Mimi, červen 2012

Ahoj, tak konečně se zadařilo a test ukázal // 😃 Kdopak je na tom podobně a přidá se??
ifka85
26. říj 2011
@berticka Tak gratulace a vítej mezi námi...... 😃
jitulka
26. říj 2011
Tak jsem z těch skupin taky nějaká zmatená 😞 Vůbec už nevím komu mám psát aby mně někam přidal 😞
@ifka85 Doufám, že tě ta mizerná nálada brzo přejde. Musím říct, že nemám taky zrovna nejlepší náladu, ale asi to bude tím, že nám nesvítí vůbec sluníčko:o(
brendi
26. říj 2011
holky a jinak je vám dobře? já trpím velkýma nevolnostma, až do noci.
a dnes nad ránem měprobudila velká bolest břicha, nevěděla jsem co dělat, nemohla ani ležet, nakonec jsem asi usnula,ráno dobrý, ale docela mět o vyděsilo
iil
26. říj 2011
tak jsem se asi nějak unáhlila s tím nahlášením do uzamčené skupiny červen 2012. Tam jsou snad jen 2 holky odtud, jinak samý cizí 😞 , takže jsem teď z toho taky pěkně zmatená.

@amallie ta tvá diskuze už funguje? Je tam někdo?
Taky bych byla ráda, kdybysme se nerozdělovaly, ale uzamčenou diskuzi bych brala 🙂
ifka85
26. říj 2011
@brendi To je mi tě líto, tohle vůbec neznám, takže v tom moc radit nemůžu. Mě je fajn, jen občas mě odpoledne přepadne stav, že je mi zle od žaludku, ale nic strašného. Poslední 4 dny mě trochu víc pobolívá v podbřišku, ale to je prý normální...
maruja
26. říj 2011
ja už mam doma 3 letou holčičku a tak i když bych si chtěla odpočinout tak namůžu já jsem ze všeho nejvíc unavená.
jitulka
26. říj 2011
Holky, chtěla bych se zeptat. Mam tří ročního syna( má 14 kilo) a občas ho prostě zvednu do náruče. Myslíte, že je to nějaký problém? Nebo je to nebezpečné až ke konci těhotenství?
brendi
26. říj 2011
@ifka85 no já tohle taky nikdy nezažila, v min těh. jsem neměla nevolnost ani jednou,...měla jsem problémy s břichem, dělohou, nechtěla se roztahovat....tak doufám že se to nebude opakovat......v pátém mě
síci ani nebylo poznat že jsem těhotná:o)
brendi
26. říj 2011
@jitulka já myslím že to není problém, pokud nemáš nějaké problémy, malého jsi tahala do ted, tak je tělo na to taky připravené, samozřejmě to nějak nepřehánět
akita
26. říj 2011
@iil já bych byla za, abychom se všechny ( samo kdo chce ) přesunuli do nové uzamčené diskuze, kterou založila amelie..ale jen návrh. Já už tam jsem, jsou tam holky jen odsud a jedná nová maminka, která nechtěla psát na veřejnou diskuzi..
maruja
26. říj 2011
ja taky dceru zvedám ale snažím se co nejmíň.
maruja
26. říj 2011
a jak se tam dostanu??
brendi
26. říj 2011
a jak se jmenuje ta diskuze?
akita
26. říj 2011
@jitulka můj malej má dokonce16 kilo a taky ho občas musím vzít, ale snažím se to dělat minimálně..ale zatím jsem s tím žádnou potíž neměla, jen pak brzy cítím břicho, že tak táhne a je trochu bolavé, ale snad to bude v pohodě
akita
26. říj 2011
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cerven-2012/ a napíšete amelii aby vás tam přidala a je to
maruja
26. říj 2011
píše mi že diskuze neexistuje???
akita
26. říj 2011
tak jinak: ve výběru témat najdi SOUKROMÉ SKUPINY a tam jsou pod sebou 3 sloupce, tak hledej tento TP ČERVEN 1012 ( je v posledním sloupci skoro úplně poslední ) jen si to nespleť, hned pod tím je ten červen 2012 ( to je ta kde není nikdo od nás ) Zakladatelkou naší skupiny je Amelie..snad to najdeš a Amelii napiš soukromou zprávu, aby tě přidala do seznamu a je to
ifka85
26. říj 2011
@akita Teď už je to lepší.....teď už jsem to našla bez problémů 😃 Díky
maruja
26. říj 2011
taky jsem to našla a už jsem napsala Amelii
jitulka
26. říj 2011
@akita Díky moc za odpověď. Taky se snažím ho netahat často, ale někdy to prostě jinak nejde( třeba při nákupu, ho prostě do toho košíku musím dát) A jak píšeš taky pak někdy cítím trochu bolest v břiše. Ale vždycky to přejde a je to OK 🙂
jitulka
26. říj 2011
@brendi Díky za odpověď. Taky si myslím, že to tělo je zvyklé a mělo by to být v pohodě. Samozřejmě to nepřeháním 🙂
iil
26. říj 2011
@jitulka moje dcera má 15 kilo a taky ji tahám a nosím, samozřejmě se to snažím omezovat, ale člověk se tomu nevyhne a sama doktorka mi řekla, abych ji normálně zvedala jako doteď, aby se necítila kvůli miminu odstrkovaná. Myslím, že když je nebudeme vyhazovat do vzduchu a prudce zvedat, nemůže se nic stát 😉
mochenkaa
26. říj 2011
Potvrzeno počáteční těhotenství z ultrazvuku a dutinka je tam kde má být a měří 3mm x-) Doktor je velmi akční a za týden ve středu na kontrolu. Fotku dodám navečer, až mi ji M oskenuje (neumím s naší domácí tiskárnou). Já mám takovou radost že je zatím všechno jak má být x-)
iil
26. říj 2011
@mochenkaa moooc gratuluji, super zprávička a za týden bude srdíčko, je dobře, že tě doktor nenechá dlouho čekat 😃
ifka85
26. říj 2011
@mochenkaa Taky gratulka. Já na další návštěvu musím čekat dlouhých 14 dní 😎
andrejka_86
26. říj 2011
@ifka85 já čekám na další návštěvu necelé 3 týdny, ale už se mi to krátí 🙂
marketa137
26. říj 2011
@mochenkaa super a říkal kolik cca jsi. Já byla v 5+6 a váček byl 12mm a říká se že milimetr za den. Spíš bych to příště viděla na větší váček a žloutkový, na srdíčko je dost času 😉
mochenkaa
26. říj 2011
@marketa137 @andrejka_86 @ifka85 já mám DR bývalého porodníka a měl na starosti i kyretáže pokud se něco nepovedlo, takže je akční a dává na mě pozor 🙂 . Podle MS jsem 4tt+6 a podle OVU jsem 4tt+4. Počítám s tím, že ve středu tam bude ten žloutkový, nedělám si naděje že tam bude něco víc vidět. A fotku už mám v albu 😉
aronekautor
26. říj 2011
Koukám jak jste všichni akční s kontrolama. Já ještě nebyla :-S Dnes jsem ale volala a pro změnu mi to nikdo nebral, takže to zkusím zítra 😉 V devátém týdnu by to už chtělo abych se stihla objednat na NT x-)
mirkson
26. říj 2011
Holky, ja vam zavidim, ze tak casto chodite na kontroly. Ja jsem na prvni kontrolu musela cekat az do 8 tydne a druhou mam az ve 13 tydnech. Jdu na prvni krevni testy a first trimester screening.
Berete vitaminy? Me v prvim tehotenstvi bylo po nich strasne spatne. Ted je zatim snasim dobre. Koupila jsem si ty, co jsou jako gumove bombony. At nemusim polykat velke tablety.

Začni psát odpověď...

Odešli