• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@berticka Tak gratulace a vítej mezi námi...... :grinning:
26. říj 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem z těch skupin taky nějaká zmatená :frowning2: Vůbec už nevím komu mám psát aby mně někam přidal :frowning2:
@ifka85 Doufám, že tě ta mizerná nálada brzo přejde. Musím říct, že nemám taky zrovna nejlepší náladu, ale asi to bude tím, že nám nesvítí vůbec sluníčko:o(
26. říj 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jinak je vám dobře? já trpím velkýma nevolnostma, až do noci.
a dnes nad ránem měprobudila velká bolest břicha, nevěděla jsem co dělat, nemohla ani ležet, nakonec jsem asi usnula,ráno dobrý, ale docela mět o vyděsilo
26. říj 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se asi nějak unáhlila s tím nahlášením do uzamčené skupiny červen 2012. Tam jsou snad jen 2 holky odtud, jinak samý cizí :frowning2: , takže jsem teď z toho taky pěkně zmatená.

@amallie ta tvá diskuze už funguje? Je tam někdo?
Taky bych byla ráda, kdybysme se nerozdělovaly, ale uzamčenou diskuzi bych brala :slight_smile:
26. říj 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendi To je mi tě líto, tohle vůbec neznám, takže v tom moc radit nemůžu. Mě je fajn, jen občas mě odpoledne přepadne stav, že je mi zle od žaludku, ale nic strašného. Poslední 4 dny mě trochu víc pobolívá v podbřišku, ale to je prý normální...
26. říj 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja už mam doma 3 letou holčičku a tak i když bych si chtěla odpočinout tak namůžu já jsem ze všeho nejvíc unavená.
26. říj 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla bych se zeptat. Mam tří ročního syna( má 14 kilo) a občas ho prostě zvednu do náruče. Myslíte, že je to nějaký problém? Nebo je to nebezpečné až ke konci těhotenství?
26. říj 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifka85 no já tohle taky nikdy nezažila, v min těh. jsem neměla nevolnost ani jednou,...měla jsem problémy s břichem, dělohou, nechtěla se roztahovat....tak doufám že se to nebude opakovat......v pátém mě
síci ani nebylo poznat že jsem těhotná:o)
26. říj 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka já myslím že to není problém, pokud nemáš nějaké problémy, malého jsi tahala do ted, tak je tělo na to taky připravené, samozřejmě to nějak nepřehánět
26. říj 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iil já bych byla za, abychom se všechny ( samo kdo chce ) přesunuli do nové uzamčené diskuze, kterou založila amelie..ale jen návrh. Já už tam jsem, jsou tam holky jen odsud a jedná nová maminka, která nechtěla psát na veřejnou diskuzi..
26. říj 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky dceru zvedám ale snažím se co nejmíň.
26. říj 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se tam dostanu??
26. říj 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se jmenuje ta diskuze?
26. říj 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka můj malej má dokonce16 kilo a taky ho občas musím vzít, ale snažím se to dělat minimálně..ale zatím jsem s tím žádnou potíž neměla, jen pak brzy cítím břicho, že tak táhne a je trochu bolavé, ale snad to bude v pohodě
26. říj 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cerven-2012/ a napíšete amelii aby vás tam přidala a je to
26. říj 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
píše mi že diskuze neexistuje???
26. říj 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jinak: ve výběru témat najdi SOUKROMÉ SKUPINY a tam jsou pod sebou 3 sloupce, tak hledej tento TP ČERVEN 1012 ( je v posledním sloupci skoro úplně poslední ) jen si to nespleť, hned pod tím je ten červen 2012 ( to je ta kde není nikdo od nás ) Zakladatelkou naší skupiny je Amelie..snad to najdeš a Amelii napiš soukromou zprávu, aby tě přidala do seznamu a je to
26. říj 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita Teď už je to lepší.....teď už jsem to našla bez problémů :grinning: Díky
26. říj 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky jsem to našla a už jsem napsala Amelii
26. říj 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akita Díky moc za odpověď. Taky se snažím ho netahat často, ale někdy to prostě jinak nejde( třeba při nákupu, ho prostě do toho košíku musím dát) A jak píšeš taky pak někdy cítím trochu bolest v břiše. Ale vždycky to přejde a je to OK :slight_smile:
26. říj 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendi Díky za odpověď. Taky si myslím, že to tělo je zvyklé a mělo by to být v pohodě. Samozřejmě to nepřeháním :slight_smile:
26. říj 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka moje dcera má 15 kilo a taky ji tahám a nosím, samozřejmě se to snažím omezovat, ale člověk se tomu nevyhne a sama doktorka mi řekla, abych ji normálně zvedala jako doteď, aby se necítila kvůli miminu odstrkovaná. Myslím, že když je nebudeme vyhazovat do vzduchu a prudce zvedat, nemůže se nic stát :wink:
26. říj 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potvrzeno počáteční těhotenství z ultrazvuku a dutinka je tam kde má být a měří 3mm :dizzy_face: Doktor je velmi akční a za týden ve středu na kontrolu. Fotku dodám navečer, až mi ji M oskenuje (neumím s naší domácí tiskárnou). Já mám takovou radost že je zatím všechno jak má být :dizzy_face:
26. říj 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mochenkaa moooc gratuluji, super zprávička a za týden bude srdíčko, je dobře, že tě doktor nenechá dlouho čekat :grinning:
26. říj 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Taky gratulka. Já na další návštěvu musím čekat dlouhých 14 dní :sunglasses:
26. říj 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifka85 já čekám na další návštěvu necelé 3 týdny, ale už se mi to krátí :slight_smile:
26. říj 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa super a říkal kolik cca jsi. Já byla v 5+6 a váček byl 12mm a říká se že milimetr za den. Spíš bych to příště viděla na větší váček a žloutkový, na srdíčko je dost času :wink:
26. říj 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketa137 @andrejka_86 @ifka85 já mám DR bývalého porodníka a měl na starosti i kyretáže pokud se něco nepovedlo, takže je akční a dává na mě pozor :slight_smile: . Podle MS jsem 4tt+6 a podle OVU jsem 4tt+4. Počítám s tím, že ve středu tam bude ten žloutkový, nedělám si naděje že tam bude něco víc vidět. A fotku už mám v albu :wink:
26. říj 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám jak jste všichni akční s kontrolama. Já ještě nebyla :confounded: Dnes jsem ale volala a pro změnu mi to nikdo nebral, takže to zkusím zítra :wink: V devátém týdnu by to už chtělo abych se stihla objednat na NT :dizzy_face:
26. říj 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja vam zavidim, ze tak casto chodite na kontroly. Ja jsem na prvni kontrolu musela cekat az do 8 tydne a druhou mam az ve 13 tydnech. Jdu na prvni krevni testy a first trimester screening.
Berete vitaminy? Me v prvim tehotenstvi bylo po nich strasne spatne. Ted je zatim snasim dobre. Koupila jsem si ty, co jsou jako gumove bombony. At nemusim polykat velke tablety.
26. říj 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek