Mimi, červen 2012

Ahoj, tak konečně se zadařilo a test ukázal // 😃 Kdopak je na tom podobně a přidá se??
mochenkaa
24. říj 2011
@frami tak gratulace malému k narozkám 🙂

@andrejka_86 my jsme taky z jednoho města, ale s mojí mamkou se vídám skoro denně (sama si zvládnu nic neříct) a M s rodičema je tak jednou za 1-2 týdny tak śnad to nevytelí 🙂 . my se s díváním po všem dětském zatím držíme, aspoň do té kontroly
frami
24. říj 2011
dneska je docela hodně kontrol, tak už se těším na pozitivní zprávičky. Holky nenapínejte. Jinak někdo se tu ptal na srdíčko, tak já ho měla vidět v 6+6. A mimís odpovídal tomu 7. týdnu.
frami
24. říj 2011
@mochenkaa děkuju moc. Sranda je, jak se říká, že ženský jsou drbny, ale zkušenost mi dokazuje, že chlapi jsou mnohem horší. Ty vykydaj, i to, co nevědí, kor když sedí u piva.
mochenkaa
24. říj 2011
@frami to je pravda. Oni ti chlapi ale budou první tvrdit že ženská je ukecaná, haha 🙂
ifka85
24. říj 2011
A pak, že chlapi nejsou drbny..... 😃 Koukám, že doma má skoro každá takovou drbnu... 😃
adellaide03
24. říj 2011
@frami Jo? A kdy máš termín teď?
cosy
24. říj 2011
@adellaide03 Tak státnice už mám na štěstí za sebou, snad to těhotenství bude větší brnkačka. V červnu je prý nejlepší termín, na porod, jaký jsem si mohla "vybrat". Na ultrazvuku už jsi byla?
magdalena_f
24. říj 2011
ahoj holky, tak já jsem nevydržela a v pátek po kontrole jsem to řekla svojí mamince a jedné kamarádce. Radost obrovská u obou. Jinak jsme se rozhodli a na tu svatební cestu vyrazíme, snažíme se myslet co nejvíc pozitivně (hlavně já) a věřit, že se nic nestane... držte palce prosím, děkuji 😉
jitulka
24. říj 2011
Volala jsem na gyndu a Dr. my řekla, že by tento týden ještě nemuselo být vidět srdíčko, tak jsem se rozhodla to raději vydržet do příštího týdne, abych nebyla zbytečně zklamaná. Ale je to hrozné to čekání 😞 Taky bych už to nejraději někomu řekla, ale bojím se, aby bylo vše OK a tak ještě chvilku počkám. Jinak jsem koukala, že mi termín porodu vychází na sedmé výročí svatby 😉
iil
24. říj 2011
@magdalena_f to je dobře, že na tu svatební cestu pojedete, užijete si ji o to víc, když víte, že čekáte miminko 😉 . Tak ať si to užijete a vrátíte se všichni 3 v pořádku 😃
aronekautor
24. říj 2011
Ahojky, největší drbnu mám doma já. Minule to vykecal po prvním duchovi na testu a to jsme si jasně řekli, že to říkat nebudem 😕
frami
24. říj 2011
@adellaide03 teď mám termín 2.6., ale jestli tenhle druhý prcek bude stejný nedočkavec jako ten první, tak to tipuju na květňátko, předtím jsem měla termín 6.11. a nakonec jsem rodila 24.10. 🙂
frami
24. říj 2011
@magdalena_f myslím, že si se rozhodla dobře, kamarádka byla taky tak nějak a měli letět na dovču do Turecka, tak se ještě radila s dr. a ten ji řekl, ať jede a ještě naposledy si to pěkně užije. Tak si to taky užijte.
magdalena_f
24. říj 2011
@frami dík za podporu, dr si myslí, ža každá těhule má sedět doma na zadku... mě přesvědčil manžel
ilca85
24. říj 2011
Ahoj holky, tak ja dnes byla na kontrole, srdicko bije jak o zavod, ale to bylo videt uz pred 14 dny, mela bych dnes byt 8+5 dle MS 9+3, ale doktorka mi stale neni schopna rict, ve kterem tydnu vlastne jsme. Objednala me na 11.11. k zapisu, na krev, kontrola moci a dostanu uz prukazku. Termin porodu zatim nestanovila, tak uvidime jak to bude priste.
ilca85
24. říj 2011
iil přezdívka..............jméno...................věk................týden.................kontrola.........TP......................město
carrynka...............Karolína................27..................9+3.....................19.10..........31.5.2012 .........Brno
iil............................Lenka...................29................. .8+0..........................................3.6.2012 ....................
svanhild................Pavla........... ........21...................7+2......................4.11.............8.6.2012...........Starý Plzenec(Plzeň)
aronek...................Líba.....................33................. ..7+6....................???? ...........6.6.2012............Ledeč nad S. (Praha)
lucienka82............Monika......... ......29....................8+0......................20.10...........3.6.2012?? .....Plzensko.
akita.......................Leona......... ........33...................6+6.......................27.10...........11.6.2012........Brno
tynka89..................Kristýna...............21................. .7+1.....................24.10...........9.6.2012...........UL
kleopatra35..........Karolína..............30................. ..6+4.....................31.10............13.6.2012 .........Přeštice
frami....................................................33................. ..8+2....................27.10. ............2. 6. 2012.......................
amallie........................... .....................31...................6+6...................25.10. . ..........13.6.2012.........Praha
prcekv..................................................30................ ..8+3.....................21.11. .........31.5.2012..........Brno (Kuřim)
magdalena_f ................ ...........................................6+2......................21.10. ....................................................
axi...................................Šárka...................................6+5.....................asi 31.10 .............................................
ilca85.......................Ilona....................26............... ..8+4.....................11.11......................???................Chomutov
oli23................................... ........................................6+6.......................17.10.....................................................
marketa137..............Markéta......... 31....................6+4.........................18,10,...............13,6. 2012.........Plzeň
worea...................................................................... ...7+5...........................???.......................................................
gaudi........................................................................ ..5+5..........................24.10...............19.6.2012......................
andrejka_86............Andrea............24.................. .5+4............................7.11.................20.6.2012........Frýdek-Místek
Caricia1..................Zdeňka.............22....................6+2...........................3.11...............???.....................Přeštice
Petullek....................Petra................24....................7+1...........................2.11...................9.6.2012...............UL
ifka85.......................Iveta..................26....................7+0...........................3.11..............................................Kynšperk
mirkson...................Mirka.................34....................8+2..........................20.10..................3.6.2012...........Kalifornie
mixxinka..................Lenka................26....................7+4..........................1.11.....................???...................Praha
sekacka..................Ivana..................30....................7+5..........................28.11.................10.6.2012.........Brno-venkov
romca13.................Romana............30.................................................................................23.6.2012.........Brno
ifka85
24. říj 2011
@ilca85 Tak super, lepší zprávy už mít ani nemůžeš 😎
kleopatra35
24. říj 2011
@ilca85 Kráááásnéééé, jen tak dááááál 😉
kleopatra35
24. říj 2011
@gaudi , @tynka89 ...holky, jak Vám dopadla dnešní kontrola??? Držela jsem celý den pěstičky, aby bylo vše OK....tak jak?? 🙂
gaudi
24. říj 2011
@mochenkaa @andrejka_86 @frami @iil tak sem zase doma🙂 trochu sklamana sem, to jo, zatim je tam jen bublinka, 0,84cm velika a nic😕 dalsi kontrola 7.11 (ukecala sem je na driv, sestricka me chtela objednat az za 3 tydny...) no a navic, podle velikosti nejsem ted 5+6 ale 4+6, takze se teoreticky i TP posouva na 25.6. tak uvidime jak se budeme vyvijet dal...
no ale mam i fotku, ale tu mi hned zabavil chlap🙂 a jojo, nekdy sou ti chlapi trochu natvrdli, ale mozna i spis proto, ze tomu nechteji verit, ze by se prece jen mohlo povezt🙂
a nojo, sem zvedava jestli se podari tutlat cely trimestr, v praci urcite ne, ale sem si rikala fakt aspon rodinu a kamarady, prece jen, kdyby se neco stalo, tak ty litostivy pohledy a smsky a tak vsechno boli snad vic nez ta samotna bolest... ale uvidime jak dlouho se to podari🙂
gaudi
24. říj 2011
@magdalena_f urcite na svatebni cestu jedte a krasne si to uzijte🙂 doufam ze se vam nic nestane a vsechno bude v poradku, ale myslim ze by nemel byt zadny problem, pokud neplanujete nejaky somalsko nebo tak...
krasnou dovolenku🙂
@ilca85 me dneska na prvni kontrole srdicko jeste nebudilo😞 ale zato uz sem chudokrevna, brali mi dve ampule a to ja to tak blbe snasim... no a priste ma byt UTZ a popriste prukazka🙂
gaudi
24. říj 2011
@kleopatra35 dobre dobre🙂 ale nez se clovek docte az sem, to je hruza!
tynka89
24. říj 2011
Ahojky holky moje🙂 tak se hlasim z dnesni kontroly....jsem stastna a zaroven zklamana....srdicko bylo pry videt,ale ja ho proste nevidela...byla tam semnou mamka,ta srdicko taky videla....odpovidame pry 6 tydnum mozna 6 a pul 😞 a prukazka pry bude az ve 3 mesici 😞 kdyz ja od toho dneska cekala daleko vic 😞 fotku jsem si stejne nechala udelat,mamka me prekecala 😃 tak tady ji mate 🙂 jinak moje mimi je to malinky zrnicko ve spodni dutince ( kdyby jste naaahodou nevedeli ) 🙂
aronekautor
24. říj 2011
@tynka89 krásná fotečka 😉
marketa137
24. říj 2011
@tynka89 moc krásná fotečka, já průkazku vždycky dostala až kolem 10-12tt.

Já amm UTZ zíztra tak snad taky bude srdíčko, od večera je mě non stop špatně tak snad je uvnitř vše ok 😉
tynka89
24. říj 2011
@aronek dekuji 🙂
@marketa137 dekuji 🙂 ja jsem si to taky myslela ze ji dostanu az ten 3 mesic,ale nekdo ji dostava kdyz je poprve srdicko,tak jsem si tak pro sebe doufala no 🙂 ja musim zaklepat ,ze me spatne neni vubec....zitra ti budu drzet palecky 🙂
jitulka
24. říj 2011
Krásná fotečka 🙂 Já už se na tu svoji taky moc těším a mám pocit, že to do 31.10. asi nevydržím..... :-S
tynka89
24. říj 2011
@jitulka Dekuju 🙂 urcite vydrzis,vzdyt ten cas strasne leti 🙂
marketa137
24. říj 2011
@tynka89 kolik jsi dle UTZ 😉 . většinou je to i na fotce z UTZ 😉
tynka89
24. říj 2011
no podle ms jsem 7+2 a dneska mi rekla ,ze podle utz to vypada o tyden mladsi mozna o tyden a pul 😞
@marketa137

Začni psát odpověď...

Odešli