• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
autor
@mirkson já budu mít kontroly po měsíci, ale ještě jsem se neproprcovala k té první :grinning: Vitamíny a listovku beru, jistota je jistota. Zdravou stravu nezvládá žaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek a kdy vůbec jdeš?
26. říj 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marketa137 to právě nevím. Chtěla jsem se domluvit na zítra, že půjdu rovnou s těhotnýma, ale nikdo mi to tam nebral, tak zkusím zvolat zítra :wink:
26. říj 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek :grinning: :grinning: aby jsi nejela rovnou rodit :grinning: . To jsi už 9tt ne? Já nikdy s těhotnýma poprvé nešla ale příště už jdu s těhotnýma do poradny :wink:
26. říj 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek já tě stejně obdivuju, že to tak dlouho vydrželas bez kontroly :grinning:
26. říj 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky vecer vsem :slight_smile:
tak prvni tehu poradnu mame dneska za sebou,sice trvala 1 hodinu ale byla to prijemna hodka :wink: mimi krasne roste,dalsi KO bude 16.11.na kontrtoly budu chodit po 3 tydny kvuli rizikovemu tehu. :wink:
@iil prosim prepsat do tabulky tt,k dnesnimu datu jsem podle moji doktorky 8+1,termin porodu zustava -3.6.2012.dekuji
26. říj 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@iil v te moji diskuzi je nas asi 15 a vsechny odsud, o te druhe nic nevim, netusila jsem, ze nejaka je, nikdo nam to tady nenapsal
26. říj 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak dnes ráno jsem byla na gyndě na kontrole, ještě drobný hematon tam je, proto občas ještě trochu špinění.
Předepsána další krabička utrogestanu.

7+1 a máme srdíčko :slight_smile: . Velký 1cm.

Uveďte mě prosím do tabulky, děkuji
26. říj 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nemo1985 gratuluju k srdíčku:slight_smile:
26. říj 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile: tak mi dnes bylo ale blbe... ale porad sem se nezvratila:frowning2: kdyby ano, bylo by urcite lip, takhle sem jen sedela a myslela ze sem opila. Cely svet se tocil a mlzil...
no a jak to tu procitam a rikam si, ze ma bublinka mela v pondeli 0,83cm a porad zadny srdicko ze to vypada jako kdyby uz melo mit... doufam ze bude za 10 dnu vsechno v poradku...
uz sem taky poprosila amallii pridat do soukrome diskuze, rada se presunu do uzavrene...
@iil prosim, bylo by mozne vest tabulku uz jen v uzavrene diskuzi? tam ti pridam i ostatni data o me:slight_smile: diky moc:slight_smile:
26. říj 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi já jsem asi antitalent na PC, nemůžu se do té uzamčené diskuze dostat, ale až tam budu, domluvíme se :wink:
26. říj 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek To jsem ráda, že nejsem jediná, kdo ještě nebyl na prvni kontrole u doktora. Jsem objednana na 1.11. Trochu jsem s tím počkala, protože při minulém tehotenství jsem doktora navštívila v 5+6tt a naznačil mi, že jsem přišla brzy, tak doufám, že teď to nebude naopak zase nějak pozdě... :slight_smile: Ale je fakt, že kvůli NT je nejvysšší čas.
26. říj 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny, tak já jsem na tom tak, že místo ranních nevolností mám odpolední. už po 3 dny když přijdu z práce, tak od 4h jen ležim, protože je mi hrozně těžko. Včera večer jsem se postavila, zamotala se mi hlava a hrozně mě bolelo břicho. na manželovi bylo vidět, že mi asi moc nevěří, ale pak když jsem za dalších 5 min, líbala záchod, tak na mě překvapivě koukal a říkal, ať si jdu lehnout. To jsou radosti.... :D
27. říj 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka..............jméno...................věk................týden.................kontrola.........TP......................město
carrynka...............Karolína................27..................10+0.....................19.10..........31.5.2012 .........Brno
svanhild................Pavla........... ........21...................7+6......................4.11.............8.6.2012...........Starý Plzenec(Plzeň)
aronek...................Líba.....................33................. ..8+3....................???? ...........6.6.2012............Ledeč nad S. (Praha)
lucienka82............Monika......... ......29....................8+2......................20.10...........3.6.2012?? .....Plzensko.
akita.......................Leona......... ........33...................7+3.....................27.10...........11.6.2012........Brno
tynka89..................Kristýna...............21................. .7+5.....................24.11...........9.6.2012...........UL
kleopatra35..........Karolína..............30................. ..7+1.....................31.10............13.6.2012 .........Přeštice
frami....................................................33................. ..8+6....................27.10. ............2. 6. 2012.......................
amallie........................... .....................31...................7+5...................25.10. . ..........13.6.2012.........Praha
prcekv..................................................30................ ...9+0...................21.11. .........31.5.2012..........Brno (Kuřim)
magdalena_f ......Magdaléna..........23...................6+6....................11.11. ............15.6.2012......... Milevsko (Písek)
axi...................................Šárka...................................7+2.....................asi 31.10 .............................................
ilca85..............................Ilona.............26............... ..9+0......................11.11.......................???................Chomutov
oli23................................... .........................................7+3......................17.10.....................................................
marketa137..............Markéta......... 31.....................7+1.........................18,10,...............13,6. 2012.........Plzeň
worea.................................................28.................... 8+2.........................1.11.....................................................
gaudi........................................................................ ..5+2........................7.11...............25.6.2012......................
andrejka_86............Andrea............24.................. ..6+1..........................7.11.................20.6.2012........Frýdek-Místek
Caricia1..................Zdeňka.............22....................6+6..........................3.11...............???.....................Přeštice
Petullek....................Petra................24....................7+5...........................2.11...................9.6.2012...............UL
ifka85.......................Iveta..................26....................7+4...........................3.11..............................................Kynšperk
mirkson...................Mirka.................34....................8+6..........................20.10..................3.6.2012...........Kalifornie
mixxinka..................Lenka................26....................8+1..........................1.11.....................???...................Praha
sekacka..................Ivana..................30....................8+2..........................28.11.................10.6.2012.........Brno-venkov
romca13.................Romana............30.................................................................................23.6.2012.........Brno
27. říj 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, chtěla bych se vám omluvit a poprosit vás, zda byste převzaly tabulku. Přesídlila jsem se do uzamčené diskuze TP červen 2012 a už tady tu tabulku nebudu aktualizovat :frowning2: . Takže se tu mějte a opatrujte se, já sem občas nakouknu, jak se vám daří, pokud se nepřidáte k nám :slight_smile:
27. říj 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biscuittt ahojky, vitej:slight_smile: to by bylo krasny kdyby vam vysel termin na vyroci, to by byl darek, ten uz by se asi jentak nepodarilo topnout:slight_smile:
@miribee no u me proste prisel chlap rovnou se mnou, nikdo se na nic neptal a pri vysetreni ho nejdriv posadili bokem a pak si stoupnul za me aby hezky videl na ultrazvuk. Nebyl v tom zadny problem...
@cosy a co ti rekl o kockach? bohuzel muj pan doktor byl zrovna nemocny, mel zastup, tak sem si netroufala se poradne na nic ptat...
@maruja vitej mezi nama:slight_smile: uzs byla u doktora?
27. říj 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niky3 ahojky:slight_smile: tak kontrola uz se ti pomalu blizi, tesis se? delala sis nejaky dalsi testy nebo to uz ted nechavas osudu? a jak se citis? uz je lip?
27. říj 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brendi me je taky zrovna cim dal tim hur. Je to nejaky divny, nejdriv mi bylo blbe, pak to na tyden preslo a ted je to zas tady, jen horsi. Zrovna mam 2 tydny volna, tak si uzivam sveho soukromeho zachodu, ale pomalu se zacinam hrozit toho, jit znovu do prace... uz ta cesta rano tam me desi, jak to budu zvladat no a z kanclu na zachod to mam taky docela daleko... hmmmm, ale zvladne to tolik zenskych, proc ne i nejak ja...
@mochenkaa uz mas fotku? sem s ni:slight_smile:
@marketa137 fakt? ja byla tech 0,83cm a rekli mi ze to odpovida 4+6 i kdyz podle MS sem byla 5+6, no uvidime co mi rekne doktor priste. To se bude asi jeste nejakou dobu posouvat...
@aronek a uz mas termin? podarilo se? a prosim, vim ze je to blba otazka, ale prece jen - co je to NT?
@mirkson vitaminy sem si koupila femibion 800 a bylo mi receno ze to je dobry a mam je brat dal...
27. říj 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucienka82 tehu poradna je normalni kontrola, nebo je to neco jinyho? a ty jsi rizikova? muzu se zeptat proc?
@nemo1985 moc gratuluju k srdicku:slight_smile:
@niky3 jakoze ti chlap fakt neveril? to si delal srandu ne?
27. říj 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifka85 ahojky, tyjo ty mas fakt takovy depky? a mas duvod pochybovat o chlapovi? co se deje?
27. říj 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuz holky, preju vam vsem taky moc krasny tehotenstvi a presouvam se do uzamcene skupiny. Sem urcite jeste obcas nakouknu... ale stejne, jestli nekdo potahnete dal tabulku, prosim smaznete me z ni, diky moc:slight_smile:
27. říj 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi ahojky, snažím se na to nemyslet, ono to pak uteče rychleji.. :slight_smile: ale je fakt, že si někdy vzpomenu a říkám si, co se dovím.. :slight_smile: a z toho si nic nedělej, že je ti špatně - mě už po 3 dny hlavně odpoledne je hrozně těžko, a včera jsem ležela a bylo mi fajn. Pak jsem se postavila, zatočila se mi hlava, jak kdyby mi najednou do žaludku spadnul kámen a strašně těžko a pocit na zvracení.. Přišlo mi, že mi manžílek nevěří, ale pak jsem to nevydržela a šla si prohlídnout wc mísu, pak jsem vylezla ven a manžílek koukal překvapeně a vystrašeně a jediné - ty jsi fakt zvracela. A já na něj, no, zvracela, ty jsi si mysel, že si celou dobu dělám srandu...? a on -ne.. ale chudák byl vystrašenej a posílal mě furt spát.. Jsem myslela, že ani neusnu, tak těžko mi bylo..
nene, už jsem netestovala, ale furt mě to láka si jít zkusit ještě zatestovat, ale pak si zase řeknu, že na to prdím a pak lituji.. nevím, či to má cenu ještě dělat..
27. říj 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tam mám za sebou KO. Jsem podle doktora 6+3, zatím bez srdíčka a na UTZ byl zřetelný hematom. Dal mi Utrogestan a za týden mám přijít na kontrolu. Tak doufám, že příšte bude srdíčko na UTZ a ne v kalhotech :slight_smile: Jinak přístup doktora mě trochu zklamal - v podstatě mi nic neřekl, a kdybych se neptala, tak nevím vůbec nic.
27. říj 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi mě to tak přišlo, ale je fakt, že se o mě staral, přikryl mě, ptal se jak mi je, jestli si nechci jít lehnout do postele. Ale přišlo mi, že je tam zmínka pochybnosti, jestli to nehraju. Třeba to byl jen můj dojem. Víš, po tom co mě rozbrečel seriál čarodějky, tak jsem si říkala, že fakt něco semnou není v pořádku... :D
27. říj 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi Přežiju nevolnosti, ospalost,ale ty nálady jsou příšerný :frowning2: Člověk asi pochybuje vždy, když ho čeká něco nového....jestli mám důvod....ani nevím.....přítel je zvláštní osobnost a jelikož byl vychovávaný pouze matkou, snažila se mu dopřát a dost ho rozmazlila. A mám strach, aby se dokázal on sám postarat o rodinu a nespoléhal na svou matku. Do teď měl zodpovědnost jen sám za sebe a svůj život...teď to bude jiné
Jestli alespoň trochu chápeš, co myslím :grinning: :grinning: Říkám, sama mám teď v sobě trochu zmatek :grinning:
27. říj 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo už jste v uzamčené skupině...asi jsem dřevo, ale včera mi amalie napsala, že mě přijala a když chci vstoupit, tak mi to hlásí, že musím napsat správci skupiny. ..... Kde dělám chybu?
27. říj 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifka85 mně to včera taky nešlo, až dneska jsem se přihlásila,tak to zkus později a když to nepůjde, zkus jí napsat ještě jednou :frowning2:
27. říj 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi Ahoj gaudi, jestli tě to trošku uklidní, taky jsem byla na teď v úterý na kontrole v 5+6 tt a taky byla vidět jen dutinka, přiznám se, že mě to maličko rozhodilo, ale jsem optimistka :slight_smile: Doktorka říkala, že se může stát, že v této době ještě není vidět plod, tak jí věřím :slight_smile:
27. říj 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@biscuittt Ahoj, náhoda - 18. 6. máme také první výročí svatby a podle poslední MS bych měla být dnes 7+0. Tak jsem zvědavá, jak mi to doktor spočítá :wink:
27. říj 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifka85 já mám stejný problém - napsala jsem zakladatelce znovu a uvidíme...
27. říj 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek