• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
holky, došlo zase ke zmatkám v tabulce, tak si prosím zkontrolujte údaje, ráda to předělám, ale není v mých silách, brouzdat v minulosti a zjišťovat, jak jsme která na tom :wink: , tak se nezlobte a díky :grinning:
25. říj 2011 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak přeji krásné ráno a ať dneska dopadnou kontroly dobře :slight_smile:
25. říj 2011 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaudi jedeme poznávací na čtyři dny do říma, to by měloo být v pohodě si myslím :slight_smile:
25. říj 2011 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
přezdívka..............jméno...................věk................týden.................kontrola.........TP......................město
carrynka...............Karolína................27..................9+5.....................19.10..........31.5.2012 .........Brno
iil............................Lenka...................29................. .8+2..........................................3.6.2012 ....................
svanhild................Pavla........... ........21...................7+4......................4.11.............8.6.2012...........Starý Plzenec(Plzeň)
aronek...................Líba.....................33................. ..8+1....................???? ...........6.6.2012............Ledeč nad S. (Praha)
lucienka82............Monika......... ......29....................8+2......................20.10...........3.6.2012?? .....Plzensko.
akita.......................Leona......... ........33...................7+1.....................27.10...........11.6.2012........Brno
tynka89..................Kristýna...............21................. .7+3.....................24.11...........9.6.2012...........UL
kleopatra35..........Karolína..............30................. ..6+6.....................31.10............13.6.2012 .........Přeštice
frami....................................................33................. ..8+4....................27.10. ............2. 6. 2012.......................
amallie........................... .....................31...................7+3...................25.10. . ..........13.6.2012.........Praha
prcekv..................................................30................ ..8+5....................21.11. .........31.5.2012..........Brno (Kuřim)
magdalena_f ......Magdaléna..........23...................6+4....................11.11. ............15.6.2012......... Milevsko (Písek)
axi...................................Šárka...................................7+0.....................asi 31.10 .............................................
ilca85..............................Ilona.............26............... ..8+5......................11.11.......................???................Chomutov
oli23................................... .........................................7+1......................17.10.....................................................
marketa137..............Markéta......... 31.....................6+6.........................18,10,...............13,6. 2012.........Plzeň
worea...................................................................... ...8+0.........................???.......................................................
gaudi........................................................................ ..6+0..........................24.10...............19.6.2012......................
andrejka_86............Andrea............24.................. .5+6...........................7.11.................20.6.2012........Frýdek-Místek
Caricia1..................Zdeňka.............22....................6+4...........................3.11...............???.....................Přeštice
Petullek....................Petra................24....................7+3...........................2.11...................9.6.2012...............UL
ifka85.......................Iveta..................26....................7+2...........................3.11..............................................Kynšperk
mirkson...................Mirka.................34....................8+4..........................20.10..................3.6.2012...........Kalifornie
mixxinka..................Lenka................26....................7+6..........................1.11.....................???...................Praha
sekacka..................Ivana..................30....................8+0..........................28.11.................10.6.2012.........Brno-venkov
romca13.................Romana............30.................................................................................23.6.2012.........Brno
25. říj 2011 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@magdalena_f my odjíždíme s manžílkem ve čtvrtek do Karlovy Studánky na wellness víkend - slavíme výročí 10 let a 1 rok manželství (brali jsme se loni po 9ti leté známosti) :grinning:
Doktor mi wellness nezakázal, ale říkal, at si dávám pozor na hygienu a když se mi to nebude pozdávat, tak ať se tomu raději vyhnu a ať mi nikdo nemasíruje břicho :grinning:
25. říj 2011 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Držím pěsti všem co dnes mají kontroly
25. říj 2011 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrejka_86 tak si to užijte, to bude určitě příjemný relax :slight_smile: my jsme právě mysleli, že počneme až na svatební cestě a ono se to povedlo dřív :slight_smile:
25. říj 2011 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
přezdívka..............jméno...................věk................týden.................kontrola.........TP......................město
carrynka...............Karolína................27..................9+5.....................19.10..........31.5.2012 .........Brno
iil............................Lenka...................29................. .8+2..........................................3.6.2012 ....................
svanhild................Pavla........... ........21...................7+4......................4.11.............8.6.2012...........Starý Plzenec(Plzeň)
aronek...................Líba.....................33................. ..8+1....................???? ...........6.6.2012............Ledeč nad S. (Praha)
lucienka82............Monika......... ......29....................8+2......................20.10...........3.6.2012?? .....Plzensko.
akita.......................Leona......... ........33...................7+1.....................27.10...........11.6.2012........Brno
tynka89..................Kristýna...............21................. .7+3.....................24.11...........9.6.2012...........UL
kleopatra35..........Karolína..............30................. ..6+6.....................31.10............13.6.2012 .........Přeštice
frami....................................................33................. ..8+4....................27.10. ............2. 6. 2012.......................
amallie........................... .....................31...................7+3...................25.10. . ..........13.6.2012.........Praha
prcekv..................................................30................ ..8+5....................21.11. .........31.5.2012..........Brno (Kuřim)
magdalena_f ......Magdaléna..........23...................6+4....................11.11. ............15.6.2012......... Milevsko (Písek)
axi...................................Šárka...................................7+0.....................asi 31.10 .............................................
ilca85..............................Ilona.............26............... ..8+5......................11.11.......................???................Chomutov
oli23................................... .........................................7+1......................17.10.....................................................
marketa137..............Markéta......... 31.....................6+6.........................18,10,...............13,6. 2012.........Plzeň
worea...................................................................... ...8+0.........................???.......................................................
gaudi........................................................................ ..5+0..........................7.11...............25.6.2012......................
andrejka_86............Andrea............24.................. .5+6...........................7.11.................20.6.2012........Frýdek-Místek
Caricia1..................Zdeňka.............22....................6+4...........................3.11...............???.....................Přeštice
Petullek....................Petra................24....................7+3...........................2.11...................9.6.2012...............UL
ifka85.......................Iveta..................26....................7+2...........................3.11..............................................Kynšperk
mirkson...................Mirka.................34....................8+4..........................20.10..................3.6.2012...........Kalifornie
mixxinka..................Lenka................26....................7+6..........................1.11.....................???...................Praha
sekacka..................Ivana..................30....................8+0..........................28.11.................10.6.2012.........Brno-venkov
romca13.................Romana............30.................................................................................23.6.2012.........Brno
25. říj 2011 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
a jeste obrazek:slight_smile: zatim teda jenom prazdna bublinka:frowning2: ale doufam ze za 2 tydny uz bude vic:slight_smile:
25. říj 2011 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@magdalena_f krasne si dovolenku uzijte, to by nemel byt problem a ani to neni daleko...
@andrejka_86 welness vikend bude taky urcite super:slight_smile: jen se nechte krasne rozmazlovat:slight_smile:
25. říj 2011 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky, sem se zvlastnima chutema! U me teda zatim nic specialniho, prestala mi chutnat cokolada, me, cokoholikovi:-/ a zato vcera v 10 vecer sem nutne potrebovala michany vajicka:slight_smile: a jaky byly dobry:slight_smile:
25. říj 2011 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, čtu vás tady už pár dní a tak bych se taky ráda přidala.. Sice mám TP 31.5., ale snad to tak nevadí :slight_smile:.. Jsem momentálně 8+6, včera jsem byla na KO a už tam byl človíček, vypadal jak malý medvídek, fakt krásný.. Čekám prvního prcka, tak jsem z toho všeho hrozně vyjukaná a nadšená :slight_smile:.. Přeji všem krásný den a na kontrolách samé hezké zprávy :slight_smile:
25. říj 2011 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@gaudi tak to cítím úplně stejně - já čokoholik nebo jak se nazýváš - a čokoládu nemůžu aní cítit :frowning2:
Ale říká se, že pokud nemáš v těhotenství chuť na sladké, tak to bude chlapeček... no nechme se překvapit :sunglasses:
Já zase jeden den nutně potřebovala kynuté knedlíky se švestkama - tak manžel chudák musel letět do obchodu :grinning:
25. říj 2011 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, gratuluji vsem k srdickum a foteckam. Jen jsem se vas jeste chtela zeptat, taky kdyz prijdete na UTZ, tak doktorka nejdriv nejakou chvili kouka do monitoru a nic nerika? Mam z toho vzdycky takovej divnej pocit, ze se neco deje a musim se vzdy zeptat, zda je vse v poradku. Ona nakonec rekne samozrejme, ale ta minuta ticha, me vzdy rozhodi.
25. říj 2011 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaudi Srdicko urcite priste bude, v 5. tydnu jsem taky nic nevidela. Budu drzet palecky. S tou krvi ja taky nevim jak to zvladnu priste, pry berou 6 ampulek a nedela mi to dobre, hlavne mam prijit na lacno a ja jakmile se rano hned nenajim neni mi dobre :frowning2:
25. říj 2011 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@iil Jezis promin :slight_smile: ja jsem si myslela, ze kopiruji tu posledni,asi mi ten mozek uz nekam utika : D Priste si dam pozor :slight_smile:

Jinak co se tyce obleceni, kalhoty uz skoro nenosim, sice mi jsou,ale tlaci me a je mi to neprijemne, takze sukne a leginy, douhe svetry a je tofajn, brisko uz mam nafouknute, ale zatim ani kilo nahore.
25. říj 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@bellinka ahojky:slight_smile: srdecne vitej:slight_smile: jasne ze nevadi, vsak termin asi stejne jeste nemas pevny, ne? a i kdyby, kdo vi kdy se drobeckovi bude chtit vykouknout:slight_smile:
@andrejka_86 no, ja si sem tak nejak jista, ze jestli to klapne, tak to bude kluk jak buk:slight_smile: ale co uz, svagrova si zas byla jista holcickou a jaky pak bylo prekvapeni, ze to bude chlapak, rozdychavala to tyden...
no a co bysme bez tech nasich chlapu delali:slight_smile: je super ze se tak krasne staraji, zejo:wink:
@ilca85 6 ampuli? tak to by si me tam rovnou mohli nechat lezet... a na lacno? bych ani nedosla... vsak sama pani doktorka mi rikala, ze kdyz se necitim dobre, mam si pripravit nejaky knekebrot k posteli a nez vztanu hned se zakousnout... a na piti mi doporucovala zazvorovy caj...
25. říj 2011 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
mam ted tak trochu smyseny pocity. Jak tutlame, tak se nejak rozhodly nestastny holky se mi sverovat:frowning2: v patek psala jdna kamoska, ze o mimi prisla ve 12 tydnu a vcera se najednou ozvala druha kamoska, ze v 9. tydnu nemela srdicko a tak ji doktor tehotenstvi taky prerusil... fakt drsny, moc me to s holkama mrzi a o to vic si to beru sama osobne a zacinam mit strach a tak...
25. říj 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, rada by som sa pridala. :wink: Som v 8tt, TP 10.06., je to naše druhé dieťatko, doma už máme 2ročného Tobiáška :dizzy_face: Na KO v 4+5tt bola na utz dutinka, o 2 týždne 6+5tt krásne bilo srdiečko a dostali sme preukaz. Nemám veľa času prispievať, určite ale budem čítať a tešiť sa z pribúdajucich tt s Vami :wink:
25. říj 2011 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaudi vaše určitě bude v pořádku, držím pěsti :wink:
25. říj 2011 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaudi
@andrejka_86 tak holky já jsem normálka strašnej žrout čokolády, ale v prvním těhu najednou žádná chuť na čokošku a byl to kluk. Takže u mě se tahle pověra vyplnila.
25. říj 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
hoj holky,
my byli týden bez netu, klekl nám noťas..to byl absťák :grinning: Zase jsem ale poluštila křížovky a sudoku co zbyly z dovči :grinning: No a teď jsem vás konečně dočetla, srdíčka krásně přibývají, já jdu ve čtvrtek a začíná se mě zmocňovat obava ( zejména když jsem si teď přečetla příspěvek od gaudi a jejích nešťastných kamarádkách..kdyby to mimi nemělo srdíčko poznala bych to jako třeba, že bych začala krvácet nebo bych jakoby potratila nebo se nic neděje a nepoznám to a pak se na to přijde až na utz a pak následuje revize? Mě to totiž strašně děsí, že tam nebude, ale snažím se ty myšlenky zahnat..no ale ne vždy to jde a čím více se blíží kontrola, tím je to těžší ) ale snažím se myslet pozitivně. Dnešek rychle uteče, jdu na nehty a pak s malým do zábavního centra strávit to hnusné odpoledne ( počasí je fakt nechutné :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Jediné co si pamatuju je dotaz na screening..já na něj určitě půjdu, byla jsem i poprvé a půjdu i teď. Taky se to platí, ale stojí mi to za to ( na jiné diskuzi kam chodím jedna kočenka šla na potrat ve 20 tt, po 2. velkém utz, protože tam přišli na to, že mimi je postižené, což se následně potvrdilo i na amniu a bohužel to byla choroba, na kterou by se na tom NT screeningu přišlo, ale ona sama říkala, že chtěla ušetřit a že když bylo první mimi zdravé, tak myslela, že to další bude taky bez potíží ) Takže než tuhle zkušenost, tak to raději oželím vánoční dárek a půjdu na tohle, ale je to samozřejmě každého věc, jen mi přišlo napsat tuhle zkušenost pro ty, kteří jsou na vážkách, že jim to třeba pomůže k rozhodnutí..No a já půjdu i vzhledem k věku neb už jsem starší kus, tak pro jistotu :grinning:
Jinak mi naštěstí nic není, bolí pořád prsa, ale už nejsem ani tolik unavená ( už nemusím jít spát přes den :wink: ). Jen v autě se mi večer nejezdí moc pohodlně, jako když řídím tak ok, ale jako spolujezdec mám ruku na otvírání okýnka pořád..pro jistotu :grinning:
Udělal se mi ale další opar, to je od početí už 4 kus, je to drsné, ale snad to nijak mimčo neohrozí a je to jen projev oslabené imunity.
25. říj 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@tynka89 No jo, teď se ty kontroly budou protahovat, už to nebude po 14ti dnech, ale měsíci :grinning:
25. říj 2011 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zpet z kontroly, pocity smisene, neb miminka jsou dve :astonished: srdicka maji obe
25. říj 2011 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@amallie ty bláho amali to je teda asi šok co, ale přesto gratuluju.
25. říj 2011 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@bellinka Určitě nevadí, vítej mezi námi :wink:
25. říj 2011 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@ilca85 To mi ani nemluv, zatím jsem byla na KO jednou na gyndě a jednou na UTZ a krev mi nebrali, ale teď mě to asi nemine. A věřte mi nebo ne, ale mám z braní krve větší strach než ze zubaře. Jehly a já prostě nejdeme dohromady.....
25. říj 2011 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@adellaide03 sok obrovskej
25. říj 2011 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@amallie Dvojnásobná gratulace, Zrovna posledně jsem myslela na to, jestli vůbec někdo z nás přijde s touto zprávou. Už jsi se s tím srovnala? :wink:
25. říj 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@amallie tyyy brďo! Tak to je síla... držím palce, ať jde vše dobře a bez komplikací :slight_smile:
25. říj 2011 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek