• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
my se s manžleme taky snažíme o miminko. Měla jsem ovulaci od 28.9 až do 3.10.2011 a každý den jsme měli sex. Nevíte kdy si můžu udělat těhu test? Jinak mám citlivé prsa a pořád jsem nějaká nafouklá. Tak moc bych si to přála,,,,:slight_smile:
4. říj 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marca22 já taky čekala dvojčátka, ale kolem 8tt došlo k samovolné redukci jednoho plodu, takže teď mám doma jednoho dvouletého rošťáka. Já jsem si naopak nikdy dvojčátka nepřála, takže nakonec mi to ani moc nevadilo, ale byla jsem ráda, že to bylo hned na začátku, později už by mě to mrzelo. Moc držím pěsti, ať ti to dopadne a dočkáš se krásných zdravých dvojčátek.
4. říj 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem z toho trochu mimo, volala jsem doktorce, abych se objednala že mám na testu // a sestra se ptala na poslední měsíčky -7.9. a ona se mně ptá, že není možné, aby se mně ukázal pozitivní test, že je to ještě hrozně brzo.Že to spíš vypadá, že už jsem těhotná dřív, že prostě měsíčky být můžou i v těhu,což já samozřejmě vím, ale že se to stane mně?to by mně nenapadlo.Tak mně objednala na 19.10., tak jsem napnutá jak struna, tak já snad ještě budu mít květňátko :grinning:
Angínu už mám trošku lepší, hnis pomalu odchází, Bioparox asi zabral, jupíí :slight_smile:
5. říj 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak vás tak bolí podbřišek, teda není to přímo bolest, ale jakokdyby se mně roztahovala pánev, to jsem u prvního těhu neměla :unamused:
5. říj 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sekacka ahojky to je zvláštní, já měla poslední MS 5.9 a pozitivní test první jsem měla už 30.9. tož to mě teda sestra zaskočila :confused:
jinak mě bolí v podbřišku taky, ale nedokážu to moc specifikovat, spíš mám pocit jakoby se tam něco hýbalo a teď jak jsem měla dostat ms, tak od té doby mě tam bolí trochu jak před ms...takový tlak nepříjemný..no snad je vše ok
5. říj 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak se mně to zdá divný, úplně mně vykolejila, uvidím toho 19.10. :confounded: mně v tom podbřišku bolí jako bych měla MS, takový divný tlaky.
5. říj 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky,vidíte tam něco?Nebo mám halucinaceTa horní je z včerejšího dopoledne a dolní dnes ráno. Zpoždění 3 dny...děkuju
5. říj 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sekacka tak to máme podobný, asi to tak má být
5. říj 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tumojc ahoj, jasně že tam je :wink: hlavně na té dnešní je už vidět pěkně :sunglasses:
5. říj 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tumojc je to tam, vidím to :grinning:
5. říj 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tumojc jj je tam dušík :wink: Tak testuj dál
5. říj 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju moc, chvíli jsem si myslela že jsem se zbláznila...tak teď si dám chvíli pauzu,příští pondělí se zase otestuju (určitě to ale tak dlouho nevydržim) a pak zavolám doktorce...začínám se trošku radovat. Všem pěkný den! :slight_smile:
5. říj 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. chtěla jsem se zeptat, měly jste už nějaké příznaky před tím, než jste si udělaly test? Mám 5 dní před MS a je mi tak nějak všelijak :slight_smile: Jestli to vyjde, tak se k Vám potom přidám.. jen by mě právě zajímaly ty příznaky... děkuij a přeji hezký den!
5. říj 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky zdravím
:slight_smile: Tak dnes jsem 33DC a ms nikde, bolí jen prsa a pálí žáha,jinak nic.
Odpoledne jsem testla................. a krásné silné // , jsem moc šťastná.
:wink:
Byla jsem si odpoledne koupit ještě dig.test, co ukáže i týdny,tak pak testnu.
A vitamínky MAMAVIT, berou se v celém těhu i při kojení

Vložím foto testu.
5. říj 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrejka_86 Ahojky příznaky mít klidně můžeš,záleží na tom kdy proběhla ovulace,zároveň to ale také může být premenstruační syndrom. Já mám bolestivá prsa,bolesti v zádech,bolesti v podbřišku sem tam a po jídle mám pálení žáhy a jsem 25DC a od včerejška mám pozitivní testík (ale jsem po IVF,nicméně ta doba ovulace a zahnízdění by měla sedět,protože jsme měli prodlouženou kultivaci embryí) Já být tebou počkám do termínu ms a udělám si test :wink:
5. říj 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nemo1985 Moc gratuluji. Vitamínky se mají brát již 3 měsíce před plánovaným těhotenstvím kvůli kyselině listové a prevenci vývojových vad :wink:
5. říj 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k vám, poslední MS byla 28.8. a v pátek jdu na kontrolu, moooc se bojím, aby bylo vše v pořádku :unamused: , ale to asi nejsem jediná že? :slight_smile:
5. říj 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se týče příznaků, tak já taky cítím prsa, občas mám pnutí v podbřišku a navíc chodím v noci na záchod, a to jsem měla i u prvního těhu. Jinak doufám, že moje druhé těhu bude stejné jako to první, žádné nevolnosti, malé bříško, prostě taková pohodička. :grinning:
5. říj 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marca22 jasně, děkuji moc. Taky plánuju, až když nedorazí MS, tak si udělám testík... :slight_smile: Ještě jednou díky a ať se všem těhulkám daří! :slight_smile:
5. říj 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já tiše doufám, že toto těhotenství nebude jak to minulé. Přežívala jsem na sušenkách devět měsíců. Blbě mi bylo pořád, přibírala jsem jak blázen, nakonec vysoký tlak, zadržování vody a vyvolávaný porod který se nepovedl, takže císař :confounded:
5. říj 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tumojc krásné čárky, jsou moc pěkně vidět, jen ať se drží dál :wink:
5. říj 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jen tak pro zajímavost, jak dlouho jste se o mimi snažili? My 6 měsíců a bylo to teda dlouhých 6 měsíců.... :wink:
5. říj 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iil vlastně od loňského listopadu, ale přítel na směnách, já v práci a ve škole, takže jsme se spíš jen potkávali. Ale poslední čtyři měsíce jsem už fak blbla a přemýšlela, jestli všechno funguje jak má :confounded: Ale asi funguhe, že? :sunglasses:
5. říj 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chtěla jsem aby mi navázaly mateřské, takže sice nenaváží, ale je to jedno. Už stejně dělám a ještě si udělám státnice s bříškem a ne prťousem :wink:
5. říj 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek pane jo, dítě, práci a školu? To jde dohromady???? :astonished: . Nakonec to příroda zařídila dobře ne? Státnicovat s bříškem bude rozhodně jednodušší než s miminkem. :slight_smile:
5. říj 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iil to víš že jde :grinning: Když jsem začala studovat, tak mi malého brácha vozil na přestávky na kojení a když jsem byla v práci, tak jsem odstříkávala, nechtělo se mi ho tam tahat, ale dovolili by to :grinning: Kojila jsem do 16 měsíců :wink:
5. říj 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tumojc :Ahoj, je to jasná čárka:slight_smile:
@nemo1985 : Taky moc gratuluju:slight_smile:
5. říj 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iil nám se to povedlo vlastně hned na první pokus. Po vysazení HA jsem totiž neměla MS ani ovulaci od července.
Snažili jsme se od začátku září, já si občas dělala ovu testy. No a pak se konečně dostavila ovulace a hned se to povedlo.:slight_smile: Pořád nemůžu uvěřit, že to šlo tak rychle, myslela jsem, že to bude trvat dýl, zvlášť po tom, jak jsem měla rozhozený cyklus.
5. říj 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svanhild tak to je super, když se to povede hned na první pokus. Člověk je ušetřen zbytečným stresů. :wink:
5. říj 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek taky při malým studuju a chodím do práce, ale jen na 2 hoďky denně a ještě navštěvuju kurz angličtiny a občas mi přijde, že nevím, co dřív. Něco holt musí jít trochu stranou, tak u nás je to uklízení, protože já s malým nic neudělám, teď chci zkusit, jestli bych s ním zvládla aspoň uvařit, tím bych ušetřila čas, když jde po obědě spát.
5. říj 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek