejvíce zkoušek, tak jsem zvědavá, kolik mi jich zbyde na prázdniny.
24. říj 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa my jsme skoro všichni z jednoho města, tak se vídáváme i docela často. Minule jsme třeba nakupovali nějaké pečivo a já zabrouzdala do oddělení s dětskýma oblečkama a vždycky tam jak naschvál někoho potkáš :slight_smile: To už asi nejde ututlat :slight_smile:
24. říj 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek