• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mimi, červen 2012

1. února 2014 
@gaudi díky, tak to prostě zkusím a uvidím, přinejhorším ho tam potáhnu zbytečně, co víc se může stát... :slight_smile:
27. říj 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gaudi termín bych měla mít 6.6., u dr jsem zatím nebyla, dnes jsem se mu nedovolala. NT screning je projasnění šíje a měření nosní kůstky a podle toho se pak dělají možná rizika vrozených vad a nemocí :wink:
27. říj 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berticka a jak velkou bublinku si mela? diky moc za uklidneni, doufam ze to tak opravdu je a ze bude na pristi Ko vsechno v poradku...
27. říj 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miribee ja myslim ze doktori sou v tomhle ohledu uz hodne ohleduplni a proste tehotenstvi uz davno neni zadny tabu, patri k zivotu a rodine a je treba celou rodinu v tom podporovat a drzet pohromade a k tomu proste ten chlap patri...
@aronek doufam ze dostanes brzo termin, uz se to nejak tahne... nechces zmenit doktora?
27. říj 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gaudi ono by stačilo se mu dovolat :angry: a termín by byl :wink:
27. říj 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niky3 no tak mi dnes bylo taky vcelku blbe... ale to uz vlastne neni nic novyho. Jen sem si fakt myslela ze uz ani sedet nemuzu jak se se mnou svet tocil... ale myslim ze sem nasla reseni - proste nemuzu obedvat. Kdyz nebudu jist nic vetsiho v poledne, treba bude lip...
a vidis jak se o tebe chlap strachoval. Tos mela urcite jen takovy pocit, to bude v pohode a on se o tebe postara:slight_smile:
no a dneska sem sla na ulici a tam 2 bezdomovci a ja uz mela taky slzy v ocich... proste trosku vic citliva:wink:
27. říj 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aronek hm, je mozny ze je chyba v sestricce?
27. říj 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gaudi nebo mají dovolenou, zkusím to příští týden :wink:
27. říj 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, netestuju, je moc brzy, ale cítím se "jinak" :zipper_mouth: nechci nic zakřiknout, ale holky je možné mít těhu příznaky už den dva po oplodnění? teď jsem cca týden, co si myslím a je mi pořád zvláštně, chvílema i špatně, prsa zatím nebolí, ale podbřišek cítím, hlavně když dlouho pracuju a ponocuju u pc
27. říj 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka..............jméno...................věk................týden.................kontrola.........TP......................město
carrynka...............Karolína................27..................10+1.....................19.10..........31.5.2012 .........Brno
svanhild................Pavla........... ........21...................8+0......................4.11.............8.6.2012...........Starý Plzenec(Plzeň)
aronek...................Líba.....................33................. ..8+4....................???? ...........6.6.2012............Ledeč nad S. (Praha)
lucienka82............Monika......... ......29....................8+3......................20.10...........3.6.2012?? .....Plzensko.
akita.......................Leona......... ........33...................7+4.....................27.10...........11.6.2012........Brno
tynka89..................Kristýna...............21................. .7+6.....................24.11...........9.6.2012...........UL
kleopatra35..........Karolína..............30................. ..7+2.....................31.10............13.6.2012 .........Přeštice
frami....................................................33................. ..9+0....................27.10. ............2. 6. 2012.......................
amallie........................... .....................31...................7+6...................25.10. . ..........13.6.2012.........Praha
prcekv..................................................30................ ...9+1...................21.11. .........31.5.2012..........Brno (Kuřim)
magdalena_f ......Magdaléna..........23...................7+0....................11.11. ............15.6.2012......... Milevsko (Písek)
axi...................................Šárka...................................7+3.....................asi 31.10 .............................................
ilca85..............................Ilona.............26............... ..9+1......................11.11.......................???................Chomutov
oli23................................... .........................................7+4......................17.10.....................................................
marketa137..............Markéta......... 31.....................7+2.........................18,10,...............13,6. 2012.........Plzeň
worea.................................................28.................... 8+3.........................1.11.....................................................
gaudi........................................................................ ..5+3........................7.11...............25.6.2012......................
andrejka_86............Andrea............24.................. ..6+2..........................7.11.................20.6.2012........Frýdek-Místek
Caricia1..................Zdeňka.............22.....................7+0..........................3.11...............???.....................Přeštice
Petullek....................Petra................24....................7+6...........................2.11...................9.6.2012...............UL
ifka85.......................Iveta..................26....................7+5...........................3.11..............................................Kynšperk
mirkson...................Mirka.................34....................9+0..........................20.10..................3.6.2012...........Kalifornie
mixxinka..................Lenka................26....................8+2..........................1.11.....................???...................Praha
sekacka..................Ivana..................30....................8+3..........................28.11.................10.6.2012.........Brno-venkov
romca13.................Romana............30.................................................................................23.6.2012.........Brno
28. říj 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem to aktualizovala,jen doufám že správně tak se pro jistotu skoukněte :wink: :wink:
28. říj 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ima100k mozny to urcite je, nebo teda ja sem mela. jen u me je to tak, ze mivam hodne drsny PMS a ty priznaky byly vlastne uplne stejny, tak sem cekala kdy prijde cervena a me se ulevi... nevim jak je to u tech co vladaji MS v pohode...
28. říj 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, přeji krásné ráno :grinning: Já už dvakrát potkala mísu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj těhulky, 18.října jsem na testíku objevila // :dizzy_face: Mohu se k Vám přidat? Termín porodu mám prozatim na 23.června
28. říj 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi říkal, že jestli ji už máme delší dobu, tak se nemám čeho obát, protože už jsem toxoplazmózu nejspíš prodělala. Má ji 80% lidí a můžeš ji dostat jen jednou za život. Průšvih by byl, kdyby jsi ji dostala v prvním trimestru. Na kočky se to hodně svádí, ale spíš ji dostaneš ze špatně umytého ovoce nebo zeleniny. U koček bys musela "pojídat" jejich trus. Jestli si o tom chce přečíst víc tak taky je odkaz: http://www.kocky-online.cz/clanky/kocka-toxoplasmoza-a-tehotenstvi My máme doma koťátko a vyřešili jsme to tak, že záchůdek už má na starosti jen manžel :slight_smile:
28. říj 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@r.m Ahojky,gratuluji a vítej.Termín máš na muj svátek :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
28. říj 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@caricia1 ahoj Zdeni a děkuji :grinning:
28. říj 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doma mi spinká v postýlce 13m syn a až se miminko narodí tak Martínkovi bude 21m. :slight_smile: asi to bude každodenní maraton ale moc se těším, chtěla bych se Vás zeptat jak je to s mateřskou... Slyšela jsem,že padám rovnou na 4letou :angry: Jedině bych ji musela napsat na manžela :confused:
28. říj 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@r.m Ahojky, já jsem taky tak. A jaké máš příznaky?
28. říj 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy ahoj :slight_smile: dost mě pobolívá podbřišek a jsem ospalá :sweat_smile: furt bych jen spala to jsem měla i při prvním těhu ale to jsem spát mohla :grinning: Jinak žádné nevolnosti nemám a myslim,že ani mít nebudu... Jen doufám, že porod bude rychlejší a ne jako s Martínkem, z toho abych se přiznala mám trochu obavy...
28. říj 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@r.m tak to jsi mě uklidnila. Mě taky pobolívá v podbřišku, jako bych měla dostat nebo měla měsíčky. Celý den bych spala, v práci se nemůžu soustředit (jen čekám kdy mi hlava praští o klávesnici) a doma už unavená nejsem a v noci se pořád budím nebo mám hnusné sny. Asi mám strach o miminko, dlouho jsme se snažili, bude to první, tak asi psychika. Doktorka mi dovolila jedno slabé kafe denně. Ale asi to nestačí. Jak bojuješ proti únavě ty?
28. říj 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@r.m a jak dlouho jsi rodila prvního klučinu?
28. říj 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy :slight_smile: máme to hodně podobné,že? U mě je to horší, v noci se moc nevyspim protože se martínek stále vzbouzí :/ zuby :((( Dávám si také jedno kafe denně, slabé ale mám z něho výčitky tak jsem začala pít caro s mlékem... Při prvnim těhu jsem kafe nepila snad do 6-7.měsíce. Ale myslim,že jedno denně zas neuškodí :wink: a přesně jak píšeš, podbřišek bolí jak při měsíčkách, nejlépe je jít se projít ale kdo by do té zimy ted šel,že?A se snama? :confused: Zatim dobrý ale poprvé když jsem byla těhu tak se mi zdáli přímo noční můry ale až ke konci těhu, o manželovi,že jel autem a zabil se, o miminku ... ale to k tomu vše patří, je to, že neustále myslíš na miminko... Taky nám trvalo dlouho než jsem otěhotněla necelé 2 roky... a ted jsem začali pracovat na Martínkovo rok a já během 14 dní jsem těhulinka :wink:
28. říj 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy s Martínkem jsme měla termín 27.9 a narodil se 29.9 a ještě mi porod vyvolávali, dostala jsem 5 vyvolávaček au,au :( Bolesti mi začali 28.9 v 18h, voda praskla 29.9 v 9 ráno a Martínek se narodil 29.9 v 15.45... ale vše to z tebe opadne a jsi strašně štastná,že máš vše za sebou a broučka u sebe :slight_smile:
28. říj 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. říj 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@r.m Jejda, to muselo být hrozné. Ale při druhém to prý je lepší. Kdy jdeš na kontrolu?
28. říj 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy na kontrolu jdu 10.11 a přesně tak, doktorka říkala, že do dvouch hodin mám odrozeno :grinning: tak jsem zvědavá...
28. říj 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosy a jaká máte jména?
28. říj 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@r.m Tak já jdu už prvního, snad se dozvím samé pozitivní zprávy. Jen tak na okraj - kdyby to náhodou bylo mimoděložní těhotenství, to by mi řekla už při prvním vyšetření, že?
28. říj 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@r.m Tak holčička by se měla jmenovat Liliana a chlapeček Kryštof. A vy už máte doma Martínka, že? A k němu? Že by jsi rači holčičku.. :slight_smile:
28. říj 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek